Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. verda

    verda Haladó


    Szia BackOffice, olvasva ezt és más hsz-edet is, te vagy a legkedvesebb és leglegleg admin, szép napot kívánok Neked! :)
     
    missuzy_53, vihence, Sauvage és 8 más kedveli ezt.
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Osztom a véleményedet !!!!
    Yes,yes, yes
     
    missuzy_53, vihence, Sauvage és 9 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jövök én is némi ládabontással ma.
    Ma már nagyon "arcon csapott" a "valami véget ér" hangulat.


    Fagyos móka ládája: 1641 db
    upload_2021-1-10_13-5-30.png upload_2021-1-10_13-6-9.png

    Trágyás láda III: 1327 db
    upload_2021-1-10_13-6-33.png upload_2021-1-10_13-7-16.png

    Hóbortos állatok ládája: 1195 db
    upload_2021-1-10_13-7-45.png
    Ezen nem sok mutatnivaló van. Nagyjából egyforma arányban kaptam a minden tenyészállatból. A szórás 30-40 közé tehető.
    Csillag: 116 Arany banán: 33


    Smaragdos láda: 970 db
    upload_2021-1-10_13-11-35.png upload_2021-1-10_13-12-16.png

    Csengőpengős láda: 944 db
    upload_2021-1-10_13-12-55.png
    Csengőpengő láda II: 842 db
    upload_2021-1-10_13-13-17.png

    upload_2021-1-10_13-8-9.png

    Miss Röfi cuccainak ládája: 761 db
    upload_2021-1-10_13-14-44.png upload_2021-1-10_13-18-32.png

    Felszereléses láda: 691 db
    upload_2021-1-10_13-15-22.png upload_2021-1-10_13-18-5.png

    Pu Fo Ka cuccainak ládája: 393 db
    upload_2021-1-10_13-15-52.png upload_2021-1-10_13-16-34.png

    -----------------

    Aki olvasgat a fórumon, látta, hogy tegnap is mindenféle hibaelhárítással küzdöttünk.
    Van egy végtelen türelmű és hihetetlen munkabírású görög kolléganőnk, aki a legfőbb segítségünk most. Neki panaszkodtam privátban, hogy mennyire belefáradtunk már ezekbe a váratlan és érthetetlen helyzetekbe.
    Azt válaszolta nekem, hogy a fejlesztők egész nap a hibajavításokon dolgoznak és minden jó lesz újra. Majd hozzátette, hogy "tudom, hogy ez egy kemény időszak, de meg tudjuk csinálni". Neki - csak neki - elhiszem.

    Szóval: holnap is fogunk farmozni, mert amíg az említett görög csajszi ott van, mi nem félünk. Ugye, Tamás? :D:inlove:8)
     
  4. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia. :)
    Holnap még tuti (van flash).
    Itt a holnapután a kérdés.... :D
     
    tina07141983, Kuzdern, .sylvia72. és 3 más kedveli ezt.
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sauvage, rozo52, tina07141983 és 5 más kedveli ezt.
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    missuzy_53, Sauvage, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Dani, ez a Fagyos móka ládája, nem az Édességes.
    Jó ez a nyitás. :)
    Meggazdagodtál. :)
     
    jófarmerlány, vihence, Sauvage és 7 más kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Akkor megnyugodtam, mert nekem teljesen másokat adott :))
    Már írni akartam a Supportra ::)) Reklamálni.
     
    missuzy_53, Sauvage, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  9. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Bocsánat tévesztettem...:)
    Itt van 700 db trágyás láda III. http://keptarhely.eu/view.php?file=20210110v03u8ao6.jpeg
    és 1000 db szintén trágyás III http://keptarhely.eu/view.php?file=20210110v03u3cd5u.jpeg
    És a végén 781 smaragdos tartalma..http://keptarhely.eu/view.php?file=20210110v03u1b6yw.jpeg

    (Azért iyen "érdekes" a kép, mert ezen a gépen amin játszom nincs W10, csak W8., Míg a sajátomon ami most C vágányon áll, van.)


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    A legutolsó Piccolo ládámból lett egy "pocok légyfogó"
    Ilyenem még nem volt soha. Ahogy nézem jó Tp.-t fog adni, de meddig?
    Továbbá honnan lehet beszerezni? Kissé tudatlan vagyok ez ügyben...:(
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.21
    missuzy_53, Sauvage, BackOffice és 8 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Melyik volt az az event , ahol kellett a sok baha dolog és kitárgyaltuk , hol lehet sok banánt szerezni ? :inlove:

    Elolvasnám újra azt az event csevegőt . :inlove:
     
    Sauvage és Koppi kedveli ezt.
  11. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Szia! Szerintem a Farm divatshow 2.
     
    Sauvage, Koppi és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Unityben lesz valami a csavar a láda bontásokban ?
    Akár a százalékos véletlen generátor random módon találolmra zsákbamacska módján kapott dolog , vagy a lekorlátozott napi bontás ?
    Esetleg maximalizálják , hogy 6 számjegynél többet nem lehet gyűjteni ?
    Negyedik variáció nem jut eszembe .
     
    Sauvage kedveli ezt.
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Dani!
    A pocok legyfogo az egy allando kiteheto, mindig nagyon jo tp- t fog adni !
     
    Sauvage, -ágianyu33-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Vigyázok is rá, mint a szemem világára ! :D
    (Egyszer "láttam" egy olyan farmot, ahol a fél Erdeit ez foglalta el...) De akkor még nem tudtam, hogy mire jó?! :)
     
    Sauvage, -ágianyu33-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  15. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jó Estét! Tudom ez nem a kispad:sleepy:, de ott még Wolfot nem láttamo_O.Tehát itt ezúton is szeretném megköszönni neki:D áldozatos munkáját és a rám fordított idejét:)!!

     
    nyuszi63, PalMa, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  16. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Nehezen vettem rá magamat a nyürrögésre, mert nem szokásom....és tudom, hogy amíg más be sem tud lépni,
    addig az én problémám huszadrangú de...fájó szívvel sütöttem ma el a virágágyúmat és és az ámor ágyúmat, kép készítés miatt
    és talán nem emlék gyanánt, ugyanis talán más észre sem vette, csak az ilyen agyalágyult képmániás mint én (nyuszika is hiányolta a napórás naplementéjét egy másik topicban, azt láttam), hogy jó néhány dekor animációja nem működik az Unity alatt.:cry: Nem működnek az ágyúk, a teleszkóp, a napóra és egyéb mókás dolog, ami miatt sír a lelkem....
    :oops: Kérem szépen, nyugtassatok meg, hogy egyszer ezek is újra működni fognak!
     
    vihence, jófarmerlány, Sauvage és 7 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! én sajnos nem tudlak megnyugtatni...de nagyon értékelem a munkádat...és várom ez után is:)
    Egy lány gyermekem van, nagyon vigyázunk rá...kicsi volt és nagyon megfázott, kérdezte tőlem apa mikor leszek jól...lefagytam mint újdonsült apa...rögtönöztem...mondom neki, tudod ma Szerda van, mához 1 hétre biztosan megfogsz gyógyulni mert az idő mindent meggyógyít, a kis szervezeted dolgozik, hogy jobban legyél...eljött a következő hét szerda és tényleg jobban lett a lányom...azóta minden megfázásnál mondja, apa jövő hét ilyenkor már nem leszek beteg...
    ...kérlek légy türelemmel...ez nem 1 hét lesz...de fogok én még a te képeidben gyönyörködni;)
    bocs ha untattalak...Üdv: Norbi
     
    vihence, jófarmerlány, nyuszi63 és 9 más kedveli ezt.
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kedves Eperke !
    Nagyon szépek a képeid, mindig csodálattal tölt el, mikor valaki ilyen aprólékos, szorgos munkával elkészít valami remek művet.
    Remélem, lesz még alkalom megcsodálni az újabb csoda képedet.
    Én, személy szerint nem vagyok oda ezekért a kütyükért, de megértem, ha valakinek ez a szívügye.
    Kitartás, remény és meglátod minden visszatér a rendes kerékvágásba.
     
    vihence, jófarmerlány, nyuszi63 és 5 más kedveli ezt.
  19. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Sziasztok!

    Mivel nem történt semmilyen előrelépés a billentyűk ügyében, így hozom az új módszert a kerék pörgetéséhez. A végén van videó, és hosszúnak tűnik a leírás, de kérek mindenkit, hogy legalább egyszer olvassa végig. Továbbá szeretném kérni, hogy ne idézzetek be a hozzászólást teljes egészében.

    Mint sokan tudjátok, amikor valamilyen műveletet végzünk a játékban, akkor az (a kliens) értesíti erről a szervert, ami a változásokat elmenti az adatbázisba. Amikor a keréknél megnyomjuk a zöld gombot, akkor küldünk egy kérést a szerver felé, hogy mi most pörgetni szeretnénk. A szerver ilyenkor kisorsolja, hogy a lehetséges nyeremények közül mit nyertünk meg, majd a kliens ezt válaszként megkapja, ami alapján tudja, hogy hol kell megállítania az animációt. Ez a kérés-válasz folyamat valójában pillanatok alatt megtörténik, nem tart az egész animáció alatt (ez ugye a Flash változatból már ki is derült). A célunk az, hogy ezeket a kéréseket, amiket eddig a zöld gomb megnyomásával válthattunk ki, valamilyen más módon tegyük meg (legalábbis, ha nem akarjuk megvárni az animációt).

    A következő lépéseket valószínűleg a legtöbb böngészőből meg lehet csinálni valamilyen formában, de jelenleg erre a Firefoxot javaslom, nálam például az írás időpontjában Chrome-ban nem jelent meg a lehetőség (pedig korábban igen).

    A fent említett kérés-válaszok a böngészők fejlesztői eszköztárának segítségével megtekinthetőek, sőt elküldhetőek újra. Ezt a lehetőséget fogjuk kihasználni. Nyugalom, attól, hogy fejlesztői a neve, nem szükséges előzetes tudás hozzá.

    A lépések a következők:

    1. lépés: lépjünk be a farmra, ahol pörgetni akarunk, és nyissuk meg a kereket.

    2. lépés: nyomjuk meg a billentyűzeten az F12 gombot (általában a legfelső sor, F1-től F12-ig találhatóak ilyen gombok). Ennek hatására megnyílik a fejlesztői eszköztár. Nyugodtan görgessünk lejjebb a játék részén annyit, hogy ismét láthatóvá váljon a pörgetést indító gomb.

    [​IMG]
    (A képre kattintva nagyobb méretben is megtekinthető.)

    3. lépés:
    az eszköztáron válasszuk ki a Hálózat fület. Itt láthatóak a szerver felé küldött kérések (és a válaszok rá).

    [​IMG]
    (Ha esetleg valamiért így mégse sikerülne, akkor a Ctrl + Shift + E billentyűkombináció is működik.)

    4. lépés:
    nekünk azokra van szükségünk, amik a kerék pörgetését jelentik, ezért az URL-ek szűrése mezőbe írjuk be ezt: farmwheel.sW (ez a parancs takarja a kerék indítását).

    [​IMG]

    [​IMG]

    5. lépés: pörgessünk egyet (a kívánt módban, erről majd később). Ekkor a kéréseknél meg kell jelennie egy új sornak.

    [​IMG]
    (A képre kattintva nagyobb méretben is megtekinthető.)

    6. lépés:
    ezen a soron nyomjunk egy jobb klikket, és kattintsunk az Újraküldés gombra.

    [​IMG]
    (A képre kattintva nagyobb méretben is megtekinthető.)

    Az utolsó lépéssel el is küldtük újra a szervernek, hogy pörgetni akarunk, és ezzel a pörgetés meg is történt. Ismét megjelent egy újabb sor, és ismét tudunk újraküldeni. Ilyenkor már mindegy, hogy melyikre kattintunk jobb klikkel, mivel ugyanazt tartalmazzák. Egy idő után felgyűlik egy pár, így már csak bele kell kattintani a közepébe, és tudjuk is nyomni az újraküldést.

    [​IMG]

    Előfordulhat, hogy a nagy pörgetésekben esetleg a Szerkesztés és újraküldés gombot nyomjuk meg. Semmi baj, a jobb oldalon megjelenő panelen kattintsunk a Küldés gombra, és lehet tovább folytatni.

    Feljebb említettem, hogy a kívánt módban kell indítani a pörgetést. Ez arra vonatkozott, hogy Normál vagy Party pörgetést akarunk-e csinálni. Itt legyetek óvatosan, mindkét esetben a fenti parancs segítségével indul a pörgetés, egyéb helyen van megadva a mód, mint paraméter. Így ha váltanátok a kettő között, akkor előtte az URL-ek szűrése mező bal oldalán található kuka ikon segítségével töröljetek minden kérést, nehogy rosszat kezdjetek el beküldeni.

    [​IMG]

    Van két hátránya a módszernek. Nem tudom, hogy ilyenkor mennyire szoktátok figyelni, hogy miket pörgettetek, de a listában nem fognak menet közben látszani, csak akkor, ha újratöltitek a játékot (és akkor is csak az utolsó 30 db).

    A másik, hogy a pörgetések száma sem frissül közben, viszont erre van megoldás. Az eszköztár bal alsó sarkában látható, hogy hány kérést küldtünk már ki összesen, ami ugyanannyi pörgetést jelent. Így például, ha van 99 normál pörgetésünk, akkor a zöld gombos indítás és 98 db újraküldés után a lenti kérések száma 99 lesz, mehetünk ládát nyitni. Ládanyitás után, ha visszamegyünk a kerékhez, akkor ismét látszani fog, hogy mennyi pörgetésünk van (ez azért van, mert a ládanyitás a játékon belül volt, és így tudott frissülni az érték ott is). Ilyenkor érdemes egy törlést csinálni a kuka ikonnal, hogy nullázzuk a számlálót, és egy zöld gombos pörgetés után ismét mehetnek az újraküldések.

    [​IMG]

    Fontos, hogy a szűrésnél mindig meg legyen adva a farmwheel.sW szöveg, ellenkező esetben megjelenhetnek egyéb dolgok is, és ekkor olyan kéréseket is megismételhetünk, amiket nem igazán szeretnénk. Mindenki saját felelősségére csinálja!

    Végül egy videó, amin bemutatom élesben a dolgokat.

    (A party pörgetéseknél utólag rájöttem, hogy van plusz egy pörgetésem, a sima pörgetéseknél nyerhettem, de csak a pörgetés indítása után frissült a kiírás, ami így maradt ugyanannyi.)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.21
    maszilva, Fenyvesi1010, Melan és 49 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Tökéletesen működik.:inlove:
    Köszönjük! :inlove:
     
    Tigrislady, ljanika6, furmint111 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.