Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kacsa Kata trágyát lehet kivenni ládából? ;)
    [​IMG]
    Köszi mindenkinek! Közben találtam... ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.21
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Szia,

    Megint benn ragadt egy ajánlatom a léghajón :)
    Gekkólak pocok légyfogóért.
    Törölnéd nekem ? :)
    Köszönöm :)

    ID: 3731214
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Kinek hogy sikerült a csere ? :inlove: Nekem sajnos nem volt időm jobban belemélyedni . :cry: Majd legközelebb . :p
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Megcsináltam.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Ha jól emlékszem, valahol volt egy leírás arról, hogy a pörgetést hogyan lehet meggyorsítani, de most nem találom.
     
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    >>ITT<< találod.
     
  7. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszönöm szépen!
     
  8. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi a válaszod. Én a böngészős változatot használom, és abbahagytam egyelőre a nemesítést, egy bónusz sem jött, csak a növényt pazaroltam. Máskor az első bónuszok néhány nap alatt be szoktak ugrani. Most semmi.

     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem abból kiindulni, hogy máskor milyen gyorsan kaptad az első bónuszt nem lehet. A nemesítés türelemjáték és nem hiszem, hogy böngészőfüggő lenne. Van/volt olyan nemesítésem a flashban is, hogy csak úgy szórta a bónuszokat, sőt azonnal a legértékesebbet adta meg, és volt olyan amikor nagyon megszenvedtem érte és rengeteg növényembe került, mire az első bónuszt megláttam.... Szóval én nem hiszem, hogy ez a unity hibája lenne, csak elfogyott a türelmed, kitartást kívánok hozzá és ne add fel kérlek.
     
    zagimichna, vihence, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  10. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Köszönöm :)
     
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    A múltkoriban valaki (ha jól emlékszem, Gyöngy) említette, hogy az utóbbi időben ritkán nyit TP bónuszt a trágyadomb ládákból. Én a trágyadomb ládákat nyitogatom ritkán, de most bontottam 45-50-50 db-ot, amiben összesen 3 (1-0-2) db 200%-os bónusz volt.
     
    Gio, Koppi, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia !
    Igen én voltam az aki kérdezte a tapasztalatotokat, de már sikerült több bónuszt nyitnom azóta, ma volt, hogy 40 nyitásra 2 bónuszt is kaptam és ez már jó eredménynek számít. Úgyhogy ez a kérdés tárgytalan már tőlem, mivel a nyitási gyakoriság rácáfolt a kérdésemre :)
     
    HéricsBáró és farmerogirl kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halo!
    Ez a bónusz azonnal indul, vagy raktározódik nyitáskor? o_O
    Igen, ha jól látom ez az arany rekeszbe kerül!? Akkor egyenlőre nem kell nekem, mert van belőle 127 db. :D .., ha ezt tudom, most cserekor küldözgettem volna paár gazdának. :D ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.21
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    A menübe kerül. (Aktiválva arany rekeszt foglal).
     
    -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Neked kell rekeszbe tenned, 24 órán át aktív ami Pinkie Pie-vel hosszabbítható, de sajnos nem küldhető, tehát csertárgyát nem képezi ilyenről még ne is gondolkodjál, mégha ajándéknak szántad akkor sem.
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tudom ezeket a paramétereket, csak egy kis mosolyt akartam hozni.. ;)
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sikerült, köszönöm szépen a mosolyt:inlove::inlove:
     
    HéricsBáró, vihence és zsani_apja kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az eventben már nem tudtam leírni , mert most arattam le , de csak 1 pikolót váltottam ki az üzletből .
    Nem volt energiám még pluszba is kérdésekre válaszolni .
    Na a lényeg , hogy abból Tündér termálforrás lett . Asszem 15x kapok 1 db szupertrágyát .

    A dekoroknál meg ezt a 2x1-est váltottam ki .

    [​IMG]
     
    PalMa, Kuzdern, farmerogirl és 2 más kedveli ezt.
  19. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!
    Én a reggeli aratással befejeztem a társasozást, gyorsan még lejátszottam a maradék 7 minijátékot és elköltöttem az ilyen-olyan érméket, de a csevegőbe már nem volt időm írni, valamint a romantika ládákat is csak az imént bontottam ki. Ezért én is ide hozom az eredményt. (Ami persze korántsem annyira grandiózus, mint Jancsikáé...)

    Összesen 139 minijátékot játszottam (ebben bent van az ajándék pakli is), 252 romantika ládát gyűjtve.

    rom láda1.jpg Ebből lett:
    rom láda2.jpg rom láda2_2.jpg
    rom láda3.jpg rom láda3_1.jpg
    rom láda4.jpg rom láda4_1.jpg

    Sajnos Piccoló nem volt a IV. ládában, de összességében így is elégedett vagyok az eredménnyel. (A boltból szerzetteket még nem tettem ki, még gyűjtök hozzájuk pár darabot.)

    A csillagos érmékből (a felhősoron és a rávalókon kívül) az 1x1-es dekorból váltottam ki plusz 6 db-ot.
     
    Gio, Sárika555, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  20. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo Mindenkinek!

    Hála az égnek/ a BP-nek/ a client-nek és még mindazoknak akik sikeresen megakadályozták, hogy a
    gazda boltban várároljak:D:inlove: a szezonális árukat valószínüleg bekebelezte a fekete lyuk illetve
    itt a farmon a sugárzó fehér lyuk;);)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.