Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia Zsu!
    Most állítom meg az időt, hogy maradj:cry:
    De döntöttél /vagy döntöttek/ menned kell...emelt fővel távoz, hisz értékes ember vagy:oops:
    Légy szerencsés az életben, sok-sok erőt neked és a családodnak...:)
    Bárhova sodor az élet, emlékez ránk, mert mi fogunk rád:)Köszönök mindent. Üdv:Norbi;)
     
    jólóbarát, apa9154, genka53 és 25 más kedveli ezt.
  2. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Szia!
    Ismeretlenül is nagyon sajnálom, hogy így döntöttél.
    Nagyon szépen köszönöm/ köszönjük az eddigi munkádat!
    Mikor visszatértem (5 év szünet után), teljesen el voltam ámulva az új fórum változásán (régiről nekem nem voltak túl jó emlékeim). Hihetetlenül nagyon pozitív irányba vitted :inlove:

    Minden további jót kívánok, további sok sikert! :)
     
  3. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia strawberry szép estét Neked!
    Köszönöm szépen csodálatos soraidat. Szivemböl beszéltél, ilyen szépen nem tudtam volna megfogalmazni, hogy mit érzek.
    Tisztelt Beko! Nincs bátorságom Zu nak hivini... ahoz még kellene pár év forumi ismeretség.
    Számomra a forum Nélküled elképzelhetetlen:inlove:
    Kivánok Neket minden jót, egészséget légy optimista és pozitiv "de maradj negativ":D

    Még valami..... kedves mindenki!
    Nem tudok az érzéstöl megszabadulni, hogy Beko hirtelen bucsuja nem a farmal függ össze. Lehet, hogy balga vagyok és
    belemagyarázok, talán butaságokat gondolok, hogy miért éppen most bucsuzik.
    Egy kívánságom azét lenne minden Gazdához: legyünk kedvesebbek/megértöbbek/türelmesebbek a moderátorokhoz.
    Az utóbbi idöben sokszor a reszpektet/tiszteletet is hiányolom.

    sosoump
     
    Kata_rzis, jólóbarát, Fatther és 21 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt a részt emelem ki, mert tudod mi, akik Bekó topikjába írunk, mindig is tiszteltük, s szerettük és ez eztán is így lesz. Amúgy ő nem az a fajta aki ezért elmenne. A baj itt azzal van, akik pont tiszteletlenek, nem olvassák ezt a topikot... Akiknek szólna az írásod... :)
     
    jólóbarát, Fatther, Hanikó71 és 15 más kedveli ezt.
  5. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szervusz Beko!
    Nagyon fogsz hiányozni, mint moderátor. Köszönjük a megértésedet, a türelmedet, a sok-sok segítséget.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.21
  6. PalMa

    PalMa Fórumlakó


    Sajnálom, hogy Beko távozik a csapatból.
    Hiányozni fogsz nekünk.
    Nagyon. :(
    Igaz, én személyesen nem ismertelek, de nagyon megszerettelek itt a fórumon azért, amilyen vagy: emberséges, önzetlen, segítőkész, jó humorú, korrekt. Hirtelen ezek a jelzők jutnak eszembe rólad, itt a fórumon tapasztalt megnyilvánulásaid alapján, nem csak ahogy a moderátor csapat vezetőjeként, hanem már azt megelőzően, ahogy egyszerű játékosként is olvastalak.
    Rengeteg munkával és gonddal járt amit a közösségünk érdekében vezetőként tettél, nem lehetünk elég hálásak ezért Neked!
    Köszönöm, hogy mindig, minden fórumon kiálltál értünk játékosokért!!
    Minden jót kívánok Neked a továbbiakban! :inlove:
     
  7. Hajnaliharmat

    Hajnaliharmat Járnitanuló

    Kedves BackOffice !
    Én így búcsúzom Bekotól, a moderátortól ! Már most hiányzol !!:( Visszavárunk...........
    Tudom,hogy nagyon szereted a szép zenéket !

    Tiszteltelek,nekem Te voltál a MODERÁTOR, csupa nagy betűkkel !!!
    Hajnaliharmat
     
    Fuhur, Fatther, Hanikó71 és 15 más kedveli ezt.
  8. vihence

    vihence Haladó

    Kedves Beko!
    Sok volt nekem ez így reggel. A többiek már szépen leírtak mindent, így már csak ismételni tudom őket. Nagyon sajnálom és kívánok Neked minden jót!
     
    jólóbarát, ursa11, Hanikó71 és 14 más kedveli ezt.
  9. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Kedves Zsu!
    Nagyon köszönöm az eddigi munkádat, a türelmedet. A továbbiakban erőt, egészséget és minden jót kívánok Neked!
    Időnként azért jó lenne hallani rólad, akár itt, akár más fórumon.

    [​IMG]
     
    jólóbarát, ursa11, Hanikó71 és 12 más kedveli ezt.
  10. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf


    Szia Zsu !

    Nem tudom "tetszikelni " írásod de tökéletesen megértelek !
    Természetesen nem tudom a dolgok hátterét de őszintén szólva nem is érdekel ! Te hoztál egy döntést ,és Téged " ismerve " ezt a legalaposabban átgondolva hoztad meg , Nekem / Nekünk nincs más dolgunk , hogy elfogadjuk és ahogy eddig Te támogattál bennünket ,kiálltál értünk / mellettünk most mi ugyanezt tegyük Veled !!
    Én személy szerint különösen nagyon sokat köszönhetek Neked nem ecsetelem , Te nagyon jól tudod miről van szó !
    Sokat jelentettek nekem a nem túl gyakori de annál mélyebbre ható levélváltásaink , a támogatásod , az önzetlenséged !

    Egy dolog viszont az írásodban mióta elolvastam nem hagy nyugodni !

    A játékot egyelőre nem hagyom abba, nemzsu farmon megtaláltok.

    Erre csak azt tudom írni amit Te írtál nekem , hogy ha arra van szükséged pihenj , pihentesd de ne dobd el azt amit eddig felépítettél !
    Bármi is a döntésed tiszteletben tartom , megértem és elfogadom !

    De bízom abban , hogy nemzsuként , már játékosként mi még nagyon sokat fogunk " találkozni "

    Nagyon jó egészséget kívánok Neked és családodnak !
    További jó játékot ! Őszinte szeretettel :inlove:
     
    jólóbarát, Fatther, Hanikó71 és 14 más kedveli ezt.
  11. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Kedves Beko, Zsu!
    Soha nem fogom elfelejteni amit értem tettél. Köszönöm a segítségedet, emberségedet, mi soha nem találkoztunk személyesen, de úgy ézem minha személyes ismerősök lennénk. Nem tudom mit lehet ilyenkor írni, a torkom elszorul, a döntésednek bizonyára nyomós oka van. További jó játékot! Rád csak szeretettel lehet gondolni.
     
  12. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    :cry:

    Köszi mindent!
     
  13. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia Zsuzsa drága! Végtelenül sajnálom, hogy moderátori minőségedben már nem találkozunk itt...
    Sok mindent elmondtak már játékostársaim, ezért én ha lehetne, az itteni moderátori tevékenységedért 10-es skálán
    10 pontot adnék megcsillagozva..:)
    Kívánok neked további jó játékot, és a valós életben pedig...Mindenből eleget.......!
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem kell terasz , inkább vidáman élek tovább hajózva . :inlove: Majd a következő pörgetésnél pörgök be :p

    [​IMG]

    Vagy kimegyek horgászni

    [​IMG]
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Draga Zsu!
    Nagyon meglepodtem :( de a dontesedet el kell fogadni !!! Nem vagyok boldog !!
    Orulok, hogy szemelyesen is talalkoztunk tobbszor, jokat beszelgettunk es nevettunk . Koszonom azt a rengeteg munkat amit Te itt vegeztel ertunk a szabadidodben , mindig kialltal ertunk es kiharcoltal jobb dolgokat ! Sokat gondolkoztam mit is tudnek irni nem talalom a szavakat , egy filmbol ez jutott eszembe : You are kind, smart and very important !!!!!!! :inlove: :inlove: :inlove:
     
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Engem viszont nem lepett meg, a forumon is atjott, hogy hogyan kezeltek a modikat a BP reszerol a unity kapcsan, es az szerintem csak a jeghegy csucsa volt, nalam csak az a kerdes, hogy hanyan kovetik meg a modi csapatbol.

    Zsu, neked nagyon koszonjuk a munkat, az odaadast, latszott hogy mennyire szereted a jatekot, de meg inkabb ezt a kis magyar csapatot!!!

    P.S. Bocsanat a kerdesemre mar latom is valaszt, Wellwisher is elkoszont :cry:

    Mindenki elvezze meg ki a jatekot, amig tudja (mar ha tudja meg egyaltalan;))
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.21
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kedves Zsu!
    Kimondhatatlanul sajnálom, de tiszteletben kell tartani a döntésed.
    Nagyon sokat kapott Tőled-általad a magyar játékos csapat.
    Isten veled BackOffice! Mindent köszönök!!!
    [​IMG]
    Várunk vissza nemzsu!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.21
  18. verda

    verda Haladó

    Kedves BackOffice, sajnálom, de megértem a döntésedet. Nem írnék most a BP-ről és arról, hogy mennyire nehéz van/volt nektek is, nem csak nekünk, játékosnak, mert számtalanszor kiderült már. Ahogy írod, játékosként még jelen leszel, kívánom, hogy mihamarabb át tudd adni magad a játéknak, játékosként, felejtve a modiságot, és kívánom Neked és így nekünk is, hogy a játék legyen mielőbb újra igazi játék, amiben nem az az izgalom, hogy be tudunk-e lépni, hogy mikor hagyja már abba a virágpörgés, és hogy... sorolhatnám, hanem élvezhessük. Újra. Úgy, mint régen. :)
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Beko. Most olvastam az eseményeket. Nem tudom, hogy mi történt a háttérben, de azt tudom, hogy a türelmed és a segítőkészséged határtalan volt. Ha nálad elszakadt a cérna, akkor ott már nagy baj van és ezzel egy csomó kérdés felmerült bennem. Tudom, hogy kaptál hideget a játékosoktól is és a BP-től is, nem tudom, hogy melyik volt súlyosabb amikor meghoztad a döntést. Egy dolgot viszont tudok, van egy mondás, ami egész életemen át elkísért és igazolta hogy így van: "Minden rosszban van valami jó".
    A rosszat felejtsd el és gyere vissza közénk, mint játékos. A nagy tudásoddal segíteni tudsz az eventes csevegőben, legyen ez az új célod. ;)
    Szia Melan. :)Jajjj, jajj, nekem is megfordult a fejemben, hogy temethetjük a játékot, mikor olvastam Bekot, de én még nem temetem. Igaz hogy haldoklik szegény, de egy kis vérátömlesztéssel még meg lehet menteni. :D
     
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Kiskakas.

    Jelen pillanatba maradt 6 moderátor(Tamás,mamarygen,Othep,Havasi Gyopár,Kékmadár1, Csocso) + Máriusz!
    Előbb-utóbb a fórumon káosz lesz :(, s ezt azok fogják megérezni akinek még van türelme.

    Magasról tesznek ránk már ott a messzi-messzi galaxisba.

    Sajnálom a távozó tagok döntését de megérthető.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.