Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !

    Van arról nektek valami statisztika, hogy a Magyar fórumban (nem a segítség kérőkben) durván hányan vesznek részt aktívan a játékosok közül?
    Én sem szeretném ha megszünne, mert engem nagyrészt a fórum tart itt és csak mellesleg játszom...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.21
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Én nem tudok ilyenről, hogy lenne. Persze ettől még lehet.
    Annyit tudok, hogy ha valami zűr van a játékkal, akkor vannak a legtöbben egyszerre a fórumon, főleg ha ez már délután vagy este történik.
    Ilyenkor, ami legnagyobb számot láttam az 1100 látogató körül volt. De ez ugye nem mérvadó, mert a játékosok belépnek, kilépnek. Tehát ez csak egy pillanatnyi szám. Aktív írókat csak megbecsülni tudnám, de azt meg így nem szeretném. Majd ha lesz időm rá, megszámolom visszamenőleg egy adott időre.
    :)
     
    ulmo12, tina07141983, zsani_apja és 15 más kedveli ezt.
  3. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Kedves Beko! Sokat olvastalak, én is köszönöm a moderátori munkádat, sajnálom, hogy kiléptél, de jó tudni, hogy nemzsu játékosként itt maradsz! Pihend ki magad, és egy kis idő múlva hátha jókedvvel térsz vissza ide a fórumra.


     
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Kedves Bekö!
    Szeretném megköszönni a munkádat. Sok zűrön-bajon támogattál át bennünket. Mindig megértő voltál velünk. Figyelmeztetéseid sem voltak bántóak, kioktatóak.
    Minden jót, lelj békére, és élvezd a játékot, fórumot, az életet!

    [​IMG]
     
    -Anyu-, MamaMeseKertje, -Ilona53- és 11 más kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Drága Zsu!
    Tegnap óta keresem a szavakat...le vagyok sújtva, de azt hiszem-szeretném hinni-, hogy értelek. Mindannyian hálásak lehetünk az eddigi munkádért!:inlove:
    Ugyan személyesen nem ismerlek, de nagyszerű embernek tartalak:inlove:. Törődj most a lelki békéddel, építkezz a sok szeretetünkből, ami a több oldalnyi kommentből árad feléd!. Erős nő vagy, szeretünk, tisztelünk és megértünk!:inlove::inlove::inlove: Minden jót kívánok és nagyon várom az első, reményeim szerint nem túl távoli jelentkezésedet valamelyik csevegőben! Ölelés és puszi. nyuszi:):inlove:
     
    MamaMeseKertje, ulmo12, -Ilona53- és 13 más kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Koppi!
    Hivatalos statisztika nincs, de minden nemzetség Farmerama játékának a Fórum kezdőlapján, annak is a jobb oldalán, ott vannak feltüntetve, az éppen pillanatnyilag a Fórumon tartózkodó egyes személyek nevei, és a játékosok, valamint a vendégnek feltüntetett olvasók.
    upload_2021-3-1_15-24-49.png upload_2021-3-1_15-27-55.png upload_2021-3-1_15-28-39.png .
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Német
    [​IMG]

    Lengyel

    [​IMG]

    Angol

    [​IMG]

    Spanyol

    [​IMG]

    Olasz

    [​IMG]

    Szlovák

    [​IMG]


    Portugál

    [​IMG]
     
  8. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Köszönöm a válaszotokat, ámbátor ezt én is szoktam figyelni, ha bent vagyok. (Mondjuk a többi nyelveket nem.)
    Tudom, hogy naponta változik.
    Egyébként, mi nem is állunk olyan rosszul a nagyobb nemzetekhez viszonyítva....
    Olyan éves "statisztikára" gondoltam...:)
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gyere hajnalban. Akkor általában egyedül vagyok. Max még Csocso szokott fent lenni. :D ;)
    [​IMG]
     
    ulmo12, -gyöngy-581, jólóbarát és 5 más kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Látom ott árválkodtál akkor....Gáz...:D

    Örülök, hogy nem kell időre mennem dolgozni és nem kell korán kelnem.. !
    Nyuggerként valahogy más lett a reggeli felkelésem időpontja...:D:D
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    S félsz, Zseni apja? ;)xD
     
    Koppi, ulmo12, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Dehogy félek. :D Próbálom már én is nyújtani az alvásomat, de annyira belém rögződött a sok év alatt a korai kelés, hogy már óra nélkül megébredek.
     
    Koppi, ulmo12, vihence és 6 más kedveli ezt.
  13. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Mostanában már valahogy megrövidült az alvásidőm. Nem értettem Anyukámat, miért kel korán, amikor aludhatna nyugodtan. Most már értem.Ha néha jelenésem van, s beállítom az órát(rendes csörgő, Anyukámé volt-20 éve meghalt), legalább fél órával előtte felébredek. Milyen furcsa az ember működése....... Vigyázzatok magatokra!
     
    verda, Koppi, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Azok a számok amik azt mutatják, hogy mennyien regisztráltak a fórumra kezdetektől, az semmit nem jelent abból a szempontból, hogy most mennyi "aktív tag" lehet. Ezek a számok nem mérvadóak, amolyan "egyszer volt, hol nem volt" számok.
    :sleepy:
     
    Koppi, zsani_apja, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És a szomszédkereső topik ?
    Ott aztán lehetne látni nem , hogy mennyien keresnek szomszédot .
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves @mamarygen, @JövendölőMáriusz @Kékmadár1

    Gratulálok mindhármotoknak az új tisztséghez. Elnézést, hogy ide írok, de nem tudtam hogy hová lehetne még írnom, hiszen kettőtöknek nincs saját topikja. Kívánok erőt, egészséget és kitartás az új munkakörötökhöz ezzel a farmképpel aminek a címe Jó szelet a vitorlába:[​IMG] https://kepkuldes.com/images/5fe336b299d82e8f297f348a3335637f.jpg
    Egy hajóban utazunk és a kedvenc játékunkat játszuk itt együtt a Ti segítségetekkel. Remélem még sokáig:)
     
    Koppi, kovacstne, vízinyuszi és 9 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A jósunkat is előléptették ? Ha igen , marad jós , vagy más lesz ? :inlove:
     
    jófarmerlány és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem marad jós, de ezt miért tőlem kérdezed meg? Én sajnos csak megérezni tudok bármilyen eseményt, nem látok be a BP színfalai mögé. Mindenesetre szurkolok neki, hogy maradjon. Szerintem maradni fog 8):):inlove::inlove::inlove: Hogy miért? Mert szereti a munkáját xD:cry:xD és elvisel bennünket, ami valljuk be nem könnyű néha, mert nem könnyítjük meg a dolgát:oops::music::D:inlove:.
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Köszönöm!
    :)
    Jós voltam, most jósabb lettem.
    Még hátra van a "sokkal jósabb", és a "nagyon jós" fokozat!
    :wuerg:
     
    ursa11, kovacstne, Marisoli és 20 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Zene füleimnek .:inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.