Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Aligha mondhatom, szinte már csak ezt az eventet várom, mindig. A többi event valahogy már nem fog meg, se jutalomügyileg, se szórakozás szinten (de ezt nem jelenti azt, hogy a tárgykeresősön kívül nem lenne olyan event, ami megfog, csak számomra az ritka mint a fehér holló - de már sokszor leírtam, hogy mik azok, amik megfognak.)

    A tárgykeresős eventre mindig készülni kell szinte, hiszen aki végig akarja vinni, annak áldoznia kell rá eléggé rendesen.
    Én január 30. óta már erre készülök fel, folyamatosan. Na nem csak a farmomon készülök, hanem pénzügyileg is, hiszen hogy ha megérős lesz számomra, a legnagyobb kosár elengedhetetlen számomra. Szinte, csak ennél az eventnél szoktam kosarat vásárolni.
    A tárgykeresős azaz event számomra, ahol szoktam fejlődni. Mindegyik tárgykeresős, amelyet végigvittem, tapasztaltabb lettem. A mostanira készülök fel a legjobban, minden téren.

    90 ezer szupertrágya, 3 ezer party pöri és 30 ezer KKT-KKSZ az erre fordítható mennyiségem, 7+ jack, sok-sok 100%, 200% és növénybevételi bónuszok, többet nem áldozok rá még a tárgykeresősre sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    ljanika6, PalMa, vihence és 7 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ez nyilvan mar az extrem szint xDxDxD De tudom, hogy ez a kedvenc evented, vagy inkabb az egyetlen.

    Normalis esetben azert nem kell ennyi cucc, hogy az ember vegigtolja az eventet, persze tudom, hogy te leginkabb 1 nap alatt keszen szoktal lenni vele.

    Es igen, altalaban ez a megeros event kategoria, ezert is szoltam az eventcsevegoben, hogy ovatosan a mostani dobokockas eventtel, ne pazaroljuk el az osszes eroforrast, nehogy utan porul jarjunk.
     
    PalMa, vihence, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Így van! A nagy kedvenc. :inlove:
    Biztosan rálehetne ennyit áldozni erre az eventre.
    Ennyit biztosan nem fogok, de ezt adtam meg magamnak "limitként". Ennél többet, semennyiért nem áldozok rá.

    Azért remélem senki se fog ennyit rááldozni egy eventre. :D

    Igen, nagyon kell ügyelni ebben a hónapban, hogy mire költünk és mennyit. Ezért nem is tetszik, hogy így hónap végére rakták.
    Gyanítom, hogy feltehetőleg a Piccolo ládák fognak teret kapni most, de lehet rosszul látom.:)

    Szereted a tárgykeresőst egyébként? :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    ljanika6, PalMa, vihence és 4 más kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm szépen a gratulációdat!
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha kevés a modi , akkor kell valami toborzás ? :inlove:
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem ezt bízd nyugodtan azokra akik a munkát végzik. Ha úgy látják, hogy nem bírják, biztos keresni fognak még munkatársat maguk közé.. Ha elbírják látni a feladatukat akkor pedig nem kell. Majd kiderül, az idő megmutatja csak türelem kell ehhez is, mint magához a játékhoz mostanában :D:inlove::D.
     
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Varhatoan "sajnos" igazad van, es Piccolo ladak lesznek leginkabb mint mostanaban.

    Azert idezojeles a sajnos, mert ugye "sajnos" lutri, hogy mi lesz belole, viszont en elegedett voltam a Piccolo ladaimmal. Ketszer 8 db jott ossze innen-onnan, egy adagot januarban bontottam, egyet pedig most mult heten. Nem kaptam Jack-t, viragfestest, vagy FA-fat, viszont mindket alkalommal 2 db Varazskalap jott, az meg ugye 2x160 FA, nekem teljesen megfelel.

    Az eventet meg szeretem, a jutalmak jok, a minijatek nekem tetszik, bar nyilvan idoigenyes, es nem egyszeru, bar neked koszonhetoen azert jelentosen tudjuk javitani az eselyeinket 8). Az meg kulon tetszik, hogy van benne kihivas, nem lehet siman vegigvinni, megeros jutalmakert mindig szeretek szamolgatni, hogy hogyan tudom kihozni a maximumot.
     
    Wolf[Black], PalMa, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mindig volt toborzás. Azt sosem lehetett mondani, hogy túl sok a modi. Alkalmas jelöltet egy hónappal ezelőtt sem utasítottak volna vissza.
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nem arról volt szó , hogy február 14.-én abbahagyod a játékot ? Vagy a játékot abbahagytad , de a fórumra ez nem vonatkozott ?

    Mielőtt félreértenéd , én örülök az írásaidnak , mindig érdeklődéssel olvaslak téged . :inlove::inlove::inlove:
     
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    15ig kaptak haladékot. Elvileg nagyon körvonalazódik ez az abbahagyás. Pedig elég jól tudtam már telon is naponta 1x aratni. Most már lassan 2 hete karanténban vagyok, ami még tartani fog. Ezért nem sok lehetőségem van egyébre.
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem kiderült :D:inlove: Moderátor kerestetik! Ki lesz a következő ? :inlove:
     
    Galadriel kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Te! Vállalod? ;)xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom ki bírná tovább , a játékosok vagy a modik ? :D:inlove:
     
    rozo52, Kukackukac, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  14. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Pedig te jelentkeztél , Máriusznál, ha jól emlékszem:music::music:;)
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nekem nem rémlik , de ha megtalálod azt a hozásszólást , biztos jobban emlékeznék rá . :D:inlove:
     
    Kukackukac és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Azért annyira nem izgat, hogy most neked keresgéljek, de az is lehet hogy én tévedek.:D;) 8254hsz
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.21
    -vadocka70- és jófarmerlány kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én már láttam benned a jósok jósát is. ;)
    Most olvasgatom, amit írtam, hogy elküldjem- e, de hát mit veszíthetek.. :D
     
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha most azt írnám, hogy látok olyan eseményeket, mint 2030 januárban Valdemárt-t és 2037 júniusában turbó malmot, akkor csodálkoznál? Én csodálkoztam, pedig nem a fejem ütöttem be, csak belenéztem a teleszkópba.
    :D
     
    ursa11, PalMa, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    És a szemed ütötted be a teleszkópba. xD;)
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem csodálkoznák, megmondom őszintén. Esélyt nem látok rá jelen állás szerint. Persze ez csak az én meglátásom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.