Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Nem is tudom, hol mondjam el. Talán itt?
    Ma sikerült kiváltanom a Hoppácska dekort, így nincs üres felhősorom. :inlove:
    Bár biztos van hiányzó, de az is nagy öröm, hogy 550 db-os a felhőgyűjteményem. 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.21
    Melan, -ágianyu33-, nemzsu és 3 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! egy mondatuk...tegnap olyan depi voltam, majdnem öngyi lettem...nincs 1 pzs-d...tudod náluk már más az Á.B.CxD
    De elvagyok velük....ők már az Y generáció...vagy nem is tudom;)
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én nem hinném, hogy ezeket akkora munka lenne visszaépíteni! ;)
    Előbb voltam piacon, kb. fél órája, azóta csak tolják a talicskát 100- al. :D Úgy, hogy megy a szekér helyett, én nem panaszkodhatok.. :D
     
    -kaktuszable-, jófarmerlány és Melan kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Basszus, hat mar leirtak kozlemenybe, hogy a jateknak van jovoje, es hosszu ideje ezen dolgoznak. Ennel tobb kell nekunk bizonyitekkent? xDxDxDxD

    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-flash-letiltásának-következő-lépése.20421/

    Vicces dolog ez, hogy arra hivatkozol, hogy nincs leirva, hogy a jateknak nincs jovoje ;) Mit gondolsz, hogy majd egyszer kiirjak a forumra, hogy koszonjuk szepen a jatekot, es az elmult X evet, a jatekot a tovabbiakban nem fejlesztjuk, es 2 honap mulva teljesen bezarjuk? A maradek 2 honapban ki a franc koltene egy budos fillert is ra?

    Ez nem egy ruha bolt, ahol a bezaras elott az az erdekuk, hogy a bentmaradt keszletet meg eladjak, itt nincs abban haszon ha kiirjak, hogy bezaras elotti vegkiarusitas.

    Azert aki idonkent leveszi a rozsaszin szemuveget, az lathatja, hogy nincs minden rendben a jatekkal. Hogy a fejlesztok mennyi idot toltenek vele, azt csak ok tudjak. Volt javulas? Biztos, de hogy nem latvanyos az is biztos. Az hogy ez hatassal van a bevetelekre az is biztos. Ez nem osszeeskuves elmelet, vagy pletyka, ez a valosag. Hogy mennyi esik ki? Azt nem tudjuk, remelhetoleg nem sok, vagy nem tul sok. Remelhetoleg a fejlesztokben, es a vezetokben odafent meg van a hajlandosag, es a kepesseg hogy kijavitsak a dolgokat, es visszakapjuk a jatekunkat normalis formaban.

    En nem akarom a jatek halalat, nem is lelem oromom benne, hogy errol kell beszelni, de az nem segit ha felveszem a rozsaszin szemut, es ugy teszek, hogy minden rendben van. Szerencsere a koltekezesrol mar leszoktam, tehat en biztos nem hagynam itt keseruen a dolgokat, viszont nem akarok elveszteni valamit, ami a hosszu evek alatt hozzanott a mindennapjaimhoz, es sajnos eleg aggaszto dolgokat latok. Es nem, nem sok javulast.

    Csak hogy a modik helyzetet vegyuk, amit szinten elintezel egy vallvonassal, hogy az elet megy tovabb. Persze megy, csak a mostani itt maradt csapatra sokkal nagyobb munka fog jutni: megirni eventismertetot, tesztelni, moderalni, hibakat jelezni, supportot fenntartani, stb.
    Ha tobb munka, tobb a feszultseg, tobb a stressz, ha nem talalnak megoldast, akkor ok is kiegnek elobb-utobb.

    Igen, ez a legrosszabb eset, de nem teljesen valotlan. Amikor ennyien felallnak hirtelen, akkor ott azert minel hamarabb kell valami megoldast talalni. Bizzunk benne, hogy meg is talaljak hamarosan megoldast, mert senki nem szeretne ha a tobbi modi is felallna mert egy ido utan besokall.
     
    JUCUS, -kaktuszable-, rozo52 és 16 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szuperül leírtad. Én is így gondolom...
     
    pisti243, Rozi472, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo Neked és a Báro Úrnak is!
    Szerintem azért, hogy a kid´s kevésbé jó teljesítményt hoznak mi vagyunk a felelösekxD
    Ha a gyerekeket csak dicsérik minden szép és minden jó! egy 3-as egy jó jegy, mit várunk....
    èn 76 ban végeztem, mathek-tanárom Mojzes úr minden mathek-órát azzal kezdte, hogy fejszámoltatott minket.
    Késöbb vagy hamarabb jöttek az elsö számológépek... ezekhez azt mondta, hogy a gyerekek nem fognak tudni
    fejben számolni. Sajnos igaza lett.
    Még egy megjegyzés: a mi anyánk mondhatom szigorú volt. Neki a 3-as egy rossz jegy volt. Többször mondta, ha
    rossz jegyet vittem haza..... "fehér köpenyt szeretnél viselni azért tanulni kell.... ha nem tanulsz
    fehér köpenyt kapsz a konzervgyárban is csak ott gumicsizmát és fejkendöt is kapsz hozzá"
    Bevallom az enyémnek én ezt sokszor elmondtam.....ritkán nevetett rajta.:cry:, de baleseti sebész lett.
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. Szerintem teljesen felesleges 50x leírni, hogy rossz a játék, mert mindenki tudja. Senki nem fog olyat mondani, hogy holnap vége, ezért kell úgy játszani és vásárolni, hogyha tényleg vége lesz, akkor ne bánjuk meg. Akinek van idege ilyen körülmények között játszani, az játszik tovább és reménykedik. Akinek betelt a pohár, az elmegy. Nem tudom, hogy a BP. mennyire érzi meg anyagilag, ha pár ezren elmennek. Én még maradok, mert valamennyire tudok játszani, még nem idegesít annyira, hogy elmenjek. Viszont én is látom, hogy sehova nem fejlődtünk 2 hónap alatt, nem látok sehol javulást. Azt nem tudom, hogy nem is akarnak már fejleszteni, vagy nem tudnak. Ha nem tudnak, akkor nagy bajok vannak, ha nem akarnak, az hamar ki fog derülni. Várakozó állásponton vagyok és az idő el fogja dönteni, addig meg játszok.
     
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Persze, hogy felesleges, odefent ugysem foglalkoznak vele. Ok azt csinalnak, amit ok akarnak.

    Viszont nekem peldaul segit ha idonkent kiirom magambol a felgyult frusztraciot. Nem szoktam minden nap leirni, szerintem lathato, hogy van, hogy 2 hetre is eltunok a forumrol, ha jovok, akkor sem feltetlenul azert jovok, hogy elmondjam hogy rossz a jatek. De idonkent azert leirom, aztan 1 honapig jol vagyok :D

    En is varok, nem szaladok el sehova, vannak kuponjaim, felgyult FA innen-onnan, eljatszogatok az eventekkel, ha mukodnek, aztan annyi. Meg remenykedem, hogy lesz valami.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Írd ki nyugodtan, nem azért írtam. ;) Inkább az a baj, hogy mi itt hiába morgunk, ha ott fenn nem hallják, hogy: tessék fejleszteni a játékot, mert szeretnénk még 30 évig játszani. :)
     
    vihence, pisti243, Amira09 és 4 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    De így hátha eljut hozzájuk egyszer, ha csendben vagyunk, azt hiszik minden oké...;):)Tényleg lehetetlenség mostanában játszani.. Ma is katasztrófa volt délelőtt.:oops:
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Biztos tudják, hogy egyáltalán nem oké minden. Az összes ország moderátora jelzi és gondolom a német fórumot olvassák is, mert ott is morognak.
     
    rozo52, pisti243, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Szemüvegben is látom, itt vannak előttem a klaviatúrán.
    xD
    Fejlesztés van!
    Jelenleg az április elsejei event próbája zajlik a színfalak mögött.
    Az event hasonló lesz a lufi pukkasztó minijátékhoz, csak most az F5-tel kell majd lövöldözni tojásokra.
    Jelenleg azt teszteljük, hogy a játékosok milyen teljesítményt tudnak produkálni az F5 nyomkodásával 24 óra alatt. Az eredmények elég jók, nagyon ügyesek vagytok, senki nem gondolta volna, hogy adott időn belül ennyit tudtok F5-ölni. Ennek a tesztnek a segítséget, a most futó eventtel tudjuk számotokra biztosítani.

    :D:wuerg:
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jájjj, de vicces. :D:D Az F5 billentyű fölé felragasztottam egy papírt, hogy sötétben is megtaláljam, mert mostanában az a legfontosabb billentyű. :D:D Április elsejére remélem mást fognak kitalálni, mert az F5 már unalmas lesz. :D:D
     
    -kaktuszable-, vihence, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Az F5 engem már nem hoz lázba... Az Esc működik....;)
     
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az új gépemet tesztelgetem, eszméletlen ebben az összeállításban, ehhez a játékhoz találták ki!
    Op rendszer:Windows10 UnityRehabEnterspiced
    Monitor:Junoszty56/402HDMI12K.veryultra
    Proci: AMDRyzen5 9600 26-coreSeedless
    Ram: DDR8(veryvery2) 42Gb
    NVIDIAGeForceGrandMuterRTX5060016Gb
    Jelenleg a klienssel egyszerre futtatom rajta a
    NEEDforSPEEDshoppingcart4-et és a
    StarCraftIsaura2-t.
    Meglepően gyors!
     
    missuzy_53, lukimi, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jósunk, mit szívtál? Adsz belőle nekem is? xD
     
    lukimi, -kaktuszable-, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Gratulálok az új gépedhez, biztos nagyon jók ezek az adatok, csak tartok tőle, hogy az én számtech. képzettségem elég hiányos és nem ismerem fel a márkákat :), hogy ezt most eszik vagy isszák esetleg játékra is lehet használni, természetesen az ismert hibákat kivévexD:cry:xD
    Ez az unityrhabEnterspiced egész izgalmasan hangzik, rám férne nem adod kölcsön? Ugye ezt a rehabot nem a fórumon tartják meg, mert itt nem igazán tudom elkézelni. Egy csendes nyugodt fenyőerdő jobb lenne hozzá (net nélkül)
    GrandMuter ilyenem van, őt kipróbáltam a töltöttkáposztája fincsi kértem belőle még és jutalmul még rétest is sütött :):inlove::inlove::inlove:
    Azt hiszem megyek aludni, mindenkinek szép álmokat jó éjszakát kívánok

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.21
    -kaktuszable-, PalMa, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha jól emlékszem, valamelyik nap a suli tetejéről akartad a napelemeket lecibálni! Biztos, hogy szükséged lenne bármire is?
    :D

    Nekem kell egy ilyen dekor!

    Kár, hogy nem cserélhető!
    :cry:
    [​IMG]
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxDxD Na jó, döntetlen...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.