Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Nem hiszek a szememnek, s a fülemnek - már 4 gólt lőttek a franciák.... (ill. csak hármat, mert egy öngól)
    Nagyon jól tudsz drukkolni. Úgy tűnik meglesz a fejlesztésed.
     
  2. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Még,van esély,4-2,tiszta kézilabda.
     
  3. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Hihetetlen ez a meccs... Már dupla annyi gól van, mint amennyire tippeltem... xDxDxD
    Nekem tetszik, így legalább megéri nézni... Egyébként a kézilabdán kívül még a birkózásra is hasonlít... :p
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Világbajnok a Franciaország :cry: De a Horvátország abszolúte második :inlove::inlove::inlove:
     
  5. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Minden tippelőnek gratulálok a helyezéséhez de persze legjobban az első 3 nyertest üdvözlöm. Szép volt!:):inlove::music::music::music:
     
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Imi !
    Csatlakozom, gratulálok a Tipp-eldés helyezetteknek. Nagyon ügyesen csinálták !
    - mementori gazdatársnak gratulálok ! nagyon jól drukkolt !

    Most le kellene menteni a helyezetteket, hogy a felajánlott ajándékom el tudjam küldeni, vagy készít valaki erről egy összesítőt?
    ./.
    Visszajöttem megkérdezni - Zoli nevű farmtársam írásait még soha nem olvastam, ismeri valaki, s ez a farmneve is ?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.7.18
  7. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Világbajnok Franciaország! :inlove::inlove::inlove:
    És nem mellesleg, van egy 50%-os zászlóm! :inlove::inlove:
    Gratulálok minden farmtársamnak, külön mementori74-nek, akinek ez szintén sikerült.
    A francia farmozók húú, de jól jártak. Tudom, hogy sokan játszanak Franciaországban, de most jól felpörög majd náluk a Farmerama. :inlove:
     
  8. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Gratulálok én is a tipp verseny győzteseinek, ügyesek voltatok ! :inlove:
    1 cili53 56
    2 |Tamás| 53
    2 ssasulka84 53
    3 Coff66 51
    3 Zoli 51
     
    meszimarsi, brekkencs., |Tamás| és 11 más kedveli ezt.
  9. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Még az ég is sír a Horvátokért! Szép volt, Fiúk!!!!
    Én is gratulálok a tippverseny győzteseinek. Emő! Neked külön is gratula! :D
     
  10. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Sziasztok!
    Gratulálok, minden tippelőnek a helyezéséhez! :inlove:
    Én ritkán írok, de sokat olvasok :D
    Két zászlót vettem, egy németet és egy franciát, most boldog vagyok :inlove::inlove:
     
  11. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!:)
    Köszönöm szépen!:)
    Gratulálok minden helyezettnek!:)
    Gratulálok!:)
    Nekem is van egy 50 %-os zászlóm!:) :inlove::p
    Gratulálok én is mementori74-nek és természetesen a horvát illetve belga zászló tulajdonosoknak is!:)
     
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Egyébként én a BP helyében most a focievent végéig visszatenném a zászlóvásárt...
     
  13. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Meg kezdtem az első helyezettnek az ajánlásom küldését mert az egyértelmű. De nem tudom hogy lesz az utána következő 2., 3.?
     
  14. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Szép estét.

    Gratulálok minden kedves tippelős Gazdatársamnak a helyezéshez.:inlove:
    Az első 3 helyezettnek dupla gratuláció :inlove:
     
    meszimarsi, -Encyberama-, Szabi451 és 6 más kedveli ezt.
  15. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Én is gratulálok a tippverseny győzteseinek. :inlove::inlove::inlove: Főleg Cili53-nek! Nagyon jól tippelt és francia zászlója is van. Ügyes!

    (68 fő volt a csoportban. Az első 14 meccsre nem tippeltem, későn csatlakoztam. De így is 15. lettem. Nem is olyan rossz...:music:)
     
  16. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok:)
    Gratulálok Franciaország csapatának a győzelemért és Horvátországnak az ezüst érem eléréséért, amit igen csak szép teljesítménnyel értek el. :)
    Gratulálok a tippverseny győztes Gazdatársaimnak,az ajándékokat a holnapi napon továbbítom számukra folyamatosan mert egy terméket 1 gazdatársnak naponta csak egyszer lehet küldeni.
    cili53 1 helyezettnek elküldtem a csokis croassant.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.7.18
    meszimarsi, AnkaFD, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  17. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok! Szép estét!

    Gratulálok az 1.-2.-3. helyezetteknek! Ügyesek voltatok!

    Az ajándékokat legkésöbb holnap kezdem el továbbjuttatni a 2.-3.helyezetteknek, az 1.helyezettnek pedig majd a következő cserenapon megy a jutalom! :)

    Egy kérdés: Valaki leírná, mi a farmnevük a szerencsés tippelősöknek?
     
    bence201011, meszimarsi, AnkaFD és 8 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Nemrég értem haza, a lányoméknál szurkoltuk végig a foci VB-t :).
    Imi*-vel, Marikával és még sok millió emberrel együtt a horvátoknak szurkoltam.
    Nagy hősiesen, becsülettel, szívvel-lélekkel játszották végig a meccset, és nem törtek meg sem a becsúszott fejes öngól, sem a szerintem túlzott, és tán kissé részrehajló videóbírózásnak is minősíthető, a franciák javára szóló sikeres 11-es után sem! :inlove: Ez igen nagy lelkierőre vall! :inlove:
    Tudom a meccset gólra játsszák, ezért mindkét csapatnak csak gratulálni tudok. :inlove:
    Ugyancsak szívből gratulálok minden farmtársamnak, akikkel együtt végig izgultunk a VB meccsei alatt, hol örömmel, hol mérgelődve, de egy csapatként! :D:inlove:
    Kiemelt gratulációm az élen járó helyezetteknek, akik közül az 1-3 helyezést elérteknek holnaptól elkezdem küldeni a felajánlásomat. :D:inlove:
    A FarmeramaHUN szurkoló és tippelőtábora:

    Tagok

    Aki Zoli nevű társunkról tud valamit, pl. farm címet, az jelentkezzen, mert neki is jár felajánlás. :D
    Illetve Zoli, légyszi rántsd le magadról az inkognitó jelmezt, hogy tudjuk, hova kell küldenünk a nyereményedet! :D

    Négy év múlva ismét tippelhetünk! :D:inlove::inlove:

    További jó játékot mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gratulálok Mindenkinek és Zsuzsának Köszönjük Szépen a meghívást a játékra!:inlove:
    Éremátadás!;)
    1. helyezett

    Cili53

    [​IMG] [​IMG]

    2. helyezett(ek)

    ssasulka84 és |Tamás|
    [​IMG]

    3. helyezett(ek)

    Coff66 és Zoli
    [​IMG]

    Holnap postázom a nyereményeket!

    Gratulálok Franciaországnak is persze!
    [​IMG]
     
  20. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Én is útnak indítottam az első adag nyereményt az első 3 helyezettnek, viszont Zoli nevű felhasználó nincs.
    Kedves Zoli, légyszíves küldj egy baglyot a farmneveddel, hogy el tudjam küldeni a neked járó ajándékot.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.