Visszajelzés Benyomások a unity nyílt béta tesztjéről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Őszintén szólva azért Renzo elég hibás, ha nagy ponthajsza lenne, akkor én biztos várnék vele...
     
    1bogota1, maszilva, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tamás!
    Szeretnék én is kérdezni valamit, bár lehet, hogy nem itt kéne. Ha semmilyen szöveget nem tudok beírni keresőmezőkbe se a piacon se a raktában akkor böngészőhibám van, vagy bétánál van gond vele? Jelenleg a Chromet használom. Segít, ha böngészőt váltok?
     
    HéricsBáró, GA-BI-O-Farm és iboly70 kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Béta gond, már jelentve van.
     
    maszilva, HéricsBáró, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen ettől eltekintve én úgy érzem ez nagyon jó és még sokkal jobb is lesz majd, ahogy sikerül az apróbb hibákat javítani :)
     
  5. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Tesztelgettem az új rendszert,és minden szempontból jobb mint a flas verzió,ami hibákat tapasztaltam,ha ráviszem az egeret bármire,nem írja ki,hogy micsoda,a piacon a keresőbe nem tudok beírni,ezek voltak a negatívumok,ami pozitív,10 másodperc alatt betölt,pillanat alatt vált pályát piacot stb,öszseségében ha minden normális kerékvágásba kerül egy sokkal élhetöbb játékot kapunk,viszont amikor olvastam az előzményekbe,hogy komoly gépigénye lesz csak lestem,most már hallom is,full grafikán néha el akar szálni a laptop.
     
  6. Tűzmadár10

    Tűzmadár10 Fórum-zöldfülű

    Röviden: kipróbáltam, nekem tetszik :D Hosszabban: a jelenleg használt gép kb.nyugdíjaskorú és meglepően gyorsan ment az aratás/vetés. Induláskor picit lassabban tölt be, de nem túlzottan zavaró.Renzonál is jól futott, a lufiknál meglepődtem, milyen gyorsan jönnek. Holnap majd telefonról is kipróbálom;)
     
    petrik012 kedveli ezt.
  7. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    Régi asus laptopon (2011) is megy Pentium B940 2ghz 2 mag 4gb ram hd 2000 vga csak lassú főleg a malom pörgetés gyenge vganál.
    A mások öreg gép itthon core2duo E7500 8gb ram hd5450 vga itt is akad a pörgetés de minden gépen működik.
    5 fajta gépen próbáltam csak a 2 nagyon régit írtam be akinek régi gépe van annak is fog működni de szereti az unity a ramot.
    16 gb ram os gépeinkben talán még gyorsabb is mint a flash. Minden gépen Win10 64 bit fut.
     
    GA-BI-O-Farm, Ribiszke és Sanyat kedveli ezt.
  8. bodibodo

    bodibodo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Jó lesz ez, majd megszokjuk. Kicsit zavar, hogy a paszulyon nem működik az enter, mindig el kell vinni az egeret a pipához, ez így elég lassú. A másik észrevételem, hogy túl kicsi a felkiátójel, amikor megérett valami, ezért sokszor takarásban van.
    Úgy látom, nyitva a vidámpark egy hónapig. Szeretném megkérdezni, hány belépőt kapunk a napi belépésnél?
     
    GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nalam tokeletesen mukodik a Unity , vakitoan elesek a betuk , grafikak, a gepem karacsonykor lesz 1 eves , a betoltesnel volt egy kicsit lassu , az uj piac nagyon szuper , kerek kerek villam gyors , Renzohoz is bekukkantottam, nem sok sikerrel mert az egerem vacakol :) Chrome -n vagyok :)
    Osszessegeben meg vagyok elegedve a Unityvel :)
    Rengeteg munka van benne , koszonet a fejlesztoknek , programozoknak , moderatoroknak es mindenkinek aki ezen dolgozott :inlove:
     
    maszilva, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Kipróbáltam az unityt és nem jók a tapasztalataim, iszonyatosan lassú ahhoz képest, amit a játékom megkíván.
    Lelassít mindenben.
    A gépem túl jó az unityhez (kiejtéssel nem foglalkozom, mi magyarok így írunk és beszélünk), tehát van min fejleszteni.
    I7 processzor, 16 GB RAM, videokártyát meg le sem írom, szükségtelen.
    Egyelőre ez nagyon gáz, nem a bárányok miatt játszom, a talicskázás nekem sokadrendű.
    Nem akarok várni, játszanék, ahogy szoktam.
    Ez a feladat.
    Még valami:nem válasz az, hogy sok a farmom cucca és nehéz ezt kezelni.
    ...mert ha ez válasz, miért is gyűjtsünk bármit is, ha nehezebbé teszi a játékunk menetét?
    5 perc elég volt belőle.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    1bogota1, Marcsifarmja, Zatini és 5 más kedveli ezt.
  11. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Köszönöm! Akkor még küzdök, bár flashben jobban ment. Öregszem...:music:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Unitynek nagyobbak a rendszerkövetelményei, mint a Flash alapnak.
    1: Számítógép teljesítménye
    2: Internetsebessége (fel, letöltés és ping)

    Ez a kettő befolyásolja.
     
    maszilva, HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Feca29

    Feca29 Fórumprofi


    Nállam kevesebbet eszik az Unity mint a flash.Falshnél 4.5giga volt a "fogyasztás" Unity alatt 3gigát eszik a 16ból!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Gigabites netem van.
    I7, SSD, 16 Gb RAM.
    Sok cuccom van, az tuti.
    Talán senkinek nincs ennyi, ha mindenre gondolok.
    De ez akkor is gáz.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kérdezzük meg @JövendölőMáriusz -t xD Ő most annyira nem örül, elfüstölt az egyik gépe
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kérdőívbe, ahol gép specifikációt lehet elküldeni, Kérlek tedd meg a jelzésed.
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. enkiel

    enkiel Fórum-zöldfülű

    Nekem sajnos nem műkszik :( van 4 farmom, ez a legújabb , mindegyiken próbáltam ,de nagy nehezen betölt, utána meg sem mozdul :( igaz öreg a kicsi laptopom,azért remélem esetleg lesz ez még javítva, ha nem akkor nekem finish :(
     
    1bogota1, Sanyat és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Én most tesztelgetem.

    I9 9900k + 64 GB RAM + RTX 2080 Ti és gyors.
    i7-6700K + 8 GB RAM + GTX 960 - gyors, megfelelő (és ssd nincs, hdd!)
    De i5-9600K + 16 GB RAM + GTX 1060 - tökéletes, megfelelő (hdd szintén).

    Így nálad van valószínűleg a probléma. Legalább is az I7 elviszi, 16 gb rammal, folyékonyan. Ha millió program fut a háttérben, vagy bármilyen program ami eszi a RAM-ot és a Proci-t is, akkor egyértelmű mi a hiba.
     
    Havasi_Gyopár és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Annyira megette a gépét az unity? :)
     
    GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  20. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Itt te vagy a probléma.
    Vagy másképp játszol.
     
    zsani_apja, rencsike982 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.