Visszajelzés Bevezetés a fagyos farmmunkába event csevegője- 2020. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Első körben miért nem a felhőre gyúrtál? A kitehetőket cserenapon is beszerezheted. :)
     
    ho-hoboy, tandem6, jucus100 és 2 más kedveli ezt.
  2. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    nagy nehezen, de készen vagyok, meg van a felhő, és a kitehetők is. Nagyon nem szeretem az ilyen típusú eventeket Főleg mivel mobilon játszom,mert a gépem megadta .
     
    kovacstne, bocsinet, Leho69 és 3 más kedveli ezt.
  3. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Én is így gondoltam, remélhetőleg megfizethető áron hozzá tudok majd jutni, mert bizony egy kitehetőm hiányozni fog.
    Munkahelyen nem tudok farmozni, a napi 2x-i aratás pedig nem volt elegendő.
     
    -happy58- és tandem6 kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Biztos,hogy cserekor be tudod szerezni. :) De a felhőt, azt nem. :)
     
  5. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! A nyuszinál nekem sincs meg még a kitehető, azon gondolkodom aludjak vagy ne aludjak, mert ha bealszok akkor nem igazán lesz meg, de ha nem alszok akkor is van rá esély hogy nem lesz meg. Szóval finoman fogalmazva is elegem van.
     
    -happy58-, Éva0315 és a1a4 kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Inkább aludj. :)
    Ha más nem cserenapon megszerzed. :)
     
    Éva0315 és tandem6 kedveli ezt.
  7. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Csak ketyeg 2db 100% -os bónuszom, de ahogy ismerem magam elalszom, nem szoktam éjjel játszani, max éjfél 1óra.
     
    -happy58-, DevilMókus, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ó, értem. Az már más...
    Gyufa? Amivel kitámasztod a szemed addig..:oops:
     
  9. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Á dehogy,én azzal is képes lennék aludni, 1 ó múlva aratok aztán meglátom mennyi is az annyi, aztán mérlegelek. Feröpi is kell még, de azt nullázással megoldom, a kérdés az még mennyi növény kell. /Csak nagyon halkan mondom ez a felhő ennyit nem ér/
     
  10. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    És mit szenvedünk ezért a felhőért, ami nem sokat ér! Egyesek meg napsütötte helyeken nyaralnak! Na nem a szegények!!! A szegény gazdagok!!! Mi meg itt görcsölünk!!!!!!
     
    kedvenc62, kovacstne, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  11. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Ennyit még nem szenvedtem egy eventel sem , mint ezzel :)

    Még egy aratás , és kész leszek :)
     
    kedvenc62, -happy58-, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  12. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Mivel esélyem se volt a felhőre,inkább összeszedtem két kitehetőt! Cserenapkor írjon rám akinek szüksége van rá!
     
  13. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    hát nem jött semmi bónusz,így most lettem készen,de legalább volt értelme a kezdésnek:D:p
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    kedvenc62, kovacstne, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  14. Guci0307

    Guci0307 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem tudom ti hogyan csináljátok, hogy készen legyetek az eventekkel, én jelenleg nem dolgozom februárig és így sem tudom befejezni... Felkeltem éjjel is, hogy letudjak aratni... Régen kezdtem már el ezt a játékot, de régebben egy nappal előtte beszoktam fejezni... most meg... használok csatnit, szupertrágyát, kacsa katát, de így sem sikerül....most is egy feladatot nem tudtam befejezni. 1 nap kellett volna...
     
  15. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Sajnos sokan nem tudtunk kész lenni:oops:. Gratulálok akinek sikerült:D
     
    kovacstne, bendi1121, Guci0307 és 3 más kedveli ezt.
  16. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Na nem lesz meg, 42 gazon buktam az eventet. Esélyem sincs már visszaültetni.
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Kész van végre ez is!Nekem nem volt könnyű event még ezen a szinten sem!:)Valami pörgősebbet szeretnék, mert ez is nyúlt mint a rétesxD
     
    DevilMókus, kedvenc62, tandem6 és 2 más kedveli ezt.
  18. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Gratulalok mindenkinek akinek sikerult megszereznie a felhot, nekem sajnos pont az az utolso resz marad beadni, de nem fog sikerulni mert meg szuksegem lenne 1500 novenyre...
     
    kovacstne és kedvenc62 kedveli ezt.
  19. ikivid

    ikivid Haladó

    Szia! Nekem is csak szerencsével sikerült, bár a 218. szinten vagyok. Igaz, én nem keltem fel éjszaka, de kétszer sikerült kipörgetnem +1 terményt a keréken. Így is csak az utolsó pillanatban leszek készen, most várom, hogy az utolsót beadhassam.
    Azért ne búslakodj, sokat nem ér a felhő. De megértem a bosszúságodat.
     
    kovacstne kedveli ezt.
  20. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Nekem a nyuszinál, nincs 42 növényem, mérges vagyok nagyon. Elnéztem azt hittem meglesz.
     
    eviii_mee, ho-hoboy és kovacstne kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.