Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába - 2022.november - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 8.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Szeretem ezt az etetgetös játékot ,szerencsére most gyorsn tanulnak a nebulok.:)
    komfortozok még 2 kör és megvagyok a növényekkel-:)2 h körül érik:music:
    2 simán már túl vagyok.:) Nyertem 200% bónuszt és lehívtam hozzá 2 jacket mert holnap egész nap nem leszek gépközelebben o_O

    1* játék nem is bonyolítom túl, mind a 4 karakter megtanúl mindentxD
    Én a szupikakkal spórolok , mível úgyis élnek a bónuszok, a bahán párhuzamosan fut mindeno_O
    Jó játékot mindenkinek
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.22
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes ez az oktatás... A szüretelést tanulták megy a legkönnyebben:music::p
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nálam a kerék mostanában egyáltalán nem kegyes! Nem is erőlködök, vásárolni nem vásárolok pörgetéseket,nincs értelme! Ledarálok 50-et! Ha nincs benne bónusz, megköszönöm Neki.Idő van bőven,ha nincs mivel sietni akkor lassú járás!
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Negyed 5 körül értem haza. Fél óra legalább volt, amire tudtam valamit csinálni. :( Általában pörgetéssel kezdek aratás és eventek előtt. Régen előbb arattam, utána pörgettem. :D Na mindegy.
    220 PP- t engedtem el Sámánnal. Csak a hozamost néztem most.
    Jött egy 200%, egy 100%,
    +1 növényre: 4db
    +1 fákra: 2 db
    +1 ólakra: 1 db
    +1 term. ólakra: 3db
    Utóbbi kettő ontja a felröpit, főleg úgy, hogy nincs is kint ólam. :D ;)
     
    ildiko44, stb_farmer, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  5. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok.
    Szeretem az ilyen kiszámítható és főként nem szerencsefüggő eventeket. Köszönet érte. :);)
    [​IMG]
     
    missuzy_53, ildiko44, stb_farmer és 12 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja ezzel a kettővel még mindig szerencsésebb vagy, mint én kb ennyit pöriztem el én is, és összesen 1 darab 100%-os bónuszt és több +1-est kaptam ami lassan le is jár, ezért indítanom kellett 1 Jackot, is, de ez még mindig nem baj.
    Egy felhővel gyorsítom a szupertrágyát, megszórtam eddig KK-val is.
    Fél órán belül készen leszek remélem, még egy vetésre van szükségem úgy néz ki a farmertáskából a képzések befejezéséhez.
    No visszakanyarodva a pörihez már kezdem azt hinni, hogy kénytelen leszek sámánozni, mert valószínűleg sikeresebb lesz a pörgetésem? Vagy keressek egy új malmot? Vagy négylevelű lóhereket? xD:DxD Szóval nem tudom mit kéne tennem, hogy szerencsésebbek legyenek a pörim...
     
    jucus100, stb_farmer, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! Valahogy éreztem, hogy megelőzöl. :D
    Hozom a kis területem, ahol eventezek. Gondolkoztam sokat és úgy döntöttem, hogy a főfarm elég lesz. ;)
    Szia!
    Ügyes vagy, mint mindig. :) Valamikor csinálok egy videot, mert ezt így nem tudom leírni, a pörgetésről. Nagyon menő. :D Ez a 220 pöri, nem volt 15s, szerintem. Várom farmistent, hogy egyszer adjon 100000 PP- t, hogy tudjam tesztelni. :D
     
    ildiko44, jucus100, bogisaci60 és 7 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gratulálok ügyes vagy! Én most ráérősbe álltam bele, mert csak a 48 órás felhőm maradt, a másik kettőt learattam, mert elfelejtkeztem róla! Igy járnak az öreg gazdák! Semmi probléma vele, majd kialakul lassan,de biztosan.Ilyen még nem történt velem, de mindig jó ami van.

    Kérlek, ne írj az idézésbe!
    Az idézés záró elemét: a szögletes zárójeles /quote jelű kifejezést követően kattints egy enter billentyűt, majd írhatod a saját válaszodat. Garantáltan nem lesz zavar a megjelenés után, vagy az újabb idézés során./
    mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.11.22
    stb_farmer kedveli ezt.
  9. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Szia! A kitehetőket "elvileg" lehetne TP-hozam szerint rendeztetni a játékkal, de ezt (bár már évekkel ezelőtt is kértem!) a mai napig nem sikerült a programozóknak megoldaniuk! Egyszer azt a választ kaptam, hogy fontosabb dolguk is van. A kérdésemre, hogy akkor miért van a játékban felkínálva ez a lehetőség, nem válaszoltak!
    Üdv. cirmi54
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pörgetést én sem veszek...:music: Ha jön bónusz jó... ha nem jön akkor meg lesz az event;)
    Nálam most 50 party se volt...:wuerg: a zöldből meg alig jön normális dolog...
     
    magdi06, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Juj az szuper lenne, mert őszintén szólva félek tőle, hiába olvastam el már a Bekotopikban is a módszert, valahogy nem vitt rá a merszem :D
    Szerintem az a "farmisten" Te magad lehetnél, ha veszel annyi pörit, amennyire vágysz, esetleg lottózhatnál vagy Totózhatnál a cél érdekében?
     
  12. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Ma sietős a dolog, mert holnaptól nincs kedvem nevelgetni. A röpi sem jön valami jól(igaz, a Bahán jó ideje fák, állatok vannak, nem bontom, ha nem feltétlenül szükséges), a kerék a szokásos-megjött a takarítónő támaszkodni-, de én kitolok velük! Levettem a polcról egy üveg segítséganehéznapokban konzervet. Jack-re vigyázok, nem törlöm le az arcáról a mosolyt. 3. szintet csinálom mindegyik állatnál, csak ne adnák orrvérzésig a Tp-t, Ttp-t, Csp-t. Igaz, néhány Pinkie is beesett, nagy örömömre. Ölelgethetik egymást a többi 500-zal. Összességében jó az event. Ha valakinek szüksége van valamire, ami küldhető, jelezze! (csatni, Pinkie, felröpi....). Sok sikert, neveljétek fel rendesen a kis szépségeket:)
     
    ildiko44, jucus100, stb_farmer és 11 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én úgy sajnálom őket felébreszteni,olyan jókat szunyálnak.Ha engemet ébresztenének ilyen sokszor,szájba is vágnám az illetőt!Ha-Ha-Ha.
     
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szívlapáttal!xD
     
    stb_farmer, magdi06, .barbi1. és 2 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt hiszem én nagyon szívtelen voltam, mert nem hagytam aludni a tanulókat, ha már tanulni akarnak akkor tegyenek is érte valamit. Ne aludjanak az órámon :DxDxD:D

    [​IMG]
    Remélem egyszer majd előkerül a kliensben is a matricám ami elkoricált a készletből :inlove:

    Köszönöm ezt az eventet, könnyű és laza event volt, élveztem játszani vele :)

    Hasonló sikeres befejezést kívánok mindenkinek sok felröpivel.
     
  16. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Laza kis event volt, sikerült befejeznem, a képzés mind a négy állatnál megtörtémt.
     
    ildiko44, marcsi152, stb_farmer és 6 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    mint a születési évem ;)
    [​IMG]
     
  18. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Gratulálok, Neked és mindenkinek, aki befejezte a játékot! De én még játszom egy pár napig.
     
    ildiko44, jucus100, -szida- és 9 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Paár napig még én is. :D
     
    anci091551, inanna11, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája



    Sőt, üditő volt az előző két event után.Imádtam!
     
    PZoli64, marcsi152, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.