Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába 4. csevegő - 2020. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 17.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

  2. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Elnézést, ha tudatlan volnék, de mit jelent az, hogy "volt két szabad felhőm, beüzemeltem?" Köszönöm a válaszodat!
    K.
     
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm a matekot, így gyorsan befejeztem.
    [​IMG]
    Sok sikert mindenkinek.
     
    -W-595-, Nagyii58, Pink063 és 29 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na végre, már remegtek a szemeim! Hurrááá! :D
     
    Nagyii58, daszi, spagetti24 és 14 más kedveli ezt.
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Gratulálok! :)
    Nekem is van már egy teljesen kiképzett tyúkom! Tud vetni, aratni, még metszeni is. Megtanítom neki a jelszót és jöhet éjszaka aratni, mikor én nem érek rá. :)

    Most néztem meg jobban, az összes pöttyöt megcsináltad, nem csak a kötelezőt. Nagyon gratulálok! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.20
    Nagyii58, Pink063, bugavalika40 és 20 más kedveli ezt.
  6. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Köszönöm a gratulációt!
     
    Nagyii58, inanna11, Zuhi és 5 más kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kriszta70707!
    Aki végig megcsinálta azokat az eventeket, amelyekben a szupertrágya hatását 5%-kal növelhető hatású felhő volt a főnyeremény, az a játékos immár 3 db ilyen felhővel rendelkezik. Magdi06 kettőt tudott most aktiválni ezek közül. (Vélhetően a harmadik még lakat alatt volt.) Ezek a felhők az alábbiak:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-952956
    upload_2020-11-18_22-1-33.png
     
    -W-595-, Nagyii58, -vadocka70- és 12 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    3 felhőnk van amit tudunk használni 0 percezésre.Ebből 2 db-ot csak az event előtt arattam le.Ez kétszer 5%-ot jelentett az eventnövény -nél is,igy szupertrágyázva jól leröviditette a növény beérését.Tehát nem csak 0 percezésnél hasznos,de a növények érésidejénél is,ha szupertápot szupertrágyát használunk.Remélem nem bonyolitottam nagyon meg a választ.
    a szupertáp helyett szupertrágyára hatnak ezek a felhők, ezt javítottam
    Havasi_Gyopár
     
    -W-595-, Nagyii58, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  9. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Bocsájtsd meg a kérdésem : Hol találok információt, hogy melyik event nyereménye volt a "Szülinapi jókívánság" felhősor? Előre is köszönöm a válaszod!
     
    Nagyii58, marcsi152, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Én is csak 2 felhőt aktiváltam, a gesztenyés talonban maradt.
    A Fáraósnál még a KK hatékonysága is jól jött a Bahás és az új fák éréséhez.
    A 2.ik szintet fejeztem be a kis állatkáimmal.
    Elővettem 1 növénybevételi bónuszt, így reggel kész lesz a másik, az otthonülők event is.

    Helyesbítek, most, aratás után az egérke és a mókuska 3.-ik szinten vannak.

    Szia!
    Pénzes cucc volt, nem event nyeremény
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.11.20
    magdi06, Nagyii58, Hahacska és 9 más kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Nagyii58, Hahacska, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  12. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Éva0315, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  13. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Köszönöm szépen a válaszod! Havasi_Gyopár linkje alapján azonosítani tudtam, hogy nekem miért nincs meg. Általában a felhősoros eventeket mindig megcsinálom. Ezt hiába kerestem és most már tudom a hiányának az okát.
     
    Éva0315, Nagyii58, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Igen, sajnos pénzes felhő volt, azért nincs meg sok játékosnak.
    De lehet variálni a másik kettővel is, neked azok megvannak ?
     
    Éva0315, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. Veg_

    Veg_ Utánpótlás-írogató

    Ezt se hittem volna :D Az event leírás felénél azt mondtam, hogy Höhh? Becsuktam, és kiléptem az event felületről :D Ha kinyírnak se jövök rá, minek kell az a jamszgyökér, és mit számit, mennyi az érési ideje? És mégis minek a jamszgyökér, ha a rostmályva vagy mi a lótúró az event gaz? No mindegy. Végigolvasni is teljesen feleslegesnek tűnik. Pláne, mivel a lövésem sincs mennyi eventgazt egyetlen területen lehet csak termeszteni. És ha ott mondjuk pont állatom van? Vagy fa? Komolyan nem értem, minek? Már vagy három event maradt ki, mert egyetlen helyen termelhető, amit mondjuk két napi munkával berendeztem fákkal vagy állatokkal. Nem baj, egész jól elvagyok ilyen korlátok nélkül is.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Köszönöm érdeklődésed! Igen, a másik kettő megvan. Mindkét felhő egyik rátevőjét talonban tartom és csak a használat előtt teszem rá a pamacsára, hogy nehogy véletlenül learassam.
     
    Éva0315, Nagyii58, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  17. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Köszönöm szépen!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Köszönöm szépen!
     
    Éva0315 és magdi06 kedveli ezt.
  19. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Érdeklódnék, hogy a világító torony területére hogyan tudok bejutni, mert bármire kattintok nem hozza be!!! A fejlesztések hangszóró sem használható!! Valaki tudna segíteni???Köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.20
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Miután kiváltotta d a bölcs tölgyön, utána fog oda beengedni, de érdemes az ismertetőjét elolvasni, illetve az ilyen jellegű kérdésedet nem egy eventcsevegőben feltenni.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/világítótorony-új-farmos-terület-a-dekoroknak.20222/
     
    Nagyii58 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  21. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Némi kezdeti bizonytalankodás után, mire az agyam és az egerem ráállt a szimbólumok, színek és növények + képességek összerakására tegnap este 10 óra körül végeztem az eventtel. Némileg túlképeztem két állatot több tököt kaptak mit kellett volna :), de bánja kánya, több is veszett már Mohácsnál :D és volt belőle elég sok :)

    [​IMG]

    Hasonló sok sikert kívánok mindenkinek :D
     
    -W-595-, Gio, magdi06 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.