Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába event csevegője - 2022. április

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 27.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. annafarmer1963

    annafarmer1963 Utánpótlás-írogató

     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Bevezettem , és becsalogattam a munkásaimat a farmomra .

    Egyedül a medvével voltam elégedett . Igazi mestert neveltem belőle .

    Most már csak a csere event isteneiben bízhatok .

    [​IMG]
     
    Ms.AbyZu és ildiko44 kedveli ezt.
  3. annafarmer1963

    annafarmer1963 Utánpótlás-írogató

    2010 óta játszom, először az unokám bízta rám a munkát, majd magamtól is megszerettem a farmot, aztán volt egy 2 éves kihagyásom, és mikor visszajöttem, kétségbe estem miről maradtam le. De a 2 év kihagyását egyszerűen feldolgoztam az akár számomra már ismeretlen eventek nekiállásával, és nem estem kétségbe , ha nem sikerült. most csak a farmunkásokra áldozok a játék kedvéért, de szinte minden eventet meg tudok csinálni. (igaz volt hogy az utolsó pillanatba áldoztam kicsit tőbbet mint gondoltam). most sem gondoltam hogy végzek. Nem adom fel az utolsó napig, (nem akarok két-három nap alatt végezni). szerintem a játékos munka a legjobb. Légy türelmes, és meglátod haladsz úgy is. Sok sikert!
     
  4. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    11 éve farmozok, folyamatosan. Volt idő, amikor majdnem minden nap itthon voltam és volt lehetőségem percre aratni. Ha mégsem, valamelyik szomszédom/családtagom besegített. Akkor kevesebb extrát használtam. Most csak 1-2 nap van az eventek ideje alatt, amikor itthon vagyok és játszhatom egész nap. Mivel anno nem pazaroltam el a mamutokat, és most szinte mindig kinn vannak, megadatik, hogy 1-2 nap alatt végezzek. Igaz, nem haladok szuperszónikus sebességgel, de nem is érdekel a szintlépés (kivéve az utolsó 2 napokat...) Mivel a korábbi kihívás (a TOP) emiatt az időbeosztás miatt teljesíthetetlen,maradnak "kihívásnként" az eevntek. Azok közé tartozom, akiknek "ha event, akkor teljesíteni kell". Igen, nekem emiatt megéri az extrákat rááldozni. Igaz, nem üres a gazdakörim, nem is lesz egyhamar az. De az kevéssé fáj, bár elkezdtem egy kicsit ráhajtani - nem, talán csak többet foglalkozni velük.

    Időnként lehet Retró felhőket venni - bár nem az igazán ütőseket, de ami késik, nem múlik. Ha akkor rászánsz 1-2-300 FA-t, meg tudod venni. Ha megnézed, mit adnak, és azzal mennyi idő alatt "hozza be" az árát, sztem neked is megéri. Ami nem, azt persze nem kell megvenni! 1- kütyüt lehet gazdaköriből is kivenni, mint ahogy 1-1 mamutfát is.
    Olvastam nemrég olyan hszt, hogy régi gazda új kisfarmon próbálta ki a mostani alaplehetőségeket, és szerinte néhány hónap alatt el lehet érni a 200-as szintet. Legyen ez 1 év, az "öregeknek" 6-8 év kellett hozzá. Ezzel szemben az 1 év méltányos idő a lemaradás egy részének behozására. A többiben néhány gazda is tud segíteni, cserenapkor, ill. kajaküldéssel. Ha megszeretted a farmot, ráéreztél az "ízére", nem lesz problémád. Felröpit meg az első naptól kell kérni a "nagyoktól". Külön topik is van rá. Ha csak 100 db-ot kapsz (ami reális), az is nagy segítség, sokszor elég is a teljesítéshez. Jó játékot, ha tudok bármiben segíteni, szólj bagollyal.
     
    maszilva, zotya280303, Sárika555 és 17 más kedveli ezt.
  5. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! Ha jól értem, mikor minden készen van és az állatok alszanak, akkor fel kell őket ébreszteni, a befejezés gomra kattintani, hogy megkapjam az ajándékokat. Köszönöm a választ.
     
  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    Köszönjük a tapasztalataitokat, az egymásnak nyújtott segítő posztokat!

    Az event végeztével a csevegő topic is zárul!

    Találkozunk a következő event, eventek csevegőiben!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.