Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába event csevegője - 2022. április

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 27.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -JarJarBinks-

    -JarJarBinks- Járnitanuló

    Sziasztok. Én mint látjátok a Disznót és a nyuszit végig csináltam, de sehol nincs a befejezés gomb, sem az ajándékok!
    Nem értem mit csinálok rosszul?

    [​IMG]
     
  2. csilumami

    csilumami Járnitanuló

    Szia
    ébreszt fel őket és akkor tudod befejezni és megkapod az ajándékot
     
    furmint111, Kuzdern és Arrah kedveli ezt.
  3. ritus0071

    ritus0071 Fórum-zöldfülű

    Szia! "felébresztés" kell először. Azután be tudod, megjelenik a "befejezés" gomb. :) Sok sikert
     
    furmint111 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. -JarJarBinks-

    -JarJarBinks- Járnitanuló

    Köszönöm szépen:) sikerült

    Köszönöm szépen:) sikerült


    Köszönöm szépen:) sajnos nem figyeltem ébresztés után a zöld gombot, csak elhelyeztem az állatott:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.4.22
  5. Arrah

    Arrah Törekvő

    Éééss megvan a Pikkoló... VIRÁGFESTÉS lett !! Alig hittem a szememnek.. Nagyon örülök neki!!Pedig nem is volt kedvem az eventhez.. olyan lazán álltam hozzá..xD
     
    szellorozsa, furmint111, ildiko44 és 13 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok! Tiéd a fődíj;)
     
  7. Arrah

    Arrah Törekvő

    Köszönöm!! Ha nagyon várom nem jön..aztán csak úgy beesik..:D
     
  8. bacsi_1977

    bacsi_1977 Járnitanuló

    Én bontottam eddig karrierem során kb. 40 piccolo ládát, nulla darab virágfestés lett belőle. Szóval gratula :)
     
    szellorozsa, furmint111, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  9. Arrah

    Arrah Törekvő

    Hátha beesik neked is nemsokára...
     
    furmint111, jutka190226 és fakír1020 kedveli ezt.
  10. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Gratulálok!:)
    Én már csak 3 db-ot szeretnék kapni xD
     
    szellorozsa, furmint111, emocy91 és 7 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden területre hármat. :D Az már majdnem 5. ;)
     
    szellorozsa, furmint111, emocy91 és 6 más kedveli ezt.
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Sikerült ezen a farmon felnevelni az állatkáimat, holnap majd az Anyák napi event után bontom a piccolot. Jó éjszakát mindenkinek. Maradt 90 farmertáskám.
     
    szellorozsa, furmint111, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Csak azt nem értem, hogyan tudtad megcsinálni, hiszen minden munkafázis után ébreszteni kell őket, ha pedig valamelyik szintjük kész, automatikusan jön egy Befejezés gomb, majd kipipálódik az adott szint száma. Valahogyan nagyon meghekkelted a rendszert...
     
    furmint111, Nagyii58, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát igen, ez több mint furcsa.
    Sziaszia. A feladat az, hogy a barna mezőben lévő mintát kell teljesíteni szintenként. Az 1 szint a kezdő. A disznónál pld. itt elég lett volna ha kétszer rakod be a vetéshez (baloldal almához) egyszer a metszéshez (középre ollóhoz) és egyszer a betakarításhoz (jobboldal paradicsomhoz) Ezután a negyedik és egyben utolsó felébresztést követően meg kellett volna jelennie a betakarítás gombnak, Ha azt megnyomod eljutsz a következő szintre.
    Én se értem, hogyan tudtad ezt így megcsinálni, hiszen a munkafázisok után ébreszteni kell, máskülönben nem lehet tovább csinálni. Az ajándékok pedig csak akkor járnak, ha egy szintet befejeztél.
    Nagyon furcsa ez a kép amit hoztál.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.22
    Kuzdern, jutka190226 és fakír1020 kedveli ezt.
  15. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Igen.A többi már csak szép álom marad:D
     
    szellorozsa, Nagyii58, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  16. -JarJarBinks-

    -JarJarBinks- Járnitanuló


    1. nem tudok hekkelni, :) még a legkisebb problémánál is kiakadok:)
    2. Felébresztés után, nem figyeltem mit ír ki csak az állatokat helyeztem el. És vártam,hogy mikor történik végre valami:)
    Hát ez van,de feljebb olvastam,hogy más is így járt,de már figyelek:)
     
  17. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Jó reggelt!

    Még 1 aratás és készen leszek az eventtel én is. Ma bográcsos marhapörköltet (5 éves nagyon jó alapanyagot vettem hozzávalónak) főzünk az ünnep tiszteletére és persze nem utolsó sorban a saját örömünkre. Tartalmas ünnepet Mindenkinek, és boldog Anyák napját![​IMG]
    Nekem már megvan az 5 virágfestésem, így felhők nélkül is nullázhatnék, de a tegnapi több mint 100 eredménytelen party pörgetés után nagyon nehéz lesz rávennem magam. Összegyűjtögettem ötszázon felüli PP-t, megvárom hogy megint 500 legyen, addig darálom a tápokat. És persze kell majd egy nyugis nap a játékban és a VV-ban is, mert ahogyan olvasgatom a többiektől eléggé fárasztó a nullás termelés. Semmi mást nem akarok elérni vele, csak egy kicsit felszaporítani az állatállományt. :)
     
    maszilva, genka53, szellorozsa és 15 más kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Én nem írtam olyat, hogy hekkelsz, ilyet leírni nyilvános fórumon...hát...na...és hát eléggé balul sikerült cucc amit megmutattál. Nem értem, hogyan lehetséges az, hogy a befejezés gomb nélkül teljesítettél részfeladatokat. Az ébresztés az csak rész teljesítés, befejezés nélkül nincs jutalom, Próbálom megfejteni, hol ment félre a dolog nálad, és nem jövök rá. Szerintem vidd át a kérdést az egyik help topikba, mert itt mi nem fogunk tudni neked segíteni.
    Update: Látom, hogy közben sikerült megoldanod. Szuper :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.22
    szellorozsa, Tavirózsa, -Erbrow- és 8 más kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Semmiféle probléma nincsen.
    Végig lehet vinni a teljes tananyagot Befejezés nélkül is.
    Ha eközben valamelyik állatkánál teljesül a követelmény is, megjelenik Befejezés gomb is.
    Csak a megfelelő osztályra kell lépni.

    Az első osztályban, ahol ez a követelmény volt adott, látszik a Befejezés gomb,

    upload_2022-5-1_10-24-49.png
    nyussz.PNG

    De a 2. osztályban már nem.

    upload_2022-5-1_10-27-4.png

    (Saját farmom) Nekem még az ültetős leckék hátra vannak, mert szeretem előre letermelni az összes eventnövényt, és még nincs meg.
     
    -JarJarBinks-, maszilva, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  20. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.