Visszajelzés Boldog foltok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel véletlenszerűen adja a rendszer a pályákon a színeket, nincs róla infónk.
    Gondolom, senkit nem lep meg az az infó, hogy sok a fehér és a kék "csíkos" ruhaanyag, azaz TP, BTP.
    A teszt során én kimondottan a csillagos érmés "farmer anyagra" koncentráltam, hogy azt lássam, hogy reális-e a bolt-fosztás.
    Volt olyan pálya, ahol rá tudtam menni a szupertápra, de én szupertrágyából "nem gazdagodtam" meg. Igaz, nem is volt célom. Wellwi talán elmeséli, hogy ő mit tapasztalt.

    De azért azt is tudnotok kell, hogy egy ismertető megírása miatti teszteknél millió dologra kell figyelnünk, és a határok feszegetése nem fér bele az időnkbe.
    Új és ismeretlen mechanika volt számunkra is. Wellwi arra koncentrált, hogy értelmes ismertetőt tudjon írni belőle, én pedig arra, hogy a tesztek közben kapott kérdésekre megfelelő választ tudjak küldeni a fejlesztőknek.
    Találtunk közben hibákat, módosítottak többször, ezek újabb próbákat igényeltek stb
    Szóval nagy meló egy ilyen, még úgy is, ha ketten csináljuk. A való életünk mellett. 8)

    Talán Kékmadár idejébe belefér, hogy event indulás után teszteljen élesben. Nem nyilatkozok a nevében, de a napokban nagyon eredményesen és hatékonyan tesztelt. Hátha erre is vállalkozik és tudtok következtetni az ő adataiból.
     
    vihence, ljanika6, marcsi152 és 17 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez a hónap csupa jó eventet hoz;) reméljük az irány marad;)
     
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Igy mar ertem, csak eleg altalanos megfogalmazas volt, hogy buko nem lehet. Remeljuk hozod majd az eredmenyeid, hogy lehessen latni, hogy mennyire erdemes beletenni "nem-mamutos" szupertragya keszletet. Akinek nincs mamut utanpotlas, annak azert lehet buko.

    Varjuk ki a vegetxDxD De legalabbis a holnapi eventkezdetet, nehogy a kezdeti felropi mennyiseg elinditsa a panasz aradatot:)
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A hír az, hogy nincs mindig középen a gomb.
    Játékos hozhat üres pályákat a csevegőbe. (Megtöltött pályát nem érdemes, hiszen a leosztás mindenkinél más lesz.)
    Mi nem mutathatjuk meg előre.
     
  5. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Gratulálok, ügyes vagy :)
     
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Mert én még nem foglalkoztam vele :D Nem is fogok egyelőre, majd, ha kezdődik:)
    A lényeg, hogy ültetni kell, röpizni, minijátékozni. Ami unalmasabb, mint ami az elmúlt napokban volt.

    Nálam a trágyás akció verte ki a biztosítékot. Milyen jó lett volna az elmúlt 1 hétben egy ilyen, fillérekért lehetett volna a virágos völgyben kavircolni. Igaz, nem volt most drága, de szinte csak ólak voltak kint. Bár ahogy néztem a táblázatot, nem igazán osztszoroz. Hírnek jó, ki van pipálva, oszt jóvan. Mert biztosan nem óllal várom az eventet. Viccnek is rossz lenne.
    Olyan lesz ez is, mint az ólnap, meg fanap, meg a napnap :D Nem tulajdonítok neki jelentőséget.


    Köszi.

    Viszont ez sem az alapos tervezést, megfontolást feltételezi a készítők részéről. Valószínűleg a sok fától nem látják az erdőt :D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
  7. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Várjuk ki a végét, olyan event még nem volt, de talán most?Nem hiszem
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jah tényleg;)
    Majd jövök és elsírom hogy a reggeli aratás után mennyi lett a felreppenőm;)
    Mostanában nem készülök eventre:wuerg: a legutóbbi 5 felreppenővel kezdtemxDxDxD
     
    vihence, juliannakoczkas, Melan és 2 más kedveli ezt.
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Még jobb! xD:D Akkor már triplán pörgök ettől az eventtől! :DxD Szeretem a kihívásokat! :p
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ilyen nap is kell;)
    Vigyázz mert itt hamar a rákoppintanak túl pozitív ember orrára:pxDxDxD
    Nekem is tetszik;) jöjjön az a gomb bárhová:p
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Melan és 3 más kedveli ezt.
  11. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Hát mi ez a pozitivitás kérem szépen! >:(xD
    Na ez az event se ér semmit, kuka! xD:wuerg:

    Már a páncél pannik se bírják ezt az izgalmat :cry::wuerg:
    [​IMG]
    :oops:xDxD
     
    ljanika6, MamaMeseKertje, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reménykedem, hogy most talán:p
    xDxDxDxD
    Lehet jelmezbálba készülnek
     
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Varrok én nekik annyit majd, hogy összeszakadnak tőlük. xDxD
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én alapból utálom a minijátékokat:wuerg: de ez most tetszik:p
     
    juliannakoczkas, kelleri és DevilMókus kedveli ezt.
  15. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!
    Gratulálok a 200. szintedhez. :)
     
    juliannakoczkas, genka53, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ezzel nem vagy egyedül. Az előző tárgykeresős, ahol 300 játékot játszottam le, a végén már téptem a hajamat. De ez valahogy jobban bejövős, nem időre megy, lehet logikázni, izgalmas is, és még a nyeremények is elfogadhatóak.

    Szerintem ez nem lenne vészes. Ki lehet hozni 3 textilmalmot az üzletből, mellesleg biztos van titokból is pár. Én örülnék ilyennek!
    Várja a farkas az őszt! xD Ha 1.000 textilt kérnének, akkor inkább nem. Akkor megfagy inkább a farkas.:wuerg:xDxD
    (Remélem most nem ötleteket próbálok adni... xD)

    (Kifejezetten kérem tisztelt ehhez komponens (kompetens xD) olvasókat, hogy a támogató gazdakörbe akkor tegyenek már be egy FA-fát! Köszönöm. xD)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
    ljanika6, juliannakoczkas, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    100 körüli pokróc is felrobbantaná a piacot:wuerg:
    Hiszen néhányszor 10 ékszer is millió környékére tolta az árat:music:
     
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Azt inkább azért emelkedett fel annyira, mivel végtelenszer lehetett az utolsó szintet teljesíteni.
    Újraindítható gazdaköri feladat? Ne függjön tőle az event... egy FA fát azért adhat. xD
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Gio és 4 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az a komponens nem kompetens akart lenni? xDxD
     
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ohaaaaajjj! xD Kérem tisztelt kompetens olvasót, hogy FA fát ne kérjen a gazdakörbibe, köszönöm! xDxD (Akkor a farkas kinyiffan... :wuerg:)
     
    ljanika6, juliannakoczkas, tewo és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.