Visszajelzés Boldog foltok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ne nagyon emlegessük a farkast... mert már így is magasan van az ára:wuerg::cry:
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, Gio és 2 más kedveli ezt.
  2. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Gratulálok kedves szomszéd, nagyon ügyes vagy. Megérdemled a minden gazdák legjobbika kitehetőt.
     
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Beko,

    Felreertes ne essek, nem szamonkeres volt, csak erdeklodtem.

    Sejteseim vannak csak, hogy mennyi munkatok van, ugyhogy tudom, hogy ez mar nagyon extra lenne. Gondoltam hatha volt valaki tesztelo kedveben, es meg ideje is akadt mivel egy uj eventmechanika ez.

    Az mar csak halvany remeny volt, hogy esetleg a keszitok rosszul lottek be az eventet, es kapunk egy "elbaltazott" majomkiralynot, ahol megszedjuk magunkatxD

    Arra szamitottam, hogy TP-BTP-CSP vonal fog jonni a mintakbol, akkor ugy latom, hogy ez igaz.

    Wolf szemelyeben ugy nez ki lesz egy eles tesztelonk:inlove: a tobbit majd meglatjuk. Varhatoan 3000 szupertragyat odaadnek 1000 szupertapert cserebe ha arrol lenne szo:p
     
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ezt jobb ha elfelejted szerintem. :D:D
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Meg is érdemli..:p21 h ól ne legyen olcsó..o_OAz agyrém amikor a csiga vidra ne adj Isten kakukk tyúk a legdrágább.:oops:Egyébként ékszert én is adtam el a végén malackával/ nem volt mit kiváltani már ami megéri/ tényleg hihetetlen hogy mennyire fel tud menni az ár:eek:
    A 3000 sz-trágya=1000 sz-táp üzlet mehet részemről is .;):p Főleg ha közben csurran-cseppen más:)xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
    juliannakoczkas, genka53, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Most érkezett egy jó hír a központtól.
    A Varázsfa az event ideje alatt adja a Tű és fonal felröppenőt.
     
  7. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Jó hír kár hogy csak 2 varázsfám van :) :)
     
    juliannakoczkas, csio70, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  8. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nagyon kellemes és boldog napokon vagyok túl. Hétfőn elutaztunk Mátraházára egy Welness szállodába, ezt kaptam a gyerekektől születés, névnap és házassági éfordura, mert csak pár nap választ el mind a hártomtól. Természetesen együtt volt az egész család, és farm nélküli élet volt, teljesen ujjászülettem mert mindent kihasználtam amit ez a pár nap adott. Ma délre értünk haza és egy óra körül néztem rá a farmomra, amit utazás előtt terményesekkel és hosszú érésű növényekkel pakoltam meg. Megnéztem hogy tart-e még a vitorlás event mert a másik már nyilván nem és kiszedtem amit még lehetett. Utána megnéztem milyen event jön, és elolvastam az ismertetőt.
    Észrevettem hogy a telihold is indult, ezért estig ami belefér ültetek. A holnapi eventre nem igazán készülök, már úgy vagyok ezekkel az eventekkel hogy ahogy esik úgy puffan, ha valamit sikerül kivenni belőle sikerül, ha nem hát nem. Mostantól farmos életet élek, aztán ha egy event megéri ráhajtok ha nem akkor nem.
    Annyi szép és jó dolog van a valós életben, hogy a játékos életet érdemes háttérbe helyezni.:):):)
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.:)
    Tetszik az event és a minijáték is, szeretek dominózni. Az érmére-farmpengőre és a sz.trágyára fogok menni. Szép mennyiséget lehetne kiszedni, ha....Persze hoztam rögtön a bilimet is, mert a Bp nagyon vigyáz rá hogy ne költekezzem túl magamat és gondolom a felében CSP-s és TP-s kockákat fog adni. A felhőig elmegyek, ott eldöntöm hogy érdemes-e továbbmenni. 5-6 egyszínű kockával számolok egy játékban. Az elején lehet hogy ki lehet szedni többet is, de ahol már akadályok lesznek, ott kérdéses. A minijáték időigényes lesz, ha jó eredményt szeretnénk elérni, mert forgatni is lehet és gondolkodni is kell, úgyhogy szánok rá időt és nem ülök le idegesen. A játék közben úgyis fel fog menni a pumpám, amikor meglátom a TP-s kockát. :D
    Sok sikert.
     
    rozo52, nyuszi63, juliannakoczkas és 11 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia @BackOffice!
    Lehet egy kérésem? Támadt egy ötletem. Ha már új event mechanika, arra gondoltam, hogy létrehoznék Drive-n egy táblázatot. És aki szeretné, beírhatná oda, mit sikerült kapnia egy-egy játék alatt. Hogyan, és miként. :)

    Ha van lehetőség erre, szívesen megcsinálnám. :) Persze ha más is benne van!
    Persze a feltét a tábla szerkeszthetőségének a Google fiók megléte, mert úgy nyomon követhető minden változás.
     
  11. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Ha sok felrepit akarsz kezdéskor, ne reggel, hanem délben arass, mert onnan szép nyerni, de lehet én kerti zsázsával kezdek
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD
    Jó ötlet :p
    De holnap délben randizok a kardiológussal:wuerg: szóval csak reggeli aratás tud játszani:music: utána talán 15 óra körül el is tudom kezdeni az eventet;)
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A Gyümölcsbólé miatt aratsz reggel? Oda kapod 6 területről a felrepit, ebbe az eventbe csak a 3 farmosról. Csak egy ötlet: mi lenne ha reggel csak a bahát aratnád le, oda ültetsz délutánig valamit és amikor hazaérsz akkor a farmot.
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Melan és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Kakaska;)

    Igen igazad van;) De mostanság mindig aratok reggel...
    a felreppenővel nincs gondom;) event végére mindig meg van:p
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Melan és 4 más kedveli ezt.
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Amennyiben sok pannija (20-30) van, és ki van nemesítve a rózsája, akkor a reggeli rózsa ültetéssel, és délután 2-re beérett rózsával annyit kap, mint ha 20 órásat ültetne. :) Ha van null percezésre is elég sztrágyája, az is megoldás. :D
     
    juliannakoczkas, Melan, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Persze, csak az a kérdés, hogy ki, mennyit áldoz rá egy eventre. Nem féltem Holdfényt, tud játszani. :)
    Viszont Neked drukkolok, olvastam hogy milyen merész tervvel álltál elő.;) A 18 egyforma kiszedése nem tudom, hogy fog-e sikerülni. Még az első 5x5-s kockán se tudom elképzelni, hogy annyit ki tudsz rakni. Ha meg jönnek az akadályok, ott meg azért fogsz elakadni.
     
    rozo52, genka53, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm a bizalmat;)

    Wolf merész terve számomra meredek:music: de drukkolok neki hogy sikerüljön;)
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Katka54 és 4 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem akarom elvenni a kedvét, mert látom hogy nagyon lelkes, de a realitás talaján maradva, na meg ismerve a BP-t, a 100 ezer növényből a feléért TP-t és CSp-t fog kapni. De ha azokért is megéri ültetnie, akkor ültessen és sok sikert.
     
    ljanika6, rozo52, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  19. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Mókás event :) elkezdjük.
    Reméljük a felrepik is összegyűlnek a gyümölcsös event e heti cuccaihoz a farmon az egaz termelésével.
    Napi 4 aratással számolok, meg pár party pörit elleövök hátha szerencsém lesz :D
    Gyékénnyel meg panni cipeléssel várjuk a holnapot.
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ha szerencséd van és sok minta nélküli farmeranyagot kapsz, amit jó logikázással egymás mellé is tudsz helyezni, akkor sok csillagos érme összeszedhető.
    [​IMG]
    Szia ! Ha megnézzük ezt a táblát akkor a 6. egyformától+4 nő az érme vagy más jutalom szorzó száma..o_OAzaz nem kell feltétlen a 18 egyforma bár igaz hogy a 10. töl 5-el, a 15 töl 6-al ugrik.;):p
    Jó kérdés lesz majd az akadályok száma??o_O
    Az benne van hogy tp-csp is lesz , de ha az játékonként milliós az nem rossz biznisz azért..;)xD( ahogy Beko is írta az játékonként milliós is lehet)​
     
    inanna11, juliannakoczkas, Katka54 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.