Visszajelzés Boldog foltok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhőig dominózok ez biztos;) a többi meg majd jön a játékkal;) vagy nem....
    Majd kialakul;)
     
    juliannakoczkas és Katka54 kedveli ezt.
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Eventismertetőt átolvastam, este mindenhová hosszú növényeket ültetek, de az eventet, csak péntek délután tudom kezdeni. Holnap reggel elutazom, és akkor jövök haza. Remélem ez az egy nap késés nem akadályoz abban, hogy végigvigyem az eventet. Röpihiányt majd 0-percezéssel behozom. Jacket is bevetem majd.
    Maga a dominós játék tetszik, kérdés úgy adja-e majd a ruhaanyagokat, ahogy én szeretném. Elsősorban érmék, FP, és szupik érdekelnek. Meglátjuk.
     
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    A képzelő és tervezési képességem elég nagy, szóval próbálok majd megbirkózni vele. Ha nem megy, majd jön akkor valamelyik családtag a helyemre. xD

    Köszönöm! :)

    Én sem várok olyan nagy durranást, A CSP és TP dögivel fog jönni, ez biztos. De próba, szerencse. :) Azért is írtam fentebb hogy azért teljesen ne bízzuk el magunkat. :D Az én kedvemet ettől az eventtől maximum az tudná elvenni, ha időközben megváltoztatnák a malomterméknek az összetevő mennyiségeit. Más nem. :D

    Reménykedem, hogy kapok engedélyt a táblázatra, és akkor tudnánk vezetni egy közös táblázatot is, ki mit kap. :) Egy jó összegző lehetne belőle a végére.
     
    genka53, juliannakoczkas, Melan és 4 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez a tábla nagyon jópofa és nem is ezzel van a baj, hanem hogy fogod kapni a kockákat. Ha a videót megnézted, ott se lehetett kirakni egyfajtából 10-t. Ahogy jönnek az akadályok, úgy fog csökkenni az esély, hogy 10-t kirakjál.
     
    almáspite48, rozo52, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most esett le:wuerg: ez szerencse függő lesz:p óóóó meg is van az első panasz:pxDxDxD
     
    tandem6, juliannakoczkas, Melan és 7 más kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Engem egy kérdés érdekelne ami számomra még most sem tiszta teljesen,
    bár lehet felületesen olvastam csak az ismertetőt (időhiányba szenvedek egy picit).
    Mi van abban az esetben ha két külön helyen sikerül
    úgymond bónusz dolgokért azonos mintát kirakni(szupertáp)
    mi alapján kerül ez elszámolására mit vesz figyelembe ha egyik esetben 2 azonos minta van a másikban 3???
    Összeadódik vagy csak a nagyobb számhoz tartozó csempe kerül elszámolására
    mint nyeremény?
     
    genka53, juliannakoczkas, Melan és 3 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nekem van 1 olyan érzésem hogy az akadályoknál lesz jellemző az egyforma azaz az értékesebb leosztás.:music:o_ODe majd kiderül;):pJátszani jó és ez tetszik.:)Azaz hajrá.xDLegrosszabb esetbe is ki lehet venni az érmékből pár értékes ajándékot.xD
    Én is maximumon pörgök rá ere az eventre.:sleepy:
    Néha kell ez is..;):pxD
     
    genka53, juliannakoczkas, Gio és 2 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Niki. Kapod a kockákat. Ha leraktad ,akkor már nem tudsz változtatni rajta. Ha tele a tábla, akkor leokézod és az összesért megkapod a jutalmat, amit kiraktál.
     
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Bocs mindenki de a videó nekem 1 kicsit magas/lehet most meleg van/ de nem értemo_O
    Majd a gyakorlat teszi a mestert......talán segít:oops:
     
    genka53 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha egyik helyen 4 sikerült, a másik sarokban 5, akkor a 4-ért és 5-ért járó nyereményt kapod.
    Nem pedig a 9-ért járót.
    Ugye ez volt a kérdésed? Jól értettem?
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko. Valahol logikus is, mert 2 féle nyereményt rakott ki. Az egyikből kap a 4 kirakottért x érmét, a másik 5 kirakottért meg x sz.trágyát. De a végén megkapjuk mind a kettőt. Jól értem?
     
    Kuzdern, genka53, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia !Szerintem külön kétfajta 2 szeres * fog számolni,azaz lesz 1 sz-táp+3 a példád alapján.:music:Ergo összesen 4.o_O
    Azaz szerintem 5-féle összetevő lesz a gyakori és abból 2 fajta nem érik össze akkor így számol.o_OHa nem akkor érdemes átvinni 3-at a következő játékra amennyiben nem tudjuk egymáshoz lerakni és értékes anyag( pld érme v sz-táp)
    UI. Közbe látom hogy Beko is megerősítette a sejtésem.De az átvivés lehet lehetőség ha nem tudjuk egybe lerakni ettől még..:music:o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szerintem nem ezt kérdezte Niki.
    A bal alsó sarokban ki tudok rakni 4 fehéret és a jobb felső sarokban 5 fehéret. Tehát ugyanolyan színű anyagról van szó, csak nem függ össze a két folt.
    Erre írtam, hogy a jobb alsó sarokban megkapom a 4-ért járó tp-t, a jobb felsőben pedig az 5-ért járó tp-t.
    És ez nem azonos azzal, amit 9 egybefüggő fehérért kapnék.
     
    nyuszi63, genka53, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  14. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Igen ez volt a kérdésem de mivel a Bp ismerve még az is megfordult a fejembe hogy
    csak a nagyobb számhoz tartozó nyeremény kerül elszámolására.
    A kisebb úgymond a süllyesztő áldozata lesz.
    A 9-ről álmodni sem mertem mint tényező.
    Igazából konkrétan ez a kérdésem volt nem megnevezve ha kirakok valami véletlen folytán egyik helyen 3 csempét amiért kapok táblázat alapján 3db szupertápot a másik helyen pedig 4 csempét amiért járna 5 szupertáp elszámolásra kerül e mindkettő?
    A választ megkaptam. Megvárom Wolf rész kiértékelését amit úgy érzem hétvége felé várható .
    Ez az event az általa felvázolt előkészületekkel is
    max 24 óra előkészületett jelent számomra . Röpi nem gond akad még némi egértáp;), szupertrágya nem gond akad némi mennyiség pengősboltba s raktáron is van 10ezer+ mennyiség igazából az lesz a mértékadó mennyi szupertrágya árán tudok 1 szupertápot kivenni.(btp,tp,csp, ) kedvéért biztosan nem fogok.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem meg nem. Kapsz az összes 11 féléből. 3 kockát látsz egyszerre. Előre kell gondolkodni, hogy melyikkel kezdesz, mert nem biztos hogy pont az érmés benne lesz. Ezért választottam ki én is 3 féle dolgot, hogy le tudjak rakni valamelyikből egyet és folytatni is tudjam. Az egész játék attól függ, hogy milyen kockákat kapsz.
     
    Kuzdern, nyuszi63, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ja értem. De a táblázatban benne van, hogy minél több összefüggőt rakunk ki, annál többet kapunk.
    Megkérdezhetem, hogy a tesztek alapján kb. hányszor tudtatok kirakni 10-nél többet?
     
    almáspite48, Kuzdern, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az a baj, hogy ilyenekre nem emlékszem.
    Valahol van két fotóm valahol, megkeresem és megnézem. Ide sajnos nem hozhatom megmutatni.

    Update: olyat találtam, ahol 1,68M BTP-t és 876eTP-t kaptam. (És ez még a korábbi számítási módszer szerint volt.)
    Ez azért nem volt nehéz, mert ez a két leggyakoribb szín és a csp-s.
    Még a csillagos érmés színt is jól adta a teszt.
    Hogy élesben mi hogy lesz, nem tudjuk.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
    almáspite48, rozo52, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Akkor ha jól értem, ha kirakok három különböző színű foltot, mind a háromnak a jutalmát megkapom ugye? :D
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez van az ismertetőben:
    2 darab egyforma ruhaanyag esetében nem garantált plusz jutalom!
    Tehát a 3-nál elvileg garantált és megkapod, viszont ha erre mész, akkor többet kell ültetned ha egy fajtára mész.
    Köszönöm hogy megnézted. :) Azt rögtön gondoltam, hogy a TP-CSp-ből sokat lehet majd kihozni. Olyan hosszú láncot fogunk tudni csinálni, hogy elér Ausztráliáig.:D De az érme meg a többi a kérdés.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.19
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    108 ezer növényből szerintem meglesz. xDxD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.