Visszajelzés Boldog foltok II. - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 27.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ma a jó tündér is én vagyok :D
    Ez a kívánságod teljesítve lesz, csak picit kell várnod. De garantáltan kapálhatsz majd egyszerre :)
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia !Igaz amit írtál tarthatna tovább, de nézd a jó oldalát 4 h e-gaz akár 5* aratható és komforton egy szerencsés bónusszal rengeteg játék kijöhet.;)Van 1 szabad terület amin kényelmesen lehet röpizni amivel akarsz ólak fák stb. Ha eldobsz olyan pályát aminek nem kell a gyűjthetője , koncentrálhatsz ara ami tetszik .o_O:pSzóval olyan nincs ami tökéletes, de ez jó event hasznos és érdekes.:p
    Rengeteg munkás szerezhető Sz-táp , Fp stb aki akar tp-ezhet szóval értékeljük azt is ami jóo_O;)
    Ha mindenből csak rosszat keressük tényleg az jön le hogy mindegy ami jó az se kell.:)
    Egyébként meg a Bp szempontjából akkor tesz be ütős eventet amikor az érdeklődés kisebb lehet, nyilván ebben is van piaci logika.:oops:;)
     
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, szép napot Mindenkinek ! :) Tetszik az event, végre kis minijátékos, azokat szeretem :),
    az ajándékok is nagyon jók az árudában, mellé a plusz jutalmak. :) A felhő is jó nekem , ad TP-t, sok kicsi sokra megy. ;)

    Tehát, mivel kapunk 6 ruha anyagot , így a főfarmon 11.310 db egazt kell ültetni, 870 röpi kell a felhőig.
    Mellette a 2 területünk megmarad gk. körizni. Ez pluszban tetszik. :)
    Érdemes inkább fákkal és ólakkal rakni a főfarmot holnapra a röpik száma miatt, no majd kiderül hogyan kezdem. :)

    Mindenkinek sikeres eventezést, varrogatást kívánok . :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
    jutka190226, Gio, szekulagábor és 16 más kedveli ezt.
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Szia!
    Teccik ;)
    Bocsánat, de azt gondolom én általában szeretem az eventeket, mert igyekszem elkezdeni, s mindegyiknek a végére érni.
    Hogy milyenek néha az egy más dolog.
    A mostani event nagyon hosszú volt, persze kihasználtam, hogy pikkpakkra végeztem, s ültettem ész nélkül amire szükségem volt.

    Most viszont ültethetek ész nélkül eventnövényt, hogy a boltból vegyek ezt azt, s abban is biztos vagyok, hogy most nem lesz oly kegyes a kerék, hogy jókat forgassak. Mert általában "a fent és lent " érvényes rá.

    Csak annak adtam hangot, hogy ez is lehetne mondjuk 7 napos, nem 5. A boltos eventeknél általában sokkal nehezebb haladni, ha sok mindent kivenne az ember lánya. Ezt nem értem a rövidebb verzióban. Miért van így? Mert én azt gondolnám, ennek kellett volna hosszabbnak lenni, s általában a boltos eventeknek. Ennyi volt az észrevételem.
     
    Kuzdern, Ribiszke, fabatka és 17 más kedveli ezt.
  5. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!
    Végre egy olyan event amit érdemes csinálni. A felhő nem igazán érdekel de most a bolt kínálata jó, csak majd meglátjuk hogy egy terület amin csak az event növényt termeljük mennyi felröpit ad.A szédültre átpakolom az állatokat és a fákat.:)
     
    jutka190226, Gio, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A boltos eventekkel az a baj :D

    Szóval:
    - ha kevés a kínálat, akkor nincs miből válogatni, mindent vinni kell - ne maradjon meg érme visszaváltásra
    - ha bőséges a kínálat, akkor nem érhet mindenki a végére és bent marad pár olyan dolog is, ami pedig jól jött volna

    Cserébe nem marad le senki valami kihagyhatatlanról, ha nem eventezik és mellékesen 5 területen tud pajtát töltögetni az is, aki eventezik.
     
    jutka190226, Gio, Kuzdern és 24 más kedveli ezt.
  7. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Hát most feladtam magamnak leckét. Szerintem ez most egy jó event, ezért nagyon gondolkozom azon hogy van egy 200-as teljes bevételi bónuszom amit lehet hogy most érdemes lenne bevetni. Mivel csak egy területen kell eventnövény, ezért a többin lehet pajtát töltögetni amihez jó ez a bevételi bónusz.
    Állatokból kiteszek egy csomó pipit, és kakukkot mert az mindíg jól jön. Nagyon szeretnék a boltból minden cuccot kiszedni ami csak farmaranyért kapható, a felhő nem cél.
    Na most hogy ezen jót morfondíroztam alszom rá egy nagyot.:inlove:
     
    jutka190226, Gio, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  8. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    A kérdés az, hogy a pipi és a kakukk mennyi röpit ad? Nem biztos, hogy szerencsés választás! Amennyiben tesztelted, majd írd meg az eredményt! Köszi! :)
     
    jutka190226, Gio, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  9. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Szia!
    Ezeket az állatokat a tölgyesbe teszem, a szédültön még gondolkozom.:)
     
    Kuzdern, fabatka, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  10. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Ok, így jó, arra gondoltam, hogy a szédültre teszed!
     
    Kuzdern, fabatka, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A tölgyesben pajtatöltés céljából érdemes ezt tenned.
    Az event semmilyen formában nem kapcsolódik az erdei tisztáshoz!
    A főfarmon Cseregomb gyűjtés céljából én ólakat javasolnék (és azokból is a hosszabb érésűeket).8)
     
    jutka190226, Ferenc1963, Gio és 14 más kedveli ezt.
  12. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Szia!
    Szédült szántóra gondoltam, csak nem jól írtam le de köszi a figyelmeztetést.:)
     
  13. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Fás felröpis...**** :( Azokból hiába van kint 200 db soha az életbe nem adott 100nál többet... növényes felröpis ültetésnél meg szinte 1az1be adja...
     
    jutka190226, Kuzdern, fabatka és 3 más kedveli ezt.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Nekem is tetszik az event, a bolt kínálata is nagyon jó. :)

    Sikeres eventezést kívánok Mindenkinek. :)
     
    jutka190226, Gio, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  15. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia , :) az ismertető szerint holnap a fák , ólak, terményes ólak adják a több röpit. A főfarmon érdemes elhelyezni őket kezdésre, cseregombot csak ott kapunk. :) A szédült szántón szintén ezekből kapunk többet, azonban ott nincs a cseregomb.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
    szekulagábor, Kuzdern, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Kivételesen fákkal is várnám az eventet, légyszi akinek van tapasztalata, segítsen! Az lenne a kérdésem, hogy a fákra ható bónuszok (fabetakarítási bónusz +3 vagy fabevételi bónusz 100%) növelik-e a felröppenő mennyiségét?
    Örülök, hogy csak egy területen kell ültetni :) Ezt a minijátékot nagyon szeretem, a boltból pedig minden kell nekem, talán csak a bájitalok nem...
     
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ha nem ma, akkor is jönni fog a héten.Ki kell várni.
     
    Kuzdern, fabatka, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! A röpit nem növelik,de a hozamot igen. Én azt gondolom hogy ilyen jellegű bónuszokat érdemes pinkievel használni viszont az e-gaz miatt nem biztos hogy érdemes most használni.:music:Ami nem foglal rekeszt az jó lehet ,de a rekeszfoglaló bónusz az kérdőjel.:music:A fákból érdemes a leghosszabb érésűeket választani kecskefűz ,nyírfa ,pettyesfűz valamint a 20 h-fák. Az xl és xxl-ek a kezdéshez nem jók o_Okésőbb estére xxl változatok,:music: nappalra pld :alma, lilaakác paratölgy, piros anjou ilyesmi tökéletes lehet.:)Természetesen itt is érvényes Toma örök érvényű tanácsa az adott leghosszabb érésű a legjobb amit időbe tudsz aratni.:music:Ergo ha reggel este aratsz akkor 1 xl változat elég 1 fajtájú 18 h fából nappalra, o_Oha viszont az e-gaz érése alapján is tudsz aratni, akkor viszont xxl almák és lilaakácok a jók a szédültre.;)
    Jó játékot!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor már nem fognak érdekelni a fák.
     
    Kuzdern, fabatka és juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    ......, hogy rövidebb most is. :D

    Vagyis kevés föld, sok növény, kevés idő. Mindhárom helyen a kevés szimpatikusabb lenne. :D

    A bolt most jó, érdemes a munkásokat összeszedni.
    Az is jó, hogy nem kell külön megvenni a felhőt, kütyüket, bár igazából elhanyagolható lenne a felhő. Ha nem jönne automatice, nem hiszem, hogy kiszedném.

    A 48 órás munkások véletlenül vannak 2 ablakban, tehát összesen 4x vehető ki? Vagy így is lesz? :)


    Ha kiveszem az aratómunkást, akkor sem érem utol a vetőgépemet a 7ezer órájával :) De már tényleg gondolhattak volna többször eventekben, a ládákban is az aratógépekre, mert ezt a rengeteg vetőgépet a ládákból szedtem össze...
    Bár csak egyik vagy csak másik nem elégséges már a játékban, mert pl a felhőt külön szedi le másik. Kuponkedvelő vagyok inkább. Mindent, vagy semmit. :)

    Csocso köszönöm, hogy ma ennyire vidám vagy. (Vagy csak annak tűnsz? :D )



     
    Fenyvesi1010, rencsike982, Gio és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.