Visszajelzés Boldog foltok II. - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 27.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ez az rémlik nekem is.:DA csere lesz érdekes:music:Mármint hogy mikor éri meg legjobbano_O:music: Ha hasonló pályák lesznek mint múltkor akkor félreteszem az érme Fp kombinációra és a Sz-táp -osra.;)
    De úgy vélem ez nálam a fradista "mindent bele "event leszo_O idén jobb már aligha akad:music:Szóval ami van hadd menjen:):p
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A csere csak akkor lesz izgalmas, ha minden játékhoz lesz 4 cseréd. De ahogy olvastam az ismertetőben, nem kell félni, hogy nem tudunk vele mit csinálni , nem véletlenül van írva hogy alacsony:
    Cseregomb
    [​IMG]
    Érkezhet:
    • állatos és terményes ólak, fák aratásából az alábbi területeken:
    CSAK a főfarmon

    Felröppenő esélyek:

    • állatok és teményes ólak- alacsony
    • fák- alacsony
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Majd olyan leszek mint 1 hordár és cipelgettem este a raktárházakato_O:wuerg::pDe komolyra fordítva jól kell gazdálkodni vele :mikor hol éri meg;)xDPersze ha nagyon nem jön akkor a mennyiségre helyezem a hangsúlyt, azaz sok játék, nem fogom üldözni a kóbor csere röpiket:p
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
    ildiko44, Fenyvesi1010, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  4. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Köszönöm a részletes válaszokat!

    Sztm a BP olvas a gondolataimban és azért halasztotta el a teliholdas területek nyitását, ugyanis a kriptamécsesek miatt terveztem bevetni a fabevételi bónuszaimból, s mivel a pletyisben csak kis csúszás volt jósolva, megengedtem magamnak azon álmodozást, hogy a "két legyet egy csapásra" elv alapján ha nem is fullos kihasználtsággal, (mincs minden területem fásítva), de nagy nyereséggel használhatom.
    Reméltem, hogy nem a valós idejű teliholdig várnak a nyitással, mert az majd csak dec.12-én esedékes ezért örültem a "jó tündér" válaszának: #21

    A fő farmot teleültettem sima fákkal a szédült meg tele van ólakkal, s hogy ne feledjem kirakásukat, az öt Pannim már a fő terület szélén hányja a hátra bukfenceket. Röpi növelésre használhatom a farönk hangáram is turbó trágyával, úgyhogy most azt tervezem, hogy 14 óra után nem sokkal aratok, az ólakat fákra cserélem, s pörgetek, pörgetek, pörgetek, mert ha lesz bónuszom, idulhat a tervezés a fő területre is...
     
  5. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    a 20 és 18 óra az lehet, hogy fel van cserélve. amúgy jó a táblázat, köszi!
     
    juliannakoczkas, genka53 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Vagyis amíg eventnövényt ültetünk semmi nem jön. Utána sem sok másból.

    Jól ki kell találni milyen növényszaporulatot vetünk be, hogy hamar letudjuk az enövényt.

    Na jól van, elfelejtem az agyalást, mert foltokkal álmodok. :D Azt nem szeretném. Majd holnap 5kor bedobom magam. :)
     
  7. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Persze, egy kakaska mi mást csinálna, mint tyúkozna. De hogy lesz meg így az event? :D
     
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia zolmány! :)
    Nem tudom, mire gondolsz a felcserélést illetően, mert én úgy kalkuláltam, hogy ahhoz, hogy holnap 14 órakor a fákat le lehessen aratni, mivel a tölgyes -10%-os rúnával a fák érésideje csökken, s ehhez legkésőbbi kiültetési időpont:
    - az alapban 20 órás fákat 20 órakor (vagyis este 8 -kor) kellett kiültetni, mivel 18 órára csökken az érésidő;
    - az alapban 22 órás fákat előbb, vagyis 18:12-kor kellett elültetni, mert az érésidő 19 óra 48 perc lesz;
    - az alapban 23 órás fákat pedig 17 óra 18 perckor kellett elültetni, mivel annak az érésideje 20 óra 42 perc.
    Vagy nem jól számoltam?


    Szia, nálam már mind az öt Füvészkert a szédültön füvészkedik :), a Vadaskertek meg a Manufaktúrák maradtak egyelőre a főfarmon, és majd event kezdés után nyírom ki őket, hogy legyen több helyem ültetni. :) Aztán majd később visszarakom azokat. 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
  9. Büfé105

    Büfé105 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Lehet h. csak nekem nem tiszta, de nem 360 ruhaanyag kell a felhőhöz?
    180 minijáték, mindegyik minijátékba be kell adni min.2 ruhaanyagot....
     
    Kuzdern és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A ruhaanyagon van a hangsúly. ;) Én ezt így értelmezem.. :D
    [​IMG]
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen. Kezdésre aki hosszú fákat rakott ki, az gondolom kaphat kb. 20-25 db-t. Nem tudom, csak saccolom, hogy nem kapunk sokat. Az 5-6 játékra elég. Itt most matekozni kell,mert szerintem nagy előnyt jelent a játékonkénti 5 csere.
    Szia. Más nevében nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem másoknak az idejét, de én ismerem a sajátomat. :) Nappal tudok ültetni, esténként éjfélig szoktam tyúkozni pár kört, amikor már nem fér bele az eventes növény. Miután előnynek tartom az 5 cserét, ezért éjszakára is 12 órás fákat fogok kirakni.
     
    Kuzdern, ildiko44, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  12. Büfé105

    Büfé105 Utánpótlás-írogató

    Igazad van. Ezt nem figyeltem
    Köszi
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jaj,de komolyan veszi, közben bevallja,hogy éjfélig tyúkozik.. :p :D
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia! Nem így értettem, de itt gyerekek is játszanak.
    Most néztem, hogy két raktárházam a tölgynél van. Nagy könnyelműség. Csak azon filózok, hogy a főre, vagy a szédültre költöztessem őket. Hiába, nehéz a farmerek élete. És a mosónők is korán halnak.
     
    nagymami2, tewo, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Írtam egy összesítőt, hátha így érthetőbb:
    Aki csak a felhőt és a kitehetőket szeretné kiszedni:
    Annak elég 174 ruhadarabot leraknia. (6 db-t kezdéskor kapunk)
    2 ruhadarab lerakása után, új pályát kérhetünk.
    Aki a csillagos érméket szeretné kiszedni a boltból (vagy valami mást):
    Annak érdemes rámenni az 5 cseregombra, mert ötször tud cserélni egy pályán és nagyobb esélye van kirakni teljesen a táblát.
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Én is ott hagytam 2 öt végül is a tölgynélo_O:oops:Most már holnap 14 h . ott is maradnak.:)
    Tyúkozás nem rossz,/pannikkal/ :pbár én az xxl -ek től nem várok sokat.o_O:pMegpróbálok estére inkább 10-12 h ólakat gyorsítva;)A játékonként 5 csere nagyon optimista sajnos :oops:Ha 2-3 játékba nem használom akkor lesz olyan amit végig
    cserélek?o_O:music:Túl szép hogy igaz legyen:)Legfeljebb 20 dominóra lesz 1:oops:De ne legyen igazam.:p
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az ólak meghatározzák hogy mennyit kaphatsz, ezért nem rakok ki ólakat. Megadom az esélyt a fáknak pannikkal.
    Az ismertető írja a cserére: minden minijátékon belül 4x használhatod fel, tehát ha marad, akkor gondolom hogy mutatni fogja hogy van, de 1 játékon belül csak 4x használhatod és majd a következőnél megint 4x.
     
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    A cseregombok igazából csak ma lesz opció, mert felszaporítás után nehézkes lesz. Mivel ritka, a fákból alig fog jönni. Egy -egy raktárház talán adni fog 2-3 darabot is. De nem is igazából ez az érdekes. Hanem az, hogy akit csak a felhő érdekel, azt nem érdekli a gomb. Egyszer anélkül is fog tudni cserélni. Akit viszont érdekli, az minél többet akar egyszerre letenni a pályára. Így 20 minijátékkal túl is szárnyalhatja a felhőt, és 80-100 darab annak is untig elég. Vagyis ebben a játékban a felröpi a végén mindig megmarad, és pocsékba megy.
     
    Kuzdern, ildiko44, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  19. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Neked minden IS kell, bocs én így látom.
     
    Kuzdern, Fenyvesi1010 és DevilMókus kedveli ezt.
  20. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia, Sziasztok!

    A dominó mennyiségét 4-ről 2-re az eventismertő megjelenése előtti órákban változtatták meg.
    Sajnos a képregény grafikusai ezt nem tudták olyan gyorsan lekövetni, mint mi.
    Talán az éles játékban már a helyes szám fog szerepelni.
    Ha mégsem, akkor megerősítem itt is újra, hogy 2 db ruhaanyag elhelyezését követően a pipa zöldre vált és új minijátékot lehet kérni.
     
    maszilva, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.