Visszajelzés Boldog foltok III. csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 17.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    222 játékból 162 jelvény, én összességében elégedett vagyok. És még nincs vége:)
    A kék anyag tényleg necces, kevés csere lehetőség van és azzal sem megyünk sokra. Újabban a pörgetés sem az igazi, elvétve sikerül bónusz, az utóbbi két eventnél sem. Pedig pörgettem 100 fölött mindegyikből. Azelőtt néha vettem (100-ból legalább egy 100 %-os lett mindig) , de most már azt sem veszek, mert nincs miért. Spórolnak nekem ezekkel a szűkítésekkel:) , ez is jó!
    És nagyon örülök, hogy a bahán most szabadon termelhetek bármit, a tölgyesben a mamutok kint lehetnek.
    Én most játszottam először ezt a foltos eventet, nekem bejön - azaz voltak ennél rosszabbak is.
    Kérdésem: A szezonbolt Termesztett növény bónusza ugye nem hat az eventnövényre?

    köszi és sziasztok
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    De hat rá.
    Viszont vigyázz, mert azonnal induló és csak egy órás!
     
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Sziasztok!
    259 érme/251 foltnál tartok
    Egy minijátékban minimum 2 ruhaanyagot kell a táblára helyezni.
    Sajnos kicsit későn, ma jöttem rá, hogy nekem ez a jó mondat, nem a foltokat cserélem, hanem eldobom a pályát a 2. lerakás után. Vannak pályák, ahol nagyon kevés kék foltot ad, ilyen pl. ahol lilát-szerszámokat ad, inkább nem vacakolok vele.
    Az viszont szuper pálya, amit Kata-rzis mutatott, ott mehet a folt cserebere is, nem pazarlás, azt ki kell maxolni. Nekem messze nem volt olyan jó eredményem, mint neki, de azért 37-39 érme se rossz.
    Jó foltozgatást!:)
     
    szellorozsa, maszilva, -W-595- és 14 más kedveli ezt.
  4. hagumfarm

    hagumfarm Fórum-zöldfülű

     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  5. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Nálam is előfordul. Csak arra tudok gondolni, hogy nagyon belassul a netem.
     
    szellorozsa, Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó ez a digitális oktatás!
    [​IMG]
     
    szellorozsa, Ribiszke és Éva0315 kedveli ezt.
  7. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    A fákat reggel aratáskor zoknizom,estére ismét aratom így 2 szeri aratással minden egyéb rásegítés nélkül kész vagyok minden farmomon a felhőig.
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szép estét! A mai nap sikerült 1 pályán 56 érme és 49 szuper-trágya.:)
    Elég sok pályát dobok el , cserét nem nagyon használok , talán 2*az ingyenesből eddig ami jó pálya ott elég taktikázni.o_O:music:
    A szezonpont után kiváltva a hangya és az algaevő is.;)Angolna nem kell van elég.
    Most jönnek a party pörgetések és a kuponok.o_O
    Röpi bőven van pedig csak növényezek.:music:Jól jönne valami + hozam de semmi sehol a kerekeken nem is nagyon erőltettem már .o_OLehet a party pörgetéseket ki se váltom.:oops:
    Szép hetet és maradjatok otthon.o_O(Aki tud);)
     
    szellorozsa, Ribiszke, ursa11 és 11 más kedveli ezt.
  9. zuzu39

    zuzu39 Fórum-zöldfülű

    Én pont az ellenkezőjét figyeltem meg. Alig lehet letenni a darabokat. Nem akarnak ott maradni hiába stimmel a szin. nagyon lassan megy igy. másnál sem maradnak ott a darabok ahova le akarja tenni?
    mit lehet tenni hogy ott maradjanak ahova akarom letenni?
     
    szellorozsa, Éva0315 és lukimi kedveli ezt.
  10. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia, ha "beforgattad" úgy, ahogy el szeretnéd helyezni, egyszerűen klikkelj oda egyet a ruhadarabra, fontos, hogy arra a részére, amit "megfogtál", azaz ahol csatlakozik az előző anyaghoz!! (vagy a középső kiinduló gombhoz) - és ott marad a helyén.

    Köszi, jó ötlet ez a "pályaeldobálás", nekem eszembe sem jutott.:D
    Sajnos az említett pályával eddig még csak egyszer találkoztam.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.20
    szellorozsa, Ribiszke, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  11. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Jó reggelt! 266-nál járok , még kiszedtem a boltból a szupertápokat , kacsakatákat, partypöriket , még egy aratás és abbahagyom. :) Fákat teszek ki mindenhová mert nagyon megcsappantak a farmos fa készleteim , pl.: szeder 746 db :wuerg:
    Mindenkinek további jó játékot , kellemes eventezést kivánok ,aki még csinálja. :)
    Megyek főzni , sütni , jó ez a maradj itthon mozgalom , csak az ok más is lehetne :oops:
     
    vihence, szellorozsa, czutika és 12 más kedveli ezt.
  12. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    A munkásokat ha kiváltom azonnal indulnak??
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  13. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Amelyiknél az van írva, hogy kupon, az nem, a többi azonnal indul.
     
    szellorozsa, Kuzdern és Éva0315 kedveli ezt.
  14. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Jó reggelt Mindenkinek! Igaz, kicsit havas (legalábbis nálunk), de mit tehetünk:) Itt valami történt! Nem tudom, hogy a hó hozta-e, vagy mi, de nálam sokkal több a kék foltocska. Ma reggelre meglett a felhőm is szépen. A mostani állás 217 minijáték, 187 érme! Ez sokkal jobb arány, mint eddig volt. Az éjszakai mézkerep is szépen hozta, amit kellett. Megvannak a vágyott ólak, a többi meg hab a tortán!
    Mindenkinek jó játékot, hasonló, vagy jobb termést! Vigyázzatok magatokra!
     
  15. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Csak akkor halad a számláló, ha teljesen "beifoltoztam" Ha előbb inditöm készre, akkor elveszett vagy haladok???
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Dobom én is 2 anyag után a pályákat már az elejétől, főleg ha sok kellékes. Ha csak 3 féle folt van és megérős, akkor kicsit pepecselek vele. Amúgy nálam folyamatosan nagyon rossz a leosztás.
    A sokat emlegetett legjobb pálya, a sztáp és érme tábla sajnos nagyon ritka. 341-nél tartok és úgy emlékszem csak 2x találkoztam vele, de lehet 1 volt az. (néha keverem a 2 farmot) :)
    Szóval 1 heti eventnél alig kapunk valamit. Kb a munkás kuponokat tudom kiszedni és annyi. Mert azt bent nem hagyom, lehet még 1 hónapot megúszok vele munkásvétel nélkül. Pedig bevetettem 3-4 körre sztrágyát enövényre, pajtában csücsülő bónuszt. S nem és nem :(

    Csak zárójelben /Amúgy mindenben "szigorodott" a játék. Nyitogattam ládákat partiért. Szomorúan tapasztaltam, hogy kb 2ezer? teliholdassal kapcsolatos láda kibontásakor egyetlen holdas + terménybevételi bónuszt sem kaptam. :( Ilyen sem volt még./

    Tényleg kidobásra érett a boltos eventek többsége? Meg a többi is? Nagyon elszomorító és kiábrándító.

    Lementem 1 alá 413/409 :( Pedig még kell 51 érme.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.20
    szellorozsa, Ribiszke, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  17. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Aratás sikeresen 1x1-en 2db eventes növény, elfelejtettem a csatnit. De ez nem volt elég tetéztem a bajt.
    Szükségem lett volna néhány trágyára vetés után.
    20ezer db trágyát bontottam >:(:mad: Utálom hogy egyszerre kilehet nyitni a ládákat. Törlés gomb helyett enter sikerült :cry:
    Mondjuk már ezzel a módszerrel sikerült kukába dobnom több száz pörgetést is o_O:wuerg:
     
  18. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia!
    Igazán sajnálom, hogy ennyire nincs szerencséd.:(
    Ma ráfigyeltem 56 folttal 94 érmét gyűjtöttem, tehát nekem bejön ez a módszer. Én sem kaptam vissza a szuper pályát ma.
    Eszembe juthatott volna előbb is, de nem bánkódom, boldogan aláírnám , ha ez lenne a legnagyobb bajom az elkövetkezendő fél éveben.
    Ez csak egy játék, az a dolga, hogy szórakoztasson, ha nem így van akkor hanyagolom, különben se fontos.
    Valahogy az az érzésem, hogy sok mindent át kell értékelünk a közel jövőben.
     
    vihence, -kaktuszable-, Szabi451 és 6 más kedveli ezt.
  19. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Volt folt, nincs folt!

    Néhány napja az jutott az eszembe,
    szakadt ruháim állnak már hegyekbe.
    Máris tű és cérna simult két kezembe,
    gombot kerestem a lyukas zsebembe.

    Most aztán dolgozgatok, toldozgatok,
    Majd szépen minden ruhát foltozgatok.
    A foltok színe, mintája tizenegy fajta:
    itt egy narancsos, csillag is van rajta.

    Aztán követi ezt sietve a zöld kockás,
    és a szürke piros csíkkal is oly csodás.
    Majd ni csak, előkerül a kék szegélyes
    A felhozatal így azért elég szegényes!

    A piros és zöld egymást váltva repked,
    a barna színűt vajon most hova rejted?
    Keresem fürgén helyét a kékeslilának,
    közben máris fehér pöttyösök cikáznak.

    Kevés fehérnek álcázott folt is előkerül,
    Azt is felvarrom a ruhákra rendületlenül.
    Végül a kopott farmerem marad utoljára,
    Sok Farmerkék folt kell a lyukas szárára.

    Minden zsák (ruha) megtalálja a foltját,
    Munkával, kitartással megleljük a módját.
    Könnyű munkának gondoltam az elején,
    De rutin, s szerencse kellett a legvégén.

    Kész vagyok, 3 állattal gazdagabban és a szezont is befejeztem általa. Cél teljesítve!
    Szép jó estét mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.20
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok szép estét mindenkinek!
    Csak így röviden, meg van a felhőm...és már rohanok is...xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.