Visszajelzés Boldog foltok IV. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Sziasztok! Próbálta már valaki, hogy a teljes terület XXL-es fára mennyi cseregombot ad?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    47 érmét tudtam kihozni belőle. :)
    [​IMG]
     
  3. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Még egy aratás 2 óra múlva és kész az event. Jó volt ez a kis event is, Sok sikert mindenkinek Incimami
     
  4. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Ez az a pálya, amit én rögtön el szoktam dobni - 2 anyag lerakása után katt a pipára. :D
    Már elég szép mennyiségben jött szupitrágya, turbótrágya, szupitáp, kk is. 376 anyagnál tartok, már nem kell sok csillagos érme, hogy valamennyi luxusbájital kibányásszak a boltból (a dekorfejlesztések, hangya, im.sáska és a bónuszládák után).
     
  5. Méry5454

    Méry5454 Utánpótlás-írogató

    Nekem 29-et adott
     
    incimami, Olgi52, Sanyat és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Jennyke60

    Jennyke60 Törekvő

    Sziasztok! Idáig csak ültetettem. most kezdenék hozzá , egy ruha anyagot kihelyzek és nem tudom a következőt kitenni, Mit nem csinálok jól?
     
    incimami, Éva0315 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Rá kell kattintani, amikor elhelyezted, vagyis véglegessé teszed a helyét. Csak utána tudod a következőt kitenni!
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Jennyke60!
    Minden játékmenet indítása előtt érdemes a jobb szélen levő ruhakupac fölé vinni az egeret (nem kattintunk rá!) és megmutatkoznak a feltornyozott anyagok jellemzői, hogy abban a játékmenetben miket gyűjthetünk.
    A gombtól kell elindulni, úgy, hogy melléje húzunk egérrel és lerakunk egy tetszőlegesen kiválasztott foltot. Érdemes olyant választani, amilyen színűből több van, hogy ne kelljen majd cserélni esetleg, mert akkor azzal a színnel tudjuk folytatni. Az egeret rajta tartjuk, hosszirányban lazán végig kell húzni rajta, mintha levasalnánk, és a kurzort visszahúzzuk a csatlakozó foltrészre, majd kattintunk. Ezzel a kattintással rögzítjük a foltot. A rákattintás előtt még tudjuk forgatni, ha az elhelyezhetőség úgy kívánja.
    Utána ugyanolyant csatlakoztatunk melléje, amilyen színű az a foltrész, amihez csatlakoznia kell. A kurzor azon a színen álljon amelyik színt a meglévő színű darabhoz illesztjük, majd a fent leírtak szerint rakosgatva a foltokat tovább növeljük a foltozott területet.
    Célszerű arra törekedni, hogy minél több azonos színű folt legyen egymás mellett, vagy folytatásában, mert az is befolyásolja a nyeremény összegét, persze, ahogy a kihelyezett akadályok: tű, kapocs, cérnagombolyag stb. engedik. De ha egy-két dolog gyarapítására hajtasz, akkor lehet úgy is csinálni, hogy leraksz legalább 2 foltanyagot, és lezárod ezt a táblát, majd mész tovább a következőre. És ezt addig csinálod így, amíg nem érsz olyan pályához, ahol csupán 2, vagy 3 fajta színű foltanyag játszik. Azt meg kirakod amennyire csak tudod, vagy teljesen.
    A jobbra levő cseregombbal tudunk foltanyagot cserélni (de csak az előkészített 3 db valamelyikét), a már lerakottat nem lehet, az már oda van "tapasztva". A cseréket egy-egy minijátékon belül összesen 5 alkalommal tudod alkalmazni, egyszer "ingyen", 4-szer pedig a Cseregomb felhasználásával teheted meg. Jobbra fönt látni is, hogy mennyit használtál el abban a játékmenetben.
    Itt tudod olvasni a mostani eventkiírást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-foltok-iv-2020-szeptember.19932/#post-1124732
    És itt tudsz olvasni a korábbi eventhez leírt mechanikáról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-foltok-iii-2020-március.19269/
     
    incimami, Sali~*.*, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az event maga rég kész. Viszont ez az a játék, amit lelkesen, önfeledten rakosgattam. Nem néztem, mennyi anyag fogyott, hogy hány érmét kapok azt néha (a szupercuccokat inkább néztem), csak a játék és a magam örömére foltozgattam. A terménybónuszt kihasználtam, amíg lehetett. Ráment kb. 2e szcsöpp, de nem bánom, mert tetszik. Ma lekevertem az utolsó adagot, eljátszottam, néztem, meddig tart még az event, mit szeretnék még a boltból - és ültettem még egy kört. Azt hiszem, továbbiakat is fogok, holnapig. Nem érdekel a pajta állapota. Most ... Az expressz-fákat sem raktam még ki, mert az a bónusz alatt sem ad több db-ot... Majd eztán. Régebben nem szerettem ennyire, úgy, hogy tudom, nem kell fullra kirakni és elkótyavetyélni a gazokat, így sokkal jobban kedvelem.
     
    Fuhur, Nagyii58, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  10. sanyi0630

    sanyi0630 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha kirakom a farmra valahova a dekorokat és felfejlesztem őket, utána ha kitörlöm be lehet rakni a házi kedvenc futtatóba? Valamint nemfogják a törlés után elveszteni a bónuszukat?
     
    mamszi5107 és Éva0315 kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem kitudod tenni oda. Csak a teliholdast írja kivételnek.

    _______________________________________​

    Várom a legtöbb ruhaanyagot felhasználó gazdát!! :)
     
    incimami, Mica67, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  12. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    A házi kedvenc futtatóba, csak a fantasztikus szövetkunszt tehető be felfejlesztve, a másik kettő nem. Összeépítve szállíthatók, tárolhatók.
     
    incimami, Nagyii58, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Kész vagyok,még foltozgatok:Röpi annyi van mint a nyűűűűűűűűűűűűűxD890 db!!!!xDVolt már event, amit 1 röpi miatt buktam:cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.20
    Fuhur, Mica67, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  14. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak a fantasztikus szövetkunszt helyezhető a házikedvenc futtatóba a 3. fejlesztésű szinttől.
    A többi dekor még fejlesztve sem.

    Összeépítve (fejlesztve) törölhetők áthelyezhetők más területre.

    Csak a (+) jellel ellátot dekorok veszítik el tulajdonságukat ha idő előtt töröljük őket.
    De a jelenlegi event dekorjai nem ilyenek.
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jöttem, mint derült égből a villámcsapás.... :D
    ....nekem már csak a játékról szól. ;)
    [​IMG]
     
    Nagyii58, Mica67, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Az én varrodám is kész...:)
    a főnöki szigor megtette hatását.:)
     
    mamszi5107, Nagyii58, BriGitta75 és 10 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    S meglett a felhőd is. Szuper. :D;)
    Én is végeztem. Minden értelmeset kiszedtem a boltból, de még vannak érméim. Nem tudom mit vegyek még ki. Tanácstalan vagyok. :)
     
    Nagyii58, Mica67, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, megszereztem. ;)
    Jó, hogy mondod a boltot, hamar megyek, szedek ki valamit az érméken.
     
    Nagyii58, Ava21, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    1 röpit kérj valakitől, v. küldj kis farmodról... bár nem hiszem, h. újat mondtam volna...
    Egyébként, ha eventgazt ültettél, akkor gratula, nagyon jól adta a röpiket. Nekem jelenleg 158 van, és még foltozok. Még érik éjjelre is gaz.
     
    kovacstne, Nagyii58, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  20. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Nagyon jó volt foltozni - a felhő hiányzott!!!! Köszönöm. Mindenkinek szép napot kívánok!!!!
     
    Gio, mamszi5107, Rékuci1111 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.