Visszajelzés Boldog foltok IV. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jobban is teszi.
     
    marcsi152, Ribiszke, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  2. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!

    Köszi a taktikai tanácsot :D Holnap ha lesz sok rongyom így fogom csinálni :D Mondjuk sok cserelehetőségem nincs, mert nem tettem ki fákat8)
     
    mamszi5107, Nagyii58, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  3. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!

    88 foltozás után a főjutalmak begyűjtve :)

    [​IMG]

    Nem cserélgetek, no nem csak azért, mert nincs sok gombom, hanem mert szeretek foltozni, s jobban izgat, hogy az adott darabkát hogyan rakom le, mint az, hogy mit kaphatok érte...
     
    jammm70, jófarmerlány, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  4. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Puszi kakaskának a tanácsért:):inlove: ezt fogom tenni mert sajnos úgy elpazaroltam a cseréimet hogy most megint fásíthatok 1 kört.
     
    GA-BI-O-Farm, Éva0315, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    De jó ötletet adtál. Kipróbálom. Most már csak 1 kérdésem van, hogy tudod megnézni, hogy az adott pályán milyen darabkák jöhetnek? Nem találtam ilyen funkciót sehol sem, de még keresem.
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az eventben a jobb alsó sarokban van egy rongykupac, ha arra rátartod az egeret, megmutatja hogy miket kaphatsz.
     
    T.Annie23, marcsi152, szikat73 és 17 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Gyááá...de eszes a kakaska...mindig tanulok valami újat.;)
     
    T.Annie23, ursa11, marcsi152 és 21 más kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Köszönöm :) Azt észrevettem, de azt hittem az azt mutatja amiket eddig leraktam :) Szuper, hogy felhívtad erre a figyelmemet :) Hatalmas hála érte :)
     
    marcsi152, kukori80, mamszi5107 és 4 más kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Sziasztok!

    Valószínűleg Kukori alaposan elolvasta valamikor az event ismertetőjét ;).
    Ez az információ a Ti részetekre is elérhető, hisz mindkét - ezt az eventet megelőző - Boldog foltok event ismertetője tartalmazza.
    Az előzőek linkjét pedig megtaláljátok a jelenlegi event ismertetőjében, mindössze meg kell nyitni és frissíteni az ismereteket.
    Névtelen.png
    Az alábbi oldalakon érdemes körülnézni ezekért a hasznos tippekért:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-foltok-iii-2020-március.19269/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-foltok-ii-2019-november.18856/#post-1051280
     
    marcsi152, -W-595-, kukori80 és 13 más kedveli ezt.
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Jajj Kukori, nem lehetek elég hálás most :) Taktikádat alkalmaztam. Leírom a számokat a hatalmas különbség érezhető. 120 játék után volt 75 db érmém. Bekevertem 24 db anyagot, majd lépkedtem a pályák között, míg 3 anyagdarabos nem jött. Úgy adta a kékeket, mintha muszáj lenne :) 1 pályával, értitek egyetlen eggyel 20 anyaggal gyűjtöttem 67 érmét. Közel annyit, mint a 120 anyaggal összesen. Na akkor belehúzok rendesen, már nem elérhetetlenek a céljaim :) Köszönöm még egyszer, látszik, hogy most felületesen olvastam. Wellwisher, neked is köszi, hogy hoztad az infót :) Próbáljátok ki, nagyon megéri!
     
    ursa11, marcsi152, nolina1965 és 23 más kedveli ezt.
  11. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sziasztok!
    No innentől próba lesz nálam is!
    Milyen jó, hogy van nekünk ez a fórum és a sok segítő gazda, aki meg is osztja a tapasztalatait velünk, akik nem merülnek bele az ismertető olvasásába!
    Köszönet érte!
     
  12. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen az eventismertetők olvasása senki számára nem kötelező és el sem várható.
    Sőt, az élet produkálhat olyan helyzeteket, amikor nem is fér bele a napirendünkbe.

    De érdemes tudni, hogy mindegyik Nektek és Értetek készül azért, hogy a benne lévő információk segítsék az eventekben való eligazodást. :)
     
    marcsi152, Koppi, senga77 és 26 más kedveli ezt.
  13. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:)
    Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok,ez nekünk kezdőknek nagyon nagy segítség!
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Idén még nem hoztam képet a varrodámból. :D Most megteszem. Itt tartok jelen, ülő helyzetemben. :D

    [​IMG]

    update: Hozom a végét...
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.20
    ursa11, marcsi152, BackOffice és 15 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia. Örülök hogy sikerült, bár ez is nagyban függ attól, hogy éppen milyen színű anyagokat kapunk. Lehet, hogy az egyik széria nagyon jó lesz, a másik kevésbé.
    Nekem most olyan táblám van, ami közepes nagyságú és 3 színű. Középen van a gomb és elég nehéz kikerülni az akadályokat. Maximum 7 kéket lehet összefüggően kirakni. Ezzel nem szoktam foglalkozni , kivéve most, mert a táblán 3 kék van, amiből az egyik dupla, így 4 kéket tudok lerakni. Két anyagot úgyis le kell rakni, ilyenkor lerakom mellé a harmadikat is, így 5 érmét kapok. Sok kicsi sokra megy alapon.
     
    marcsi152, maszilva, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek! Foltozgatok 117-nél tartok,amúgy is szeretek varrogatni!xDFejlesztések megvannak.Nemsokára meglesznek a matricák is!!!xDxD
     
    marcsi152, jófarmerlány, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  17. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)
    Az eventtel nagyon szépen haladok, a dekorokat és a fejlesztéseiket már mind kiváltottam. :)
    A legjobb foltozásomnál 73 érmét sikerült összerakni.
    Foltozgatok még, idő is van bőven és a boltból is van még mit kiváltani. :)

    [​IMG]
     
    ursa11, Fuhur, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  18. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Végre, ez az a minijáték, amit kifejezetten szeretek. :) A minijátékokat általában nem csípem, mert időrablók, de ebből sose tudok eleget játszani, olyan gyorsan elfogynak azok a fránya anyagok. Kipróbálom én is Kakaska trükkjét, bár szeretem telepakolni a pályákat. :)
     
    drunyi, Fuhur, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ne próbáld ki.:) Ha neked az tetszik hogy telepakolod a pályát, akkor csináld azt, mert a végén meg fogod bánni, én meg nem szeretek csuklani. :D Itt inkább az a lényeg, hogy mindenki találja meg a neki megfelelő elérhető célt és örüljön a megszerzett nyereménynek, bármi legyen az.:)
     
    Fuhur, jammm70, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az a baj nálam, hogy nem jön az az anyag, ami csak három színt kér. :D
     
    ursa11, Nagyii58, maszilva és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.