Visszajelzés Boldog foltok IV. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hááát látom, hogy jól el tetszett olvasni amit írtam. :D Minden táblára két anyagot le kell rakni ahhoz, hogy új pályát kapjunk. Lerakod a 2 anyagot, kipipálod és mész a másik pályára. Ha az se 3 színes, akkor oda is le kell rakni 2 anyagot és ki kell pipálni. Remélem Te nem egy ufó pályán vagy, ahol nem jönnek a 3 színesek. :D
     
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Addig amíg nem jön a 3 anyagos, minden pályára pakolj le 2 db-ot, pipáld ki és menj tovább. Én is azt hittem sosem lesz az a pálya amin csak 3 db kell, de jött, és nagyon jól tettem, hogy kivártam :)
     
    juliannakoczkas, Nagyii58, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Sőt, két anyagos is van.

    upload_2020-9-11_23-2-58.png
     
    ursa11, vihence, nolina1965 és 26 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko. Van, de ez csak 32 érmét ér sok növényért. Nem tudod összefüggően kirakni.
     
    ursa11, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  5. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Szia,emlékszem az előző játéknál volt ilyen nagyonszeretem 2 anyagos:)most is nagyon várom, eddig még nem jött.
     
    marcsi152, Éva0315, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Reggelt!
    Most már értem, köszi! ;)
    Akkor még várok picit, hogy jöjjön, ahova csak a kék kell. :D
     
  7. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!
    A végére sikerült egy "100"-as varrás három anyagos pályán:)


    [​IMG]
    .
     
    ursa11, vihence, nolina1965 és 35 más kedveli ezt.
  8. Atali

    Atali Törzsjátékos


    Szia!

    Ne aggódj, ha valamit nem jól csinálok, azért csak magamat szoktam szidni. :) Amúgy szeretek új dolgokat kipróbálni, így fejlődik az ember. Kipróbáltam a módszeredet, szerintem ez tökéletes azoknak, akik csak csillagot akarnak gyűjteni és gyorsan túl lenni a minijátékon. Én visszaállok a rendes kerékvágásba és gyűjtöm a többi értékes dolgot is (pl. szupertrágya, farmpengő). A boltot így kifosztani nem fogom, de számításai szerint amit szeretnék, azt így is ki tudom majd váltani. Viszont! Így is segített a módszered nekem is, mert megtanultam, hogy a cseregombokat érdemes a 3 anyagos pályára tartalékolni. :)
     
    Fuhur, juliannakoczkas, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  9. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Pont az előbb kaptam ezt a pályát és a végén még volt 3 szabad hely, erre adott 3 dupla kéket, nekem meg már csak pöttyös csatlakozásaim voltak, kénytelen voltam egyet cserélni, hogy le tudjam rakni őket. :music::)
    Ez igen! Gratulálok! :)
     
    GA-BI-O-Farm, Éva0315, -manykó- és 10 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Hogy érted, hogy csak 32 érmét ér?
    Nekem ez lett a vége:

    upload_2020-9-12_8-43-26.png

    Én ezen a pályán ezzel is jól megvagyok.
     
    nagymami2, -kaktuszable-, ursa11 és 17 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Aztaaa, gratulálok. o_O

    Hát tudjátok! Mindig öröm titeket olvasni.
    Olyan éles logikával és furfangos ésszel vagytok képesek átlátni még egy foltozós eventet is, hogy le a kalappal!

    Megmondom őszintén, engem a bolt annyira nem mozgatott meg. (Biztos benne van az utóbbi időszak fáradtsága, fásultsága is.)
    Ezért csak ímmel-ámmal csinálom az eventet. Mondhatni, csak a kötelezőt teljesítem. Legyen meg a 3 dekor, aztán vége. Hogy közben mennyi csillagos érmét tudok összeszedni, az nálam nem volt szempont. De ti még engem is képesek vagytok motiválni. :D

    Azok, akik a boltból szeretnének mazsolázni, mindenképpen úgy haladjanak, ahogy ti. Azt a pályát, ahol nagyon színesek a foltok (azaz 3-nál több szín van), el kell "dobni", aztán szaladni a következőre.
    Eldobni=letenni a kötelező 2 db dominót és kipipálni.

    Aki abban leli örömét, hogy egy-egy pályát teljesen kirakosgat, az is nagyszerű móka.

    Nagyon szeretem nézegetni ezeket a szép eredményeket! Legyen az sok érme, vagy precízen megvarrt, lyuk nélküli, nagy színes folt.
     
    nagymami2, -kaktuszable-, ursa11 és 32 más kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Végre megvan a 245 foltocska. Összeépítettem az utolsó dekort, majd a futtatóba raktam. A többinek is találtam helyet. Megyek tovább, mert szeretnék minél több dolgot a boltból. Na és jelentem megérkezett hozzám is a 2 anyagos pálya. Még nem fejeztem be, de már sok érméset összeöltöttem :) Jó lesz ez :)
     
  13. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Kiböjtöltem a nagy táblát, ami 3 félét ad, erre csupa TP-s és BTP-s folt van, csak 4 farmeranyag, de még üres a fele tábla, hátha a következő aratásnál megkegyelmez és dönti a kékeket. Mindenesetre majdnem félmillió TP már van a táblán. :)
     
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kukori, ez sokkal többet felemészt hiába. Nézd! :cry:
    3 foltos terep, elhasználtam az 5 cserémet és két olyan foltot kaptam eddig összesen, ami csillagos érmét ér.
    5 db-ot már letettem, abból hármat csak azért, hátha kapok jobbat utána.
    Szóval? Eldobjam és keressek újat? :cry::cry:
    upload_2020-9-12_13-34-26.png


    Update: végigcsináltam, bár ne tettem volna.
    Azt hiszem, enyém a negatív rekord egy jó pályán.
    upload_2020-9-12_13-34-52.png
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia Beko. Láttam nálad egy 8-as kirakást, az 19 érme, 2 db 4-est, az 5+5 érme, meg pár 2-est, az 1-1 érme, így jött ki a 32.
    Nektek tényleg negatív rekord lett. Nekem nagyon jól adta. Úgy csináltam, hogy megnéztem az első 3 ruhaanyagot. Ha nem volt benne kék, rögtön cseréltem, nem raktam le semmit. Ha kellett elhasználtam rögtön mind az 5 cserét, abból biztos kaptam egy kéket és utána már folyamatosan adta. Ha nem adott volna a 8 anyagból kéket, akkor leraktam volna 2 valami mást és pucolok arról a pályáról. :D De akinek kellett a TP vagy a másik és nem sajnálta rá a növényt, annak viszont jól jött.
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Van amikor, ha fejen állsz, sem..., na ez most olyan volt! :D
    Indulás!
    Befejezés!
    _______________________​
    Egyenlőre lazítok picit! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.20
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem tudom hogy gratuláljak vagy ne, mert ha csak érmékre mentél, akkor nem gratulálok. :D Ilyenkor csak rakjál le 2 valamit és hagyd el a süllyedő hajót. De ha örülsz a többinek is, akkor gratulálok. :);)
     
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Én is hoztam egy képet, igaz kicsi a hely de szerintem nem lett rossz.:D És emlékezetem szerint ez az első amit fullra kiraktam xD
    [​IMG]
     
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Végül is azért lett onnan 37 érmém, de a következő pálya is 3 színű és már van rajta 47 érme és még van hely, csak megint elfogytak a darabkák. Szóval beválik a 3 színűs stratégiád! :inlove::)
     
  20. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Elég szépen haladgatok, most 278 darabnál vagyok!Tegnap röpi hiányom lett, így éjszakára hortenzia került, és nagy örömre reggel 182 röpit adott, még úgy is, h van kint néhány fa, hogy legyen gombocska is! Viszont érme elég kevés van, nem tudom miért, de nagy ívben elkerülnek engem a kék foltocskák:( Most Kukori tanácsait követve talán beindul az üzlet:)
     
    kukori80, Sanyat és Ribiszke kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.