Visszajelzés Boldog foltok IV. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Tulajdonképpen nem is kell választani, mert ahol 3 szín van, ott nincs sz.trágya, KK. stb.... tehát ezeken a pályákon lehet gyűjteni az érmét, a többi pályán meg a sz.trágyát....stb. (Mondjuk sz.táp van, de azt a többi pályán is lehet szerezni). Összességében jól ki van találva. Inkább a pályákban kell választani, van amelyik nagyon nehezen kirakható, azzal szerintem nem nagyon kell foglalkozni, mert csak eszi a növényt, inkább a jól kirakható nagyobb pályákról érdemes kivenni a sok sz.trágyát, KK-t.
    Szia. Hajrá. :)
     
    cili53, Atali, nolina1965 és 9 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Köszi!
    Próbáltam azt is, de nehezen adja a kéket nekem. Annyira nem mozgat meg. :D Most gondoltam, hogy eldobtam egyből az 5 cserét és ez lett, amit látni. Úgy vagyok vele, hogy ezért jöttem és megtaláltam. Varrodából kiszedtem az összes matricát és a felhőt. Más nem érdekel. :D ;)
     
    juliannakoczkas, Nagyii58, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  3. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Melyik felhőt?
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nincs felhő, de én már minden eventnél látok. :D
     
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A fellegekben jársz? Felhőt nem ad ez az event. :D
     
  6. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    A felhő nekem is megvan, de a matricákért tűvé tettem a boltot, nem találtam őket. Egyből bementek az albumba. :)

    Szia, amikor megvannak a kitehetők meg egy kicsit tovább, az már olyan, mint a felhő, nem? :)
     
    juliannakoczkas, Nagyii58, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, igaz lehet. :)
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    No és mit ad az a felhő? Csak hogy irigykedjek. :D
    Szia Ninett, húúúú de régen írtál, remélem nem volt semmi gond.

     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szióka!
    Köszi kérdésed. Nem, csak inkább a háttérben játszottam, olvasgattam. Csendben. :)
     
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nnaaa, felhő, 5 db matrica, öregördög kipipálva... Mivel mikor pörgessek 2x100% bónuszt, ha nem ma (ráadásul eltolva, 24 órásak), kicsit szupertápozok-trágyázok. Így tartok 301 foltnál, nem is néztem, h. mennyi, mert én is eléggé élvezem. Olyan, mint a titokól/fa, v. a sorsjegy. Mit rejt még, és mit lehet kihozni belőle... Még nyomom egy kicsit, sztrágyám hála az égnek van, a mamutoknál is jelentkezik a 100% :) Kukori, köszi a tippet, régen azt hittem, ki kell rakni fullra, aztán az előző játéknál már volt, ami féltelten elengedtem, de így az igazi. Azzal játszani, ami tényleg szórakoztat és azt adja, amire vágyom. Tegnap "kirándulni" voltam, ezért fákat raktam be - eleve terveztem mára egy pár kör szcsöppöt -. Aztán olyan fáradt voltam ,h. nem is léptem be tegnap délután, így buktam 1 aratásnyi fabónuszt és 1 adag gombot. Még így is van elég. Akkor szoktam cserélni, ha nagyon nem tetsző jön. Az első ingyenes, ezt általában kihasználom, a többit, ha kell, de nem spórolok vele. Sokak tanácsára fákkal vártam a kezdést, ez is segített.
    Ja, kérdés: Amelyik kütyü nem ad sem ládát, sem futtatót, azt érdemes valamiért kiváltani? Amennyire számolgatta, annyi TP-t nem ad, h. helyet csináljak neki, de pl. kellhet valakinek cserenapon? Egyáltalán cserélhető lesz? Mi a véleményetek? A másik kettőt kiváltottam, de ennek nem nagyon láttam értelmét eddig.
     
    Ribiszke, juliannakoczkas, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megnyugvást. :D ;)
    Most rájöttem, hogy nem is igazán a nyeremény mozgat, hanem az összkép azt anyagon.
    Jelenleg itt rekedtem meg...
    [​IMG]
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ami fejlesztés, az eddig nem volt cserélhető, csak ezért szerintem ne váltsd ki.
    Hát igen, most beszorultál. Azzal tudod menteni a helyzetet, ha a következő anyagot a gomb jobb oldalára rakod úgy, hogy a pöttyössel érintkezzen a gomb és fölé rakod a két kéket. Ha kapsz még 4 kéket, azt ki tudod rakni és utána imádkozol hogy kapjál egy kék duplát. :D 7 összefüggővel kapsz 15 érmét. Vagy fordítva rakod és kapsz 15 sz.tápot.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.20
    juliannakoczkas, Nagyii58, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Esetleg csere?
     
    cili53, Kuzdern, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Felrakom a levest és folytatom... :D
    [​IMG]
     
  15. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    [​IMG]

    Sziasztok!
    Azt hiszem ez a legjobb, ami tőlem tellett.
    Jó foltozgatást!:)
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Elég szép eredmény. Megkellettem foltozni a szemüvegem, hogy jól látom- e. :D
    Bár a mérete lehet nagy lesz valakinek. ;)

    _______________________________​

    Lecseréltem mind a hármat, megbántam.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.20
    juliannakoczkas, ursa11, kukori80 és 5 más kedveli ezt.
  17. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szuper! Nekem ilyesmi nem sikerült eddig!
     
    kukori80, GA-BI-O-Farm és konyhaszolga kedveli ezt.
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!
    Ez nagyon szuper lett. :inlove:Jól adta a kéket.


    Nekem TP-re sikerült rágyúrni :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Olyan lendületbe voltam ebéd előtt, hogy 1x1- es földet trágyáztam. :D nem direkt ;) Gondoltam akkor elpörgetem a maradék 50 PP- t.
    [​IMG]
    update: Az első az növényekre hat, a második ólakra. A 100%-ot meg úgy gondoltam, hogy mindkettőre használom. :D ;)

    update2: hozok egy képet. A jutalom az, ami látszik. :D Még mindig nem bírják eltolni a talicskát. Helyben járás van... :D

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.20
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia, így mulat egy magyar úr. :D:D Mi lett ennek a szerencsétlen táblának a vége? :);)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.