Visszajelzés Boldog foltok V. - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 25.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt alapból megkaptuk. Ott kell legyen az eszköztáradban. Vagy kitetted valahova?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Idézem az alkotót! ;)
    Az alap dekort az első farmbelépés alkalmával kapjuk a
    2021. május 19-én 14:00 óra - 2021. június 11. (péntek) 14:00 közötti időszakban.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusz hollosneilles1!
    Itt tudsz olvasni a Pali étterme bevezetéséről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pali-étterme-dekor-fejlesztési-ajánlata-2021-május.21202/
    Az alap dekort az első farmbelépés alkalmával kapjuk a
    2021. május 19-én 14:00 óra - 2021. június 11. (péntek) 14:00 közötti időszakban.


    [​IMG] folytatás a fenti hivatkozott leírásban.
     
    GA-BI-O-Farm és jófarmerlány kedveli ezt.
  4. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    1015 folt elhelyezésével zártam az eventet! A számomra érdemleges dolgok lerabolva a boltból!
    Szeretem a foltokat! ;)xDxDxD
    Üdv. farmtársak! :)
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  5. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    valaki segítsen ! rég megvan a felhő 5 perccel ezelőtt meglett a k. robotika 2 is, és amikor ki akarom tenni a felhőre behozza a játékot. mit rontok el? alig van idő
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Először tedd ki üres területre, s építsd össze őket.Az alapot kiteszed, aztán rá a 2 fejlesztést. Azután kitörlöd, s a raktárból ráteszed a felhőre. :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. almatorta

    almatorta Junior szaki

    Előbb tedd ki valamelyik területre rakd rá a fejlesztéseket és utána töröld. Igy ki lehet tenni a felhőre
     
  8. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszi
     
  9. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    ezt megcsináltam. krobotika 2 ez van odaírva tehát ősszeépítettem.
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamid hiányzik, azért dob vissza.
    Sürgősen add meg a farmnév és ID számodat egy hibajelentő topikban, mert csak úgy tudjuk megnézni mi a baj.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Akkor egy frissítés, ki-belépés? :)
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Sziasztok! Úgy tűnik valamit nagyon elrontottam. Rátettem a kertészeti robotkára az első fejlesztést, majd töröltem, mert rá akartam helyezni a felhőre, aztán rájöttem, hogy kellene a 2. fejlesztés is. Gondoltam újból kihelyezem valamelyik területre, de nincs a készletemben. Ez most már végleg eltűnt?:(
     
  13. piricsk69

    piricsk69 Utánpótlás-írogató

    Szintén zenész.... Ugyanígy jártam. :(
     
    kertész82 kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek lépj ki, majd vissza, mert nem tűnhet el, és utána nézd meg ismét a menüben.
    De azt tudnod kell, hogy kettő fejlesztés kell ahhoz, hogy Kertészeti robotika 2. legyen belőle, és felrakhasd a felhőre.
     
    GA-BI-O-Farm és jófarmerlány kedveli ezt.
  15. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    köszönöm ninett 79 a ki-belépés segített örök hálám 20.53-kor
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nagyon szívesen. Örülök,hogy meglett. :)
     
    GA-BI-O-Farm és jófarmerlány kedveli ezt.
  17. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Elnézést, ezt nagyon benéztem. Kint van az egyik területen. (Kicsit korán írtam)
     
    GA-BI-O-Farm és jófarmerlány kedveli ezt.
  18. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Valójában már nem
    Köszi, valójában már nem is érdekel,....nem jött össze,....ez volt az utolsó event, amibe a cél érdekében,...hajszoltam magam. :)
     
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ejnye szomszéd. Mi a baj? :(
     
  20. farmisto

    farmisto Junior szaki

    Sziasztok!

    Csináltam 423 varrást, ebből meglett a 2 kertészeti robotika fejlesztés, de Pali étterme fejlesztésből a 4-ből csak 1 fejlesztést tudtam kiváltani, ami elszomorít. Nem gondoltam volna, hogy ennyi varrásból csak 257 érmém lesz. Szerintetek lesz lehetőség még más módon, akár farmaranyért is megvenni a hiányzó Pali fejlesztéseket utólag? Másnak is ilyen gyöngén jött a kék ruhaanyag csak kérdezném?

    Üdv.: farmisto
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.