Visszajelzés Boldog foltok V. - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 25.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is pont így állok. 1 fejlesztést sikerült csak kivennem Pali étterméből. Már esélyem sincs többre....
     
  2. farmisto

    farmisto Junior szaki

    Azért ez kicsit gáz szerintem ... Modik szerint lesz lehetőség Palit máshogy fejleszteni?
     
  3. Apa1959

    Apa1959 Fórum-zöldfülű

    Én is félre néztem a leírást, kiváltottam a két ólat és a végére csak egy fejlesztésre jutott.
    Az a helyzet, hogy korábban sosem volt olyan, hogy a fejlesztést kellett a felhőre tenni.
    Olyan meg főleg nem, hogy a második szintet.
    Emiatt egy kissé csalódott vagyok és talán becsapva is érzem magam.
    Csak nézek nagyokat, ahogy a hozzászólásokat olvasva 400, meg még több varrást is csináltak, nekem még a
    300 sem jött össze, a kék rongy pedig - nekem legalábbis - elég nehezen jött.
    De gratulálok azoknak, akiknek sikerült.
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én 327 varráson vagyok túl, s nekem is csak a Pali étterme egyik fejlesztése lett meg, meg a kertészeti robotika fejlesztések. Így a felhő megvan, de.... Ennyi. :oops:
     
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Na, de legalább egyet sikerült. Nekem egyet sem. Jól szétcsúsztam az idővel. A HomeOffice-nek megvan az a hátránya, hogy képes vagyok totál beleásni magam a munkába. Főleg ha határidős a meló. Azt vettem csak észre, hogy jééé már megint este van.
    Vasárnap fogtam neki az eventek. Annyi érmét sikerült összefoltozni, hogy meglett a felhő és a robotika. És ennyi. Úgy, hogy eggyel biztosan beljebb vagy mint én. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.21
    jutka190226, jófarmerlány és Ninett79 kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szegénykém. :(
    Elhiszed,hogy nem vigasztal? :oops:
     
    jutka190226, jófarmerlány és Fätum kedveli ezt.
  7. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    361 folttal 616 érmét gyűjtöttem. Minden fejlesztést kiváltottam. A maradékot elköltöttem minden jóra :)
     
    Kuzdern, jutka190226, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája


    Szia farmisto! Szia Ninett79!
    Itt olvashattok a a Pali éttermével kapcsolatos fejlesztésekhez való eddig ismert hozzájutási lehetőségekről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pali-étterme-dekor-fejlesztési-ajánlata-2021-május.21202/

    A holnap induló tenyésztési eventben is szerezhetünk 5 db fejlesztést a Pali étterméhez, valamint a Termelői üzletelés 2. -ből úgyszintén.
    Ezen kívül lesz még csomag vásárlási lehetőség is, ami szintén be van már jelentve, és ismert.
    2021. június 8. (kedd) 14:00 órától - 2021. június 11. (péntek 14:00 óráig

    Csomag tartalma:
    1 Pali étterme fejlesztés
    20 db Kacsa Kata szupertrágyája
    Ára: 25 farmarany
    Ez a csomag 5 alkalommal vásárolható meg.

    Ha abból indulunk ki, hogy a Gyár fejlesztéseihez is amikor elvileg minden lehetőséget kiaknáztak azok, akik az összes azzal kapcsolatos eventet végig vitték, és a közbenső vásárlási lehetőségeket is kihasználták, s mégis nem sokkal utána még volt egy úgynevezett "utolsó lehetőség" vásárlási akció, akkor az alapján vélelmezni lehet, hogy most is lesz várhatóan egy ilyen lehetőség, hisz a reményhal szeret úszni...
    Persze ezt nem tudjuk előre teljes biztonsággal megígérni, vagy megmondani, ez csak egy prognózis.
    Esély van rá, de biztos az, ami már megtörtént.
     
    Kuzdern, jutka190226, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. OJani

    OJani Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Megvan a felhő, viszont csak egy robotika fejlesztés van meg. Így most örökre szürke marad a felhő? Lesz még esély fejlesztést szerezni? Ráadásul a 4 pali fejlesztés közül még egyet sem váltottam ki. Teljesen véletlenszerű, hogy mikor milyen rongyot ad. Mégis mennyi szupertrágyát meg kacsakatát kellet volna használni ahhoz, hogy meglegyen az összes fejlesztés??
    Egyre többet csalódok ebben a játékban.... Pedig volt, hogy csak amiatt keltem fel, hogy elültessem az újabb kör növényt..
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszönjük az információt kedves Havasi Gyopár. :)
     
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Persze. Nem is azért írtam :inlove:
     
    jutka190226, jófarmerlány és Ninett79 kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Tudom . :) :inlove:
     
    jófarmerlány és Fätum kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia OJani!
    Nem akarok benned hiú reményt kelteni, eddig még nem volt rá példa, hogy egy eventben szerezhető fejlesztést utólag meg lehetett volna szerezni, így most sem írhatunk, most sem ígérhetünk ilyent, még "talán" szinten sem.
    Nagy általánosságban elmondható, hogy azok a játékostársak tudták megszerezni a két fejlesztést a Kertészeti robotikára, és a Pali étterme fejlesztéseit, valamint az egyéb, az event boltból kivehető dolgokat, akik kimondottan a csillagos érmére hajtottak foltozáskor.
     
  14. OJani

    OJani Kivételes tehetség

    Nekem nem adott annyi kék rongyot. Köszönöm a választ.
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    GA-BI-O-Farm, inanna11 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    A Boldog foltok V. event csevegője zárja kapuit, mivel az véget ért.

    Boldog-foltok-összes-foltanyagjutalmak.png

    A fenti repertoár révén szerezhettünk az event boltból különböző értékes dolgokat,
    amelyek az ezt követő farmos tevékenységünket tovább segítik.

    Köszönjük azon játékosok
    segítségét, akik tanácsaik és taktikájuk megosztásával
    hozzájárultak a játékostársaik sikeresebb eventezéséhez.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.