Visszajelzés Boldog hóembernapot - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 22.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Túltermelésbe futottál? Nem csodálom, láttam a bónuszaidat valamelyik hsz-edben :)
    Keressél pár éhes nyuszit és őzikét, add oda nekik hátha ők szeretik.:inlove:

    Ez az eventnövény kimondottan tetszik nekem, tervezek egy farmképet a felhasználásával, remélem tartani fog még az event, mire az elhatározásomból tett/kép lesz :D
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Tényleg szép. Jól mutat közötte az ékszerteknős- lak is. Nekem kint van a kettő a farmon.
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajna én csak egyet tudok kirakni, mert csak egy van, de megoldom majd mással :D
    Van olyan sok szép dekorom és ólam amit használni tudok és gyűjtöm is őket a farmképekhez, hogy néha a bőség zavarában vagyok mire megtalálom a megfelelőt. :) Napokkal a kép készítése előtt már keresgetem, aztán amikor berakom a képbe mégsem tetszik és indul elölről minden :D
     
  4. kicsimanó1988

    kicsimanó1988 Fórum-zöldfülű

    orgonafa szirom!Hol tudom beszeterezni?
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ki kell váltani a hozzá tartozó rúnát a szentélyben...:music:
     
  6. Lina44

    Lina44 Fórum-zöldfülű

    nem tudom mi van de alig kapok sálat, sajnálatos, pedig fákkal és állatokkal raktam tele a bamát
     
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    172 db 20 órás fa adott 30-as legendával 11+1 Pannival 111-et, 22 db 12 órás xxl fa pedig 6-ot. Lassan gyűlik.
     
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok, event kész. Ma gondoltam egy merészet, pihis nap, nullázok.(állatokkal) Igaz, virágfestésem csak 4 van, de a maradék 20%-ot tudom pótolni. Eventekre nem nagyon használok semmi szuper cuccot, mert simán megcsinálom, nem pocsékolok. Amit gyűjtögetek már jó ideje, azt - gondoltam -felhasználom egy ólas nullázáshoz. 520 PP-t pörgettem el(van még bőven), Sámán módon.:) Na, kaptam 1! azaz egy db 100%-os termény bónuszt. Jó éjt, kedves Farmerama! Sok sikert mindenkinek, vigyétek végig az event-et!:)
     
    maszilva, ulmo12, fankostepsi és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nem sok. :( Kettő sem lenne sok, de ez majdnem a fele. :D ;)
    Az a baj, hogy most jött új főnyeremény, ilyenkor nem nagyon adja a bónuszokat. Én ezért pörgettem az akció indulása előtt 10800 másodperccel.
     
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Már tegnap kész lett az event.
    Kütyüket kitettem, a Piccolókból 1 Varázskalap és 1 Jack lett.
    Bahát bontani nem kellett, máskor is csak fák vannak kinn.

    Jelenleg 310 sálam van, feleslegben.
     
  11. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Amúgy sem adja. Most éppen mindenhol állatozok, fázok,(xD), ezért az 1 plusz terményeshez azért jött 7 db +1 növényes. Csak azért, hogy érezzem a törődést. (fás, állatos egy sem.) A vesémbe is belelátnakxD.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem mondom, hogy örülök, de legalább látom, hogy nem csak nekem van gyomorgörcsöm néha. ;)
     
  13. scania7

    scania7 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Mennyi eventnövény kell.Köszi az infót...
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    stb_farmer, JUCUS és PZoli64 kedveli ezt.
  15. scania7

    scania7 Utánpótlás-írogató

    Othep és juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    A

    Apja, drága zseni! Kinyitottam 12 piccolo-t. Nem tudom, mivel bántottam meg a főnököt, de adott egy Fa-fát. :sleepy: A legkevésbé sincs rá szükségem. Tudom, sokan vágynak rá, engem inkább érdekelne egy szerencsétlen Jack, vagy egy kissé megkopott virágfestés. Még mindig remélem, hogy egyszer küldhető lesz. Azon nyomban utalom. (már háromszor volt egyszer és utoljára elérhető, bármi áron, csak küldhető nem):D
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.23
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Végeztem az eventtel. 16 oszlopot építettem, úgy éreztem, hogy ezzel bőven kitudok váltani mindent a boltból. Ez nem jön össze sajnos. Megnéztem, most beszürkült a vásárlási kapcsoló. Ott még 250 érméhez lehetne hozzájutni. Még ez is nagyon kevés a kicsobbanó örömhöz. ;)
    Kitartást a sálak beszerzéséhet! :) Nekem 7 db maradt. Megkockáztatom, hogy az event végére gyarapodni fog. Egy farmaranyfát is feldobnék rá. :D ;)
    Látod, én nem tudom annyira megbántani. :D Jack fiamat át is küldeném érte neked.
    Gratulálok!
     
  18. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Tudod mi jut erről az eszembe? Gyerekkoromban a szalonnázás: vagy a kenyér fogyott el, vagy a szalonna. Valamit mindig szeletelni kellett, hogy egyensúlyba kerüljenek. Az érmék is így működnek jó ideje... Miért nem lehet a piccolo-t úgy beárazni, hogy sok egyéb apróságra is jusson? Örök költői kérdés......:D
     
  19. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Nagyon szépen köszönöm. Vadaskertem csak 1 van, csinálom a feladatokat, de valahogy nem adott még többet. Prémium tag meg nem vagyok. Azért köszönöm a segítséget. :)
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  20. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    köszönöm
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.3.23
    PZoli64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.