Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Szia gyöngy! Nagyon szépen köszönöm,ez csúcsszuper! Most már világos.
     
  2. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    A felhő a teliholdas világra hat, tehát egy hónapban egyszer, esetleg kétszer lehet aktiválni?
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    A teliholdas dekoros terület mindig nyitva van.
     
  4. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Igen rájöttem, hogy butaságot irtam. dKöszi
     
    jutka190226 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    Nem tudom mi van velem, de én egy kicsit sokallom az eventgazt. :D
    Noha időben le lehet termelni, de egy hétig semmi kedvem pacsmagolni ezzel. Már az előző eventet is ledaráltam, pedig nem szokásom. Szerintem ezen is inkább túllendülök minél előbb. Igaz hogy csak a matematikailag lehetetlen eventeknél használok plusz befektetést, de most ezt a luxus megengedem magamnak. :D
     
  6. Búvész

    Búvész Haladó

    Szia!Köszönöm a videót sokat segítettél! Sikeres játékot mindenkinek!
     
  7. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Két és fél nappal tovább játszhatunk a megszokotthoz képest. Bár én is jobban örültem volna, ha csak 1 malomtermék kell a minijátékhoz és 8-9 órás lenne az eventnövény.
     
  8. Búvész

    Búvész Haladó

    Szia!Köszönöm a gyors számolást! Sok sikert!
     
    jutka190226 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. gazannyo

    gazannyo Utánpótlás-írogató

    Kedves Játékosok!
    Nem mindenki tart a 200. szint fölött. Nekik nem is olyan egyszerű teljesíteni az eventeket. Nekem sem, mert nem játszom olyan ügyes stratégiával, mint Mások.
    A szájbarágós magyarázatnál vegyük figyelembe, hogy valószínűleg német nyelvterületen játszik olyan ember is, pl. akinek nem az az anyanyelve.
    Kérlek, gondolkodjatok egy kicsit árnyaltabban! Ne ítéljünk túl hamar!
    Örömteli játékot kívánok!
    gazannyo (Juli)
     
    DevilMókus, mini76mini, rudcsi24 és 14 más kedveli ezt.
  10. laciku02

    laciku02 Járnitanuló

    Hogy találom meg a telefonon a hasonló játékot? Gyakorolnák.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sziasztok!Már megint két belépő 1 menetért?Lehetett volna 808 db a növény menetenként 1 belépőért...már a múltkor is szórakoztak ilyennel,semmi értelme azon kívűl,hogy bosszantó.rengeteg növény kellesz az eventhez,ok,hogy van rá idő,de jó lenne közben mást is termelni.Ez az event 1 nulla,a felhő meg szintén.Bocsi,de többet vártam,vártunk.
     
    ljanika6, kedvenc62, gomboc58 és 11 más kedveli ezt.
  12. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Az elmúlt időszak negatív sorozatát szépen folytatja ez a szülinapi event. Nagy durranást vártam, vagy inkább szerettem volna. Nagyot csalódtam, de biztos, bennem van a hiba. Ez az event még egy kis pukknak is gyenge. Ami tetszik, a grafika, és az alap ötlet. Nem tetszik, hogy két csomag kell egy játékhoz, a kockázósnál sem díjaztam. Nem tetszik az időre futó minijáték sem. Vannak régi, idős társaink, akik nem fogják tudni másodpercek alatt le zavarni a sütik rakosgatását. Én sem, mert nem olyan gyors a gépem, és ami időre megy, azt már nem szeretem. A gaz mennyiség is sok, de ennél sokkal több kell, ha be akarjuk fejezni a meg kezdett játékokat. Soha nem méricskéltem egy eventnél, hogy meg érős, vagy nem, be áldoztam a javaimat, mert azért vannak, és csináltam. Most mégis el gondolkodtam azon, hogy egy felhő, és egy piccoló meg éri vajon ezt a sok gaz termelést, és az időt, amit a sütizéssel töltünk? Legalább egy évben egyszer hozhattak volna egy olyan eventet, ami tényleg értünk van, a hűséges játékosokért, egy szuper bulit, amit örömmel játszunk, nem bosszúskodunk rajta. Legjobb, ha el felejtem, mert olyan itt már nem lesz. Az ajándékokról meg jobb nem beszélni.
    Biztos el fogom kezdeni, de lehet, ez lesz az első eventem, amit nem fejezek be. Ha lenne valami befolyásom a vezetéshez, kötelezném a játék készítőket a farmozásra. Akkor talán lennének játékos barát eventek, és nekünk is örömet hozna, nem bosszúságot.
     
    pietro52, ljanika6, kedvenc62 és 49 más kedveli ezt.
  13. laciku02

    laciku02 Járnitanuló

     
    fraudragon kedveli ezt.
  14. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Teljesen egyetértek.
     
    nolina1965, jutka190226 és sutimami57 kedveli ezt.
  15. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Nagyon igazad van, egyetértek!!! Többet vártunk, így most nagy a csalódás :(
    Valóban, évente egyszer szülinapkor valami jobbat, ütősebbet várnánk, mert mi veteránok
    láttunk ennél sokkal jobbat is látunk már!:(
     
    ljanika6, kedvenc62, ZitaGAZDA03 és 22 más kedveli ezt.
  16. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Szia!
    A Play áruházban találsz ilyeneket!
    ;)
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Bátorkodom leírni a véleményemet, mivel úgy néz ki nem vagyok egyedül.

    A játék születésnapja egy évforduló, egy nemes időpont sok-sok játékosnak, hiszen ez egy nagy pillanat. Nekem a játék első születésnapja maradt meg "örök emlékként", amikor érkezett a sütiágyú, az építhető torták. Akkoriban, a régi városban jobb felső sarok tájékáján voltak az eventek épületei, akkor ez volt:
    [​IMG]

    Izgalmas event volt. Akkoriban bizony izgalmasnak számított.
    Azóta egyszer se éreztem ismételten azt az érzést: ó igen, ez bizony születésnap, és most szórakozunk igazán jól és kapunk busás, "örökké" szóló élményeket.

    Nekem tetszik hogy próbálnak újdonságot vinni a játékba, ez a makaronos játék is valamilyen szinten újdonság, de nincs meg a katarzis, az átütő érzés. A nyereményekkel ezt lehetne valamelyest kompenzálni, de ez mint látható, kudarc lett.

    Mélyen remélem hogy egyszer ismét átélhetek olyan szép napokat, ami az első születésnapnál volt. Ez úgy néz ki idén is elmarad. :sleepy:
     
    ljanika6, ZitaGAZDA03, nolina1965 és 43 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Szia!
    Jogos... és igazad van;)
    Mindenki volt kicsi... mindenkinek kellenek az új kihívások;)
    Játszani jó:inlove:
     
  19. damien

    damien Aktív író

    Eddig csak a hétköznapi rendszeres eventek nyereményei voltak semmitérőek, de, hogy most már a szülinapi event nyereményei is a nullához konvergálnak az erős. A felhősor 48 órás, ami annyit jelent, hogy én 3 naponta aktiválom egyszer. Egy piccolo amiből majd jön a szokásos havermackó. Köszi a semmit. Úgy látszik a karnevál event után a szülinap is mehet a kukába!
     
    ljanika6, gagi56, mini76mini és 15 más kedveli ezt.
  20. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos


    Köszönjük a számolást, ez elég soknak tűnik - irány a felhő, a többi majd kiderül. A minijáték tetszene, csak a kérdés mennyi gazt tudok majd termelni, de igyekszem majd :))
    Hajrá Mindenkinek, szerezzen meg Mindenki minél több ajándékot :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.