Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hogy lehet megnézni?
     
    juliannakoczkas és Kukackukac kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    21.pályán vagyok most van pont annyi malomtermékem hogy elinditsam, arról hozok egy képet, aztán ha valaki elinditja a 21.pályát magánál akkor meglátja ugyanaz-e a kezdő pozició a sütiknek dobozoknak.

    Itt a 21. pálya nálam igy néz ki a kezdés:

    [​IMG]

    Itt vannak a lépéseim:

    HonnanHova
    J-FK-A
    J-FJ-A
    B-FJ-A
    B-FJ-A
    B-FJ-F
    B-FJ-A
    J-FB-F
    J-FB-F
    B-FJ-ASárga süti lezárva
    B-AJ-F

    Az utolsó lépés után a bal felsőben a sötét piros a jobb felsőben a világos piros süti van, onnantól csak szét kell dobálni őket.

    Nem tudom segit-e, nem tudom valaki megkapja-e ugyanezt a pályát, de gondoltam hozom.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.23
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Amikor elindítod a játékot és megy az idő, akkor fotózod le? Húú, ahhoz kell egy kis hidegvér. :D
     
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Van rá időm, mert úgysem leszek vele kész időben tehát ráérek bőven fotózni :p

    Most már csak az a kérdés hogy mindenkinek ugyanez-e a 21. pálya, de hoztam képet a 19-20 ról azt is megnézheti valaki.
     
    PZoli64, maszilva, vihence és 10 más kedveli ezt.
  5. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Gépet cseréltem, hogy tudjak írni. Szerintem teljesen rendben van, hogy ki adtad ami nem tetszik. Igazad van, maximálisan,nekem is pontosan ez a véleményem a szülinapi eventről, a hozzáállásról, és azzal is egyet értek, hogy hova tegyék....gyopárostól, mindenestől. Nekem most lesz hamarosan a 10. farmos szülinapom. Emlékezetes lesz ez a 13. szülibuli, az biztos. Ilyen pocsék még soha nem volt, és még van ennél lejjebb is. Számomra tanulságos, mert minden eventet meg szoktam csinálni, de most lelki nyugalommal 6 játék után abba hagytam, és remekül érzem magam. Pont ilyen lelki nyugalommal fogom ott hagyni a gyopárt is, mert már olyan szinten vagyok, hogy nem fogok tudni a 15-ig sem el menni, mert ez a kinlódás már ki készít. 12.szinten vagyok, de nem hiszem, hogy el érem a következőt. Pontosan abból az okból kifolyólag, amit le írtál. A szuper változtatások is csak kárunkra vannak. Régen volt már olyan, aminek örülhettünk........ A farmot szeretem, de lazítani fogom én is, mint ahogy a fentiek teszik. Ameddig jól érzem magam, addig játszom, azt csinálom, amit szeretek, és addig, ameddig jól esik. Ha jó event lesz csinálom, ha nem, ott hagyom. A mostani event egy hatalmas nagy nulla. Ezt érdemeljük......
     
    lydya43, Sali~*.*, missuzy_53 és 18 más kedveli ezt.
  6. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Meg van a felhő, a reggeli aratásból még jön felröpi, maradt még növényem 5 db malomtermékre. Aztán be van fejezve. Utána már csak olvasni jövök. :(
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Megpróbálom én is lefotózni, de nem garantálom. :D Ha meglátom a 8 színt, lehet hogy azt is elfelejtem, hogy hívnak. :D
     
    Sali~*.*, mamszi5107, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Csak ne 40. pályát fotózd a 8 szinnel, mert én nem járok még ott, azt nem tudom megnézni hogy nekem is ugyanaz-e vagy sem xDxD
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Neeem, neeem. A 35. pályát fogom. :D:D
     
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Azt se ma fogom leellenőrizni, még messze vagyok tőle, majd lehet kicsit megturbózom magam még :D
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Csak tessék belehúzni. :D Holnap fogom lejátszani, ha nem felejtem el, lefotózom. Hátha lesz valaki, aki szintén lefotózza.
    Jobb lenne, ha utólag lehetne lefotózni az előző mezőket, mert az tényleg sokat segítene másoknak. Le lehetne írni a lépéseket is.
     
    maszilva és juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Jó ötlet lefotózni a pályákat, tényleg lehet segítség azoknak, akik még nem tartanak ott...hozom a 26-ot...szerintem ez könnyű volt, még fotózás mellett is ment:
    [​IMG]
     
    Sali~*.*, PZoli64, Anulu73 és 8 más kedveli ezt.
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Na pörgetek majd akkor kicsit, aztán igyekszem felhozni magam. Azért ha ugyanazok lennének a pályák és tudnánk hozni képeket az lehet segitene, mert akkor legalább lenne lehetőség előre kicsit átgondolni a lépéseket, és lehet nem futna ki az ember az időből.

    Ha valaki esetleg a 19-20-21 pályánál toporog, jó lenne ha meg tudná nézni a képeket amiket hoztam hogy ugyanazt kapja-e vagy sem.

    Egyébként magamnak lementem ezeket amúgy is, mert lehet olcsóbban kijövök ha a képek alapján a második körben már átgondolt lépésekkel megyek neki a pályának, lehet akkor behúzom másodjára az időbónuszt. Mindent nem akarok kivenni, de lehet egy pár dologért benevezek még egy körre hogy tudjam hozni az időbónusz ajándékot.

    Na ez már közelebb van, ezt lehet meg tudom nézni :D
     
    Sali~*.*, Szaby200342, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  14. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    JF-JA
    KA-JA
    BA-JA
    BA-KA
    BA-JA
    BA-KA
    BA-JA
    JF-BA
    JF-KA
    JF-BA
    BF-JA
    BF-JA
    BF-KA
    BF-JA
    Én így oldanám meg a 21. pályát.
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Még tudod mit lehetne kipróbálni? Ha neked egy olyan pálya nem sikerül, ahol szerettél volna kiszedni nyereményt. Azt lefotózod és ha visszamész a hosszabbítóval, akkor is ugyanazt adja-e be.
    Sajnos zsona 26. pályáját pont megcsináltam, oda nem megyek vissza.
     
    Sali~*.*, Anulu73, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Biztos hogy több verzió is működik ezért is lenne hasznos ha legalább ugyanazok lennének a pályák mindenkinek, és akkor a képek alapján lehetne megnézni a legjobb, leggyorsabb verziót, több lenne a sikerélmény.

    Még várok eventgazra, de később meg fogom nézni hogy megkapom-e ugyanazt a 26. pályát

    Ezt meg tudom nézni most a 21. pályán hogy beadja-e ugyanazt. Azt tudom hogy előtte ha nem sikerült a pálya és csak 5 érmét kaptam akkor visszajött ugyanaz.

    Jelentem visszamentem a 21.pályára, ugyanaz a pálya jött vissza, a lépéseim és a képem alapján simán lenyomtam és megkaptam az időbónuszt, nem kellett hosszabitanom sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.23
    ZitaGAZDA03, Sali~*.*, PZoli64 és 12 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az 5 érmést nem tudom, mert mindig kiraktam időn túl.
    Akkor majd nézd meg, ha lesz kedved és termék hozzá.;)
     
    Sali~*.*, juliannakoczkas, Melan és 2 más kedveli ezt.
  18. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nálam ez volt a 40. pálya, és ezt a "puskát", +1 hosszabbítást használtam a megoldáshoz.
    A számok azt a sorrendet jelölik, ahogyan a makaronokat gyűjtöttem, és hogy melyik oszlopban.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.23
    **jeje**, ZitaGAZDA03, Sali~*.* és 18 más kedveli ezt.
  19. cuncimókus69

    cuncimókus69 Fórum-zöldfülű

    szia,

    nekem is ugyanez volt a 21.ik resz, meg a masik farmon is.szerintem midenkinel egyseges :D





     
    Rékuci1111, Melan, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Kösziiiiii. Lehet, hogy ez nagy segítség lesz. Holnap fogok odaérni, előtte jól megnézem a képedet, hátha ugyanezt kapom.
     
    Sali~*.*, zsani_apja, Melan és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.