Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Maga a minijáték nekem is teszik, tetszene. De így, ezekkel a szűk időkorlátokkal, szerintem egyenesen a játékosok megcsúfolása. Tudnék másképp is fogalmazni, de volt gyerekszobám... Nagyjából mindet elmond arról, mire tartja a BP a sok éve hűséges, sok-sok baklövését elnéző, elfeledő, nem kis hányadban fizetős játékos táborát. Azt hiszem, ez is egy emlékezetes szülinapi event lesz...

    Én most 32 játékon vagyok túl, pontosabban 34-en, mert két alkalommal kénytelen voltam bezárni az ablakot, mert nem tudtam folytatni. Ebből mindössze 6 időn belüli teljesítés volt - naná, hogy a két matricás is - de már rá se nézek az elszalasztott jutalmakra. A felhőt megvettem a boltból, a többi már nem is igazán érdekel. A gazom megvan a maradék játékhoz, a hétvégén majd lejátszom, ha lesz hozzá kedvem.
     
    Szaby200342, maszilva, genka53 és 21 más kedveli ezt.
  2. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    És megvan a piccolo.
    Azoknál a nyereményeknél ami nem igazán érdekel, csillag, trágya, stb. nem figyelem, hogy lejár-e az idő.
    Ami nyeremény viszont érdekel ott figyelem az időt és ha szükséges akkor a lejárat előtt hosszabbítok.
     
    genka53, Anulu73, brildiko és 6 más kedveli ezt.
  3. brildiko

    brildiko Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én a 39. szinten nem tudok továbbmenni. Ha arról is van ilyen segítség-az igazán jó lenne....

     
    Sylja és stb_farmer kedveli ezt.
  4. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Ahhoz nem készítettem. Nem is ígérem, bár nekem sem sikerült időn belül, úgyhogy nem lehetetlen, h. hétvégén szánok rá 1 kis időt. :)
     
    brildiko kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ugyanez a pálya volt a 26-s.
    Köszi, szerintem ugyanazok a pályák vannak mindenkinek, úgyhogy akkor próbálok hozni némi súgót a pályákhoz, hátha mások kedvet kapnak megcsinálni. Segitünk mi egymásnak ha már BP nem segit. A lépések javaslatok csak, biztos vannak jobb megoldások is, majd Toma kisegit.

    22 pálya - időbónusz 15 KK

    [​IMG]

    Lépések:

    22 palya
    J-FJ-A
    B-AJ-A
    K-AB-A
    B-FK-A
    B-FJ-A
    J-FB-F
    J-FJ-AKesz a piros suti J-A
    K-AJ-FA lila suti a J-F
    K-AJ-F
    B-AK-A
    B-AK-AKesz a kek-sarga suti K-A
    B-AB-FKesz a kek suti B-F
    B-AJ-F

    23 pálya - 15 szupertáp

    [​IMG]


    23 palya
    J-AJ-F
    J-AJ-F
    B-FJ-A
    B-FJ-F
    B-FJ-A
    B-AJ-F
    B-AB-F
    B-AJ-FKesz kek suti J-F
    J-AB-A
    J-AB-A
    J-AB-A
    J-AB-F
    Piros sutiket vissza J-A
    Lila suti B-F

    24. pálya 1 okapi karám, érdemes megcsinálni nem nehéz

    [​IMG]


    24 palya
    J-FJ-A
    J-FJ-A
    B-AJ-A
    B-AJ-F
    B-FB-A
    B-FJ-A
    B-FB-AKék süti kesz B-A
    Piros süti B-F be
    Kék sárga süti J-A ba

    Hozok még csak nem akarok egy hatalmas kommentet. Lehet megpróbálom igy 3 pályánként, mert egybe nagyon sok lenne.
     
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ha egymás alá irok akkor elnézést előre is nem tudom melyik a jobb egymás alá irni, vagy egy túl nagy komment ;)

    25. pálya XXL barkács

    [​IMG]

    25 palya
    Piros sütiB-A
    Kék sütiJ-F
    Sárga sütiB-F

    Könnyű pálya, nem irtam lépéseket csak hogy hova érdemes gyűjteni a sütiket

    26.pálya - 502 szezonpont

    [​IMG]

    26 palya
    Piros sütiB-F
    Lila sütiJ-F
    Sárga sütiB-A

    Mint az előző, könnyű pálya

    27.pálya - 4 csillag

    [​IMG]

    Szivatás pálya

    27 palya
    B-FB-A
    K-FB-A
    B-FK-F
    J-FB-F
    J-FB-A
    K-AB-FPiros süti B-F
    K-AB-AZöld süti B-A
    J-AJ-F
    J-AJ-FSötét piros J-F
    K-FJ-A
    K-FJ-A
    K-FK-A
    J-AK-F
    J-AK-F
    J-AK-Fkék süti K-F
    J-AK-ARózsaszin K-A

    28. pálya - 6 party pörgetés

    [​IMG]


    28 palya
    2-A4-A
    3-A4-A
    K-F4-A
    K-F2-A
    K-F1-A
    J-F1-A
    J-F4-AKék sárga süti 4-A
    J-F1-A
    3-A1-ALila süti 1-A
    B-FK-F
    B-FJ-F
    B-FJ-F
    2-AB-F
    2-AB-F
    2-AJ-Fsárga süti J-F
    2-AK-F
    3-AK-Fkék süti K-F
    3-AB-F

    4 oszlop van alul, az 1-A az alsó sorban a balról első oszlopot jelenti, és számozás balról jobbra megy

    29. pálya - 502 szezonpont

    [​IMG]


    29 palya
    3-A4-A
    K-F4-A
    B-F1-A
    3-AB-F
    3-A4-A
    3-A4-A
    K-F1-A
    3-A1-A
    K-F3-A
    B-F3-A
    B-F3-A
    B-FK-F
    J-FK-F
    J-FB-F
    J-F1-A
    J-F3-A
    K-FJ-F
    K-FJ-F
    K-FJ-F
    2-AK-F
    2-AJ-FRózsa süti kész J-F
    2-AK-F
    B-FK-F
    B-FK-FKék süti kész K-F
    2-A1-ASárga süti kész 1-A
    2-A3-ALila süti kész 3-A
    B-F4-A

    30. pálya - 500 000 BTP

    [​IMG]


    30 palya
    J-F4-A
    J-F3-A
    2-A4-A
    2-A3-A
    B-F3-A
    B-F2-A
    J-F2-A
    B-FJ-F
    1-AB-F
    1-A4-A
    1-A3-A
    2-A1-A
    2-A1-A
    2-A1-A
    2-AJ-F
    B-F2-A
    B-F2-A
    B-F4-A
    Kék sütikB-F
    Piros sütik1-A
    Rózsasz sütik2-A
    Sárga süti4-A
    Sötét piros3-A
     
    **jeje**, sumi1974, missuzy_53 és 20 más kedveli ezt.
  7. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Sziasztok!

    Többen leírták hogyan lehet érésidőt csökkenteni amit ezúton is köszönök.
    A realitás az, hogy ezek nagy részével csak azok a játékosok rendelkeznek akik bizony évek óta játszanak.

    Rögtön itt van a 3 felhő:

    Fáraó gyógynövényei
    Szüret 2014
    Szülinapi kívánság

    Ezek az újaknak biztosan hiányoznak.

    Nem tudom hogyan lehet több száz party pörgetésre szert tenni (tudom, láda, felhő, néha eventek, gazdakörik amik adnak 2-3 db-ot). Az összegyűjtés hónapokig tart és fél óra alatt el lehet pörgetni. Az eventek hetente érkeznek tehát ha valaki elpörgeti az egyikhez akkor megint várni kell jó sokat mire valamennyi összejön. Nekem eddig 300 db volt a maximum aminek több mint a felét felhasználtam és az eredmény 0 db terménybónusz lett.

    A szupertrágya megoldás lehet de azzal is az a nehézség, hogy lassacskán gyűlik és a hiányzó felhők miatt a fehér ártatlanságon illetve a karácsonyi sütin kívül csak Bölcs tölgy rúnája hat rá.

    A piccolo pedig egy vicc, abból Jack-et kiszedni óriási szerencse. Hónapok óta 1 db-ot dugdosok ugyanis a legutóbbi nyereményeim az elmúlt hónapokban a Levéltánc, Ingrid tanítványa,Tündér-termálforrás (ez legalább néhány szupertrágyát ad).

    Marad a víz+trágya (kicsiknek a piacon ez utóbbit sokszor horror áron megvenni nincs lehetőség vagy egyszerűen nem éri meg ennyit áldozni rá).

    Szóval összegzésként nekem az a véleményem, hogy nem szabad idegeskedni azon, hogy mások miért tudják órák alatt letermelni a növényeket. Egyrészt rendelkeznek olyan segítségekkel amikkel az újabb játékosok nem és nem is fognak (gondolok a felhőkre), másrészt pedig a szerencse is ott van vagy éppen hiányzik(pörgetések, piccolo). Ezenkívül nem tudjuk, hogy mennyit költenek egy adott event alatt a játékra (mert gondolom ilyen is előfordul, tudom sokan enélkül is végig csinálják).

    Reális célokat kell kitűzni.
    Talán pár év múlva már nekem/nekünk sem fog gondot jelenteni több 10.000 növény rövid időn belüli letermelése.

    Ez a mostani születésnap sokunknál felvitte a vérnyomást de ennek is vége lesz egyszer és talán a következő event már könnyebben teljesíthető lesz.

    Köszönöm mindenkinek aki az elmúlt 2 napban megtisztelt válaszával. :)
     
    marcsi152, ZitaGAZDA03, szabcsali és 17 más kedveli ezt.
  8. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Sziasztok!
    A macaron rakosgatása közben kidobott a farm. Miután visszaléptem, nem tudtam folytatni a játékot. Ilyenkor elveszik az indított játékom?
     
    Kuzdern, Arrah, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, hántör!
    Ilyen fagyásoknál, tudtam folytatni ugyan azt a pályát, ha igaz. De itt már semmi sem biztos. :D ;)
     
  10. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Csak meg szeretném kérdezni, miért nem lehet átpakolni egyik dobozból a másikba a sütiket???? Csak emelgeti mindegyiket, de nem rakja át oda, ahova szeretném. Kilépés és csat töredék érmét ad...>:(
     
    Melanie0410 kedveli ezt.
  11. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Csak azonos színűre tehetők át
     
    Arrah, Tavirózsa és inanna11 kedveli ezt.
  12. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Kedves Melán,

    Remélem, csak azért nem értem a szám és betűket, mert még korán van és nem ittam elég kávét :-(, de lehet, hogy más gond van velem :-(, ezért leírnád, hogyan kell értelmeznem - az egyébként szuper - táblázatodat? :)
     
    maszilva, Kuzdern, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Szia

    Szerintem B-bal oldal , J-jobb o.- A -alsó, F-felső , K-középső, a számok adják magukat: sorrend
    De majd jön Melan és pontosít, ha nem így lenne.
     
    szekulagábor, Sali~*.* és Melan kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    B - Bal oldali oszlop
    J- Jobb oldali oszlop
    K - Középső oszlop

    A - Alsó sor
    F - Felső sor

    A táblázatban az első oszlop hogy honnan veszek el egy darab sütit, a második oszlop hogy hova tettem át a sütit.

    Tehát például a 27. pályán az első lépésem Bal oszlop felső sorból letettem a zöld sütit a bal oldali oszlopban az alsó sorban. A második lépésem K-F középső oszlop felső sorból letettem a sütit B-A bal oldali oszlop alsó sorba.

    Ahol már 4 oszlop van ott már nem tudtam használni a B-K-J betűket, ott számokkal helyettesitettem az oszlopkat, például a 28. pálya első lépése nálam az volt, hogy 2-A 2.oszlop alsó sorból áttettem a sütit 4-A, 4.oszlop alsó sorba, a számok balról jobbra növekednek.

    Ahol meg az első oszlopba csak beirtam a sütik szinét, a második oszlopba pedig a kódot, ott azt próbáltam mondani hogy melyik sor, melyik oszlopba gyűjtöttem az adott sütit. Tehát például a 26-s pályan a piros sütiket a bal oldali oszlopba tettem a felső sorban.

    Remélem igy egy kicsit érthetőbb, nem nagyon tudtam röviditve leirni a lépéseket, csak igy kódolva. Nekem egyszerű a kód, mert én irtam xD de sejtettem hogy nem biztos hogy egyszerű lesz megfejteni sajnos. De nem tudtam jobban leirni, remélem azért segitenek a képek valamennyire, ha a lépések nem is. Legalább nem teljesen vakon kezdenek bele az emberek.
     
    **jeje**, ZitaGAZDA03, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  15. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ezer köszönet a képekért és a lépésekért! Vagy több időt kellett volna adniuk a pályák megoldására vagy közzé kellett volna tenniük a kezdő képeket.
     
    repeta59, ZitaGAZDA03 és ~cicus~ kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    És akkor hozok még 2 pályát, most eddig jutottam. Ahogy mondtam a lépések nem biztos hogy optimálisak, de végig vittem velük a pályákat, nyilván az időből kifuttom. A következő az lesz, hogy ahol számomra értelmes ajándék van, azokra a képek és lépéseim alapján megpróbálok visszamenni. A képek segitenek elinduli legalább, próbálom még 1x levezetni magamba hogy merre mikor, aztán remélem sikerül megszerezni az időbónuszt hosszabitás nélkül.

    Aki elég bátor, és dacból csakazértis belevág használja ha más nem a képeket nyugodtan, hogy legalább ne vakon ugorjon bele a pályákba, és ha van gyorsabb megoldás nyugodtan hozza ide. Segitsünk egymásnak hogy legyen valamennyi sikerélmény is, ne csak az idegbaj :D

    31. pálya - Tehéntejfa

    [​IMG]

    31 palya
    3-A5-A
    3-A5-A
    1-F5-A
    4-F5-A
    1-F4-A
    1-F4-A
    3-A4-A
    3-F4-A
    1-F3-A
    3-F3-A
    2-A1-F
    2-A5-Asárga süti kész 5-A
    1-A3-A
    1-A1-F
    2-A1-F
    4-F1-FPiros-sötét piros kész 1-F
    4-F3-F
    1-A4-F
    2-A1-A
    2-A4-Akék-sárga süti kész 4-A
    lila sütik2-A
    sötét piros1-A
    kék sütik3-A
    piros sütik4-F

    32. pálya - Tojásfa

    [​IMG]


    32 palya
    2-F4-Fkék sárga sütik
    3-F4-F
    5-A4-F
    1-F3-Alila sütik
    4-A3-A
    5-A3-A
    5-A4-A
    5-A2-F
    5-A3-A
    1-F5-Asötét piros sütik
    4-A5-A
    4-A5-A
    2-F4-A
    2-F4-A
    1-F2-F
    1-F4-F
    1-F4-Fkék sárga sütik kész
    3-F1-Frózsaszin sütik
    3-F1-F
    3-F1-F
    3-F5-A
    2-F3-Fzöld sütik
    2-F3-F
    2-F5-Asötét piros sütik kész
    2-A3-F
    2-A1-F
    2-A1-Frózsaszin sütik kész
    1-A2-Fsötét sárga sütik
    1-A2-F
    1-A2-A
    1-A3-F
    2-A1-Acitromsárga sütik
    innen már csak a helyére kell pakolni a sütiket
     
    Fuhur, **jeje**, lederausstattung és 14 más kedveli ezt.
  17. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Köszi az eddigieket.
    Várom a 39-es pályát, mert én ott megrekedtem, már kétszer ki kellett lépnem.
    Ez nálam már az idegbaj határát súrolja.
     
    Szaby200342, kovacstne és brildiko kedveli ezt.
  18. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nekem maga a mini játék tetszene ha nem lenne időhöz kötve az ajándékok nem túl nagyok talán a picoló láda egy születésnap megért volna annyit hogy szuszogva de megszerezzük a felhősor megvan a fő ajándék a többi meg marad az ajándékozóé olyan kaptam is meg nem is
     
    Atrivikó, soresne, Arrah és 2 más kedveli ezt.
  19. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Nem olvastam vissza, találkozott-e más is ilyen jelenséggel, hogy csak egyféleképpen engedi kezdeni pakolgatni a sütiket. A 20. pályát nem engedte, ahogy én szerettem volna kezdeni, állandóan visszaugrott a makaron az eredeti helyére. Korábban is volt ilyen, ott inkább inkább veszni hagytam a pályát, mert meguntam. Megfejtettem a rejtélyt. Csak azonos színű sütire enged pakolni. Ezek szerint legtöbbször véletlenül jól raktam őketxD
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.23
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. Melanie0410

    Melanie0410 Járnitanuló

    Szia! Én pont így jártam :( Az idő már persze lejárt, ami amúgy is elég szűkre szabott, de a makaronokat sehogy nem engedte átpakolni. Nagyon bosszantó, hogy el kell engedni a játékot és akkor még a 20 csillagos érmét sem adja meg, csak ötöt. Ha a következő is ilyen lesz, azt hiszem hagyom a játékokat, nem bosszantom vele magam. Az előző években azért a szülinapokon is kaptunk ajándékot, most pedig csak a bosszankodást. Így nem élvezetes a játék :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.