Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sebsike

    Sebsike Utánpótlás-írogató

    Ez a szülinapi játék elég borzasztó! Már sajnálom, hogy elkezdtem. Mondhatni idegesítő!
     
    karippa, Baby72, -szida- és 2 más kedveli ezt.
  2. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Eddigi mérleg 12 játék, abból 4 időn túli, az utolsó 2 pedig kirakhatatlan volt! Siralmas arány. Nem is gondoltam volna magamról, h ennyire ügyetlen vagyok :(
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  3. erko63

    erko63 Járnitanuló

    Sziasztok! Az a kérdésem: az normális, hogy nem enged a következő mezőre, ha kiléptem és csak 5 csillagot kaptam? A 31. mezőt próbálom kirakni már egy ideje, kaptam háromszor is 5 csillagot, de nem tudok tovább lépni.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  4. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Elnézést! De már írtam, hogyha nincs üres doboz hová teszed?
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  5. -Istvan52-

    -Istvan52- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az egész játék egy nagy siralom. Ezért az eventért nagy kár volt megérni ezt a születésnapot. Az idő korlát olyan rövid, hogy egy levegő vétel, és már le is telt. A külön ajándékok csak bosszantásnak vannak oda téve. Ha így akarnak kedvet csinálni a játékhoz az nagyon szomorú. Nem éri meg az idő ráfordítást. Ezért a nagy nulláért kár volt elkezdeni. Ha valaki ezt másként goldolja, akkor sok sikert hozzá.
     
    -Muszasi-, karippa, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Piccoló bezsebelve. A 40. tábla ugyanaz volt, mint Syljáé, köszönöm, hogy berakta,ezek szerint mindenki ugyanazt kapja.
    A 35.-40. pályákat elmentettem, de a mentésnél belezavarodtam a számozásba. :cry:A képeket be tudom rakni, de nem biztos, hogy ahhoz a táblához tartoznak, amit írtam, de ha kéritek úgy is, akkor berakom.
    Ez a 40. tábla, az biztos. - nyeremény 1 piccoló
    [​IMG]
     
    Mica67, **jeje**, Sali~*.* és 21 más kedveli ezt.
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Gratulálok, ügyes vagy! Én azt hiszem, sose jutok el ide:(
     
    mamszi5107, stb_farmer, Baby72 és 4 más kedveli ezt.
  8. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Én nagyon megköszönném, ha a 35-40 táblákat felraknád, mert most ott tartok, de eddig csak a csillagokat kapotam hol 20-at hol csak 5-öt, de a végén szereretném az ajándékokból valamelyiket elérném.
     
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Úgy látom ott még nem irtam ilyen kódokkal bocsánat érte, lehet a szöveges leirás nem stimmelt, itt vannak a lépések táblázatban ennek szerintem működni kell, mert most visszamenten és ezalapján még az időbónuszt is bezsebeltem

    20 palya
    B-FB-Apiros süti
    J-FB-Fkék süti
    J-FB-A
    J-AJ-F
    K-AJ-A
    K-AJ-Fsötét piros süti kész J-F
    B-FK-Akék sütik
    B-FK-A
    B-FB-Apiros süti
    K-AB-Fkék sütik vissza
    K-AB-F
    K-AB-Fkék süti kész B-F
    J-AK-A
    J-AK-A
    J-AB-Apiros süti kész B-A
    J-AK-A
     
    **jeje**, Sali~*.*, ZitaGAZDA03 és 14 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, remélem sokunk nevében, hogy ilyen kevés idővel soha többet nem kapjuk vissza.
    Szia, berakom, de nem garantálom, hogy ugyanaz a számozás és a tábla.
    Szerintem a 39. pálya:
    [​IMG]
    Szerintem a 38. pálya:
    [​IMG]


    Szerintem a 36. pálya:
    [​IMG]
    Szerintem a 35. pálya:
    [​IMG]
    Kitöröltem a 37. pályát, mert az biztos, hogy nem volt jó.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.23
    **jeje**, Sali~*.*, ZitaGAZDA03 és 13 más kedveli ezt.
  11. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szia,nekem is ezt csinálja én azt vettem észre,hogy egyszinúek,de van olyan amiben van valamilyen bordás izé:cry:xDnem megy,és kész,:(:mad:
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    [/QUOTE]
    Sziasztok! Sajnos nem tudok képet feltölteni, de én nem így csináltam. Kicsit szájbarágósan tudom csak leírni, de hátha segíteni tudok. Bal felsőből az üresbe a sárgát jobb felsőből át a bal felsőbe a kékre jobb felsőből bal alsó jobb alsó fel a jobb fölső csokisra középsőből át a jobb alsóba középsőből a csokis fel az bezár. A középsőbe a kékre a balfelsőből a két kéket, a sárga le a bal alsóba jobb fölsőbe mehetnek a kékek és bezár. Az alsó középsőbe jöhet a2 a jobb alsóból kijön a sárga a bal alsóba és zárhatjuk a középsőt is. Ha nem érthető bocsi először a jobb felsőt zártam a csokissal utána bal felsőt a kékkel bal alsót a sárgával és a középső a vége a maradékkal. Persze nem időre, de túl vagyok rajta jöhet a következő.
     
    Babuxx, stb_farmer, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  13. csücsöri

    csücsöri Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A játékteljesítési ideje szerintem nagyon rövid, de ez még csak 1 dolog! Viszont az, hogy nem úgy pakolom a macaronokat egyik helyről a másikra ahogy én szeretném, na az már idegesítő. Igy természetesen nagyon gyorsan eltelik az idő és már is nem jár a plusz ajándék.
    Őszinte leszek, egy szülinapi eventet nem úgy képzeltem el, hogy még gátolnak is a feladat teljesítésében. Ja, és igen az ajándékok szintén lehetnének kicsit frissebbek is, nem pedig olyan ami már több éve volt új.(gekkó)
     
    karippa, stb_farmer, Anulu73 és 6 más kedveli ezt.
  14. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Nem törekszem a + ajándékra,nem stresszelem magam, elég a 20 érme is. Ez a szülinapi buli olyan, mintha a szülinapi bulin hogy a torta szeletet megkapjam gátugró versenyen kéne részt vennem. Kettő játékot buktam, mert sehogy sem sikerült egyikről a másikra tenni, hiába vontam vissza, mindég megemelte mind a két doboz macaronot is . Frissíteni kellet, hogy egyáltalán ki tudjak lépni. Szinte kezdetektől játszom, de ez a szüli napi event nagy csalódás, szivatás!! A felhőig megyek és részemről vége a játéknak. további jó játékot a többieknek.
     
    -Muszasi-, csücsöri, karippa és 13 más kedveli ezt.
  15. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Ez a segítő készség és összetartás példaértékű, nagyon köszönöm! Hajrá kedves Gazdatársak! Megcsináljuk! :)
     
    ektorp, Sali~*.*, Szaby200342 és 13 más kedveli ezt.
  16. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Szia !

    Nem tudok elég hálás lenni, hogy közkincsé tetted fáratságos munkád eredményét. Legalább így sikerült a felhőig eljutnom, igaz időn tul, de az nem érdekel. Ha nem jössz és hozod a remek kigyűjtésed már abba hagytam volna. Kezdetektől játszom azt csinálom meg ami jól esik, ha tudom, hogy ennyire idő igényes legalábbis nekem, bele sem kezdtem volna.xD
    Nem szoktam panaszkodni, de most amit kívánok a készítőnek nem írom le, mert a papír sem bírná el:D
    Köszönöm, Köszönöm !!!!!!
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintetetk 121 minijáték elég lesz már , vagy ültessek még ?

    [​IMG]
     
    stb_farmer és Kukackukac kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasgattam a hozzászólásokat. Úgy terveztem, hogy az ajándékba kapott 2 dobozzal kiváltott 40 szupertáp elég is a szülinapból. Nem is készültem az eventre, meg nem is szívesen bontom már meg egyik területet sem, de felcsigázott ez a ide-oda pakolás / ebben jó vagyok az élet egyéb területein is / és lebontottam mindkét területet ma reggel ahol az eventgazt ültetni lehet.
    150 party pörgetés nem adott egyetlen 100 %-os terménybónuszt sem csak 2 db 6 órás +1 - t, így most ebből próbálom kihozni a maximumot.
    Az ajándékok nem érdekelnek, viszont a logikai játékok a gyengéim. A sudokut meg már unom:). Most a 7. játéknál tartok. Cél a felhő és ha sikerül időn belül teljesítenem jó, ha nem, az sem baj.
    Ami viszont nagyon zavar - eventtől függetlenül - egy kínszenvedés az aratás és vetés. Pörög-forog a napraforgó, lehetetlen a területváltás és akkor még nem is voltam a Gyopáron.
    Köszönöm a számozott táblák megosztását, remélem sikerül abszolválni a feladatokat.:)
     
    Sali~*.*, mamszi5107, jucus100 és 12 más kedveli ezt.
  19. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Az imént beleragadtam egy játékba, sehogy nem rakta át a sütit, csak fel-le tologatta, a végén kénytelen voltam bezárni. Nem elég, hogy a + ajándékokat sem lehet megszerezni, még a 20 csillagot sem. Ez a játék dühítő!!!>:(
     
    Kukackukac, scarlett-21, szöszi50 és 2 más kedveli ezt.
  20. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Ilyen gyalázatos születésnapi eventünk még nem volt.Az idővel nem foglalkozva a 9 dobozig simán tudtam játszani,a 9 dobozos játékból 3 sikerült és jöttek az 5 pontosak.>:(Most beadtam a felmondásom.;)Szerettem volna a piccolóig eljutni,de már lemondtam róla!
     
    Sali~*.*, Arrah, bogisaci60 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.