Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Akkor nem rakja át a sütit, amikor nem színre színt raksz. Csak színre színt lehet rakni.
     
    Sali~*.*, stb_farmer, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  2. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    33 játékon vagyok túl, ismét felröpire várok...az a nyamvadék sárga gekkó megfogott, pedig nem is akartam kiszedni...aztán úgy beszorultam, hogy muszáj volt kilépnem és újra lejátszanom...ha jól nézegettem a következő szint képeit amit hoztatok, akkor még felköthetem a felkötni valót...hajrá piccoló:)

    bakker...gyere bátran ha unatkozol...lakásfelújítás után vagyunk...van még mit pakolni....xD
     
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Akkor hozok még két pályát ahogy araszolok előre xD

    33. pálya - 1 sárga gekkólak

    [​IMG]

    33 palya
    1-F4-Asárga süti
    1-F4-Asárga süti
    1-F5-Akék süti
    2-F5-Akék süti
    1-F2-Fpiros süti
    1-F5-Akék süti
    4-F1-Fzöld süti
    1-A1-Fzöld süti
    2-A4-Fcitrom süti
    2-A1-Fzöld süti
    2-A1-Fzöld süti
    2-A4-Asárga süti
    1-A2-Arózsa süti
    3-A2-Arózsa süti
    3-A2-Arózsa süti
    3-A5-Akék süti
    3-A4-Asárga süti
    3-A2-Arózsa süti kész
    4-F3-Acitrom süti
    4-F3-Acitrom süti
    1-A3-Acitrom süti
    1-A1-Fzöld süti kész
    1-A3-Acitrom süti
    4-F1-Asötét süti
    4-F1-Asötét süti
    4-F4-Asárga süti kész
    3-F1-Asötét süti
    3-F3-Acitrom süti kész
    innen a maradék 3 szinű sütit a helyére a 2-F dobozból

    Itt már próbáltam hozni hogy melyik sütiket mozgattam, hátha segit kicsit vizuálisan jobban látni a lépéseket. De azt kell mondjam, hogy Toma lépés kódja sokkal gyorsabb, nem hiába ő a Mester, én csak kicsike tanitvány vagyok xD Szóval aki gyorsaságra akar menni lehet át kell váltani a lépéseket az ő verziójára.

    34. pálya - 1 PUDLIMOLY


    [​IMG]

    34 palya
    1-F4-Akék
    1-A4-Akék
    5-F4-Akék
    1-F5-Asárga
    2-F1-Fsötétkék
    2-F5-Asárga
    2-F4-Akék kész
    3-A5-Fpiros kétszinű
    3-A5-Asárga
    2-A3-Apiros
    3-F1-Alila
    3-F3-Apiros
    2-A3-Fcitrom
    2-A1-Fsötétkék
    1-A2-Alila
    1-A2-Alila
    1-A3-Fcitrom kész
    1-A2-Fsötétpiros
    4-F1-Apiros kétszinű
    5-F1-Apiros kétszinű
    5-F1-Apiros kétszinű
    5-F5-Asárga kész
    1-F5-Fsötétkék
    1-F5-Fsötétkék
    1-F5-Fsötétkék kész
    1-F1-Apiros kétszinű kész
    3-A1-Fpiros
    3-A1-Fpiros
    3-A1-Fpiros
    innen már csak helyére a szineket


    Most próbálom összerakni a haditervet a fejemben, illetve excelben a 35.pályára Kukori képei alapján, remélem jó képet hoztál Kakaska xD
     
    Goran, Sali~*.*, Mogyi és 16 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Hajrá piccolo. :D Kellett egy hosszabbítót használnom, rakjál el egyet-kettőt hozzá.
    Jájj, a lakásfelújítást nem szeretik a kakasok, mert akkor csak a festékes vödör tetején tudnak pihenni. :D
     
  5. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    o_OEzek már-már ijesztők 27 mp alatt!! o_O Nem írom le, hogy hová menjen az, aki ezt kitalálta!!-.- Tutira nem játszotta végig!

    Sokkal fair-ebb dolog lett volna, ha előre meg lehetett volna nézni a pályákat és egy kicsit el lehetett volna gondolkodni azon, hogy is lehet a legjobban/leggyorsabban átpakolgatni a macaronokat...
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. Jáááááj, nem esküszöm meg. A képek jók, csak a számozás nem biztos. Elmentettem őket és utána már nem emlékeztem mindegyikre, hogy melyik pályán voltak. Bocsáááánat.
     
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Az eventet elbaltázták, lehetett volna mást is irni ide xD De igy hogy rájöttünk hogy ugyanazok a pályák, ezért kezdtem hozni a képeket, hogy talán ha mi összefogunk akkor lesz sikerélményünk, örülök hogy hasznos volt számodra, akkor már legalább minimum 1 játékos van akinek segitett és nem csak az idegbaj marad meg az eventből :D

    Még igyekszem összerakni a többi hátralevő pályát is, hátha kedvet kapnak az emberek, csak sajnálom hogy nem korábban kezdtem el a fényképezést, igy a 19 pálya előttről nincs képem. Ha tudom hogy ugyanazok a pályák mindenkinek már fényképezem az elejétől

    Ezért kezdtem fényképezni :music: rájöttem hogy úgyse tudom időre hozni, mert az agyam nem képes elég gyorsan feldolgozni a lépéseket, akkor meg mindegy. Hiába na öregszem már :D

    De nyilván igazad van, meg mindenki másnak, ennyi idő alatt csinálja az aki kitalálta, ja és hozzon róla bizonyitékot hogy meg tudta csinálni >:(

    Majd hamarosan kiderül már nézem a lépéseket, maximum nem a 35 pályán tudom használni ;)
     
    Sali~*.*, vihence, maszilva és 20 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem unatkozom, hanem unom a sudokut. A kettő között van különbség.;)
    Majdnem leírtam mivel játszott helyette 27 mp alatt:D;)
     
  9. simi1955

    simi1955 Haladó

    Szia Toma!
    Tudom, hogy segíteni akarsz mindenképpen, de ha ilyen logikai játékokkal szeretnék játszani, akkor nem a 13 éves farmommal küszködnék.

    Vegye úgy a játékmester, hogy a szülinapján módosult tudatállapotban felköszöntöttem. A tortáját, az arcába nyomtam, meg még az árát is elkértem.

    Remélem, hogy nem értesz félre!
     
    borderland57, szöszi50, Sali~*.* és 24 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A 37. pályát utólag kitöröltem, ha elmentetted, mert az biztos, hogy nem jó. Talán hozza valaki.
     
    Sali~*.*, juliannakoczkas és Melan kedveli ezt.
  11. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    És mi az a PC?Tudod én is egy kicsit buta vagyok.xD;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A számítógép. Ott is le lehet tölteni ilyen játékokat.
     
  13. csillekerek

    csillekerek Járnitanuló

    13 Éve játszunk de ilyen rossz eventet még nem csináltam ,hát ez nem szülinapi event kár hogy belekezdtem inkább töltögettem volna a pajtát!
     
    soresne, vihence, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Majd osztálytalin kibeszéljük ezt az egészet. :D Lassan végzek az egésszel, de pénteken ezer fele szoktam menni, így lassan de biztosan haladok farkasommal. Hosszabbítani nem fogok, ha nem sikerül időre, akkor sem. Hát mit gondolnak ezek rólam. :D Jó, hogy néha látlak fent. ;)
    Szia!
    Én sokszor leragadok. Amikor felállok a székről, azért hátranyúlok, nem- e valami ragasztótól. :D ;)
    Nagyon szeretem ezt a játékot amúgy. Talán a tortás után erre mondanám, hogy a kedvencem. A végkifejleten nem tudok javítáni, de legalább örömmel pakolgatom. :)
     
  15. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Szia, köszi, de én ezt a játékot szeretem!:D;)
     
    juliannakoczkas és kukori80 kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D Mi is ezt szeretjük. De gyakorlásképpen le lehet tölteni és gyakorolni. Jót tesz a memóriának és a reflexnek. :)
     
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    A Személyi Számítógép (Personal Computer) angol nevének rövidítése.
     
    böbe764 és Baby72 kedveli ezt.
  18. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Szia. Nem vagy ügyetlen, csak ennyire borzalmasra van megcsinálva mostani szülinapi event. Már bánom neki álltam egyáltalán.
     
  19. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Hali! Köszi,de én nem beszélek angolul!;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Oda nem szuper trágya kell?
     
    szöszi50 és juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.