Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Szia!
    Nem, nem arra gondoltam, hogy leszóljam a kicsiket, hisz mi, 200 felett járók is valamikor elkezdtük ezt a játékot. Semmiképp nem dehonesztálóan írtam, amit írtam.
    A stratégiát pedig sokban segítik a fórumon segítő szándékkal megírt hozzászólások a "nagy öregek" részéről.
    Arra céloztam a szájbarágós stílust megemlítve, hogy a német nép amúgy sem az azonnali problémamegoldó-képességéről volt híres akár a történelem során is, nem úgy, mint mi, magyarok!
    A Farmerama történetében is ha valami újdonság vagy egyszerűsítés, a haladást vagy a termelést meggyorsító dolog jött be, gondolok itt a sok-sok nullázásra, a pörgetés Esc.-pel történő gyorsítására, azt mind-mind a magyar gazdák elméjének köszönhetjük!
    Szóval itt a lényeg, kérlek ennek megfelelően ítélkezzél.
    Köszönöm :)
    (Amúgy, a családi béke kedvéért én néma üzemmódban néztem végig a videót, és ez alapján is továbbra is az a véleményem, hogy valóban szájbarágós!)
     
    .viki97., apus54, vihence és 8 más kedveli ezt.
  2. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Megmondom az őszintét én már nem is számítok semmi jóra. Amióta tulajváltás volt sajnos egyre lejjebb és lejjebb süllyesztik ezt a sokunk számára kedves játékot. A jutalmakról már beszélni sem érdemes csak reménykedek hogy egyszer visszatérnek a régi szép és izgalmas időszakok.
     
    asszony48, soresne, vm68 és 15 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gyarapítom azok táborát, kik az mondják, hogy ne már! :music:Ez egy szülinapi event? Ennyi munka és ilyen jutalom?
    Erősen gondolkodom, hogy nem eventezek, most simán szemlélődő leszek ebben a buliban. o_O
    Egyesek szerint, játszani jó! Kérdezem én, mi abban a játék, ha csak robotol valaki, utána mini játék, a nyeremény pedig egyelőre úgy tűnik kétséges?
    Szia!
    Köszönöm szépen a matekot. Szívesebben keresgéltem volna a képtáradban a ? alatt.;)
     
    nolina1965, vihence, zagimichna és 17 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúú de rég volt az első születésnap:music:
     
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Biztos nem fogom tudni időre befejezni a pakolgatást! Akkor csak csillagot kapok? Ne már!? Akkor inkább gazdakörizem, van bőven amit termelhetek! Kívánom sokan érjétek el a piccolót!
     
  6. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Végigolvastam a hozzászólásokat, ugyanaz a véleményem mint a többségnek. Nagyon vártam ezt az eventet, azt hittem nagyobb durranás lesz. Az eventnövényt sokallom a nyereményekhez viszonyítva... A felhő grafikája tetszik. De nem tudom megéri-e csinálni. Nem biztos, hogy elkezdem. Már az előző, bevásárlós event is elég gyenge volt, de legalább az nem kért sokat.
     
    nolina1965, levi5, zagimichna és 8 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhő hosszú távon fog nyereséget termelni...:music: Extra jó nyereményeket meg eddig is csak extra befektetéssel lehetett megszerezni8)
    Jó lett volna ha ez a felhő 23 órás....:music:
    S bizony hogy jó...:music: Ne mondja nekem senki hogy csak én vagyok itt ezért:pxDxDxD
    Mindenki másnak kényszer:music:
    Ha így van akkor az gáz:sleepy:
    Lottózni is szoktam... töretlen lelkesedéssel... pedig még egyszer sem volt telitalálatom:) A játék élményre áldozunk.... ;)
     
    cskati01, nolina1965, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Boldog 20. szülinapot BigPoint , és boldog 13. szülinapot Farmerama . :D:inlove:

    Nekem , ebből az eventből ez a dekor tetszik . Hányszor lehet aratni 24 órán belűl , ha mindnen dekor csökkentőt aktiválunk ? :inlove:

    Lehet 10x aratni ? :inlove:

    Hol egy jó matekos ? :D:inlove:

    Dekorok

    KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Trükkös gyertyák5:00 óra2.1001x23.felhőre, minden területre
    (kivéve a teliholdas területek)
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Bónuszok nem élnek folyamatosan....:wuerg:
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A felhőről nem tudok semmit se mondani , esetleg csak azt , hogy mivel a telihold általában 24 órás és a felhő 48 órás , a fáimra csak egyszer tudom ellőni .
     
  11. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    A minijátékot időkorlát nélkül kellene betenni. Gondolván a lassabb reflex-szel rendelkező gazdákra.
    És tényleg van lejjebb. Már a 20. szülinapi kitehető láttán is eléggé elszégyelltem magam. Pedig nem nekem kellett volna. És most itt van ez az event. Nagyon-nagyon szomorú, hogy hová jutott ez a szuper játék.
     
    ildiko44, nolina1965, Laca-farm és 16 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez igaz... de a dekoroknál sokat jelent a kúriába;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  13. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Csak annyit tudok írni erre a 13. szülinapi eventre, hogy a BP. részéről ez nagyon nagyon gyengécske :( :(
    Azt nem írom le amit valójában gondolok.
     
    soresne, vm68, nolina1965 és 13 más kedveli ezt.
  14. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    .......+ változtathatnának már Kerekkerék jutalmain is!
     
    soresne, mini76mini, Netudki50 és 7 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhő nem rossz:music: De lehetett volna valami húúúúha is;)
    Irgum burgum.... nekünk semmi sem jó...
    Nem jó a gyopár... - lehetne rajta finomítani valóban...
    Ha sok event gaz kell az a baj... ha sok felreppenő akkor az...:oops: Ha csak bónuszkódot kapnánk... unalmas lenne:music:
    Csóri játékmester tudna olyant elénk tenni ami mindenkinek tetszene?:eek:o_O
    Hova jutott? Oda hogy sokunkat idevonz;) nap mint nap8) mert játszani jó:inlove:
     
    hanny65, vasaló57, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  16. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Szia!
    Biztos vannak akiknek semmi sem jó de alapvetően szerintem az a probléma, hogy ezzel az eventtel valahogyan semmi sem stimmel. Sok eventnövényt kell termelni olyan nyereményekért amik lássuk be elég gyengék. Az alacsonyabb szinten lévő játékosok szenvedni fognak mert sok a termelni való, a magasabb szinten lévőknek pedig a felhő sem ad akkora pluszt (alapvetően jó a felhő, de...) hiszen 100 milliós TP növekedések szükségesek 1-1 szint lépéshez. Persze sok kicsi sokra megy és aki a kicsit nem becsüli... de szerintem érthető, hogy ezúttal rengeteg embernek csalódást okozott ez a születésnapi event. Egyszerűen nem méltó az eseményhez bárhogy is ragozzuk.
    Én is el fogom kezdeni és jutok ameddig jutok, de most ez számomra is csalódás.
     
    nolina1965, Netudki50, Atrivikó és 17 más kedveli ezt.
  17. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    A játékosok elé persze hogy tudna, csak az a főnökének nem tetszene!
    xD:p
    Valóban, gyenge a felhő. Talán ha módosítanák, hogy ne csak a teliholdason adjon bónuszt hanem minden területen. Szülinapi nyeremény, ami a sötétségben érvényesül! Nem halloween event ez, hanem szülinapi! Nem is értem, az event főszereplője a farkas sem teliholdas állat. Na mind1.
    :eek:o_O
     
    nolina1965, marcsi152, PalMa és 25 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De ha megharapom , lehet még vérfarkas .
     
    PalMa, jutka190226, Gabimami és 4 más kedveli ezt.
  19. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Nesze semmi, fogd meg jól! xD

    Elgondolkodtam, hogy lehet nem is a felhőért csinálom meg az eventet, hanem a boltba kivehető, más extra dolgokért.
    96-os szinten 2 darab dekorom van a teliholdas területen, amit tudok aratni mindig - bár sokszor elfelejtem, mert nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget... A telihold meg egy hónapban egyszer, 24 órára van bent... Még ha az adott hónapban úgy kapja el az ember ezt a felhőt be sem tudja aktiválni arra a 24 órára, mert azelőtt való nap aratta le, és csak soká érik vissza...

    Számomra semmi - de tényleg semmi jelentősége nincs ennek a felhőnek (és szerintem még sok más kis gazdának velem együtt), de a szupertáp illetve a többi "munició" a boltban lehet megéri a letermelt e-gaz mennyiséget... o_O

    Az új mini-game tetszik, remélem gyakorlatban is jól fog menni! :)

    Még a szezonpontot is sajnálták tőlünk sajnos... :(
     
    Akela, Arrah, jutka190226 és 13 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az is csak teliholdkor aktív:music:
    Talán eljutnak a panaszok... a felső szintekre;)
     
    jutka190226, inanna11, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.