Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Végére értem a szülinapi eventnek, több-kevesebb sikerrel ( lehet a pudlimolylaknak még neki futok, a többi ajándékot már elengedtem). Meglepetésemre a 40. menet két hosszabítással sikerült idében befejeznem, igaz csak második nekifutásra. :p
    Alapjában véve én szeretem ezt a fajta játékot, de nem ilyen kemény feltételek között, szoktam is több fajtával játszani. Ez lehetne előny is, de meglehetősen frusztrált az időre játszás és az újrakezdés hiánya, ami az ilyen játékoknál megadatik. Többször sikerült ebből kifolyólag 5 pontos menetet csinálnom, még úgy is, hogy előtte megnéztem itt a képeket és a leírásokat. Szeretném szívből megköszönni a segítő szándékú játékos társaimnak a képeket, ötleteket, amelyek itt a fórumon nagyban hozzájárultak a többé kevésbé sikeres befejezésemhez. Sok időt, eventnövényt áldoztak arra, hogy a segítsenek a haladásban mindannyiunknak! :inlove::inlove: KÖSZÖNÖM!
    Az első két 5 pontos bukás után, megfontoltam, hogy hagyom a csudába, de aztán végül csak végig güriztem, bár én ide játszani járok, de ez az event most cseppet sem volt szórakoztató:oops:. Azért csak sikerült egyszer megnevetetni magam közben, amikor megnéztem egy pálya képét és leírását, nekifutottam és jó pár lépés után jöttem rá (nem stimmeltek a szinek), hogy nem is azt a számút csinálom! xD
    Kitartás mindenkinek!
     
    stb_farmer, Melan, ektorp és 3 más kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!
    Én is Toma táblázatát használtam és sikerült elsőre, 1 hosszabbítással megszerezni a piccolót!:D Hálás köszönet érte!!!:inlove:
    A 11 és 12-es rekesz üres, ha pontosan követed a táblázatot sikerülni kell!!;)
     
    GA-BI-O-Farm, Melan, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
  3. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Amikor a játékot elindítod, akkor fent középen jelenik meg az újratöltés lehetősége. Akkor érdemes használni, amikor az időd 10 másodperc alá csökken.
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Szia!
    Ahol az idő visszaszámlálás fut, van melette egy sáv arra kell rákattintani, mielőtt lejárna az időkeret. Ha nem tudsz rakattintani az azt jelenti, hogy nincs malomterméked már, mert az ára 1db. macaronos doboz. Én ha nagyon akartam valamit az időkeretes ajándékok közül, akkor annak a pályának legalább 5 macaronos dobozzal indultam neki, hogy biztosan legyen elég.
    Bár bevallom nagy igyekezetemben így is előfordult, hogy a nagy rákészülésnek kilépés és 5 pont lett a vége, de aztán csak sikerült. ;)
    Remélem sikerül átlendülnöd a mumus pályákon és a végére érsz ennek az ...... eventnek. Sok sikert!
     
    stb_farmer és magika kedveli ezt.
  5. hanny65

    hanny65 Járnitanuló

    köszönöm a segitséget ,időn belül megvan a láda
     
  6. agi770

    agi770 Törekvő

    Én csak addig játszottam, míg a felhőhöz elegendőt kiszedtem. Ez sem sikerült volna a bűvös 29. oldalon leírt segítség nélkül. köszönöm :)
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Járt valaki úgy hogy beragadt a 39. szinten, igaz nem sikerült időre megcsinálnom de eddig ha nem időn belül teljesítettem akkor is átugrott a következőre. Írtam a segítségkérő topicba de nem kaptam választ. Most gyártom megint a macront de nem merem mert már vagy 5 ször megcsináltam a 39-est de még mindíg ott vagyok.
     
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia!
    Onnan nekem is csak akkor lépett tovább, amikor sikerült időre jól teljesíteni a pályát!
    #559 itt találsz segítséget a 39-eshez. Nekem így is négy malomtermék kellett hozzá
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.23
    stb_farmer és zsani_apja kedveli ezt.
  9. agikka

    agikka Járnitanuló

    Ezer köszönet és hála nekem is segítség nélkül sikerült megcsinálni
     
  10. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Szia!
    Köszönöm hogy segíteni szeretnél de nem értem a jelöléseket mit jelentenek a számok és betük, mert ha abc szerint van jelölve, akkor kevés a betú. A másik farmomnál sem csináltam időben és mégis tovább vitt.
     
    Melan kedveli ezt.
  11. Jly15

    Jly15 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Még erősen küzdök az eventtel, kisebb-nagyobb sikerrel. A 36. feladatnál tartok, innentől kezdve már fog kelleni a hosszabbítás, de nem tudom hogy hol és hogyan tudom elindítani.
    Kérhetnék segítséget?
     
  12. szörnyecske13

    szörnyecske13 Fórum-zöldfülű

    Én a 35. pályán ragadtam be.Már 2 játékot lejátszottam, de még mindig nem lép tovább.
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia. Amikor elindítod a játékot, felül középen van egy zöld gomb, hogy Töltési idő, arra katt. A gomb csak akkor zöld, ha van + 1 malomterméked. Többször is hosszabbíthatsz ha van több malomterméked. Amikor az órából már csak kb. 10 mp van hátra, akkor érdemes hosszabbítani. Sok sikert.
     
    maszilva, stb_farmer, .barbi1. és 4 más kedveli ezt.
  14. Jly15

    Jly15 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm!!!
     
    kukori80 kedveli ezt.
  15. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író

    Sziasztok!
    Szerintetek az létezik, hogy a 40-ből 40 lejátszott játék után bónuszládát kapok? Azt nem a 39-nél kellett volna?
     
  16. stefano0606

    stefano0606 Aktív író

    Sziasztok :) Hát én nekem nem megy a 40. szint , néztem itt akik hozták mit hogyan melyik hova de nem megy , nekem ne ugyanazt adja be mint amik itt vannak a képeken . Egyszerűen már elpocsékoltam 22 keverést de nem , nem megy :cry::eek:
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A 39. játéknál bónuszládát kapunk, a 40. játéknál Piccolot. Nézd meg a pajtában, biztos megkaptad.
    Szia. Biztos, hogy a 40. pályán vagy? Azt a pályát fogod csinálni, ahol a farkas áll. Lehet, hogy még csak a 39. pályánál vagy.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.23
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm és Melan kedveli ezt.
  18. stefano0606

    stefano0606 Aktív író

    A farkas a 39 áll , akkor benéztem... Én kérek elnézést akkor :inlove:. én azt hittem ha a 39 áll akkor ugrik egyet a 40. re és az a 40. pálya lesz , akkor ezek szerint benéztem :eek:
     
    kukori80 kedveli ezt.
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    F - Felső sor
    A - Alsó sor

    A számok pedig az oszlopokat jelentik, balról jobbra növekvő sorrendben.

    Például 1-F - első oszlop a felső sorban
    3-A - harmadik oszlop az alsó sorban, stb.

    Remélem ez segit.
     
    maszilva, stb_farmer, mamszi5107 és 6 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sziaaa Melan.:) Kipihented már a fáradalmakat?
     
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm és Melan kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.