Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Az új ólnál ... - hányan mondamák, hogy hova tegyem ki?
    1000 csillag? Az nem hosszútávú játékosfigyelmet támogató ajándék lett volna...
    A Fa fa jöhet piccolóból;) Pl több piccoló is jó lett volna.
    A régi különleges fák.... - támogatják a gyopárt.... oda sok termény kell;) de simán beszerezhető ahogy írod;)
    A Szezon pont a kicsinek jól jön... persze a szintemen nem álom nyeremény....

    Igyekszem gyorsan letermelni a kellő mennyiségű gazt... a minijátékot meg majd meglátjuk;)
     
  2. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Aki az új ólat nem tudja kitenni az ne tegye. Mindenki el tudja dönteni mi fontos számára.
    Egy alacsonyabb szintű játékosnak igenis jól jönne és talán könnyebben belevágna 1-1 tenyésztéses eventbe. ;)
    Olyan megoldás nincs ami mindenkinek egyformán jó, természetesen mindenbe bele lehet kötni.
    A csillagok 1-1 füvészkert/vadaskert/manufaktúra kiváltásához elegek csupán szóval ha így nézed akkor igazán nem nagy mennyiség az az 1000 db és milyen jól esne annak akinek ezek még nincsenek meg. ;)
    Én csupán olyan ötleteket írtam amiknek a játékosok többsége szerintem örült volna és amiket tényleg olyan ajándéknak éreznének amikért érdemes küzdeni.
    Természetesen a magasabb szinten lévő játékosokat nehezebb motiválni de nem lehetetlen csupán akarat és jószándék kell hozzá. ;)
     
    Netudki50, maszilva, .barbi1. és 11 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A sárga gekkó bent maradt a nyeremények között:music: Hurrá:p
    Igazad van... :music:
     
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia Holdfény és sziasztok többiek! Elolvastam a hozzászólásokat és nagyrészt egyetértek mindenkivel persze ez így furcsán hangzik, de tulajdonképpen mindenkinek igaza van és mégsem. Elsősorban többet várunk egy szülinapi eventtől, de azzal kell megelégedni amit kapunk. Mit mondjak örülök az újabb sárga gekkónak? Nálam csak neon vagy ha nincs neon ólam akkor narancs van kint. Persze 200 felett ez könnyeb, de van kisfarmom is ahol szintén nem oszt nem szoroz a sárga ól hiszen ugyanúgy mint a sima 1 állatot ad. Valaki írta, hogy kisfarmon nehezebb lesz letermelni a és nem ér célba esetleg. Ezzel nem tudok egyet érteni, hiszen soha nem a növvény mennyiségén bukok kicsi farmon, hanem a felreppenőn. Szorgalmas munkával a növvény letermelhető. Amit én látok összehasonlítva a 232 és a 85-ös farmot, míg az előbbin extra nélkül legkésőbb vasárnap végzek ha nem vagyok lusti, addig a kicsin jó esetben a végére célba érek. Nem a növény miatt hanem amíg a 22.45-ös hortenzia pannik nélkül ad 140-150 felreppenőt addig a 19-20 órás olasz köles ,lóhere fele annyit. Van aki inkább gazdaköri feladatokat csinál én mondjuk nem foglalkozom vele, hiszen némelyik túl sokat kér igen silány jutalomért. Az event viszont más ha nem is tudom befejezni akkor kiveszem a jutalmat ami egyszeri én szeretek játszani nem az foglalkoztat, hogy mit kapok cserébe, hanem élvezem a játékot. Aki nem ezt érzi annak át kellene gondolni, hogy miért is csinálja. Nem áll szándékomban senkit bírálni, sőt gratulálok azoknak a gazdatársaknak akik rendelkeznek a gazdakör királya címmel, csak elmondtam, hogy én hogyan játszom. Kinek mi a fontos. Nekem mindig az event az első, hiszen az egyszeri és ami abból kijön az jó legalábbis megismételhetetlen. A szezonpontok is hasznosak, hiszen kicsi farmon sokszor olyan dolgokat kér a megrendelő amivel nem rendelkezem, hiszen csak eventben volt megszerezhető régebben, Példaképen csak a feketeöv szabót említeném, amit szinte mindennap kér, de nem áldozok annyi csp-t, mivel horror áron van. Idáig mindig sikerült párduc macska ólam is, bár a tápot még nem tudom neki adni.
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, .barbi1. és 6 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Boldog születésnapot, Farmerama!" event élő, online.

    Kérjük, 14:00 órakor mindenki lépjen ki a játékból, majd térjen vissza a farmra.
    Ellenőrizzétek, az event játékban van-e.
    Hírek menü információja, valamint az eventóra mutatja-e a kezdést.

    Jól előkészített műveletekkel indítsátok a betakarítást a felröppenő érdekében.

    Sikeres játékot, szórakoztató elfoglaltságot kívánunk a 13. születésnap alkalmából
    a Farmerama csapata
     
    juliannakoczkas, Gio, stb_farmer és 4 más kedveli ezt.
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    Az ajándékba kapott minijátékot lejátszottam, az érmekért kiváltottam 40 szupitápot, s ezennel köszönöm szépen, hogy játszhattam, az event részemről ennyi volt.
    A minijáték érdekes lehet - bár kérdés az időintervallum a többség számára mennyire tartható.
    Remélem, hogy mindannyian, akik csináljátok, örömötöket lelitek majd benne és jóérzéssel gondoltok majd vissza erre az eventre.

    Vidám farsangi időszakot kívánok nektek és szeretteiteknek! :)
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Végeztem, boltból csak a felhőt és az itemeket szedtem ki. * :D ;)

    *egy vasárnap esti gondolat
     
    soresne, PZoli64, roka902 és 13 más kedveli ezt.
  8. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Többszöri olvasásra is erre jutottam én is.
    Azért szülinapi event-jutalomként lehettek volna bőkezűbbek - legalább egy kicsit. :sleepy:
    Bár a felhő csábít, de csakis a kinézete miatt, mert ugye például a teliholdas területen hiába ad több TP-t, mikor szinte alig van nyitva, a dekor területe meg ad a többi szorzóval többet.
    Részemről elengedem ezt az eventet, helyette termelem a többi növényt, amikből rengeteg kell - például belépésként kell a padovai pulykához 20 ezer babérlevél, a többi feladatához meg még több. Néha azt gondolom a mennyiségeket illetően, hogy a programozó rajta felejtette az ujját a billentyűkön. :wuerg: Szóval, van "mellékes" feladat van bőven. :cry:
     
  9. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    :D;):inlove:
     
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Most már máshogy gondolom... :mad:
    A játékmester "kiváló" változtatása meghozta a gyümölcsét... :) (Ezt a mosolygós emojit veheti úgy a kedves játékmester, ahogyan gondolom.) :):)

    Csinálja meg ő! Én ugyan nem fogom, úgy döntöttem végül. :)

    Mini-játékot kipróbáltam, elég is volt belőle. :D

    Sok sikert, jó szórakozást kívánok hozzá aki végül elkezdi!
     
    soresne, times84, edina242 és 27 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    7 minijátékot megcsináltam....:music: 2 szer nem sikerült a + ajándék...:( Szóval csak a felhőért csinálom...8)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megkérdezhetem, hogy mi volt a hibád? Túllépted az időt? Hosszabbítottál?
    Én arra lennék kíváncsi, ha hosszabbítok akkor megkapom-e a + ajit, mert ez nem világos számomra, hogy hogyan lehet megnyerni.
     
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Hasonló döntésre jutottam. Majd egy pöttyös ernyőgombát kirakok valahol a farmra egy új titokfa helyére és máris 3-4x több tépét aratok ezzel az egy kütyüvel naponta, mint amennyit a felhő adna 2 naponta.
    Tejfa + tojásfa !!! Mekkora egy adakozás. A szezonost is épp ma fejeztem be...
     
  14. _livia70_

    _livia70_ Törzsjátékos

    Az ajándékba kapott minijátékom nincs meg pedig ,megjött rákattintottam a pipára ,learattam és játszani szerettem volna de nincs meg az ajándékcsomagom,más is járt igy ?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:
    A tegnapi negatívumok után,8) kellemesebb változásokat várva jöttem olvasni,:p ...de sajnos a két fa nem hozta meg a kedvemet 31ezer /vagy még több/ egaz letermeléséhez!!!:wuerg::cry: Maradok a pajtatöltögetésnél;)
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove:
     
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ha a segítségkérő topikok egyikébe beírod ugyanezt ID számmal együtt, a Modik tudnak neked segíteni. :)
     
    juliannakoczkas, .barbi1. és stb_farmer kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hosszabbítottam az elsőnél... a másodiknál túl léptem az időkeretet:wuerg:
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Nem is tudom, nem is tudom. 7 játékot játszottam, a 3 színnél kellett hosszabbítanom és sikerült kirakni. A következő 3 színűnél nem hosszabbítottam, időn túl végeztem. A 20 érmét megadta, az ajándékot nem. Úgyhogy csak a felhő 610 érméjéért megyek, az ajándékok nem érdekelnek, mert nagyon sokszor kellene hosszabbítani, annyit meg nem ér az egész nekem.
    Sok sikert.
     
    soresne, Lejlus73, genka53 és 19 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Akkor időd lesz bőven!!!
     
  20. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia :)

    én is csatlakozom hozzád, event nálam letudva :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.