Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Újabb 10 játék és az egész összegzése. Itt már 3 színből 5-5-5 makaront kell kirakni. Ha lenne még 10 másodperc, akkor ki lehetne rakni. Most már sokat kell pakolászni és arra kevés az idő. A tapasztalatom: aki csak az érmékért megy, az nyugodtan rakosgasson, nem kell az időt figyelni, de fontos, hogy ki kell rakni a végén, mert ha nem rakjuk ki, akkor nem adja meg az érméket. Aki a nyereményekért is megy, az számoljon azzal, hogy a hosszabbítás miatt sokkal több növényt kell ültetni.
    Kár, hogy ezt is elrontották. Főleg egy szülinapos eventnél. Na mindegy, sok sikert.
     
    repeta59, genka53, pkor és 34 más kedveli ezt.
  2. Mormotagazda

    Mormotagazda Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a megerősítést, event nálam is letudva. Ilyen feltételekkel nem bulizok, ünnepeljen a BP egyedül a játékmesterrel :mad::cry:
     
    szoknya, pkor, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Most őszintén: ebben az eventben mi nincsen elrontva? :D:cry:
     
    pkor, Pákó58, pecástündér és 21 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    :DxD Szia! Támogatom!:p
     
    genka53, Pákó58, szuszika55 és 19 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    14 játék letudva...:music: ma még talán 2 lesz... növény lenne még... de nullázni majd holnap tervezem... s talán az event végét is;)
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Boldog születésnapot Farmerama!​
     
    Sali~*.*.*, Fuhur, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Wolf. :) A Gyopár után még ez is. Kezd kicsit sok lenni. :cry:
    Viszont egy jót tudok mondani: aki a felhőt szeretné csak megszerezni, az időn túli játékkal is meg tudja szerezni.
    A nyeremények meg gondolom azért lettek silányak, mert ahhoz már nagyon sok növény kellene. A kisebb farmoknak jó lenne a tojás- és tehénfa.
    Pedig maga a játék jó lenne.
    Talán ennél már nincs lejjebb.
     
    Rivelóz, -kaktuszable-, Anulu73 és 20 más kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Már a harmadik játéknál 1 másodperccel kicsúsztam, csak érmét kaptam. Viszont meg kellett várni-nem tudom- talán 5 mp-et, amíg a "nyereményt" megkapom, addig csak nézem a képernyőt. Talán ha hozzátették volna a játékidőhöz, ahelyett, hogy várakozási idő lenne..... Én is végeztem. Sok sikert mindenkinek, aki csinálja. És boldog születésnapot Farmerama! A játékosoknak pedig-akiknek köszönhető ez a 13 év-, egy sokkal kedvesebb, barátságosabb és emlékezetesebb szülinapot. Ez is emlékezetes marad, de nem feltétlenül szép emlékekkel teli. Ügyesek legyetek Ti, akik mindennek ellenére, vagy mindennel együtt szülinapoztok! Hajrá!:)


    Szerkesztettem, mert most néztem meg: 10 mp-ig tart amíg megkapjuk az érmét(az ügyesek az ajándékot is)o_O Holtidő. Amit a minijátékhoz hozzácsapva teljesíthetőbb lenne, s nem csak az érméket kapnánk meg.:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.23
    Rivelóz, Lejlus73, genka53 és 25 más kedveli ezt.
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    És ekkor jön a játékmester, a mágikus mondattal: fogd meg a söröm! xDxD:D:D
     
    LCZAnikó, Rivelóz, soandy és 21 más kedveli ezt.
  10. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Szerintem lesz lejjebb!!!
    Még a szülinapi kód várható, amiben lesz 1 db. RACS + 1 karácsonyi süti. Csak hogy érezzük a törődést.
     
    Rivelóz, genka53, Pihepehely és 22 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A szülinapi kódot csak az eventezők kapják. Nem lesz itt habzsi-dőzsi. :oops:
     
    LCZAnikó, genka53, Petra-1999 és 15 más kedveli ezt.
  12. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szerszámosláda?xD
     
    genka53, inanna11, vihence és 13 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Az a baj, hogy én még ennyit se várok. Csak 1 karácsonyi sütit és slussz. :D
     
    inanna11, -kaktuszable-, Anulu73 és 9 más kedveli ezt.
  14. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Álljunk meg egy szóra...
    Miből gondoljátok hogy lesz egyáltalán kód???
    Az igazi meglepi az lesz hogy most az se jön. :p :D :D
     
    LCZAnikó, genka53, PZoli64 és 21 más kedveli ezt.
  15. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Kukori drága, ne várd, az idő pénz!!!!!!! Küldök neked minden nap!xDxDxD
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Teljesen jogos. Azt a 8 másodpercet, amíg bámuljuk a nagy semmit, berakhatták volna a játékba és egyből jobb lenne a kedvünk.
    Szia. Na neeee, eddig mindig kaptunk valamit. :D Igaz, hogy mikor megláttam felment a vérnyomásom :D, de akkor is kaptunk.
     
    genka53, vihence, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A felturbózott gyopáros megrendelőidet láttad már? ;) Addig szerintem ne nyilatkozzxD

    Úgy zusammen vajon a BP-nél érdekel még egyáltalán valakit, hogy mit adnak ki a kezük közül?
     
    genka53, vihence, Fuhur és 17 más kedveli ezt.
  18. Arrah

    Arrah Törekvő

    Dettó, a 3- adik játéknál kicsúsztam én is.. Semmi értelmét nem látom annak, hogy tovább bosszantsam magam ezzel az eventtel!!Pont úgy van ahogy fentebb írták! Játssza le ezt a játékot az aki ezt kitalálta.. Addig csináltatnám vele amíg hibátlanul végig nem vinné az összes feladatsort....!! :music:
     
    genka53, Pákó58, -kaktuszable- és 15 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. Még szerencsére nem láttam, majd este dugja be a fejét a 8 órás.
    Nem értem én se, hogy ezt miért csinálják. Aki összeállítja az eventeket, az vajon hogy talál ki ilyeneket? Mert hogy nem játssza le előtte, az biztos.
    Szia. Esetleg a felhőt a kitehetőkkel 610 érméért ki tudod váltani időn túli játékkal is. Nem akarlak rábeszélni, csak mondtam. :)
     
    soresne, Rivelóz, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    A tapasztalat mondatja az emberekkel.:):p Na persze lehet, hogy nem jön. Ha őszinte akarok lenni, az a kód sem érne semmit, tekintve, hogy ez az event egy sima, átlagosnak mondhatónak sem felel meg, (bár annak talán még el is viselnénk), na de egy szülinapi!!!!!!!!!!xDxDxD(tudom, hogy tudod, csak írhatnékom volt):)
     
    genka53, Pákó58, vihence és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.