Bolondos gombák és Top-1000 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 12.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  2. hajni24747

    hajni24747 Aktív író

    Sziasztok!
    Megértem, hogy a technikai malőr miatt csúszik a TOP 1000 résztvevőinek jutalmazása. Azt azonban nem tudom elfogadni, hogy azok akik nem kapták meg a jutalmat, hátrányba kerülnek azokkal szemben, akik még tegnap megkapták. A kitehető által nyújtott bónuszt, az egyébnyereményeket csak majd a jövő héten vehetik birtokba. Úgy gondolom, hogy a nyereményért mindenki megdolgozott. Ha a banánokat nem is, a többi jutalmat oda kellene adni azoknak, akiket megillet.
     
  3. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A központ munkatársai sajnos csak így tudják megoldani ezt a gondot.
    Kérem és köszönöm a megértésed.
     
    Gio kedveli ezt.
  4. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szia! Nem kerül senki hátrányba ;) Hidd el :)További szép napot!! Te nyertél igaz! Kérlek nyertesként méltó hozzáállást!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.15
    mimi, .sylvia72., Dyny és 9 más kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Egyre csak fogy, és fogy az aranybanánom. Tudom, hogy valami kusz-kusz van, olvastam...tévesen lett jóváírva valamennyi aranybanán. Nade ennyi? A téves jóváírás után lett 318 banán, most van 231. Öhmmm...vajon ez a szám fog még csökenni?
     
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A tévesen jóváírt banánok száma farmonként eltérő, és bizony akad ilyen magas darabszám is.
     
    Fätum kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Ok, értem én :) Ezek szerint a visszaíró script már lefutott, és attól nem kell félnem, fogy teljesen lenullázódik az aranybanán készletem. Vagy csináljak most egy képernyő mentést, biztos ami biztos alapon?
     
    SZERENCSELOVAG és ulmo12 kedveli ezt.
  8. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia Fätum!

    Az aranybanán változásod logjáról részletes listát a supporton kérhetsz visszamenőleg is, így nyomon követheted a változást.


    [​IMG]

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/
     
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    SZERENCSELOVAG kedveli ezt.
  10. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Köszönöm, én élek is a lehetőséggel, mert kissé túlvonták a banánokat.
    A TOP jutalmak előtt volt 287 banánom, határozottan emlékszem rá, mert nagyon figyeltem mikor érem el a 300 db-ot.
    A TOP-pos banánokkal elértem a 290 db-ot és meg is jegyeztem magamnak, hogy már csak 2 szintlépés és meglesz a 300.
    Majd kaptam 60 db hibás banánt, ezzel lett 350 a a banánszám. Ma nyertem a 4. versenypályán 5 aranybanánt, ezt már fel jegyeztem egy füzetbe, ezzel lett 355 banánom. Tehát ha levonjuk a tévedésből kapott 60 banánt, most 295 banánnak kellene lenni, ehelyett van 274 db. Tehát 21 banánom lett levonva nem jogosan. :(
     
    SZERENCSELOVAG és Fätum kedveli ezt.
  11. xxBETYARxx

    xxBETYARxx Haladó

    Sziasztok!!!

    Egy kérdésem lenne csak,hogy a Topp-Tipp vagy a Tipp-Topp eredményhirdetés volt már? Vagy csak én nem találom sehol.
     
    SZERENCSELOVAG kedveli ezt.
  12. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Gio és xxBETYARxx kedveli ezt.
  13. xxBETYARxx

    xxBETYARxx Haladó

  14. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A központ tájékoztatása szerint nemrégiben befejeződött a javító script futtatása,
    és minden elmaradt jutalom jóváírásra került.

    A fejlesztők nevében is köszönjük a türelmeteket!


    Ezzel együtt a topikot lezárjuk, gratulálunk minden bejutott gazdának!

     
    Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.