Bolondos gombák és Top-1000 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 12.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:) Szia Dyny:) Köszi a számolást, én is számoltam és nem kell nekem a gombapörkölt, főleg a gyilkos galócás:) Letermelem a növényeket, ami jön felreppenő azt beadom és inkább kirakom a fákat.
     
    Magdusnéne, kekmaci75, heureca3 és 14 más kedveli ezt.
  2. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Én nem fűztem semmit ahhoz akik a top versenyen indulnak. Mindenkinek szíve joga mikor és mit játszik. Az alap eventre értettem, hogy ez most hidegen hagy, ez meg az én magánügyem, nem szándékoztam senkit megbántani.
     
    Magdusnéne, _Cygnus_, hóóvirág és 5 más kedveli ezt.
  3. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Na végre ! Csak vannak akik értékelik és nem "fikázzák " ezt az eventet !:):):):):)

    Ha figyelmesen olvastad volna, láttad volna, hogy összevontam 2 hozzászólást, mert így kell, az első része vonatkozott rád, a másik egy TOP-os hozzászólásra.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.11.15
    genka53, kukori80, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Mag-Anya

    Mag-Anya Fórumprofi

    Sziasztok! Meg tudjátok mondani, mennyi volt a tavalyi TOP legalja?
     
    _Cygnus_ kedveli ezt.
  5. pikom

    pikom Fórummogul

    Szia!
    130 korul :)
     
  6. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Épp levélben vetette föl egy kedves Szomszédom, hogy arra jutott, hogy "nem érdemes erőltetni" ezt a gombapörköltet. Neki még azt írtam, hogy erőltetni semmiképp (ha esetleg vki nem szereti, akkor pláne:wuerg:xD), de azért én korábbi postomban leírtakhoz híven annyit csak termesztek pluszban, amit - "konyhanyelvnél" maradva - "fölvesz" a "mindenképp" felröppenő humusz, kár veszni hagyni. De Dyny számai meggyőztek - kb. sztem egyenértékű azzal, mintha szupertrágya nélkül maximumot kihozva operálnánk velük, de kényelmét tekintve meg nem kérdés, melyikkel kell kevesebbet "molyolni": szóval, hajrá, eventet letudva ki a fákkal (alapokkal/XXL-ekkel, ki-ki "vérmérséklete" szerint...:music:).

    Közben viszont arra is rájöttem, amit szintén még előző postban is feszegettem: hogy örülök-e a jutalomnak, ill. jobban mondva minek örülnék igazán... Arra jutottam, hogy egyfelől "főjutalomnak" ez a kitehető tökéletes: exkluzív, tetszetős, a hatása sem elhanyagolható, de ugyanakkor nem kerül stratégiai hátrányba mindenki más, az összes többi játékos, aki nem juthat hozzá, a mindössze 1000-hez képest, akik végül bennmaradnak (az AB-Cicus ehhez képest nem ilyen volt8)); ugyanakkor másfelől arra is, hogy mellékjutalmakkal (FA, több titokizé, több szupercuccos) mennyiségileg jobban honorálhatnák azt az egészéves "munkának" megfeleltethető "áldozatot", amit a bennmaradás vélhetően igényelni fog. Ha jobban belegondolok: nyilván indulok a TOP-on, de ha nekem szegezné vki a kérdést úgy, hogy ha ugyanez az eventjutalom nem egy TOP-os lebonyolítás szerint zajló eventért járna (az ahhoz tartozó "izgalommal" és "presztízzsel"), hanem sima eventjutalomként bárkinek, aki bead fixen mondjuk 100- v 150M-nyi pajtaértéket, akkor beadnám-e, valszeg arra jutnék, hogy nem...-.-:sleepy:

    Na, tekintettel VV-s egyebekre, asszem, most átteszem magam olvasóba (vagy olvasó-mínuszba - esetleges térképtáblán meggémberedő baglyokért előre is szíves elnézést mindenkitől:oops:)...

    ÜDV és jó szórakozást minden indulónak és Drukkernak egyaránt!:)
     
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ugyanezt kaptam én is, pedig én is az alap eventrel kapcsolatban írtam, hogy elég lapos lett... a hölgy szereti játszani a fogadatlan prókátort-vagy provokátort?;)- TOP ügyben...
    lelke rajta, de nem túl szimpatikus hozzáállás piszkálni mindenkit, csak mert nem ért vele egyet:(
    Az eventet megcsinálom, nem lesz kihívás, 200000 csp-től sem esek hasra, ennél 1 óra alatt többet piacozok, lesz még1 felhősorom, ami egyébként jó, de a TOP előtti eventtől akkor is többet vártam. xD És azért téged idéztelek, mert nem vagyok hajlandó mamika57 kötözködésével foglalkozni.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Szomszika!
    Tudtam, hogy ha előkerülsz biztosan és pontosan elmagyarázod azt, hogy mit és hagyan kéne terveznem:)
    Engem a teljesen lenyűgözött amit leírtál, és meggyőzött. Főzni fogom a konyhában a gombapörit, mert valami ebédet kell így is úgy is csinálnom:) és szeretem főleg galuskával:)
    Szia Kukori! Követem Dyny és a Te példádat:) Oda ahová nem szükséges nem szóróm a zöldcsepp egy darabját sem:)
     
    CsakJucinak12, kekmaci75, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  9. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    kekmaci75, csio70, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    kekmaci75, _Cygnus_, -skorpio1977- és 5 más kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jönnek a gazdák
    [​IMG] kik erre készültek egész évben és nem hagyják magukat legyőzni [​IMG].
    Mindenki [​IMG]igyekszik, hogy elérje célját, már összeállt a csapat [​IMG]akik drukkolnak majd, addig van még hátra néhány gyakorlat[​IMG].

    Pattanjunk [​IMG] és hajtsunk addig el, jöjjünk vissza mire kell.
     
    k-rusi, alpha58, potyi120 és 38 más kedveli ezt.
  12. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen a nézet bármikor módosítható lesz az event során.
     
    Magdusnéne, kekmaci75, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia East!:)
    Nagyon szépen köszönöm, örülök neki, hogy így lesz:)
     
    _Cygnus_ és genka53 kedveli ezt.
  14. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    pontosan 143.990.552 csp
     
    hóóvirág, genka53 és Mag-Anya kedveli ezt.
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A 7 SzupErősítő a leírásban 8 darabra kijavítva a Gombapörkölt vonatkozásában. Elnézést kérek.
     
    Magdusnéne, kekmaci75, _Cygnus_ és 19 más kedveli ezt.
  16. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm szépen. :)
     
    Magdusnéne, kekmaci75, csio70 és 18 más kedveli ezt.
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az ellenőrzés után egészen pontosan:
    127.136.032
     
    kekmaci75, _Cygnus_, Coff66 és 8 más kedveli ezt.
  18. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    na látod, erre nem is emlékeztem , hogy alacsonyabb lett :) köszi , hogy kiegészítetted
     
    kekmaci75, _Cygnus_, hóóvirág és 3 más kedveli ezt.
  19. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Baby te mennyire teszed a mostaninál az 1000-et?
     
    sziszi1965, hóóvirág, iboly54 és 2 más kedveli ezt.
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Azt majd megtippelem vasárnap, addig nem írok Neked választ;):).
     
    _Cygnus_, Coff66, hóóvirág és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.