Visszajelzés Borzadálatos éjszakák

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 26.9.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos nekem sincs már ilyen ládám és nem is volt vendigóhoz +-ban szerencsém, amikor nyitottam a Teliholdas éj ládát. Írnám azt, hogy jó lenne, ha valamilyen formában visszakerülne a játékba a vendigó, de úgyis tudom, hogy pusztába kiáltott szó lenne :(
    PS: Ez a hónap a rémeseké az eventnaptár tervezetéből kiindulva, így reménykedem benne, hogy talán találkozunk nyereményként vele /de ez csak az én reményem, ne vedd készpénznek/:D
     
    PZoli64, rozo52, Luca_511 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nem volt net az elmúlt pár napban, szóval a teljesítés elszállt, de nem baj :D Ez a cél még teljesíthető :music:
     
  3. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Nagyon szépen köszönöm a választ. :)

    Köszönöm szépen, ki is derült, hogy nem csoda, ha nincs ilyen ládánk. :)
     
    Kuzdern, -gyöngy-581 és Othep kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Vendigó legalább még különlegesség:music: Az összes többi tucat árú8)
     
    aida2330 és Fätum kedveli ezt.
  5. apumbiapa

    apumbiapa Törzsjátékos

    Sziasztok. Event befejezve, nagyon jó volt. Megy tovább a normál termelés.:)
     
    wqkicsi és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. hagnes534

    hagnes534 Fórummogul

    Sziasztok!
    Megint kimaradt egy aratás mert nem lehetett belépni. Így aztán lehet hosszabbítani a végtelenségig, ha minden nap kimarad 1 akkor sosem leszek kész vele.
     
  7. wqkicsi

    wqkicsi Járnitanuló

    Tartok kemény 27 keverésnél a termesztett növény mennyiség meglesz de a felröppenő az még nyitott kérdés számomra.Gombaerdőt eddig nem szabadítottam fel így ez a saját káromon tanulva ha a felhő meglesz utána ráfekszek a gombaerdő területeinek felszabadítására egyébként tetszik az event és a felhőnek nagyon örülnék remélem sikerül mindenkinek! :)
     
    Kuzdern, apumbiapa, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Azt figyeltem, amióta megvolt a 70 etetés, jobban jönnek a poharak. Kár, hogy ilyen lett a játék. öt évvel ezelőtt még biztos ültettem volna eventnövényt a felröpikhez. ;)
    [​IMG]
     
    Nagyii58, Bonzó1945, edina242 és 3 más kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Jó régen jártam erre, és jó régen játszottam. Sok minden változott az elmúlt egy év alatt az életemben, sajnos nem igazán volt időm játszani. Időnként bekukkantottam a farmra learattam, aztán már léptem is. Most gondoltam játszom kicsit. Jól esik picit kiszakadni a valóságból. Örömmel látom, hogy a törzsgárda nagyrésze azért itt van még. :inlove:
    Ma kezdtem el az eventet, és válójában halvány lila dunsztom sincs meddig jutok. Csinálom amikor lesz-van rá időm aztán jutok amíg jutok. Végül is van még majdnem egy hét az event végéig, szóval van remény halam :D

    Puszim Nektek :inlove:
     
    Nagyii58, vihence, tandem6 és 25 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jutalom megnevezéseMennyiségSajáttiemtiemtiem
    Szupertrágya5 db6401
    Kacsa Kata szupertrágyája4 db7311
    Kacsa Kata turbótrágyája3 db7222
    Szupertáp3 db4302
    Farmpengő3 db4032
    Party pörgetés2 db3000
    Csillag5 db3210
    Farmmunkás kupon (3 óra)1 db0000
    „Amazonit” talányos fa1 db0101
    „Szulavézi” talányos tiki-fa1 db3121
    Farmarany2 db2300
    Bónuszláda1 db1110
    Etetések száma40201010
     
    vasaló57, vihence, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Tényleg régen olvastalak...üdvözletem...péntek 22 óra az eventzárás, biztosan meg leszel ;)
     
    Nagyii58, inanna11, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  12. jointaandi

    jointaandi Fórum-zöldfülű

    Segítséget szeretnék kérni! Nem jelennek meg a karakterek,akiknek oda kell adni a vámpírcsók italokat. Ilyenkor mi a teendő?
     
  13. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Miután előhoztad a kisablakot, a jobb oldalán van egy kis négyzet abba tegyél pipát.
     
  14. agikka

    agikka Junior szaki

    Ha elö hivod a haladási sáv táblázatot ott van egy pici kocka amire rákattintasz és megjelenik a zöld pipa és ezzel a karakterek is
     
  15. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Drága Szomszikám! Isten hozott, nagyon örülök, hogy visszatértél,
    okozzon neked sok örömet a játék!!
    Neked is óriási puszika!:inlove::inlove:
     
    vihence és Fätum kedveli ezt.
  16. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Köszönöm szépen. Igen, ebben bízom én is, hogy van sok idő. Végül is, nem állok olyan nagyon rosszul, ahhoz képest, hogy me estem neki az eventnek, a növények 1/3-a már a pajtában csücsül :D

    Szia Drága :inlove: Köszönöm szépen :) Bízom benne, hogy lesz kicsivel több időm. Hiányoztatok :)
     
    Nagyii58, vihence, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
  17. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Most végeztem az eventtel. Nem sok időm volt a hétvégén sem, ráadásul október 2-4-ig egész napos áramszünetünk van megint. Ma lófráltam a városban, holnap megyek az unokámhoz, áram nélkül nem sok mindent tudnék itthon csinálni amúgy sem. Ott meg foglalkozok a picivel, míg a lányom csinálja a dolgát. Vagy fordítva:D De nem ülök itthon egész nap tétlenül. Reggel és 4 után majd aratok és vetek, ami reggelig beérik, nem tudok mást csinálni.
     
    Nagyii58, aida2330, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Holnap beérnek a minden jóval megszórt kriptafáim a ligetben és újrakezdem az eventet, elfogyott az előre letermelt növényem, felröpim pedig még maradt hála a szomszédkáimnak és a fáknak amiket arattam idáig, kár lenne a rendszerre bízni a visszaváltásukat :D. Megkísérlem a lehetetlent, talán kapok némi bónuszládát még, az aranyról már nem is beszélve.. :D
     
    PZoli64, Nagyii58, rozo52 és 2 más kedveli ezt.
  19. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Osztom a véleményed, terved! :)
    A "kötelező" etetések után 17 eventnövényem maradt. Nagyon kiszámoltam.....xD
    Jelenleg 1500 bárpoharam van, ezért 2 napja piszkál a gondolat,hogy újra elkezdem az eventnövényt termelni.
    Most az első kör érik,1x2-n a felszaporítás után. Pörgettem párat,szerencsém is volt, + 1 db 100%-os növénybevételi az aranyrekeszbe. Eredetileg csak ezzel akartam támogatni a projektet, legnagyobb meglepetésemre pár pörgetésből kaptam 2 db 100 %-os teljes bevételi bónuszt. Ez a legjobb variáció, hisz az egész Farmon hat 24 órán keresztül.
    Kicsit etetgetem még az állatkákat, aztán újra a rémnövényeké lesz a főszerep;), leginkább a zombirka tápanyagellátása foglalkoztat. Nem bírok annyit termelni, ami elég lenne nekik.-.-:cry:

    További jó játékot nekünk!;)
    A végzetteknek gratulálok.:inlove:
    Jó játékot, sikeres befejezést mindenkinek!:)
     
    PZoli64, böbe764, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szintén zenész, majdnem lenulláztam a tápanyag szükséglet növényeit. :eek::music::oops::D
     
    PZoli64, Nagyii58 és aida2330 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.