Brumirodalmi-kör /Maci-roadshow: képeslap+történet 2018. aug./

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 1.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    [
    A kiemelt sztorit >:(szükség esetén majd a válóperes tárgyalásomon is hajlandó vagy elmondani??-.-

    Tisztelt bíróság én ártatlan vagyok! Azt sem tudtam, hogy nős:cry:- a pszichológusommal már két alkalommal is megpróbáltam feldolgozni ezt az eszement nyaralást, talán végre sikerül:sleepy: A nejnek vigaszdíjként megadnám a pszichomókus telefonszámát:p
     
    PalMa, Fenyvesi1010, fénylő. és 12 más kedveli ezt.
  2. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Bocsánat!
    Nagyon -nagyon nevetek...xDxDxDxDxD

    Annyira, de annyira jók vagytok, hogy muszály volt leírnom... Ne haragudj Zalán, tényleg nem tudunk viselkedni...:wuerg:xDxD
     
    PalMa, fénylő., lukimi és 10 más kedveli ezt.
  3. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Jahj...!:sleepy: Ezek a "Nőszemélyek":inlove: engem teljesen romlásba visznek!:cry: Nem kéne megszólalnom, nagyon nem - ha ezzel a diszkvalifikálást kockáztatom...:wuerg: Mert úgy érzem, egyre nagyobb szükségem van arra a pink pálcikásra...:oops:
    .
    .
    .
    De ismeretében kiindulópontul szolgáló levlap-füzérem következményeinek, amik immár a mindeddigi előzményeknek tekintendők, a zsűri bizonyára méltányos lesz irányomban...:p
    Szóval tegyünk úgy, mintha ez a post itt sem lenne, mintha csak úgy magamban gondolkodnék hangosan... Jóóó?;)
    .
    .
    .
    Naszóval aszongyahogy: Tegyük föl, hogy bevált a pályázaton való induláshoz fűzött számító tervem:wuerg:, és enyém lesz a fődíj.:p Akkor ugye a pink pálcikásért a lufin talán kapok 2 Gesztenyepókot, abból az egyiket visszacserélem az eredeti helyett egy másik pink pálcikásra, a másikért talán adnak 3 PáncélPannit... ... ...Abból kettőt megtartok, a harmadikat talán el tudom cserélni 4 neon pandára, amik közül hármat megtartok, a 4.-et a cseretopicban meghirdetem 5 piros és 5 narancs teveólért, ezek közül pedig az egyik pirosat beáldozva, kis szerencsével kifoghatok egy Győzedelmes malomt, Katóm kívánsága szerint: [​IMG] - én úgy látom, ez nem teknősól, miközben páncélja ennek is van (ha már a Drágámnak ez "akadt be" valahonnano_O), relatív régiség lévén ritkának talán ez sem annyira sűrű (sztem Neki is csak 1 van, az is a felhősorán), drágának is drága (egy piros teveólért legalábbis már szívja a pharmer a fogát8)), ráadásul az általam vívott szélmalomharc tekintetében még ténylegesen stílszerűbb is, mint egy teknősól (oké, itt végül is Nála a pont - az efféle finom szimbolikáért mindig is odavolt, már jegyességünk időszakában is:music:)... Arról nem is beszélve, hogy a TP-je is jobb, mint egy teknősólnak (14 óránként 300, 1x1-ről, ami ráadásul még termőterületet sem foglal, hisz a Kergébe is ki lehet tenni, és ez még csak az alap TP, erre még jöhetnek a bónuszok egyéni megoldások szerint!:inlove: - Ezért Katám biztosan bolondulni fog: karjaimba omlik majd, mint a teletömött polcsor a múltkor, amikor kinyitottam a beszorult kamraajtót...:D)
    .
    .
    .
    Bakker, csak összejöjjön a pink pálcikás!:oops: - Ha jó a levezetésem, ezen áll vagy bukik az egész...:eek: <Esetleg ha a zsűritagoknak felajánlanék fejenként egy-egy narancs tevét hitelbe...o_O Vagy összesen 1 narancs tevét, amin aztán maguk közt okosba' megosztoznak??? Hmmm....??? {Megj., csak a tisztánlátás végett, a tényállás rögzítésének kedvéért: még ha annak is tűnik, ez nem megvesztegetés, ez egyelőre még csak egy megvesztegetési kísérlet!!!}>
    .
    .
    .
    [További másfél óra morfondírozás és gondterhelt mérlegelés...]
    .
    .
    [Aztán egyszer csak, hirtelen: Isteni szikra függöny mögül balról be!:D]
    .
    Áhh, hinnye, ez akárhogy is..., ebben túl sok a buktató - hát csak akad már valahol a menümben egy redves gördeszkagyár...!:mad: (Hopp... Várjunk csak... o_Oo_Oo_O Na mindegy, végül is a szándék a lényeg: ha nem cserélhető, hát nem cserélhető - az már igazán nem tehető meg az én hibámnak...!:music:)



    __________________________________________________________________________________________________________________________
    Ui.1: Tényleg bocsesz a Stábtól:oops: - ennyi erővel akár nevezhettem volna valid pályaművel a másik kategóriába is...:) (2 pink pálcikás...:p:music: - MICSODA PERSPEKTÍVÁKAT NYITOTT VOLNA!!!xD)
    Ui.2: Viszont köszönet a Hölgyeknek is az elmés és frappáns "viszonválaszokért":inlove: (efféle megvalósult inspirációnál őszintébb elismerő visszajelzésre "legelszálltabb" pillanatomban sem számítottam volna (ha jobban belegondolok, már nem is kell a pink pálcikás:D)) - és a legkomolyabbra fordítva: őszintén jót szórakoztam én is a Ti írásaitokon!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.18
    PalMa, fénylő., ursa11 és 19 más kedveli ezt.
  4. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Üdv Gazdák, ;)

    Így a cserenap előtt egy gyors eredményhirdetés, hogy a nyereményeket még ma kipostázhassuk :D:) :

    Képeslap
    1. helyezett: PharmeRgazDa
    1db Pálcikahegyező műhely 4.szint: rózsaszín
    1db Pandakuckó 4.szint: rózsaszín


    2. helyezett: -elzemari-
    1db Szőnyegcsomózó 4.szint: rózsaszín
    1db Tevekarám 4.szint: rózsaszín


    3. helyezett: nyuszika215
    1db Kreatív kókuszkopasztó 4.szint: rózsaszín

    ABCDEFÖssz
    1.HéricsBáró43441420
    2.asdfghjkl44444424
    3.Imi*44444323
    4.Petike198644344423
    5.elzemari22132414
    6.nyuszika21544213418
    7.PharmeRgazDa11424113
    8.jutka6534444221


    Történet

    1. helyezett: -Anyu-
    1db Pálcikahegyező műhely 4.szint: rózsaszín
    1db Pandakuckó 4.szint: rózsaszín


    2. helyezett: Rékuci1111
    1db Szőnyegcsomózó 4.szint: rózsaszín
    1db Tevekarám 4.szint: rózsaszín


    3. helyezett: nyuszika215
    1db Kreatív kókuszkopasztó 4.szint: rózsaszín

    ABCDEFÖssz
    1.asdfghjkl44444424
    2.Anyu2111229
    3.nyuszika21532321314
    4.Rékuci111113233113


    ***********************************************************

    Különdíjas: Kata_rzis verse: #18
    Nyereménye: 1db Kreatív kókuszkopasztó 4.szint: rózsaszín


    Köszönjük szépen minden brumirodalmárnak aki időt szánt a fórumjátékra és írt egy képeslapot és/vagy történetet. :inlove::music: Reméljük jól éreztétek magatokat a mostani Brumirodalmi-körben is! :D
    Olvasni betérő fórumtársainknak is köszönjük, hogy befáradtak ide. Reméljük nektek is tetszettek a pályaművek! :)


    Várunk titeket máskor is!
    Maci Roadshow csapata
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.18
    PalMa, fénylő., jófarmerlány és 20 más kedveli ezt.
  5. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Gratulálok a nyerteseknek!

    Jó kis versek születtek!
     
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Köszönöm szépen a jutalmakat! Kókuszcici nagyhatalom lettem :inlove:
     
  7. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok, szép estét kívánok Mindenkinek. :)
    Gratulálok a nyerteseknek és egyben köszönöm minden játékostársamnak hogy megosztották velünk fantasztikus történeteiket, írásaikat:)
     
  8. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok! Gratulálok a nyerteseknek (igen-igen, még annak a csélcsap uramnak is!), ismét klassz kis művek születtek. :D Külön köszönöm, hogy megtiszteltetek egy különdíjjal! :inlove: Felfogom egyfajta vigaszdíjként:D, lévén, hogy - így vagy úgy - többen is engem "ekéztem" a pályázatokban... ;)


    Ugyanakkor Pharmer fenti, kiragadott idézetét újraolvasván, bujkál bennem a kisördög, hogy maga a nyeremény nem egy újabb fricska akart-e lenni irányomban, most éppen az ítészek részéről... o_O De az is lehet, hogy csak paranoiás lettem... xD
     
  9. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Most már el merem mondani, régen szórakoztam ilyen jól. :D

    Pharmer, Kedves! Mifelénk az ilyen huncut csirkefogókat "Kutyaházi"-nak titulálják. (Ne kérdezd, miért!) Azért ne aggódj,változatlanul imádjuk az írásaidat. Ja, és Téged is! :D
    Kedves Kata! Sajnálom, hogy ennyi bosszúságot okozott Neked ez a pernahajder, azt pedig külön sajnálom, hogy nem tudtam elmenni az "Édes a bosszú" c. kerti partira. Remélem, jól éreztétek magatokat! És remélem azt is, hogy Pharmer hatalmas trópusi virágcsokorral, bűnbánó arccal, laposkúszásban érkezett haza, és ezzel talán elnyerte a bocsánatodat...
    További hosszú, boldog, ámbár izgalmas, fordulatos, eseménydús házaséletet kívánok Nektek a MI NAGY ÖRÖMÜNKRE!!!
    :D:inlove::music:;)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.18
    fénylő., jófarmerlány, ursa11 és 14 más kedveli ezt.
  10. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG] Sziasztok.

    Jól szórakoztam az irás alatt is!!Köszönöm szépen!
    Bizakodom, hogy lesz máskor is ilyen játék, és majd akkor is szivesen olvassátok el a kis szösszenetemet!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.18
  11. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Először is köszönöm szépen, és ezúton is jelzem, hogy megkaptam mindent, ami a kiírásban szerepelt:) (sőt, a pluszban mellé küldött szezonális szomszédajándékot is... - :inlove:, külön jólesett:)). Nekem ez az első és ez idáig egyetlen bahás rózsaszín terményesem, úgyhogy már önmagában ezért is emlékezetes lenne, de valójában a visszajelzések (többek közt erre is gondolok:inlove:) még jobban estek, ráadásul be kell valljam - bármennyire is "imázsromboló" dolog elismerni, amikor vki a saját poénjain nevet:oops::), de - élveztem az írás minden pillanatát is: eredeti ötlet volt ez a pályázati kiírás, jól megmozgatta a fantáziánkat!:D
    Másodszor pedig: természetesen én is gratulálok minden további helyezettnek és minden helyezetlen indulónak is - hőn szeretett különdíjasunknak:inlove: pedig külön is:p...
    Nem-nem, szerintem ezt ne firtassuk, szerintem jobban jártunk így: azért "kárpótlás" gyanánt mégiscsak jobban kell örülj a háztartásunkban egy vadiúj közös:music: pink terményesnek, mint egy épp csak a kerítésen át sem dobott régi alap gördeszakagyárnak:p, ami már eleve is megvolt, és max. csak egy esetleges vagyonmegosztás esetén válhatna érdekessé...:( Na de ilyesmit még gondolatba se ejtsünk!!!:eek::)
    ((Megj., viccen kívül: a Győzedelmes malomnak, csak puszta kíváncsiságból, próbáltam utánanézni a hétvégén, de híre-hamva sem volt a léghajón, amin őszintén szólva meglepődtem (az is igaz, hogy piros teveóllal nem próbálkoztam rá...8))...))
    De nem tőlem kaptad el!!!:eek:
    Vagy most ezt értsem úgy, hogy mégsem békültünk ki?o_O
    Pedig már egészen az volt a benyomásom...:inlove::music:
    Most mondd azt, hogy az én antennáimmal van a baj, de ha most ezzel az elejtett félmondattal valójában arra akarsz célozgatni, hogy esetleg hazahurcoltam Neked a fülledt trópusokról valami csúf ragályos kórságot, akkor megrendülne a Beléd vetett bizalmam, mert ez azt sugallná, hogy mégsem hitted el minden szavamat, általam kimondottak szerént, a hazaérkezésem utáni nagy beszélgetésből...:cry:
    Mondjuk, ha meg nem tőlem kaptad el..., éppenséggel akkor is megrendülhetne az a bizalom...o_Oo_Oo_O Sőőőőt: akkor pláne!:eek::eek::eek: De igazán pláne!!!>:(>:(:mad::mad::mad:
    Áhh, de nem is, már el is hessegettem ezt a cudar, ördögcsiholta röpke gondolatot...o_O Az én Katóm nem ilyen!:inlove: És olyannak meg aztán pláne-de-végképp nem olyan!!!:inlove: Hisz még ünnepséget is rendezett a bahás üdülésem mementójául - mondjuk azt az egyet nem értem, miért "Édes a bosszú" címmel hirdette meg, de mindegy is - néhány napon belül erről a paranoiáról is ki fog derülni, hogy nem is az, csak rémeket láto_O...
    Igen, ilyen az én Katusom, csupa asszonyi gondoskodás:inlove:, ami persze néha átcsap oktalan aggodalmaskodásba:(, de ez valahol természetes is; szóval szerintem csak beképzeli Magának, hogy itt bizsereg, ott sajog, emitt kívánja a vakaródzást, amott meggyömöszkölést, de valójában csak megint kijött rajta a szokásos üldözési mánia:sleepy: (nem is értem, tényleg, honnan vehette ezt a paranoiát, vagy mifenéto_O). De ez mindig el szokott múlni az régi öregek jól bevált módja szerint: ha okosan, érzéssel bánnak Vele.:) És hát, ha valaki tudja, mi a gyöngéje, hát én tudom: csak béke kell és nyugalom - máskor is volt már, hogy másfél hétig nem szóltunk egymáshoz egy szót sem, és akkor pont az alatt a másfél hét alatt nem is veszekedtünk, egyáltalán (érdekes egybeesés...o_O:D - persze az effélék jellemzőek is a Mi Családunkra: a Grószfater is állítólag már harmincéves korától mindig mondogatta, hogy dehogy szokik le a pipáról, hanem inkább megpróbál jól kijönni belőle, úgyhogy kéri is a Fennenvalót, hogy még 70 évig krahácsoljon miatta, és akkor már biztosssan nem hótt meg tőle korán;) - hát ez is valami efféle csudadolog-egybeesés...). Ez most is működni fog, egyszerűen működnie kell, hát hisz pőre számolástan, annak pedig az asszonyi természet is be kell adja a derekát! És akkor újra felhőtlen lesz a bódogságunk - az égbolt csupa-csupa napsütés8), és máris a Bahán érezzük magunkat, összhangban, édeskettesben, hátrahagyva mindenféle, időleges társul szegődött, ilyen-olyan göthöt és bántalmakat, kételyeket és mételyező gondolatokat...:inlove::D


    Üdvözlettel: Pharmer:)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.18
    Gio, fénylő., jófarmerlány és 18 más kedveli ezt.
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Gratulálok a nyerteseknek, és köszönöm az ajándékokat! :)
     
    Gio, fénylő., jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszi a lehetőséget! :)
    Gratulálok minden kedves indulónak és nyertesnek!
     
    Gio, fénylő., jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  14. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Gratulálok a nyerteseknek! :)
    És biztos vagyok benne, hogy nem csak én lennék kíváncsi Kata és Pharmer házaséletének további részleteire.:inlove:;)
     
    Gio, fénylő., Pharmer500#2 és 7 más kedveli ezt.
  15. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    [​IMG]

    Aszály
    Sajnos meg érkezett az aszály ideje az állatok,szomjasak és éhesek. Hiába kóborolnak a farmon nem találnak semmit,a fák kiszáradtak a kutak ki apadtak.Az esőt várják nézik az eget,de felhő sehol már csak a gazdájuk segíthet rajtuk.A cica - szól jöhetne a gazda mire a -teve már látom is erre a szamár - hozza az élelmüket meg a vizünket is. Végül mindannyian jól laktak és a szomjukat is olthatták a hűs vízzel.

    ID szám 23582358 Bipné
     
    *-ToFarmer-* kedveli ezt.
  16. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája


    Szia!
    Attól tartok, hogy lekésted a határidőt!
    Nem hiszem el, hogy nem vetted észre...
    Majd legközelebb!