Brumirodalmi-kör /Maci roadshow: meseírós pályázat 2017. dec./

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 24.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok:) Én is nagyon gratulálok a három nyertesnek és a különdíjasnak is:)
    Öröm volt olvasni a meséket:)..persze mindenkiét:) A legközelebbi téma is biztos jó lesz:)
    Hát Nyuszika kaptál még plusszban 5 pankát segítségnek:) Ez igazán jó befejezése a mesédnek:D:)ettől jobb nem is lehetne igazán találó;)... gratulálok az első helyezéshez:)..nagyon aranyos kis mese volt.
    Mindenkinek gratulálok amiért tollat fogott és írt jó kis meséket
     
  2. ektorp

    ektorp Junior szaki

    Gratulálok a nyerteseknek és minden résztvevőnek.
     
  3. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nahát...most olvastam:inlove: Nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak, a zsűrinek a szavazást, a felajánlónak a jutalmat és mindenkinek a gratulációt! Megörvendeztettetek! Várom a következő pályázatot, rengeteg mesém van még;)
     
  4. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Nagyon gratulálok a helyezetteknek és az összes meseírónak is, aki részt vett ezen a meseírós pályázaton :)
     
  5. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szívből gratulálok a nyerteseknek és a pályázat összes résztvevőjének! Nagyon köszönöm a különdíjat, megtiszteltetés. :inlove:

    Tisztában voltam vele, hogy nem illik a pályázat tematikájába a tavalyi évet összegezni próbáló versem, de hová máshová is posztolhattam volna, mint a Brumirodalmi-körbe...:)

    További sikeres fórumjátékot kívánok a szervezőknek és sikeres pályázatokat a gazdatársaknak.

    Bevallom, hiányoznak azok az idők, amikor néhányunk mindenféle pályázat nélkül is írt verseket, vagy költött át dalszövegeket egy-egy eventcsevegőbe....
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.18
  6. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Most értesültem bagolyban, hogy helyezést értem el :)
    Na ezt most igazán nem gondoltam!!! (három tátott szájú szmájli!)
    Nálam a 3 győztes: nyuszika215, Cyra65 és drága, okos szomszim: Kata_rzis .:inlove::inlove::inlove:
    Annyira eredetit és fantasztikusat alkottatok mindhárman, hogy le a kalappal Előttetek!!! :D
    Nagy-nagy gratuláció elsősorban Nektek :inlove:és minden résztvevőnek!!!:)
    A szervezőket pedig külön dicséret illeti! A szabadidőtöket és vagyonotokat feláldozva hoztok nekünk örömöt és elismerést adó játékot!
    Le a kalappal!!! (kár, hogy kalapot emelő szmájli nincs :-( )
    Minden résztvevőnek gratulálok, legyen az meseíró, zsűritag, vagy szervező! :inlove:
    Jó itt Veletek!!!:inlove:
     
  7. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Köszönöm, hogy elolvastátok a „mesémet”.
    Köszönöm a zsűrinek a szavazatokat.
    Gratulálok mindenkinek, aki klaviatúrát ragadott.
    A mesémet az élet írta.
    Köszönöm a sorsnak, hogy megismerhettem Mákost, Manót és nem utolsósorban a kedves Gazdát.
    Általuk több lettem, gazdagabb lett az életem is.

    Amúgy a szüleimet, páromat, gyermekemet, az ihletet sem hagyhatom ki, de főleg a világbékét.
    Nekik is danke schön!
     
  8. Lilieth

    Lilieth Törekvő

    Szívből gratulálok a nyerteseknek és köszönöm szépen Mindenkinek, hogy ilyen csodás történeteket olvashattam! :inlove:
     
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gratulálok a nyerteseknek és minden résztvevőnek!:inlove:
    Már az is milyen szép, hogy ennyien írtunk egy verset, bevallom én a kiírás után költöttem egyet azt írtam ami akkor jött!xD
    Köszönöm a szavazatokat is ahhoz képest rosszabbra számítottam még egyszer köszi!
    :)
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szívből gratulálok a nyerteseknek! Köszönöm szépen Mindenkinek, hogy itt lehettem Veletek és ilyen csodás történeteket olvashattam! :) Lehet mesélni az apró népnek, gyermekeknek, unokáknak.:)
     
  11. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Sziasztok - gratulálok a nyerteseknek és minden meseszerzőnek -most sajnos nem volt időm beszállni a versenybe , csak olvasás szinten - de már várom a következő megmérettetést :)
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Gratulálok a nyerteseknek. Én nem fogok több ilyen játékban indulni, nekem ez csak egy próba volt.:) Most is alig találtam ide, sajnos nincs időm ilyenekre. :) Utólag bevallom hogy nekem Katar_zis-é tetszett a legjobban, ha lehetett volna 10 lájkot nyomni akkor nyomtam volna. :) Nagyon örülök hogy kiosztottatok egy negyedik díjat is.:) Sok sikert mindenkinek a további játékokban is.
     
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Újra elolvastam a meséket, és megint ugyanazt tapasztaltam, még órák múlva is ott ült az arcomon a csendes derű. Az unokám meg is jegyezte, hogy biztosan szépet álmodtam az éjjel...
    Köszönöm Nektek! Szeretek itt lenni! :inlove:
     
  14. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Sziasztok! :)
    A díjat megkaptam.
    Köszönöm a szponzoroknak és külön a kedves "postásnak"! :)