Brumirodalmi-kör /Maci roadshow: versírós pályázat 2017. nov./

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 13.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Gratulálok minden indulónak..de persze a helyezetteknek külön nagy gratuláció:)
    Tényleg nagyon jó versek voltak...igazi kőltők vagytok:)
    Jó volt olvasgatni őket..most is elolvastam a győztes verseket.
    Köszönjük szépen a szervezést és lebonyolítást újból a Maci-roadshow csapatának:)
    Várjuk a következő Házi-feladatot:inlove:.
    Személy szerint köszönöm szépen Csocsónak az ajándékot amivel meglepett bennünket..nagyon kedves gesztus:)...nagyon örülök neki:)
     
    dettiapa, Sali~*.*, Maci-roadshow és 18 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nagyon keressük Szanzsu-t!

    A top csevegőben írt egy nagyon-nagyon szomorú hsz-t, amiben megírta, hogy a supporton kérte a farmja törlését.
    Aki el tudja őt érni bármilyen privát vonalon, tegye meg. Nagyon kérjük!

    Visszavárjuk! Mindkét topos játékunkban nyert. Hátha ez kicsit jobb kedvre deríti. Keressétek és hívjátok vissza!

    A supportra írva, jelezheti, hogy megváltozott a döntése és újra játszani szeretne.

    Nagyon várjuk, hogy adjon életjelet magáról!

    De ennél már csak azt várjuk jobban, hogy újra kapanyelet fogjon és köztünk legyen. :inlove::inlove:
     
    Melan, MÍRA1959, újfarm53 és 30 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Minden elismerésem @Csocsoovb
    Láttam én is "miken" mentél keresztül. Nehéz döntés elé állítottad magad a történtek után, gondolom én. Nem tudom a helyedben én mit tettem volna. Az biztos, hogy a játékot nehéz itt hagyni. Én is beleestem egy szituba anno és gondolkoztam, hogy abba hagyom, vagy is nem kezdem, hisz az a farm az enyészeté lett. :D Viszont másnap vagy harmadnap csináltam ezt a farmot és azóta ezzel gazdálkodok. :) No de nem szaporítom a szót, az biztos, hogy ez egy szép gesztus tőled. Az biztos, aki nyer a nyereményjátékon, az mindig tudni fogja, hogy jó szívből érkezett az ajándék..
    Minden szépet neked és persze mindenkinek!

    üdv:apja
     
    Melan, MÍRA1959, újfarm53 és 26 más kedveli ezt.
  4. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Sziasztok - Gratulálok minden nyertesnek - igazi öröm a szürke hétköznapokban ha így együtt tudunk játszani - remélem a TOP-on történtek miatt nem veszítünk el senkit a farmközösségünkből - köszönöm a külön ajándékot - köszöntöm az új mecénásokat és már várom az újabb játékokat - Hajrá MRS!
     
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nem tudom kik voltak a zsűriben, de nem is fontos. Gratula nekik is és az összes versírónak is.
    Megleptetek. Nagyon ám. Álmomban sem gondoltam volna. Amikor írtam, még nem tudtuk, hogy mi is történt a háttérben, Csocso és Kazimír (mindkettőnek tisztelet) csak utána szólaltak meg. Külön köszönet nekik, hogy megosztották velünk azt, amit lehetett és ezért egyéb retorziók nem vártak rájuk.
    Külön említeném a gesztust, mellyel a Road-showhoz új mecénást kaptunk. Nemes gesztus.
    Ennek ellenére azt mondom, nem feladni. Adj időt magadnak. Legutóbbi tiltásom után én is fel akartam adni, leginkább a fórumozást.
    Aztán apránként begyógyultak a sebek. A hegek megmaradtak. Itt van egy közösség. Megérti és elfogadja, ha feladod, de mindenki arról álmodik, hogy az igaz mese megkerül.
    Szükség van olyan emberekre, mint Csocso vagy Kazimír. A BPnek sok hiányossága van. Ezek megváltoztatásához, pedig igaz emberekre van szükség. Nem fog egyik napról a másikra menni, de lassú víz partot mos. Nem lehet forradalmakkal, lázadásokkal, anarchiával előre lépni. Ezek és a háborúk csak elpusztítanak mindig valamit, ha sikerül, de építeni mindig csak nyugodt körülmények között lehet.
    Ha helyreállt az igazság, akkor eredj békével. De ahhoz egy TOPot meg kellene nyerj. ;)
    Olimpiai bajnokok véreztek el igazságtalanul, világbajnoki álmok foszlottak szét igazságtalanul (Magyar - Német 1954), de ezek közül sokan felálltak és amit akartak elérték.
    Hajrá ultistars! Mert már világsztár.
     
    times84, Melan, újfarm53 és 38 más kedveli ezt.
  6. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Csak most jutottam gépközelbe, de egy kedves farm-társam már értesített, hogy valamit nyertem...
    Szóhoz sem jutok!!! De tényleg!!! :music::inlove::D
    Nagy örömmel írtam a versikéket, és még nagyobb öröm, hogy Nektek is tetszett!!!

    A Kicsi-bocs díjtól pedig egészen meghatódtam. Egy nagymama minek örülhetne jobban? Drága "Kicsi-bocs", bearanyoztad a napomat! Bár még nincs karácsony, de ezt a Kicsi-bocs díjat odateszem majd a karácsonyfám alá! :inlove:
    Sok-sok szeretettel,
    Márti mama

    Bocsássatok meg, hogy el vagyok foglalva a saját kis örömömmel (még sose nyertem semmit), természetesen én is gratulálok minden résztvevőnek, és köszönöm a titkos zsűri lelkiismeretes munkáját!
    És mint tudjuk, ez a verseny nem jöhetett volna létre szponzorunk/szponzoraink önzetlen támogatása nélkül! ;)

    Kaptam baglyot, hogy választanom kellene nyereményt. Így jár, aki csak örül, de nem figyel. :music: A Pannikat kérem, mert nekem sokáig egy sem volt, aztán egy nagyon kedves farmtársamtól kaptam egyet, és a mostaniakkal együtt már egy jelentős seregem lesz! :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.17
    újfarm53, mimi, dettiapa és 29 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem is tudom, hogy hogyan szólaljak meg, mert megint nem találom a szavakat, pedig keresem, csak...
    Gratulálok a nyerteseknek, örülök neki, hogy pályáztak és egy ilyen élményben volt részünk itt a fórumon amit ők adtak nekünk.
    Szia!:)
    Írtam neked egy baglyot, kérlek szépen válaszoljál rá, ha lehet még ma, Köszönöm szépen. :)
    @Csocsoovb
    Örülök és könnyes is a szemem.. "Mert nincs rá szó, nincs rá fogalom... " amit érzek...
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.17
    Melan, MÍRA1959, újfarm53 és 24 más kedveli ezt.
  8. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Szia! Elvittem a "hirdetést" két, nagy létszámú facebook rajongói csoportba, ahol tag vagyok, és kértem vigyék tovább, ahová tudják.Reméljük, sikerrel járunk!:eek:
     
    skalimaci, újfarm53, dettiapa és 18 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!
    Gratulálok a nyerteseknek és minden versírónak, öröm volt olvasni a műveket.
    Köszönet a mecénásoknak, a nagyvonalú ajándékokért.
    A szervezőknek külön köszönet, hogy a játéksorozatokon keresztül próbálják a fórumot
    élettel megtölteni.
    Gyöngyöt idézve: .....könnyes a szemem.
    Prof.Úrral együtt én is mondom: "Hajrá ultistars! Mert már világsztár" vagy!
     
    újfarm53, dettiapa, mebajah és 20 más kedveli ezt.
  10. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Te jó szagú rezeda!
    Most léptem be a fórumra és hirtelen nem is értettem, hogy mi az a sok értesítés, amit a fejlécben találtam...
    El sem hiszem, hogy a sok szuper vers közül az enyém lett a nyertesek közül az egyik!
    Hatalmas meglepetés és öröm ez a számomra!
    Nagyon szépen köszönöm a részvétel lehetőségét és a csudi klassz nyereményeket!
    Gratulálok minden nyertesnek és minden résztvevőnek! Nagyon élvezetes volt itt játszani és olvasgatni :)
    Csocsonak nagy köszönet azért, hogy a felajánlásával csatlakozott kedvenc Macinkhoz és támogatja a játék nyereményellátását :inlove:
     
    újfarm53, mimi, GYuGYu1003 és 25 más kedveli ezt.
  11. Lilieth

    Lilieth Törekvő

    Nagyon szépen köszönöm szépen :D Mivel nem jutottam szóhoz a meglepitől, ezért nem is írtam idáig. Úgy tűnik, versben jobban megy xD
    Gratulálok a nyertestársaimnak, valamint minden résztvevőnek a csodás versekért, és köszönöm a szervezőknek és a zsűrinek egyaránt, valamint eddigi és legújabb mecénásunknak is a lehetőséget és a nyereményeket!

    Ui.: A TOP-hoz és a történtekhez nem szóltam hozzá a szokásos antiszoc énemet nem meghazudtolva, de: Remélem, hogy mindenki meggondolja magát, aki végleges döntéseken töri a buksiját...
     
    újfarm53, dettiapa, Tigrislady és 21 más kedveli ezt.
  12. Szanzsu

    Szanzsu Járnitanuló

    Kedves Beko!

    Először is tisztelettel és hálás szívvel megköszönöm mindazoknak, akik önzetlen döntésükkel, mecénási felajánlásukkal és jószándékú segítségükkel lehetővé tették e nemes versengést. Külön kiemelném ToFarmer-t.

    Azzal, hogy ilyen előkelő helyezésre méltattatok, leírhatatlan boldogsággal töltöttétek meg a szívem, ezért e mai nap igazán különleges és emlékezetes marad a számomra, a tippversenyben elért helyezésemről már nem is szólva.

    És most kedves Beko, engedd meg, hogy hagy reagáljak erre a kedves és általam ki nem érdemelt hozzászólásodra:
    Amit a TOP csevegőben lévő hozzászólásomban írtam, és amit Te teljes mértékben jogosan töröltél, nos az ott leírt véleményem sajnos nem változott, nem tudom megerőszakolni a lelkem. Hidd el nagyon jólesnek kedves szavaid, ezt őszintén köszönöm Neked, szerintem meg sem érdemlem.
    Akkor, amikor írtam azt a hsz-met, amire Beko itt utalsz, nos akkor előtte írtam a Supportnak is egy levelet (szerda 12.58 órakor) és ebben kulturáltan kértem őket arra, hogy töröljék végérvényesen a regisztrációmat (csak ez az egy farmom volt mindvégig).
    Anélkül, hogy megsérteném a levéltitkot, ami szintén a hsz-m törlését vonná maga után, azóta már tíz levélváltásom volt a Supporttal, és ebből hétszer ismételten kértem határozottan, de nem sértően őket arra, hogy továbbra is szeretném ha törölnék végérvényesen a regisztrációmat. A Support mind a hétszer készségesen és kedvesen válaszolt, és most a saját megfogalmazásomban írva azt a választ adták: hogy jelenleg nem tudják teljesíteni ezt a kérésemet.

    Azóta eltelt négy és fél nap és még mindig nem törölték a regisztrációmat. Na most erről a véleményemet kedvesen, szépen megfogalmazni úgy, hogy ezt a részt ne töröljétek, nagyon nehéz: Tehát amellett, hogy úgy érzem, hogy teljes mértékben igazságtalanul bántak el az egyik zászlóvivő játékosunkkal, és így velünk magyar játékosokkal is, egyébként ez az oka annak, hogy nem kívánok részt venni tovább ebben a játékban (a magyarságot pedig csak azért hangsúlyozom ki, mert pontosan tudjuk melyik nemzet által lett ez a döntés kiprovokálva, ami alapján a "gumigerinc" meghajlott) tehát számomra összegezve, ez az igazságtalanságnak és ami most velem négy és fél napja tart, és még ki tudja meddig fog tartani amíg teljesítik a kérésemet, a hozzáértés hiányának a magas foka (és itt megint csakis a BP döntéshozóira gondolok).
    Azt gondolom, hogy a mi moderátoraink páratlan játékosok és szerintem nagyszerű emberek is, akik kitűnően és lelkiismeretesen végzik el a feladatukat!

    Kedves Beko!

    Nem tudtam ezt rövidebben megfogalmazni, így is rengeteg gondolat maradt bennem, ami nem erre az oldalra való, ezért bizonyára sokaknak akik ezt a hozzászólást elolvassák érthetetlen is lesz, amit ide leírtam, de amint látod a véleményem sajnos nem változott.
    Nem értem miért van ez a huza-vona, miért nem törölnek már, és azt sem értem, hogy a BP miért nem tart eléggé felelősségteljesnek minket, játékosokat arra, hogy képesek vagyunk önállóan is törölni magunkat. Ha önállóan tudunk arról dönteni, hogy regisztrálni szeretnénk a Farmerama játékba, akkor szerintem azt is el tudjuk dönteni felelősségteljesen, hogy mikor szeretnénk abbahagyni mindenféle levélírogatás és kérelem nélkül.

    Végezetül pedig, szeretnék még gratulálni a pályázatban résztvevő minden egyes játékostársamnak a nagyszerű költeményeikhez, és engedjétek meg, hogy összevonjam ezt a gratulációt a tippversenyben elért eredményekkel is!

    Nagyon szépen köszönöm, további sikeres és jó játékot kívánok mindenkinek!
    Szanzsu
     
    times84, újfarm53, MÍRA1959 és 24 más kedveli ezt.
  13. Rudolfbeer

    Rudolfbeer Törekvő

    Sziasztok!

    Micsoda meglepetés! Szóhoz sem jutok. Sosem gondoltam volna, hogy bármilyen helyezést is elérhetek ezen a versírós pályázaton.
    Szó bennszakad, hang fennakad....( ha már vers) :)
    Nagyon köszönöm a zsűrinek, hogy említésre méltónak találta a kreálmányomat. :)

    Több embert is hála és köszönet illet (nem csak részemről) amiért ilyen messzire jutott ez a kezdeményezés.
    Először is az ötlet kitalálója és önzetlen felajánlása alapvetően egy hihetetlen gesztus a többiek felé!
    A legfőbb érdem az övé, nem is vitás. Aztán a többiek akik támogatták és segítették az ötlet kivitelezésében és rengeteget dolgoztak a háttérben, hogy ez megvalósulhasson, őket szintén köszönönet illeti. A zsűritagok munkája szintén elismerésre méltó.
    Rengeteg ember dolgozott azon, hogy valami olyan egyedi dolgot hozzon létre a mi kis fórumunkon ami egyetlen másik fórumon sem található meg!!!
    Ultistars csatlakozása és felajánlásai pedig tovább erősítik ennek az életképes ötletnek a fennmaradását és biztosítja a nyeremények hosszú távú ellátását.

    Ha majd egyszer úgy döntök, hogy befejezem az aktív farmos pályafutásom, akkor egészen biztosan csatlakozom a mecénások táborához. Sokkal elegánsabb dolog úgy távozni, hogy a nehezen megszerzett javaidat gálánsan felajánlod azoknak akik számára ez még fontos és értéket képvisel mint simán kérni a farm törlését amivel minden megy a levesbe.
    Ráadásul mindezt játékosan, ötletesen megvalósítva és nem csak szimplán elosztogatva a haverok között.

    Még egyszer Respect mindenkinek aki részt vett ebben a projectben.
    Továbbá gratulálni szeretnék nemcsak a nyerteseknek, hanem mindenkinek aki vette a bátorságot, hogy elinduljon ezen a versenyen és kicsit megerőltette a szürkeállományát! ;)
     
    Anna051955, times84, imi010 és 35 más kedveli ezt.
  14. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Sziasztok:)
    Szeretettel gratulálok a nyerteseinknek és a rímfaragó társaknak.:inlove:
    Élmény volt olvasni minden leírott szót.
    Kedves Csocso, Neked külön köszönet a meglepi ajándékért.xD
    Köszönet MRS és köszönet Zsűri a munkátokért.:)
     
    Lilieth, újfarm53, dettiapa és 12 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kukucs!

    Jött egy kósza ötlet és az MRS-team jónak látta a megvalósítását.
    A fórumjátékunk nevét "levédtük farmilag" xDxD

    Szeretettel üdvözlöm Maci-roadshow farmot, mint legkisebb macinkat.
    Ez az egyetlen, hamisítatlan Maci-roadshow farm.

    A farm létrehozásának célja az volt, hogy adjon mindenkinek erőt a pici maci növekedése.

    Tehát semmi csalás, visszaélés nincs emögött a név mögött. Szorgos gazda áll mögötte, aki ért a játékhoz. Az eszköze a taktika és a hozzáértés.
    Persze segítség neki is jól jön. Akárhonnan érkezik. ;)
     
    imi010, mamika57, Lilieth és 42 más kedveli ezt.
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jó ötlet.;) Elfogadnám csibének, épp van egy betöltetlen hely nálam.;););)
     
    imi010, Lilieth, újfarm53 és 13 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Szanzsu! :inlove:

    Aludnom kellett a válaszadásra. Több ok miatt.

    Először is, szomorú vagyok, hogy azóta sem gondoltad meg magad. Valahol még hibásnak is érzem magam, amiért töröltem az írásodat. Úgy érzem, hogy ezzel még én is löktem rajtad egyet. Ettől a gondolattól nem tudok szabadulni. :cry:

    Másodszor: végtelenül sajnálom, hogy a fórum elveszít egy értelmes, szeretnivaló játékost. Olyan jó, hogy itt voltál, jöttél, írtál, játékokban vettél részt....

    Írtam egy hosszú írást arról, hogy én milyen hosszú érzelmi utat jártam végig az elmúlt héten. Én nyugvópontra jutottam.
    Szívből kívánom, hogy te is tudd más szemmel nézni az eseményeket! :inlove:
    Lásd azt is, hogy Csocso sem adta fel. Itt van még és talált új célt magának. Őtőle olvashattuk ezeket a sorokat.;)

    Azt tudom, hogy Kazimir a háttérben mit melózott értünk ebben az időszakban és azt is tudom, hogy azóta is ezt teszi. Tehát az élet a farmon és mögötte, tovább folytatódik. Tüskével, ez igaz. Meg nem történtté nem tudjuk tenni az elmúlt hetet, maximum feldolgozni tudjuk. Ki így, ki úgy.

    Valami minimális infó arról, hogy a farm törlésed miért tart ilyen sokáig:
    Van néhány helyzet, aminek szigorú protokollja van és megfelelő jogosultság is kell hozzá. Az illetékes személy munkájára, az ő prioritásaira nem tudunk hatással lenni.
    Ne okold ezért a BP-t! Ez a folyamat ilyen hosszadalmas.

    De továbbra is jelzem, hogy a supportnak küldött levélben módosíthatod a döntésedet.

    A döntésedet tisztelem, bár szívesen megváltoztatnám. :(

    Remélem, ezt még olvasod. :inlove:

    Emlékezz ránk szeretettel, de úgy szorongatom szegény reményhalamat, hogy mindjárt megfullad. Hátha mégis meggondolod magad.... (pillarebegtető barifej)

    Szeretettel: Beko
     
    imi010, újfarm53, GYuGYu1003 és 24 más kedveli ezt.
  18. Szanzsu

    Szanzsu Járnitanuló

    Kedves Beko!

    Szeretném rögtön a hsz-m elején eloszlatni benned azt az érzést, hogy Te bármiben is hibás lennél, sőt pont az ellenkezőjét tetted annak, mint ahogy írod: "löktél rajtam egyet", inkább segítettél rajtam akkor is, és most még inkább!

    Segítesz nekem abban, hogy mégiscsak jobb szájízzel tudjam elhagyni ezt a játékot. Kizárólag a Te írásod hatására és engedd meg, hogy megemlítsem Csocso példaértékű felajánlását is, nos szeretném én is követni ezt a nagyszerű példát, és ha ez itt helyénvaló és elfogadható, akkor felajánlanám a farmom minden egyes ingó és ingatlan vagyonát bármilyen, általatok felügyelt és kiírt játékra, legyen az akár "tippelős, pályázati vagy akármilyen más megmérettetésű verseny".
    (remélem a FA-t is el lehet osztani, maradt közel 4418 db.)
    Ha ez így megfelelő és remélhetőleg semmilyen szabályt nem szegek meg ezzel, akkor őszintén szeretném, hogy ez így megvalósulhasson.

    És látod így, ha a csalódás bennem nem is, de a keserűség igenis teljes mértékben szertefoszlott, erre utaltam az előbb, mikor azt írtam, hogy egyértelműen inkább segítettél rajtam, mint hogy rontottál volna a helyzetemen. Ezért nagyon hálás vagyok Neked, könnyebb így távoznom, köszönöm szépen.

    A csalódásom azonban mégiscsak megmarad, bár megértettem, hogy a BP-t nem lehet okolni ezért a hosszú várakozásért és protokollért, ami miatt még mindig nem törölték a regisztrációmat, azonban itt megjegyezném, hogy éppen ezért is lehetne egy olyan opció, hogy a játékos saját magát is tudja törölni, mindenféle hosszas várakozás és kérelem nélkül.
    De nem a törlés ilyetén hosszúra nyúlásáért maradtam csalódott, őszintén szeretném, hogy pontosan megérts engem: így akkor ehhez még az is hozzátartozik, hogy még nem is csak kizárólag a BP által a TOP-os játékban elkövetett finoman szólva is, igazságtalan döntéséért, mert ha csak így lenne, akkor akár azt is rám lehetne sütni, hogy álszent vagyok és túlzottan naiv is. Tisztában vagyok azzal, hogy az életben ennél sokkal súlyosabb csalódások és igazságtalanságok érik az embert.

    Ami miatt mégiscsak csalódással távozom ebből a játékból, és ezért nem szeretnék tagja lenni tovább ennek a játéknak, az a következő:
    A BP TOP-os játékban való döntése, miránk magyarokra nézve (természetesen a zászlóvivőnkkel az élen) egy másik nemzet által kiprovokált, kizárólag irigységből megvalósult helyrehozhatatlan és megbocsáthatatlan hiba, és ez nem egyedülálló, hanem már azt lehet mondani, hogy sorozatosan előforduló, hiszen már több alkalommal megtörtént. Na ezt így már, ezen mostani helyzet ismeretében én személy szerint nem tudom elfogadni, nem beszélve arról, hogy akár borítékolható, hogy ez a későbbiekben is megtörténhet újra és újra…
    Ez a fajta igazságtalan részlehajlás a BP vezetősége részéről, számomra elfogadhatatlan, és ezért nem kívánok tovább egy ilyen játékban részt venni, ahol a vezetők és döntéshozók mindenféle következmény nélkül megtehetik ezt, akár egyetlen egy játékossal, lásd Csocso, akár egy egész nemzettel, hisz biztos vagyok abban, hogy sok embernek ezzel csalódást okoztak.
    Ez az igazságtalan részlehajlás az ami megtörte a lelkem, és távozásra kényszerít, talán így már nem tűnik álszentnek, vagy túlzottan naivnak, bár lehet másnak ez még így is annak tűnik, én a magam részéről meghasonlottam ezzel a játékkal, a BP vezetősége és döntéshozói miatt, hiszen egyértelmű, hogy ezt az igazságtalan döntést és annak végrehajtását, csakis magas szinten tudták végrehajtani. Na ebből nem kérek.

    Kedves Beko!

    Remélem, így már teljes mértékben meg tudtam világítani annak az okát, hogy miért is szeretnék távozni ebből a játékból.

    Visszatérve az első bekezdésemre, újfent csak köszönni tartozom Neked és mindazon játékosoknak is, akik példát mutatnak ebben a játékban, remélem, ezzel az őszinte és jószándékú felajánlással enyhíteni tudtam a feszült helyzeten, és talán nekem is sikerült egy kicsit felzárkóznom hozzátok.
    Köszönöm szépen!
    Szanzsu
     
    imi010, Lilieth, újfarm53 és 20 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Szanzsu!
    Szóhoz sem jutok és nem tudok mit írni.... de tényleg. :inlove::cry:
    Eddig is becsültelek. Nem tudom, ezt lehet-e fokozni.
    ----------------------
    Egy dolgot a korrektség kedvéért tisztáznunk kellene.
    Olyat nem lehet, hogy a farmodat odaadod arra a célra, hogy onnan mindent szétosszunk. Ez szabályellenes. Az volt mindig és most is az.
    Ennek egyetlen módja van. Az, amit Csocso csinál.
    Nem záratja be a farmját, hanem cserenapon ő személyesen lép be a farmjára és küldi el az ajándékokat a nyerteseknek.

    Ha ezt te vállalod, akkor két dolgot kellene tenned, ebben a sorrendben:
    1. Jelezni a supporton, hogy megváltozott a döntésed, nem akarod bezáratni. Megindokolnod nem kell.
    2. Írni a farmeramaforumjatek(kukac)gmail.com mélcímre és felvenni a kapcsolatot az MRS-team-mel. Minden további lépés privátban menne, nem a fórumon.

    Tudom, ez a megoldás azt jelenti, hogy időnként vissza kell térned. De nem jelenti azt, hogy "ide lennél láncolva".

    Muszáj ilyen tényszerűnek és hivatalosnak lennem, különben a könnyeimtől nem látnám a billentyűket....

    Nem engedem el a reményhalamat. NEM!

    Szeretettel: Beko
     
    imi010, újfarm53, GYuGYu1003 és 19 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, nem is tudtam hogy van ilyen topic, tegnap este tudtam meg. :D Na de idetaláltam. ;)
    Szanzsu neked szeretnék üzenni. Nem tudom hogy olvastad-e a kötődésemet a játékhoz Anyukám miatt. Sok mindennel nem értek egyet a játékban/játékkal, köztük azzal sem hogy megint egy magyart bántottak. Rettenetesen sokat köszönhetek ennek a játéknak hogy nem kerültem diliházba és ezért nem is tudok rá haragudni még akkor sem ha most engem tiltottak volna ki a Topból. Egyszerűen lenyeltem volna és ültetek tovább a farmon mert szeretem. Mindig van valami kihívás amit felállítok magamnak, mert anélkül nem menne, de egy ilyen szerteágazó játékban a kisebbek mindig találnak valamit. A nagyoknál már más a helyzet mert nekik kevesebb a lehetőségük a kihívásra, de biztos vagyok benne hogy ők is találnak valami olyat ami nem 2 nap alatt érhető el. Ahogy olvastam Csocso sebe begyógyult és talált magának mást, bízom benne hogy Te is fogsz találni, mert feladni a legkönnyebb. Soha nem értettem azokat akik töröltetik a farmjukat. Hagyjál magadnak időt hogy leülepedjenek a dolgok és ne lépjél be pár hétig-hónapig. Ha akkor is úgy döntesz hogy törölteted, akkor ámen.:)
     
    imi010, Lilieth, újfarm53 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.