Visszajelzés Bubó könyvei - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 23.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Legogazdai

    Legogazdai Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, már a sokadik könyvcsomaggal járok úgy, hogy nem tudom áthelyezni egyik helyről a másikra, eddig minden rendben ment, és így elvesztek egy csomó időt, szupertápot a fénycsillagokra forditottak közül, mert ki kell lépnem a játékból. Ugyanakkor nem érik be a fénycsillag optikailag, aratáskor is az alaplap-design látható, és ugyanez érvényes a fáimra is, nem látszik, hogy beértek volna. Eddig egy nagy bukta nekem így ez a Bubó! Mit csinálok rosszul?
     
  2. 9Csillag

    9Csillag Utánpótlás-írogató

    Végére értem, nagy-nagy köszönet Nektek a segítségért! Szeretem ezt a fajta játékot, egy bizonyos szintig még megy is, de az időkorlát sokat ront a hatékonyságomon. :)
     
    magdi06, aida2330 és Othep kedveli ezt.
  3. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    mingo826, stb_farmer, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Fontos, hogy csak azonos (színű és kinézetű) könyveket pakolhatunk egymásra.
    Ha helyesen, színre színt szeretnél pakolni, akkor pedig kattints először arra az oszlopra, ahonnan pakolnál, utána arra az oszlopra, ahová pakolnál.
    Itt pedig megtalálod az eddig leírt összes megoldást: https://board-hu.farmerama.com/threads/bubó-könyvei-eventcsevegő.23602/page-7#post-1321919

    Ha kicsit visszaolvasol, néhány pályáról még videó is van.
    Remélem, tudtam segíteni. :)

    A Központban tudnak a növény/fa ültetés-növekedés problémáiról.
    Azonban Pünkösd hétvége van...
    Nem tudni, mikor csinálják meg a javítást.
    Türelem, és gyakori frissítés, annak ellenőrzése, hogy a vetés-aratás, és egyebek valóban megtörténtek-e, amit megoldásként javaslok.
     
    stb_farmer, Kuzdern, 9Csillag és 4 más kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Szia

    13. pálya:)

    2-4
    3-2
    1-3
    1-4
    3-1
    3-1
    3-4
    1-3
    1-3
    1-3
    2-1
    2-4
    2-1
    Szia:)

    @Tavirózsa cserenapon írj rám, ha nem sikerül:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.23
  6. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Tegnap délután csak nekifogtam az eventnek...De koránt sem biztos, hogy meg tudom szerezni mindhárom kitehetőt a felhőre, sőt a hátralévő idő miatt már szinte biztos, hogy egy lemarad. A felhő és 1 kitehető megvan, a másodikhoz 30 érme hiányzik, az még meglesz. De korán sem biztos, hogy be tudom üzemelni majd a felhőt:(
     
    magdi06 kedveli ezt.
  7. -napszámos-

    -napszámos- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Tudja Valaki, hogy a 22-es pályán miként lehet továbbjutni, már vagy 10-szer próbáltam, de olyan mintha hiányozna egy
    oszlop ahová lehet helyezni, mert egy oszlop kirakása után nincs - legalább is az én tehetségemnek - lehetőség helyezgetni?!
     
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Kuzdern, szöszi50 és aida2330 kedveli ezt.
  9. Patrícia793

    Patrícia793 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kész vagyok az eventtel! Ez azért öröm, mert az utóbbi egy hónapban nem tudtam aktívan játszani, mert államvizsgára készülök. De ez kellemes kis játék volt így két tétel között!:) Egyébként nem tudom, hogy lettem kész ilyen gyorsan a növény és felröppenő mennyiséggel, de nagy hálával tartozom mindenkinek az itt található segítségekért! Szerintem legközelebb már csak a vizsga után jövök vissza. Jó játékot mindenkinek!!:)
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Még van időd bőven, ne add fel!
     
    Kuzdern, 9Csillag és aida2330 kedveli ezt.
  11. örzsemama54

    örzsemama54 Utánpótlás-írogató

    Ha nem tudom összerakni a könyveket szin szerint akkor miért ugyanazt a leosztást kapom újra meg űjra .Már nagyon idegesítő
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.5.23
  12. Milcsimami

    Milcsimami Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a sok segítséget, anélkül nem sikerült volna! Teljesen készen vagyok, a bolt üres.
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Azért mert ameddig nem csinálod meg rendesen, addig nem megy tovább. Ugyanazt adja vissza.
     
    aida2330, szöszi50 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. csanya52

    csanya52 Haladó

    4-5 1-4 1-5 1-5 2-1 3-1 3-5 4-3 4-3 4-5 4-2 4-1 3-4 3-4 3-4 2-3 2-3 2-4 2-3 1-2 1-2 1-2 1-2 3-1 3-1 3-1 3-1 3-4
     
  15. hugineni

    hugineni Aktív író

    sziasztok,a 27 es pályához tud valaki seditséget adni?elöre is köszi
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    27-es pálya:
    1-4, 2-4, 1-2, 3-1, 5-1, 3-4, 5-4, 6-3, 6-3, 2-6, 2-6, 2-5, 6-2, 6-2, 6-2, 6-5
     
    aida2330 kedveli ezt.
  17. Holnap a 40-es pályára készülök.
    Kell a láda.
    Mi van, ha nem sikerül időben?
    Lépjek ki és kezdjem újra, vagy nagyon kocentrálva figyeljek, figyenjünk az órára?
    Mit a tapasztaltatok?
    Köszönöm!!!!!
     
  18. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Mindenképpen legyen pár bankárlámpád a végére. Szerintem a 39-es nehezebb volt, mint a 40-es. De, ezt mindenki maga érzi. A Ha, időn belül tudsz hosszabbítani, tedd meg! Ha, nem, akkor sincs probléma. Ismételni tudod a pályát és amint időn belül teljesítesz megkapod a nyereményt.

    BombadilToma 122. hsz-e tartalmazza az összes eddigi segítséget a szintek megoldásához. Pár oldalt visszaolvasva többször meg lett osztva ez a link.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bubó-könyvei-eventcsevegő.23602/page-7#post-1321919
    Csak te tudod, hogy milyen taktika jó neked. Amíg bírod malomtermékkel ismételheted a 40.szintet.;)Ha, kilépsz csak 5 csillagos érmét kapsz. Ha végig tudod vinni a pályát, de időn túl, akkor megkapod a 20 csillagos érmét, de az ajándékot nem. Ha, megnézed a játék kezdőképét, az időn túl teljesített szinteknél a csillag szürke maradt. Van lehetőséged visszamenni és kiváltani az adott szint nyereményét a 40. pálya után is.
    Csak nyugodtan!
    Meg lesz az!! :inlove:
    Remélem,tudtam segíteni.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.23
    -gyöngy-581, ZitaGAZDA03, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  19. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Itt A 13-as videója:) Technikai okok miatt csak ma tudtam hozni. A lépések megegyeznek Kukori leírásával.

     
    mya100, Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    kigyo51 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.