Cicakáosz - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 31.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    De gondolom azon a két-három vasutas napon sem aludtál, míg mi édesen szunyókáltunk!(akkor még nem tudtam, mekkora baklövést is követek el:wuerg:) A számokat nézve is brutál, de az emberi oldalát nézve elképesztő, amit véghez vittetek!
    Csak gratulálni tudok!:inlove::)
    Ezt a teljesítményt nem szabad a számok mögé szorítani és nem is kell! Nem az itt a lényeg;):)
     
  2. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    ezt is jol latod:))))))))))))))
    egy percet sem volt csicsika.
    ha jol emlekszem a mamutos event 168 oras volt es sikerült is majdnem csontra kihasznalni.:)
     
  3. Dyny

    Dyny Fórumgróf

    A számokat még odáig érdemes esetleg nézni, hogy mennyi szupertrágya, meg felröpi. Amikor átfordul az egész forintositásba onnantól, meg semmi más mint provokáció az egész, mert megint arra megy ki a játék, hogy "na tessék, itt egy event megint a pénzeseknek, mert 340 ezer magyar pénzből lehet kihozni a dobogót"

    Rá kell hagyni. Skalimaci is irta, felröppenőkre ott a Panni, vagy másnak akinek nincs ennyi, ott a nullapercezés, az csak szupertrágya kérdése, szupertrágya meg jön a mammutokból, úgyhogy felesleges itt megint bele menni a provokálásba.

    Ami igaz, az a munka, és nem alvás része:cry: Kiváncsi lennék, hogy Rudinak és Skalicmacinak mennyi alvás jutott, úgy az egész hétre összesen:sleepy:
     
    -Encyberama-, kisszakács75, Gio és 12 más kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, Teljesen egyetértek, az ilyen kérdéseket válaszolja meg mindenki önmagának. Az hogy ki mily módon csinál végig egy-egy eventet, vagy Top-ot legyen a magánügye. Elvitathatatlan Minden TOP-os eredménye, hatalmas akaraterő, kitartás és alvás-megvonás kellett ennyi növény, és felröpi letermeléséhez. Nagyon nagy gratulációm Mindenkinek aki résztvett benne !
     
    betjoli, SzilvaG, Gio és 8 más kedveli ezt.
  5. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Milyen igazad van:inlove:, ebbe bele sem gondoltam:wuerg:
     
    Gio, Coff66, hóóvirág és 2 más kedveli ezt.
  6. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Gyanítom, hogy egy beteg veréb is többet aludt náluk... :D
     
  7. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    ezt pontosan meg tudom mondani:)
    1 x 2 ora 40 perc + 1 x 2 ora 50 perc + 2 x 40 perc.termeszetesen jön meg hozza többszöri 5 esetleg 10 perc amikor a parom mar megkopogtatta a fejszemet hogy keljek de rögtön mert irgum burgum lesz .......
     
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    De miért nem azt idézted, amit Jónás mondott erről?

    https://board-hu.farmerama.com/inde...on-szárnyra-kelhet.12592/page-373#post-308681
     
    Pharmer500#2, Gio, kekmaci75 és 2 más kedveli ezt.
  9. Dyny

    Dyny Fórumgróf

    Ez pontosan igy van:)

    :D:D:D

    o_O hogy klasszikust idézzek, "tudtam, de nem gondoltam":) Hogy hogy birtad fizikailag azt nem tudom, én 1x keltem minden éjszaka, hogy meglegyen a napi 5 aratásom, de kinlodtam, és ahogy elnézem még igy is többet aludtam egy éjszaka alatt, mint Te egész héten:oops:

    Párodnak meg hatalmas "buksi-simi" innen messziről is, hogy ennyire megértő volt:)
     
    times84, meszijancsi, betjoli és 12 más kedveli ezt.
  10. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    azt tudom csak javasolni a jatekostarsak "egy bizonyos"reszenek:
    ne azzal kedje a gondolatmenetet hogy ez nem lehetseges,vagy ilyen nincs,hanem
    hogy is lehetseges ez??segitene ebben valaki??
     
    -vadocka70-, meszijancsi, betjoli és 21 más kedveli ezt.
  11. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Szia!
    Az én listámról senki nem maradt ki aki ugyanannyit simogatott
    http://kepkezelo.com/images/vxfhav18ngaocufzssup.jpg
     
    Pharmer500#2 kedveli ezt.
  12. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Nézd, ezt a beszélgetést nem én fogom eldönteni, kinek van igaza.. Mi nem látunk téged a listán, de természetesen ez nem jelent semmit. :)

    Mondjuk számomra furcsa, hogy Nálad 1001-iket is mutat.. nálam csak 1000-ig mutat 5 játékost 405-ös pontértékkel. A Te listádon a neved mellett 405.00 szerepel... ezt sem értem, mivel csak egész játékot lehetett adni a cicáknak... :eek:


    Szia Noci!

    megfordult a fejemben, csak ezért az egyért nem tettem:

    https://board-hu.farmerama.com/inde...on-szárnyra-kelhet.12592/page-373#post-308681

    1. Valóban az a terv, hogy aki az 1000. helyen lévő játékossal megegyező mennyiségű cicával játszott, az megkapja a TOP 1000 nyereményét. Hivatalos közlemény valószínűleg azért nincs erről, mert nem volt még ilyen a játékban, és dolgoznak még esetleg a technikai részleteken...

    Vagyis azóta se közöltek semmit odafentről, se azt, hogy igen, se azt, hogy nem.... :S

    illetve, akkor már rögtön nem TOP 1000-ről beszélünk, hanem TOP akármennyi is lehetne, végletes esetben az is lehetne, hogy több száz játékossal több, mint 1000.... :)
     
    kisszakács75, Pharmer500#2, Dyny és 2 más kedveli ezt.
  13. linipipi

    linipipi Utánpótlás-írogató

    na köszi, :) kivi voltam :)
    persze tudom, hogy kevesebb idő alatt értek meg, (bár a trágya -7 percét nem számoltam, meg az árát ami körönként 800x2-300 csp lett volna) csak átlagban könnyebb volt számolni, nem túl nagy eltéréssel, és nem ott ülni egy egész héten át a gép előtt éjjel nappal és forróváltásban aratgatni óránként :) Meg azt nem tudtam, hogy ki mennyit alszik 2-3-4- órát :)/hét és hogy zajlik az éjszakája, mikor hogy alakítja az időbeosztását hogy túlélje ezt sikerrel.. :D
    kk nélkül akkor sokkal több szt kell és sokkal több aratás is mint amennyit számláltam..!!
    Mamutok: azokat se egyszerű történet megszüleszteni, vagyis ennyit, főleg, hogy nem sűrűn van erre lehetőség sem.. :( szóval, kb. 120 mamutot lehet kitenni helyhiány miatt, amik örökkön örökké, kb. napi 2-300 cuccot hozhatnak, fajtától függően, ha használja is az ember az időrövidítőt, kk-t. rajtuk :) de akkor mást nem is lehet csinálni jóóó sok ideig a farmon :D és így ki tudnak szolgálni hosszútávon..
    Panni se egyszerű. cserekor persze lehet szerezni rózsa cumókért, de amennyit ad a rendszer FA vásárláskor, az nevetséges. nem mondom hogy sokat költöttem a játékra, de azért költögettem, lehetősége nálam is meglett volna már rá, h. összegyűljön, de nem tette :) , össz 3 db ot kaptam eddig sok év alatt :D :D :D szóval azért csak van anyag a történetben.. most vagy korábban :)
    szóval így is úgy is durva paraméterek kellenek ehhez :D
     
    Gio, LBetti, Kukackukac és 2 más kedveli ezt.
  14. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a közreműködéseteket!

    A végeredményt a hivatalos közleményekben olvashatjuk/olvashatjátok majd.
     
    Gio, apuci30, Coff66 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.