Cicakáosz - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 31.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cirmy81

    cirmy81 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Bocsi a kérdésért, melyik az ámor felhősor?
    (jó lenne, ha mindenhova kurzorral láthatnánk, mert nem valószínű, hogy mindenki emlékszik rá, hogy mi a neve a felhőknek)
     
  2. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    :oops: már azt hittem, hogy én vagyok ennyire béna az olvasásban, de látom, hogy javítás történt. Így már egy kicsit barátibb a dolog, bár én is csak a felhőre hajtok, azaz a "kötelező" 100 ajándék után játszanak mással a cicák ;)
     
    genka53, -kaktuszable-, Jucus19 és 3 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Te most már érted? Mert én még mindig bizonytalan vagyok.. akkor, ha szántóföldiként viselkedik 2*2-esen négyet kéne adnia szerintem. Hibás a kép, és négyet fog adni Jól értem?:):cry:
     
    benedekbobe63, genka53 és alpha58 kedveli ezt.
  4. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    benedekbobe63 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  5. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Persze, értem..xD
    De Te is..;)
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az ámor felhősor hat a malomra, azt gyorsítja: az ámor ágyúról ismered meg.
    Néha már abban sem vagyok biztos, hogy 1-gyel vagy 2-vel kezdődik-e a személyi számom...xD
     
  7. cirmy81

    cirmy81 Járnitanuló

  8. balalajka

    balalajka Törekvő

    :DSziasztok!
    Két cica van a háztartásban. Mindketten egy alomból jöttek. Vacak - a fiú, Maszat - a lány. Mind a ketten március 31-én múltak 18 évesek. Nos, most megkérdeztem őket ( :) ), hogy mi legyen, benevezzünk-e a cica top-ba? Azt nyávogták, hogy kevés a szupertrágyám...
    Egy dolog nem világos, ha az event 100 cicáját megetettük, automatikusan belépünk a top 1000-be... és ha tovább etetünk, azért még a megetetett cicáktól kapott ajándék a mienk? Ugye tehát lehet, hogy a top-ban nem érünk el helyezést, de a megetetett cicák minden esetben ajándékot adnak és az már a miénk? Jól értem? Mert akkor érdemes etetni...
     
  9. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, jól érted. Minden etetés ajándékot ad a 100 evenetesen felül is.
     
  10. balalajka

    balalajka Törekvő

    Köszi East17!
    Így már érthető, és szerintem érdemes is tovább etetni a cicákat. Mondjuk az én cicáim nem nagyon örülnének az eventnövényből kapott tápnak, de annyi baj legyen... csináljuk... aztán majd jutunk valamire!
     
  11. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    egy kis összehasonlítás:

    Boldog nyulat! - húsvéti event - a nyuszi csokrába kellett:
    - 6 felröppenő
    + 150 db 5 órás eventnövény

    + virágok a farmról (CSP-ért megszerezhetők, csak megemlítem a teljesség kedvéért.)
    Mind a 4 művelhető földön játszottunk.



    Rémséges etetés event - a denevérkajába kellett:
    - 15 db 4,5 órás eventnövény
    + 10 db 1,5 órás eventnövény

    Csak a főfarmon játszottunk!!!
    Ez az event mindenképp a mamutültetvényeseknek kedvezett.


    Cicakáosz event - a cica játékához kell:
    - 6 felröppenő
    + 110 db 6 órás eventnövény

    Mind a 4 művelhető földön játszhatunk.

    Az összehasonlításból kiderül, hogy a mostani event nagyon hasonló a húsvétihoz.
    Sok múlik azon, milyen bőkezűen adják a felröppenőket és
    milyen arányban kapjuk majd az értékes ajándékokat.

    Az első 100 ajándékért és a felhősorért biztosan indulok és akkor folytatom,
    ha a kicsi csomagok jól adják az ajándékokat.

    Izgalmas eventnek ígérkezik,
    Sok sikert, sok felröppenőt Mindenkinek! :)

    Az eventleírás változása miatt módosítottam én is a cicás event infóit.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.15
  12. farmer1026

    farmer1026 Utánpótlás-írogató

    Szia Kukori!

    Rosszul láttad, nem 3, hanem 4 területen játszunk. A Bahama is ültethető! :)
     
    Gio kedveli ezt.
  13. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Hozzászólásod több hibát is tartalmaz. Először is minden területen ültethető, illetve a darabszám sem annyi amennyit írtál. Nézd át ismét a leírást kérlek, mert voltak benne apróbb változások.
     
    hóóvirág, -orgona-, Gio és 2 más kedveli ezt.
  14. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Azt hol olvastátok, hogy a TOP-nál ellenőrzés lesz és ha igen, akkor mit ellenőriznek?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Hogy mennyire játszol szabályosan.
     
  16. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Igazatok van,
    abból dolgoztam, ami először megjelent és még nem néztem át az azóta történt módosításokat.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.15
  17. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Szia!
    Gratulálok a cicáid életkorához.Nagyon jó gazdijuk lehetsz.
    Az event tetszik, a cicákat majd etetem aztán a többit majd meglátjuk,hogy hogyan alakul.
     
    hóóvirág, Cyra65, -orgona- és 4 más kedveli ezt.
  18. balalajka

    balalajka Törekvő

    Szia!
    Köszönöm! Valóban a csodájukra járnak, és tényleg nagyon jó karban vannak tartva :) Ugyan a kislány - Maszat - pajzsmirigy beteg - ami miatt fogyásnak indult -, de a mindennapos gyógyszerrel, ismét szépen visszahízta, amit a betegség miatt leadott.
     
    drunyi, Cyra65, -orgona- és 5 más kedveli ezt.
  19. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    akkor 100 után kapunk macsekonként ajándékot a normálból vagy akkor már nem?
     
  20. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Sziasztok.Akkor ha jól értelmeztem olyan lesz mint a denevéretetés volt csak most cicák kapnak játékot :D persze jó lenne benne lenni a toppba de erre nem sok esélyt látok(mivel családi programok fontosabbak) viszont ugyanazt kell csinálni mint eddig ültetni-aratni szuper ajándékokért :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.