Cicakáosz - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 31.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen kapunk minden etetésért.
     
  2. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :)

    nagyon klasssz kis event lesz , olvasgatni fogom sokat az okos hozzászólásaitokat ,meg számolgatásokat a és még eldöntöm , hogy megyek-e tovább .

    Mindenesetre a nyeremények nagyon klasszak , és csábító a top kitehetője is .

    Mindenkinek jó , cica simogatást és óriási felröpi esőt :)
     
  3. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Az alap számú, vagyis a 100 db játék átadásához ugye 11ezer növény kell, mely simán letermelhető 2 nap alatt. Feltéve, ha 4 területen 1*1-en nyomatjuk, és napi 3szor tudunk aratni. A legnagyobb kérdés itt a felröppenő száma lesz, mert ahhoz, hogy két nap alatt abból is meglegyen a szükséges 600 db, akkor napi 300 db-ot kell gyűjteni, ami nem kis kihívás! Főleg nekem, mert nálam a felröpik gyatrán jönnek. Én úgy vagyok most ezzel az eventtel, hogy a 100 db-ig tuti megcsinálom, utána viszont én vissza is rendezem a farmot, mennek vissza ki az ólak, mert pajta feltöltés van, és még sok állatból nincs meg az a cél darabszám, amit szeretnék elérni. Mivel nekem az ilyen ajándékozós eventekkel nagyon nincs szerencsém, (egyedül eddig a denis event volt az, ahol tényleg szuper ajándékokat kaptam) így nem fogom törni magam nagyon a plusz ajándékokért. Egyébként kiszámoltam, hogy ha kb. 300 játékot akarok a macsekoknak adni, akkor kell: 33ezer növény, ami közel 15 aratást jelent (napi 3szor, csak vizezve, 1*1-en, 4 területen), és kell hozzá 1800 db felröpi (ami 5 nap alatt 360 db/nap aránnyal jönne ki). Még van időm aludni rá, de nem hiszem, hogy 300 db játék átadása nálam meglesz. Mindenkinek sok sikert, és sok-sok értékes ajándékot kívánok, no és persze sok-sok felröpit!
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem jó kis event lesz.Én biztos,hogy megyek tovább, az előzőben is mentem,mert minden etetéskor adott valami ajándékot.Hogy a TOP1000 be benne leszek-e? Nem hiszem, de a játék kedvért csinálni fogom,amíg meg nem unom.Legalább most leköti a gazdákat egész event végéig./2 nap után nem lesz:befejeztem!/Legfeljebb az utolsó napokban már csak 2 földterületen vetem az event növényt, a többit helyrepakolom./Fák,állatok, terményesek gyarapodjanak/
     
  5. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Köszi az összesítést. Megnéztem a korábbi jegyzeteimet: az elsőnél 291 nyuszit tettem boldoggá az event végéig (úgy, hogy szupitrágyát csak a felröpi-gyűjtéshez használtam), míg a deniknél 204-nél álltam le.

    Van valakinek tippje, hogy kb. mennyit kell majd cicáznunk a TOP 1000-ben maradáshoz?[​IMG]

    Az a +40% TP-t adó kitehető nagyon csábító, de még dilemmázom azon, hogy megéri-e elszórni erre a szupitrágya-készletem javát... A dilemma oka persze az, hogy elszórom a szupitrágyáimat, aztán lehet, hogy végül koppanok, és nem sikerül bent maradni...
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.15
  6. berzsike

    berzsike Fórumszaki

    Sziasztok!
    Szia! Azt hiszem én is ezen az elgondoláson fogok játszani, szuperek a nyeremények, igaz a bahás fákat hiányolom. Azt meg nem értem miért csak 5 db event növényt kapunk kezdésre?
    t
     
    csopke1 és magdi06 kedveli ezt.
  7. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Ha lenne elegendő szupitrágyám és időm nem gondolkodnék semennyit. A szupertrágya pótolható, ilyen kaliberű nyeremény normál eventből nem szedhető össze, és a 3 óráig ható +40 % tp. bónuszt adó kitehető attól kezdve végig megmarad. Ennél már csak az lenne jobb ha 1x1-es lenne.:p
    Sajnos nincsenek meg a lehetőségeim, így csak a lehető legtöbb macskát simogatom majd meg, talán hálásak lesznek és a legjobb ajándékokat adják.
    Az tényleg jó kérdés, hogy miért csak 5 eventnövényt kapunk, ha egy növényt kell ültetni...

    Az tényleg jó kérdés, hogy miért csak 5 eventnövényt kapunk, ha egy növényt kell ültetni...
     
    hóóvirág, Dyny, Kata_rzis és 5 más kedveli ezt.
  8. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Nagyon jo kis eventnek nezunk elebe , a nyulas es a deneveres is nagyon jo volt, ez is hasonlo lesz , utolso percig fogom simogatni a cicuskakat , mert az ajandekok mindig jol jonnek ,en nem indulok a TOP 1000 be. Mindenkinek jo simogatast es sok ajandekot kivanok ! :)
     
  9. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    Mennyi az a minimum és maximum szupitrágya ami lehetőséget adhat a topban maradáshoz ?
    Tudom , hogy ezt nehéz megmondani , csak kíváncsi lennék mégis ki mennyire teszi a mércét .
     
    hóóvirág, Dyny és csio70 kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nagyon tetszik! Én a 250et tűztem ki célnak...meglátjuk. A topban nem hinném, hogy labdába rúghatok a fanatikusokkal szemben, bár bőven elég lenne, ha ezredik lennék, de nem álmodom róla. Aratást meg tudom oldani, a barátság eventben a végén még 106 sütit kevertem bónuszba és rózsa is maradt, ha jól jön a röpi, nem lesz gondom. Turbómalmom is van most, az se mindegy szerintem. Főleg, hogy keddtől, befejezés után csak nagyon félgőzzel vetettem-arattam, volt, hogy ültetve sem volt, csak az ólakat szedtem le. A taktikám a szokásos lesz, tisztáson 4 mamut, 5 óriás, piros terményesek, pár rózsaszín ól és a széleken fák, bahán sok panda és fák, a másik 2 földön teliben 1x1, onnantól, hogy van elég növényem. Persze csatni végig. Így elég egyenletesen fog jönni a röpi is és haladok a fűzfával is. Ha csak 200 játék jön össze, az se baj, ha több, remek, annál több az ajándék...Aztán lehet, hogy borul az egész, majd kiderül. Most én is megnéztem, hogy a denis mennyi volt, ott valamivel 200 fölött sikerült etetnem, de mivel nagyon a 300 van a fejemben, akkor kb. annyi lehetett a nyuszisnál a simogatás. Tehát itt összejöhet a belőtt 250 ajándék! Alig várom, az új piros terményeseimet már elkezdtem átpakolni a tisztásra, ürítem le a kergét, ahol most pár napig a cserecuccokban gyönyörködtem.
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem ha utolsó percig simogatod őket,akkor már a TOP 1000 felé tartasz,mint én is,ahogy írtam, de nem biztos,hogy benne leszünk a nyerő csoportba, viszont csinálom én is a végéig,játék. A 600 gombolyagot 0 növénnyel megcsinálom /kb 500 szupitáppal/ utána pedig ahogy jön a felröpi,úgy simogatok.Vagy nem simogatok.
     
    hóóvirág, csopke1, simi1955 és 2 más kedveli ezt.
  12. vjani1129

    vjani1129 Járnitanuló

    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Mivel a családban többen játszunk egy gépről, jobban járunk ha egymásnak nem küldünk gombolyagot nehogy jogosulatlan előnyszerzésnek vegyék? Minden farm 90-es szint feletti aktív farm, de lehet jobb ha megbeszélem a gyerekekkel, hogy mellőzzék a gombolyag küldését.
     
  13. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ebben az esetben nem gondolom, hogy szankcióktól kellene tartanod.
     
  14. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    A szupitápot mihez kell használnod ?Nem inkább szuptrágyát akartál írni ?
     
  15. vjani1129

    vjani1129 Járnitanuló

    Köszönöm.
     
  16. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    A szupitáp önmagának kell, hogy kellő pontossággal és precizitással tudjon vetni és aratni. Már csak a kérdés, mi lehet az a szupertáp (nyamiiii)?
     
    Baby72, -kaktuszable-, mamika57 és 3 más kedveli ezt.
  17. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Lenne 1-2 ötletem, de nem szeretnék off. lenni !:p:p:p
     
  18. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!
    Tetszik az event, főleg hogy a pajtából nem kell semmi. :)
    Szóval, a lényeget összefoglalva, vetünk-aratunk-malmozunk a végéig, cicaetetésből ajándékra teszünk szert, és a végén kiderül, maradtunk-e az 1000-ben, vagy sem. Veszteni valónk nincs, az ajándékok szuperek. Én csinálom, amíg tudom.xD
     
  19. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Naná, hogy továbbmész, nem kérdés. Ha megint úgy jönnek a TP-k mint a denevéresnél, akkor jobban megéri, mint mást aratni. És ha szerencsénk van, még ki tudja hányadikak leszünk

    mondjuk véleményem szerint nem kérdés, hogy az első 1000 az forintot költ majd az eventre, nullapercezik és csomagot vesz ( a felszaporítást átlépi ). Tuti nem 1x1-ezik. Mivel Náluk a malom lesz a kulcs, annyit vesznek, amennyivel a malmot ki lehet tömni. Tehát ha valaki kiszámolná, hogy az össz idő alatt mennyi gombolyagot lehet megcsinálni a 2 malomban...na az a mérce :)
    vagy rosszul gondolom?
    ( durván: 10 perc/db...6db/óra...144/nap*2 malom...288*6nap=1728 macsek a minimum. Akinek 90%-os a malom, vagy turbózva van, azoknak akár 2000 is lehet. Tehát 12000 gombolyagnál és 22000gaznál többet senki ne szerezzen :) )

    De ha magam mércéjét nézem, akkor napi mondjuk 4 aratás, kb 2000*4=8000/110=72 macsek. Amihez kell 432felröpi. Ezek mondjuk 5 napig, 360 macsek, ha van 2160 felröpim :)

    Melyiket is írjam zöldel? :):)
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezt a mondatodat kiemelem: Nem veszek csomagot, nem veszek szupertrágyát és nem veszek semmit. Van annyi mamutom amennyi megtermelte idáig a kellő mennyiséget és indulni fogok a topon. Nem kell mindig a pénzzel jönni, mert már unalmas. Aki gőzösözött és nem rakta vissza a mamutokat azoknál már szép számban vannak.
     
    csopke1, Dyny, icus08 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.