Cicakáosz - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 31.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tudom hogy fog alakulni. Nálam a szomszédok nem fognak bedobálni csak a legvégén és nem a topra mennek elsőre, hanem megnézik hogy be tudnak-e kerülni. Szerintem utolsó nap lehet nagy meglepetés.
     
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Vannak ilyenek is. Nagyon sok nagy gazda tart csak mamutot a farmon.
    Ha ehhez még hozzáadjuk azokat is, akik egy titokfa/ól akción képesek 45000 Ft-t elszórni (olvastam ilyenről) vagy a külföldieket, akik a hecc kedvéért eventről-eventre elszórnak 15-20 ezer szupertrágyát, akkor szűkül az a kör.
    Valami ilyesmire akartam célozni ma a Gangon, amikor úgy gondoltam, hogy pár ezer szupertrágyával nem lehet bejutni, de azt mondták, hogy pesszimista vagyok.:music:

    Majd meglátjuk. Az hogy az első 100 macsek mit ad, el is dönti a továbbiakat.
     
    -kaktuszable-, Dyny, Tigrislady és 15 más kedveli ezt.
  3. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Na jó, a hecc kedvéért, az más, annak van fílingje, meg kúúúl.
    De most muszájból, meg hogy kapjanak is érte vmit, HÁT NA NEHOGY MÁ', CSAKAZÉRTSE!xD
     
    kekmaci75, pagi761, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  4. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Bíztam a gangosokba és bíztam pharmerbe is hogy előveszi a matekot meg a maxokkal számol de én azt mondom számolni kell azzal is hogy mondjuk napi 6 aratás vagy 5 aratás de nem mindenki húz ébresztőt és nem mindenki alszik el egy azon időben és ott a család az élet és ez már a heti x aratásból 7 minusz minimum amúgy én 100-on túl akarok menni de nem akarok top player lenni :D mert tudom anélkül is hogy az vagyok :pxD bár hozzám képest egy denevér hamarabb elalszik és egy kakas később kell :D
     
    pagi761, -kaktuszable-, Dyny és 13 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Neked csak a 999 .helyet kell megcélozni, meg nekem isxDNa jóóó, legyél Te a 998. és meg a 999. ;)
     
    -kaktuszable-, Dyny, hóóvirág és 8 más kedveli ezt.
  6. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Nokéremszépen ez imígyen vagyon.
    Jelen időben határozott érdektelenségem okán kivetem a mamutfarengeteget és 1 nap 1 szüret.
    Igen, aki faszállítóvonatozás alkalmával rendszeresen tudott jelen lenni és volt rá affinitása, hogy a 2x2-es területe ellenére (első alkalommal máris felmerült a nagy alapterület probléma) a megszerzett mamutfákat bármilyen típusban nem visszafaszállítózta hanem eltette és az összetételen majd a későbbiek folyámán kívánt változtatni (erre még nem jövendt el az idő faszállítóvonathiány miatt) annak összejöhetett vagy pár db hiányában beteljesedet a mamutfafarm. Ehhez csak soványmalac szerencse kellet, mert nekem a titokizék nem jól adják a tutikat csak inkább a gagyikat, de a mamutfafarm mégis meglett a főfarmon és a 2. farmon "csak" 9db hiányzik, a 3. első farmon (wiwe vírusgazda) "csak" 4db hiányzik és nagyjából ugyanannyi csemetéből.

    Mellékesen a TOP eventekről meg lett a véleményem a múltkori ellenőrzéses lakatyolások után. Nem mintha esélyem lett volna bármikor - de elgondolkodtam egy 1 éves folyamatos felkészülgetésről menety közben, amit gyorsan elhessegetem az event 'be"zárása után. Úgyhogy nekem nincs az a nyeremény, hogy besoroljak a TOPogásokba.
     
    -kaktuszable-, kisszakács75, Dyny és 9 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Teljesen egyetértek, csak egy kis kiegészítés. A 24 órás kütyü csak 3 óráig él, tehát nem lehet egész nap élvezni jótékony hatását.
     
    -kaktuszable-, Dyny, hóóvirág és 3 más kedveli ezt.
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Tulajdonképpen a 3 óra több mint elég. Aki a Tp-re hajt, annál van egy nagy aratás, akkor fogja aktiválni ezt a 40%-ot is.
     
    kekmaci75, OJani, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na ezt nem értem, de biztos késő van. Majd holnap utánaszámolok. Alap Tp-re adja a 40 %-ot nem? Nem a tojások általira hanem az alapra. Pl. ha egy kitehető alapból 300 tp abból 420 lesz.Ehhez jönnek még a tojások meg a lekvárok. Cakát:)
     
    Dyny, -gyöngy-581, janos6750 és 3 más kedveli ezt.
  10. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Helló-Belló!

    Felröppenő szempontjából - mi a jobb eventkezdés:
    1. - tele magas XXL fákkal minden? - PRÉMIUM GAZDA esetében nem belépni a területre 2 napig?
    2. - komforton szegfüvel várni? + széleken xxl fák?
    3. - magas pl. Xl vagy sima 20 órás fákkal - PRÉMIUM GAZDA esetében nem belépni a területre 2 napig?

    Várom a tippeket :music:
     
    Dyny, Tigrislady, hóóvirág és 2 más kedveli ezt.
  11. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Szia!
    Én kimondottan szeretem a fákat eventkezdésre, de az xxl-ek nekem alig adnak valamit, így azokat inkább hanyagolom.
     
    kisszakács75, Dyny, hóóvirág és 6 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A sima fák jobban adják a felröppenőt, mivel az érésidő számít. Én mamutokkal és tönkölybúzával várom. A szigetre még nem tudom mit teszek, lehet sima fákat.
     
    -kaktuszable-, Dyny, hóóvirág és 8 más kedveli ezt.
  13. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Köszi a tippeket - jól sejtettem, hogy inkább az idő számit mint a tp a feröpiknél :music::wuerg:
     
    Dyny, hóóvirág, Gio és 3 más kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sosem gondoltam így a játékra, sosem számoltam mennyi tp jön össze/ nap, mert játszom és nem számolok. 1 mamutos gőzösben vettem rész, az elsőben, utána nem sokkal kihagytam több, mint 1 évet. Mikor újra játszani kezdtem, mondom: játszani!:D , akkor döbbentem le, hogy van, aki egész területnyi mamutot nézeget a farmján. Nem akarok vitatkozni, de akkor sem értem, miért lenne jó, hogy a pajtában pihenjenek a dolgok, amiket megszereztem, és ugyanolyan cuccok legyenek mindenhol, némi plusz tp-ért...számomra elveszítené a játék az értelmét, kihívás se igen lenne benne. Lehet, hogy hatékonyabb lenne, gyorsabban lépnék szintet, de minek a gyorsabb szintlépés, ha nem játszom azokkal a dolgokkal, amikhez hozzáférhetek a magasabb szint által, csak naponta 1x learatok 100 ugyanolyan fát? o_O Érted, mit nem értek?:D Hogy hová lesz a játék öröme...
    Minden esetre mindenki maga tudja, miért van itt. Én marha jót fogok játszani és 50 sztrágyát fogok ellőni, ahogy máskor. Most pedig megyek vissza a farmra, kicserélek pár ólat, fát, egyebet, kicsit még nézegetem a cserenapon szerzett újdonságaimat, úgyis virrasztok szegény kutyám mellett... nagyjából kiszámolom, miből mennyi kell majd, és mikorra lesz meg...meg persze-szokás szerint- jókat mosolygok a fanatikusok igyekezetén. ;) Jó éjt mindenkinek!Éljenek a macskák!
     
  15. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Sziasztok! Én a csemetegőzöst várom már nagyon .. én is telepakolnám a területeimet mamutfákkal .. szerintetek már sosem lesz újra csemetegőzös? :(
     
    Csücsimester, OJani és ulmo12 kedveli ezt.
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Mondom, szerintem legalábbis rosszul számoltál, mert igaz, hogy csatnival 1x1-ről 4 mag jön, de mivel 1 db-ot el kellett ültetned, így a nyereség csak 3 db /kis terület. Így nem 3200 hanem csak 2400 db-okkal lehet számolni, de a valóságban csk kb. 750 terület van. Az egyszerűség kedvéért én 2000 növényt szoktam 1 körre számolni szaporulatként.
     
    Csücsimester, Dyny, hóóvirág és 7 más kedveli ezt.
  17. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia,
    szerintem ne számíts rá.:-(

    Eddig csak viszonylag kevesen hajtottak rá, hogy sok mamutjuk legyen: nekik nem kell többé
    szupertrágyát, turbó trágyát, KK trágyát venniük, mert önellátóak.

    Ha adna mamutfát egy újabb csemetegőzös, szinte mindenki ráhajtana a mamutokra
    és akkor ki vásárolna ezekből a trágyákból?
     
    -kaktuszable-, kisszakács75, Dyny és 5 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Én is örülnék egy mamutos gőzösnek, mert nekem nincs szuptrágyát adó mamutom csak 2 db KK-t adó fácskám van.
     
    hóóvirág kedveli ezt.
  19. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Mindenki örülne neki,
    de attól még sajna nem lesz szerintem.
    A csemete gőzös olyan lehetett a játék készítői számára, mint egy öngól.
     
  20. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    :) igen, valószinű.
    A cicás event tetszik, én megelégszem azzal is ha végig tudom csinálni és jó kis köztes ajándékokat kapok. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.