Visszajelzés Cirkuszgrimbusz! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 31.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    .

    Sziasztok!

    Az event online!

    Ahhoz, hogy nálatok is érvénybe lépjen a farmról egy ki és belépés szükséges.

    Kellemes eventezést kíván
    a Farmerama csapata​
     
    HéricsBáró, GA-BI-O-Farm, Gio és 2 más kedveli ezt.
  2. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Épp erről van szó. Akkor nem tudom kihasználni a karneválosat, amibe sok erőforrást öltem bele. A cirkuszosra meg szükségem lenne a pénteki napra, mert más kötelezettségem is van mint állandóan a géphez kötni magam.
    ui. De nem is volt több event egy területen, és a jutalmak is ismertek voltak, ami elég info ahhoz, hogy valaki belekezdjen
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    3 terület hortenzia és pár db rózsa terményes ól 300 db felröppenőt adott.
    A legjobban az tetszik, hogy nem kér a pajtából semmit!:)
    Tetszenek a kitehetők és a felhő "adománya" is.
    Növényszaporítást megkezdtem.
    Sok sikert kívánok mindenkinek és kellemes hosszú hétvégét!:)
     
    emocy91, maszilva, stellácska26 és 14 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Növény nálam is szaporodik:music: persze elfelejtettem a fehér ártatlanságot és a karácsonyi sütit megenni:wuerg:
     
    marcsi152, -katalinjani-, Gio és 2 más kedveli ezt.
  5. Tompika10

    Tompika10 Utánpótlás-írogató

    3 területett arattam le és 50 felröpitkaptam csak és van egy - egy 7%-os növelő különleges tárgyak esélyére betakaritáskor kirakva akkor miért csak ennyi?
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem ideje fejleszteni a kupádat;) s kitartás és több lesz!
     
    Gio és Tompika10 kedveli ezt.
  7. Tompika10

    Tompika10 Utánpótlás-írogató

    dehát az már összesen 14%-ék akkor másnak egy 5%-kos pannival miért több? nemértem én ezt :D
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nekünk... akinek a Panni a tölgyön van... a legenda rúnába vannak beépítve a kupáink... :music:
    Gyűjts csillagokat... megéri kiváltani és bepakolni;)
     
    stellácska26 és Tompika10 kedveli ezt.
  9. Tompika10

    Tompika10 Utánpótlás-írogató

    oké köszi a segitséget csak igy nagyon nehézlesz nekem az event :) :(
     
    Fenyvesi1010 és Gio kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A szomszédok segíthetnek egy kicsit... a napi ajándékkal...
    Éjszakára ültess hosszú érésű növényt;) abból több felreppenőt várhatsz;)
     
    Gio és achmed1122 kedveli ezt.
  11. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    nekem minden területen van Panni
    plusz a tölgybe..:D adjaa..:D
     
  12. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Mivel nem csináltam a karneválkirálynős eventet,igy teljes területen tudok ültetni. Úgy döntöttem,hogy minden területet lecsupaszitok,még a mamutfáimat is leszedtem,hogy minél hamarabb meglegyen az eventnövény. Aztán meglátjuk..
     
    stellácska26, Samborg, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  13. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    A felröpivel nálam nem lesz gond krizantémra és pár tárolóra 583 db-ot kaptam 21 pannival (cipeltem őket) 1-1-ben adta mindenre.
    Szerintem a felhő és dekorok is jók az eventet gyorsan letudjuk és mehet a termelés. :)
    Sok felröpit mindenkinek! :)
     
    genka53, rozo52, stellácska26 és 7 más kedveli ezt.
  14. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Mivel figyelmetlen voltam, és nem volt időm jönni, így váratlanul ért ma ez az event indulás. De répázok. 1 terület 3 röpit ad :) Sok kicsi sokra megy és még a répám is gyűlik :)
     
    maszilva, stellácska26, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  15. R.Daneel

    R.Daneel Junior szaki

    Sziasztok.
    Árpára, málnára, articsókára vegyesen 210 pódiumot kaptam. Nem hiszem, hogy baj lesz a felröppenőkkel, inkább a kért eventgaz mennyisége a problémás.
    Szia, nálam pont forditva van, inkább a három terület ad 1 röpit:). Most éppen búza van ülteteve.
    Sok sikert és jó játékot Mindenkinek:)!
     
    stellácska26, gabianyus, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  16. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Dehogy szavaztunk hiába! Most két event helyett négy, öt van egyszerre! :) :xDxD:D:D
     
    Gio, Cincilke, stellácska26 és 9 más kedveli ezt.
  17. agica48

    agica48 Aktív író

    Mennyi növényt kell termelni, nem találom? Milyen számolást köszöntél?
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A matek kivételesen az eventismertetőben is megtalálható most:

    Az event maradéktalan teljesítéséhez szükséges összes hozzávaló:
    Cirkusznád (eventnövény): 25.600 db
    Pódium (felröppenő): 1.440 db
    Nagy tető (malomtermék): 40 db
     
    ljanika6, genka53, Lillapilla73 és 5 más kedveli ezt.
  19. senki81

    senki81 Junior szaki

    Üdv. Ez a duplázott event így a nagy halloween-i eventkavalkád + a kalózkirálynő után (azzal egyidőben) csak nálam veri ki a biztosítékot? (a csevegőt végignézve látom, hogy nem, és csak csatlakozni tudok a többi előttem szólóhoz.) Ok, hogy anno meg lett kérdezve mennyi termesztős event fér bele egy hónapba(ezt is olvastam, és belátom, tényleg nem láthatjuk a globális össz képet, ****), de az egyszerre futó három, úgy hogy kettő azonos területen megy egy kicsit piszok húzás a készítők részéről, pláne ilyenkor, amikor az ember nem is ér rá a gép előtt kínlódni. (tudom, olvastam az első kiírást... időbeosztásról, szupertalajról és a többi, de...) kezdem egy kicsit visszasírni a kezdeti időket, amikor még azon rugóztunk, hogy a nagy ünnepeken kívül nem voltak eventek, és az életnek meg a játéknak megvolt a maga szépsége. Én visszakérném ezt az időt, csak egy hétre. amikor nem fut ezer event, hanem csak belép az ember, arat-vet egy pár kört, nyugtázza, hogy minden rendben (és nem állít ébresztőt hajnal fél kettőre, hogy arassa a gazt, mert nem lesz meg az eventnövény). jó, vegyétek úgy hogy ez csak az én személyes nyűgöm. látom sokan örömmel ugranak fejest a millió lehetőség közé. Én egy kicsit elfáradtam. (És most jöhetnek a nem kötelező csinálni írások)

    De az event margójára azért odaírom, hogy ne legyen teljesen off, hogy az első kör eventnövényt annak rendje és módja szerint sikerült elszúrni, úgy hogy leszedtem a kis kockákból 10 nagy területnyit, kiraktam a nagy kockákat, majd a vetőgéppel elvetettem a 10 magot (reflexből és megsúgom... nem a nagy kockákra) boldogságom nem ismert határokat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.18
    Leho69, nagymami2, bundusz68 és 7 más kedveli ezt.
  20. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Nagyon szépen köszönöm, nagyon sok a tenni való és még van a minden szentek napja is!
     
    genka53, Gio és Othep kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.