Visszajelzés Cirkuszgrimbusz! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 31.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Ördöngös gyorsasággal kivégezted, gratulálok! :D:inlove::inlove:
    Én még javában kapálok :). Kb. egy óra múlva aratok. A farmon nem csináltam teljes bontást, mivel a tölgyesen a mamutok felét meghagytam, a főfarmon meg Bahán is ott maradtak bebetonozva a raktárházak, meg egy kis ez-az, amiket fennhagytam. Magamhoz képest le vagyok maradva, mert a hét végén családi programok vannak, ezért ott aratás-kiesésem lesz. Ettől függetlenül nov. 7-ig meg kell lennie, és meg is lesz, ha már egyszer elkezdtem. ;)
    Pillanatnyilag így állok:
    [​IMG]
    További sikeres játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove:
     
    nevada007, cili53, emocy91 és 14 más kedveli ezt.
  2. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok!
    Azt hiszem ez az event a reménytelen kategóriába tartozik nálam. Később tudtam kezdeni részben az előző event miatt, részben, felületességem miatt. Elkerülte a figyelmem, hogy a farmos területeken is lesz, igy rövid érésű növények voltak. Szeretném megkérdezni, ha a tölgyben kiteszem a Pannit, akkor az felröpiben hat minden területen? Én igy értelmeztem, de sose lehet tudni! :)
     
    Leho69 és Gio kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Még sok idő van;)
    Igen ha beteszed a legenda 2 rúnába akkor mindenhova hat!
     
    ljanika6 és Gio kedveli ezt.
  4. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Hrózsa!

    Igen, minden területen :)

    [​IMG]
    12. Élő legenda II(Élő legenda rúnán keresztül érhető el)
    1 db Pannit lehet beadni a Legenda II-be. Így ez az egy dekor minden területen növeli a felröppenők esélyét 5%-kal.
    Ára: 400 csillag
     
    emocy91, monika6767 és Gio kedveli ezt.
  5. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Köszönöm!
     
  6. Phetyu13

    Phetyu13 Fórum-zöldfülű

    xDxDxD Ismerős érzés!
     
    bendi1121 és Gio kedveli ezt.
  7. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sok szupertrágyát használt biztos, és, én még sehol nem állok, mivel pénzem sok nincs arra, hogy végig szuprtrágyázzak, és számomra fontos a családom és a szeretteim. Tegnap nem is tudtam neki állni, mivel a szeretteim vidéken alusszák az örök álmukat, és ott voltam,és holnap sem tudok gép mellett lenni, mert az ország másik felébe megyek, a férjemhez. Nem is értem a BP. hogy amikor tudják, hogy az emberek ilyenkor a szeretteikhez mennek, miért kell ennyi gazt, és eventet berakni.
     
    -Ilona53-, _Cygnus_, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  8. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Az ajándékok még okés, de ezek a mennyiségek eszelősek -.-
     
    bendi1121, Evita-55, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  9. banszky48

    banszky48 Járnitanuló

    Sziasztok!Nem tudtam elkezdeni időben, mert unokáztam egy másik városban. Nem is tudom miért, de gépiesen teperek, bár ennyi gazhoz sok reményt nem fűzök. Ebben az időszakban nem tartom fernek, hogy zsúfolják a küldit, attól független ül, hogy "nem kötelező". Jó éjszakát!
     
    bendi1121, Evita-55, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Elkezdtem ezt is a felhő kell és kész :) 11 nagytető van lekeverve (ebből 10 beadva), 3 teljes területen növény érik. A hétvégén végezni akarok vele, ha sikerül. Jó játékot mindenkinek.
     
    spagetti24, -katalinjani- és Gio kedveli ezt.
  11. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Igen sok kell, de meg kell csinálni, nincs mese. Én aktiváltam egyszer Jacket ( plusz 2), már letelt, most viszont kipörgettem 2x a hat órás plusz egy termény bónuszt, és mindig Racs van a gyémánt rekeszben.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.18
    soramay72, genka53 és ljanika6 kedveli ezt.
  12. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Bevallom őszintén,mikor megláttam a kért mennyiségeket,az összes hajam elment:D de persze nekiálltam ültetni.Ellentétben a megszokottal a gazzal kezdtem,mert most itthon vagyok,hétfőtől dolgozom ha nem jönne a röpi,akkor ráérek majd hosszút ültetni akkor.Jelen pillanatban 16 nagy tető készült el és 21 tiki készül a malomban.Persze a 48 órásat + termést korábban elindítottam de sebaj,azért pár aratás belefért.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    zsona416, Sali~*.*, R.Daneel és 5 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Mónika! :)
    Valóban sok növény kell, de nem megoldhatatlan a feladat. Én is bónuszokkal operáltam, meg még tettem egy pár kört pluszba szuper-trágyázva, mintegy túlteljesítve a felszaporítást. ;)
    Írtad, hogy aktiváltad egyszer Jacket, és hogy már letelt. Igen a mai napi bónusz juttatása letelt, mivel az aktiválástól számítva 20 óra az újratöltési idő, 10 óra meg a hatóidő, de ez 20 * ismétlődik. Én is megvettem, mert nagyon jól jött most, mivel mindkét cirkuszos eventhez hasznosítható, sőt bőven átnyúlik a következő eventre is. Úgy időzítettem Jack kirakását, hogy a ma reggeli nagy aratáskor már aktív legyen (vagyis addigra beérjen). 10 órán át adta a +2 db termést, most reggelig pihen, és akkor újból learatható, ez által ismét 10 órán át adja a +2 db termést, ami 20 napig tart. Csak arra kell vigyázni nehogy másik területre át akarja bárki telepíteni, mert akkor elveszíti a bónuszt adó tulajdonságát. Csak amikor letelt a 20 "extra" aratás, akkor törölhető (kell is, hogy ugyanolyan nevű sima dekorrá változhasson át), és telepíthető át büntetlenül, mert törlés után már csak TP-t ad.
    Ma éjféltájt lesz még egy aratásom. Jelenleg van:
    FarmosBahás
    e. növény 14.363 db 15.860 db
    röpi 1.060 db 738 db
    A Bahán azért van több növény már, mert ott nagyobb vetésterületen dolgozom. A farmon kissé jobban bele kell húznom, de reggel a koporsókalendáriumos +1 db-s bónusz mellé ismét betársul Jack is a maga 2 bónuszával, úgyhogy azért csak-csak gyarapodik a növénymennyiség. ;)

    További sikeres játékot kívánok!:D:inlove::inlove:
     
    Lillapilla73, zsona416, Zatini és 7 más kedveli ezt.
  14. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Az eventnövényt bőven túltermeltem, még 288 felröpi kell és kész.Most hosszúzom. Gondolom legkésőbb Vasárnap reggelre megvagyok, bár nagyon bízom a ma estében, remélem :pa Pannikák besegítenek.
     
    Sali~*.*, R.Daneel, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassan a cirkuszi előadás felénél tartok;)
     
    Lillapilla73 és achmed1122 kedveli ezt.
  16. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Jutunk ameddig jutunk.-.:D már rég nem vagyok top gazda..:(
     
    szida57 és bendi1121 kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én meg nem is voltam az soha:p de ettől függetlenül szeretem ezt a játékot;)
     
    achmed1122 és Jupi kedveli ezt.
  18. DánielKratancsik

    DánielKratancsik Fórum-zöldfülű

    Nem ti hog vagytok vele, de nekem elég esélytelennek látszik ez az event. Mem a röppenők miatt. napjába min. 3x4x aratok 1x1-es területeket csatnival, de nem tudom mitkéne... tán hogy felszedjem az összes ólam meg fám a farmról ?o_O a Bahát meg sem említem ><
     
    bendi1121 és -katalinjani- kedveli ezt.
  19. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de nekem túl sok ez az event növény:(
    nem hiszem hogy sikerülne megszerezni a felhőt:sleepy:
    dolgozunk de hiába?:(
    szép napot mindenkinek:inlove:
     
    bendi1121, Imi* és Evita-55 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kupákat jó lenne maxra fejleszteni;) Hatásosak!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.