Visszajelzés Cirque Du FARMERAMA - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Szép Napot Farmerek!!!
    Nem cirkuszolok tovább, sikerült befejeznem és végre van POLIP-om, juhé!!
    Az örvénnyel még küzdök kicsit!
    További sikeres munkát mindenkinek!
     
    SzilvaG, Gio, Evita-55 és 3 más kedveli ezt.
  2. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Dettó ugyanígy állok én is.Kár hogy pekándiófát nem adott ez az event,abból 1 darabom sincs még....Polipom meg van 2 is már :)
     
  3. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    A felhő ma meglesz, tovább nem csinálom.Sajnálom a szupertápot.
    Szarvasbogár lakom van 2 , a 3 polipos titosból lett ++lajhár, ++ anakonda ééés poliptavacska
    Nekem megérte ez az event. :)
    Hasonló sikereket mindenkinek!
     
    kemesréka, Zotyó, Gio és 5 más kedveli ezt.
  4. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Írj rám csere napon adok Pekándiót ha lehet küldeni.
     
    erika260665, mebajah, macsek03 és 4 más kedveli ezt.
  5. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Nem gondoltam, de lehet hogy a végére összekaparomxDxDxD
     
    SzilvaG, Gio, macsek03 és 2 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia vCsaba! :)
    Gratulálok a felhőhöz! Ezek a ++ retró ólak is nagyon jók! Én szeretem őket, mert jobb az érésidejük. :D
    Nem rábeszélni akarlak a befejezésre, mert te tudod miből mennyid van, de ehhez az eventhez nem kellett egy deka szupertáp sem.
    Persze én is tenyésztettem, de a feladatba fókákat, s a maradvány részbe koalákat és papagájokat adtam be, és így csináltam meg mind a három kört. Röpi meg jött aratásból és amit tenyésztettem, abból. :) Ezek az állatok utána viszonylag könnyedén pótolhatók, viszont a harmadik kör hozama sem lebecsülendő. Én elégedett vagyok a nyereményekkel. :D:inlove:
     
    erika260665, Zotyó, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  7. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Elég kevés felröppenő jött, ezért inkább tenyésztettem. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.18
    Gio, genka53, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  8. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    http://kepkuldes.com/images/6859a7758ae4f08142f3f168e246a3cb.jpg
    Megcsináltam teljesen,az utolsó kört fókákkal adtam be.
    Tenyésztettem is de nem jött semmi extra csak piciket ugrált.
    Az event tetszett de én jobb szeretem az olyan eventeket ahol ha végigviszem
    kisebb ajándékokért lehet tovább csinálni...így csak gyűlnek a felröpik a semmire.:)
    Sok sikert annak aki még csinálja.

    Nagy a kép, így linkre cseréltem a fórum szabályzata értelmében./mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.7.18
    Gio, taga1, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    A felhő megvan. Még megpróálok 1-2 állomást végigjárni az utolsó körből. A másik event egazának letermelése után nekem mindig fóka ment ki mindd a 3 baha területre. Jött belőle felrepi és megvoltak a bedoálós állatok is. Szélekre meg tamarilló ment mert csak 10h az érésideje és jó lesz bedobálni majd valami gazdaköribe.
    Szóval ez az event se volt nehéz. tetszett sok normál TP-t lehetett kihalászni.
     
    küldj, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  10. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Sziasztok! Nekem nagyon tetszett az elmúlt hét 2 eventje. Sőt én élveztem a kockázást is. Nálam is minden kész. Remélem ilyen hasznos és viszonylag kényelmes eventeket kapunk még. Bár én az örvényesnél a számoktól kicsit megijedtem de nem volt gond.
    Gratula annak aki kész van és sok sikert annak aki még kapálgat.
     
    küldj, Gio, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  11. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Nekem is összejött a ma reggeli nagy aratásból a még hiányzó felröpi mennyiség. Egy kört tenyészettem, csak mert hát mégiscsak tenyésztős event. Megint a kakukkokat erőltettem, hátha egyszer tényleg összejön a rózsaól, de csak alapból punkakukk ugrás volt a maximum. Persze ennek is örülök, hiszen sokkal jobb, mintha lépésről lépésre kéne eljutni eddig.
    A beadandók meg mentek a baháról az állatok, a végén már mindenből vegyesen. Ami sok volt, ment. :)
    Mind a három kör lement, jó volt, tetszett :)
     
    küldj, Gio, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  12. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Sziasztok!
    Szeretném meg köszöni azokat a nagyszerű ötleteket amiket itt olvastam az elmúlt napokban. Bitang jó ötlet volt a fóka. Ennek a segítségével tudtam teljesen végig vinni a 3 kört. Amúgy nem sikerült volna. Ezer hála az olyan segítő kész gazdáknak akik nem tartják magukban a megoldást. Remélem így is marad: egy segítő kész csapat. Nagyon jó érzés egy ilyen közösséghez tartozni. Drukk aki még nincs kész, gratulálok azoknak akik már befejezték. Orsi
     
    küldj, almáspite48, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. lilimatka

    lilimatka Utánpótlás-írogató

    Alig ad felröppenőt. Nagyon kíváncsi leszek, hogy összejön-e a vége? Bezzeg az evező rogyásig.
     
    küldj kedveli ezt.
  14. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hát 0 percezéssel, de kész lett az event!
    De csak a felhősorig, tovább nem érte meg csinálni :)
    Többet nem is kell írni erről.

    Gratulálok akik végig betudták fejezni vagy felhőig és kitartás akik még küzdenek.

    Üdv: DRAGON86
     
  15. -kertilányka-

    -kertilányka- Járnitanuló

    Felhőkig csináltam én is, nem volt nagy ördöngösség. Hallgatok egy kis rádiót az ünneplésre.
     
  16. pekudli

    pekudli Aktív író

    Hát sajnos nem sikerült befejeznem.Egyik farmon sem.Igaz én "okoska" megfogadtam már régen, hogy felröppenőset soha sem csinálok, de most kivételt tettem.Nem sokkkk hiányzott. :)
    Most fogadom meg újra, hogy soha többet felröpis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

    Köszönöm azért az egészet.
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a segítő hozzászólásokat, az előzetes számolgatást.
    Az event ideje alatt megosztott ötleteiteket, tapasztalataitokat többen használták a sikeres teljesítéshez.

    A „Cirque Du FARMERAMA - tenyésztős event” véget ért, a topic bezárta kapuját.

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
    Imi* és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.