Visszajelzés Cirque Du FARMERAMA - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!
    Jó kis event lesz ez,:D... csak el kell dönteni, hogy mit áldozunk be: Szuper tápot, vagy tenyészállatokat, alap állatokat!;)
    Tudomásul kell venni, hogy ez egy virtujális játék és Én azért kofáskodok a piacon:D , hogy előteremjen a sok-sok milla csp-m, hogy ha nincs valami a raktárban, akkor minden szívfájdalom nélkül megtudom venni a piacon!:p Sokx böngészem a piacot, ;) a megérős dolgokat megveszem, és a piros kosárból megveszem naponta a rövid érésidejű növényeket!:p
    Nagyon nem aggódok, mert 1-2 kőrt tenyésztek és a bahás állatokkal oldom meg a beadást!;) Mivel két event fut, szükség esetén a 0 percezést alkalmazom, ami minden röpit szórja!:music:



    Már ne haragudj, de akkor minek játszol? Én kikapcsolódok, jókat derülök a csevegőkben a hsz-eken!;)...csak az ilyen negatív hozzáálláson csodálkozom, hogy akkor miért csinálod kényszerből?!

    JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ JÁTÉKOT MINDENKINEK!!!:inlove:
     
    taga1, maszilva, emocy91 és 21 más kedveli ezt.
  2. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Kedves Játékostársak, főleg a Kicsik!
    Még egy kicsit kotyogok, mert aztán délutáni csendes jön.. - szóval, csak emlékeztetőül (mert én van amikor elfelejtem), a farmpengős boltból kellő mennyiségű pengőcskével 100 db szupertáp vehető meg - nem mellesleg.. :D
    Beko, ne hagyd magad! Tevehajcsár elhatározta, hogy kihoz a sodrodból. Ilyenkor az a legbosszantóbb a másik félnek, ha nem reagálnak arra, amit mond.. :D
    Kellemes délutánt Mindenkinek! - :):):):):)
     
    emocy91, sutimami57, brekkencs. és 9 más kedveli ezt.
  3. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Hogy lehet egy játékot kényszerből csinálni???
    Nekem ha tetszik egy event csinálom ha nem akkor nem foglalkozom vele.
    Miért nem hagyod akkor abba??
     
    Lillapilla73, taga1, drunyi és 11 más kedveli ezt.
  4. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Lassan az lesz majd leadom valakinek ezt a hulladékot... csak a gond van vele és évek alatt se tudták vállalható szintre fejleszteni lassú mint az állat sokszor..
     
  5. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia , nem is értem hogy birod ha csak nyűg és kényszer , és Te ezeket leküzdve már 4 éve gyüröd , minden elismerésem .

    Az örvényesre 2 terület macsek gyökeret , 2 terület fát /baha - farm / , eső érdőbe ólak , zuhatagon terményesek , majd meglátom hogy kell-e esetleg ezen a fel álláson változtatni a röpik miatt .
    Valószinü hogy a paszuly ága kopasz marad , nem dijazom a tp, csp, ládákat , tiszta lutri.
    Sikeres eventeket , jó szórakozást .

    Egy hajótörött, már legalább 15 éve él egyedül egy lakatlan szigeten. Egyik reggel azt veszi észre, hogy közeledik egy hajó a sziget felé. Gyorsan meggyújtja a jelzőtüzet, integet, kiabál, ennek köszönhetően észre is veszik. A hajó lehorgonyozik, és egy csónak, benne néhány matrózzal elindul a partra. A parton az első tiszt átad egy újságot, és ezt mondja neki:
    - A kapitány úr azt javasolja, hogy olvassa el, mik történnek manapság a világban, aztán döntse el, hogy megmentsük-e?
     
    krisi5, csio70, sutimami57 és 16 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok:)
    Ezt is megcsinálom mert ugyan nincs ugrásom a farmomon de még mindig szeretek tenyészteni és beadom ami nem kell.
    Megéri? Hmm, nem gondolkodok ezen mert ugyan látszólag soknak tűnik a beadandó mennyiség de lesz miből válogatnom. :)
    U.i.: Mostanában sokkal rosszabb a tenyésztésem, keverésem de azért még nem adom fel hisz a reményhal úszik bennem és szerintem sokak számára is ott úszik még. :) A nyereményeket nem nézem, bocsi, számomra potya aji elnevezését képezi:(
    Nagy ugrásokat kívánok Mindenkinek. :)
     
    taga1, drunyi, emocy91 és 16 más kedveli ezt.
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    A kiemelt mondatodra reagálnék csak: óvatosan az ilyen tanáccsal, mert hamarosan égető szükség lesz a farmpengőre. Ne költesd el feleslegesen másokkal a FP-t, mert hamarosan leírhatod, hogy azt honnan tudnak szerezni.
    Amúgy a gazdaköri feladatok szupertáp nyereménye is véges, a régi feladatokból a többség már régen kiszedte.:music:

    Nem kell senkit se rábeszélni, se lebeszélni az eventről. Felnőtt ember el kell tudja dönteni, hogy neki megérős vagy sem az event.

    Azt hiszem csak a felhőig megyek.
    Lukiminek köszönöm, hogy hozta a számolást!
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tudod vannak akik szeretnek szenvedni:pxDxDxD
     
  9. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Hát igen. Ha neki ez így jó???? De ma van valami a levegőben. :oops:
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A levegőben nálam juhtórós kapros palacsinta illata száll;) A párom még sült baconszalonnával is megtekeri...

    Én pl a palacsinta sütést csinálom szenvedve:p de az eredmény az már öröm:music:
     
  11. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Juj az nagyon finom. Én a vasalással vagyok így. Nálunk ma csak egy kis milánoi illat van. ;)
     
    brekkencs., Gio, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  12. ggreta08

    ggreta08 Törzsjátékos

    Szia Jancsika!
    Sajnos nem értek egyet a számolásoddal, mert mindenhol hozzáadtad pluszba az alap tp-t.
    Az én olvasatomban: 50+5*50+10*50+3,5*50+2*50+3*50+10*50+3,5*50=1900TP (A te sorrendedet használtam)
    Ez 132 tenyésztésnél 250800TP
     
    Gio, -Fülemüle-70, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ezt is elolvastam. Pontos számításokat nem végeztem, a megéri - nem éri meg kategóriában. Nem tűnik sem rossznak, sem jónak kifejezetten. Valszeg unalmamban megcsinálom. Tenyészteni nem akarok sokat, mert így is rengeteg az sztápom. Persze, hogy fogok bummozni, csak nem tudom mikor. Holnap utazom, hétvégén társadalmi események.

    Csocsónak üzenem ( ha véletlenül nem olvasná), hogy olvastam a ma délutánit. Elfogadom, hogy félreértettem. Az meg kifejezetten meglepett, hogy nagyra tart. Amit még hozzáfűznék, hogy legyen kerek a történet és ne kelljen több szót ejteni róla, hogy ha valakiket belülről kritizálnak, az általában jobbító szándékkal történik. A kívülről jövő kritikák viszont igen ritkán. A családban is a gyerek leteremtése, megdorgálása esetleg némi nemű büntetése, pontosan azért történik, mert jobbá akarjuk nevelni, mint amilyen.
    Nekem a BP felé semmilyen más eszközöm nincs, mint a kritika. Soha nem kritizáltam a BPt vagy játékmestereit más felületen, csak a saját felületein. Évekkel ezelőtt hívtak már olyan helyekre, ahol gyakorlatilag bármit lehet mondani a BPről. Nem láttam értelmét és most sem látom. Ha játékosként "nem érhetek el" semmit, akkor kívülállóként még annyit sem. Ugyanezek a sorok érvényesek a moderátorokra is. Ha bármilyen kritikát megfogalmazok egyik másik tevékenységükkel szemben, nem ellenük, hanem értük teszem. Nem szoktam azon rágódni, hogy azt kell tenniük feltétlenül, ahogy én látom. Nem is szoktam feltétlenül olyat írni. Inkább apró, pici dolgokra hívom fel néha figyelmüket, melyek igen jelentéktelennek tűnnek és mégis nagyon fontosak. Nemigen szoktam a szabályokat sem vitatni, inkább a hogyanokra és a milyenekre szoktam reflektálni. Tudom, hogy nagyon nehéz helyzetben vannak, mert temérdek anyag van és ezzel együtt meló is a nyakukban. Pontosan ezért a későbbiekben az ebbéli kritikákat is nagyon vissza fogom fogni.
     
    genka53, spagetti24, Lillafüred és 12 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Oh , és tényleg .:eek: Minő malőr :cry:Köszi :inlove:
     
    Gio, -Fülemüle-70 és genka53 kedveli ezt.
  15. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Belátom, elhamarkodottan írtam, kösz a figyelmeztetést:D A gyorsan megtermős állatoknak igen kicsi a pajtaértéke, a régi gazdaköriket már szerintem a többségünk rég eltapsoltaxD az utóbbi időszak sűrű eventjei elvitték a pajtából az állatokat, és az ültetősök mellett nem volt időm töltögetni, már az egéren majnem elvéreztem. ;) Azt akartam írni, hogy leadok a felhő függőségemből és csak részben csinálom meg, amíg stresszmentesen tudom, mivel a terület belevisz az örvénybexDxD Jó játékot mindenkinek:D
     
    csillaglili55, Gio, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa



    Sziasztok.
    Helyes, csak a röpi is jöjjön rendesen.
    Mindig jól állok bahás állatokból. 6300 fókám van, 20ezer koalám, 5ezer tukán, a többiből is legalább 2ezer. A legelső állatok meg egy külön kategória(teve, panda, stb) Szóval én biztos alapállatot teszek be.
    Ezért jó, hogy a bahán ritkán van event. A trágyaszükséglet miatt sok állatot lehet kitenni oda, s mellesleg remek a pajtaértékük. Tiszta haszon. :)
     
    Lillapilla73, taga1, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  17. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Pfuj, nagy gratula. Nekem azt hiszem nincs összesen annyi bahás állatom, mint neked csak koalád. Én inkább növénytermesztő voltam, de látom változtatnom kell egy kicsit a játékomon és állatokat is sűrűbben kell nevelgetnem. Sajnos alapállatokkal nem fogom tudni megoldani az eventet, tenyésztenem is kell. (Csak úúúúúgy sajnálom a tenyészállatam bedobni).

    Most megyek újratervezni.
     
    marcsi152, csio70, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  18. Ananke

    Ananke Rutinos

    Huh!!! Az az egeres számomra is nehéz dió voltxDxDxD
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon szépen állsz állatokkal... :music: Nálam közel sincs ennyi:wuerg:
     
    Maszatka47, -Fülemüle-70 és genka53 kedveli ezt.
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Végre valami tenyésztős event már most szeretem!
    Ingridet mindig csodáltam és tessék milyen ügyesen mozog a kötélen!:inlove:
    Tenyésztek mert szeretek és majd meglátom mit hogyan!
    Kitehetők nagyon szépek lettek jól jönnek majd valami farmképhez!;)

    Felhő remek!
    Ha a papagájtoll állatnak minősülne akkor könnyedén megoldanám!8)
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    csio70, marcsi152, kovacstne és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.